Zaman: 26 Tem 2021, 16:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 686 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 69  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 22:47 
Kullanıcı avatarı

Vialli yazdı:
Owl35 yazdı:
Göztepe’mizde Sezonun sona ermesiyle birlikte sözleşmesi biten oyuncular;

Stefano Napoleoni (34)
Lamine Gassama (31)
Peter Zulj (27-Kiralık)
Alpaslan Öztürk (27)
Berkan Emir (33)
Anderson Esiti (26-Kiralık)
Murat Paluli (26)
Fousseni Diabate (25-Kiralık)
Cheriff Ndiaye (25-Kiralık)

Bugün, yarın teşekkürler gelmeye başlar. Ayrılıkları öğreniriz yavaş yavaş.

Esiti , Ndiaye ve Alpaslan dışında gitse kötü olur denecek oyuncu yok.

Zulj Instagram hikayesine havaalanından ve uçaktan fotoğraf koyarak Türkiyeye veda etmiş bile

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 23:06 
Kullanıcı avatarı

GreenTown yazdı:
https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/goztepeden-mac-sonu-buyuk-saygisizlik-mac-biter-bitmez-bakin-ne-yaptilar-delikanliligiyla-ovunen-goztepeye-yakisti-mi-simdi-bu-452147h.htm

Beşiktaş aynı senaryoda Göztepe marşı açıp bizimle şampiyonluğu kutlayacakmış. Bitmedi ağzı kaşar zihniyeti kaypak insanların dertleri.
Bursa'nın yaptığı gibi vura vura bi şampiyonluk yaşayamazsak şu öptüğümün liginde bize de yazıklar olsun.

Gazetecilik baya ayağa düşmüş, bugün de başkalarının yerine utandık. 3 yıl önce GS de bizim marşlar eşliğinde kutladı hiç ters bişey bi saygısızlık duymadım adamlardan. Bunlar hakkaten çok garip modeller en çok da kendi aklı selim taraftarını utandırıyolardır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 23:32 
Kullanıcı avatarı

Sözleşmeleri biten oyunculara bakınca hem yaş olarak hem para olarak aklını kullanan klüp için büyük fırsat aslında.Berkan 6 gole etki etmiş bu sene,sıkıntıları olsada Burekovic beklediğimiz gibi çıksaydı alternatif olarak senede 5-10 maç için gönül rahatlığıyla kadroya yazardık hepimiz. Sıkıntı 33 yaşındaki yerli oyuncuyu kaç tane yabancı kesemedi. Gassama Paluli Napoleoni teşekkür edilir ayrılırlar Kubilayın gittiğinden haberimiz bile olmamalı o derece zarar İdeye klübün cebine bizim gözümüze sinirimize zarar. Takımda ekleme çıkarma yapabileceğimiz iskelet mevcut aslında bakalım süpriz gidişler olcak mı

obinna mihojevic tarzı maliyeti az ama katkı vercek transferlerin yanında 1-2 tane takımı üst klasa sokcak cok net adamlarda lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 23:41 
Kullanıcı avatarı

Birlik olmak lazım dahada kenetlenmek lazım.
Yönetim,başkan taraftar dayanışması lazım.
Başkan ve yönetim inanın çok mahçup ,çaresiz ve artık kirli düzeni dahada derin idrak etmiştir.
Basta izmir emniyet müdürü dün bizi ezdi geçti.
Malesef bu durumda ne yapabiliriz bilmiyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 00:34 

Psycho yazdı:
Başkan ve yönetim inanın çok mahçup ,çaresiz ve artık kirli düzeni dahada derin idrak etmiştir.

Dostum dünkü olayla ilgili olarak son kez yazayim sonra bakalim önümüzdeki sezona.
Ne yapabiliriz bilmiyorum dedin, bugünkü Sakarya maçına bak, hakemler maca cikmama kararı aldı, seyirci alındığı için. Sakarya'da ne kadar mevki makam sahibi var ise gözlemci temsilci ile ne pazarlıklar yapıldı sonuc ortada.
Cikip yönetim diyecekti ki benim akredite olan taraftarım girene kadar topçular çıkmayacak. Oturacaklardi tffsinden rakibine makam mevki farketmeksizin hepsi gelecekti ayağına ihaleyi onlara bırakacaktın.
Dışarıda akredite olan taraftarı almak basit isti.
Oluşacak baskıyı degil Emniyet müdürü hic kimse kaldıramaz o çağırdığın taraftar girerdi iceri.
Yonetim ihaleyi kendi üstüne bıraktı diyeti de taraftara odetti.
Bu konuyla ilgili son kez yazdım hem konu dağılıyor hem kendi taraftarımla omuzomuza yaptığımız adamlarla ters düşüyoruz.
Benim Sepil dahil yönetimine güvenim kalmadı bu konuda bu ikinci kez oluyor. Yazik günah bu insanlarda evlerine ekmek götürüyor bos yere ceza yiyorlar.

Yeni sezon yeni umutlar taktik teknik bilgisi kenari koyarsak hakkedene hakkettiği cevapları veren unal hoca senciyiz vur sen soysuzlara arsızlara.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 00:36 
Kullanıcı avatarı

Psycho yazdı:

Biz de onu diyoruz. Birlik olalım olmasına da, yönetim kanadı taraftarla iletişimi kapatıyor böyle günlerde.

Yahu çıkın, vaziyeti canlı yayında açıklayın. Şahsen uygun bulmasam da maça çıkmamak dahil alacakları her kararın arkasında duracaktık. Stadı terk etmeleri bize hiçbir şey kazandırmadı. Bu haksızlığı yapanların yüzü olsa maçtan sonra hiçbir şey yaşanmamış gibi kutlamalara katılmazlardı zaten.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 10:10 
Kullanıcı avatarı

Stefano Napoleoni (34) - bu sezon forma giyemedi uzatması olası değil bence

Lamine Gassama (31) - yanındaki adamı kovalamaması, pozisyon takibi yapmaması sebebiyle en az 6 puan kaybetmişizdir. ucuz bir oyuncu olsa kulübede dursun ama bu şartlarda uzatılmaz gibi.

Peter Zulj (27-Kiralık) - adam gitti zaten çok verim almasını bilemedik kendisinden

Alpaslan Öztürk (27) - son maçta Berkanla beraber formaları öptüler, Berkana göre bi yerlere gitme olasılığı daha fazla ama bakarsın imzalar şaşırmam

Berkan Emir (33) - gerçekten as adamı yedekleyecek sezon boyu 10 maç oynayacaksa kalsın

Anderson Esiti (26-Kiralık) - ben çok beğeniyorum imkan varsa uzatsak veya bonservis alsak keşke

Murat Paluli (26) - abi bu adama çok kızıyoruz da bu adam bu kadar zaten. ne ofans var ne defans. yedek için bile tutulmamalı. lütfen..

Fousseni Diabate (25-Kiralık) - en soru işareti adam. ücreti az değil performans istikrarlı değil. kalsa da gitse de bana uyar.

Cheriff Ndiaye (25-Kiralık) - keşke bir sezon daha uzatsak en azından. hem kanat hem forvette oynadı iyi de verim aldık. özellikle adis yokken tek onun ayağına baktığımız dönem oldu. kalsın isterim.

transfer dedikoduları dönemi genelde bizim için stresli geçmiştir yine aynı şekilde geçeceğini tahmin ediyorum. umarım güzel bir kadroyla ilk 6'da olacağımız, kupada yürüyeceğimiz bir sezon olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 14:19 

Berkan da uzatmış sözleşmeyi. Berkan-Burekovic rotasyonu ile kalacaksak baya sıkıntılı. Sanırım Burekovic'i gönderip Berkan'ın önüne birini almayı planlıyoruz. Yani umarım öyledir. Ben Alpaslan'ın kaldığını düşünüyorum formayı öptüğü için. Kadro şöyle oldu Berkan imzalayınca.

Göztepe 2021/22 Sezonu Kadrosu;

Kaleci; İrfancan Eğribayat, Balasz Megyeri, Arda Özçimen

Sağ Bek; Kerim Alıcı

Sol Bek; Dzenan Burekovic, Berkan Emir

Stoper; Atınç Nukan, Marko Mihojevic, Alper Aşkın

Orta Saha; Soner Aydoğdu, Obinna Nwobodo, Kubilay Sönmez, Yalçın Kayan, Metin Yıldırım, Tolga Topaloğlu

Sağ Kanat; Halil Akbunar, Tibet Öniz

Sol Kanat; Beykan Şimşek, Batuhan Kırdaroğlu, Yılmaz Basravi

On Numara; Efe Binici

Santrafor; Adis Jahovic, Cherif Ndiaye, Brown Ideye

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 14:38 

Burekovic yaşlı olmadığı, önünde 10 yıl olduğu için 1 yıl yatıp parayı almak yerine gider herhalde.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 15:45 
Kullanıcı avatarı

Ben Berkanın kalmasına sevindim. Çok laf söylendi ama hep elinden geleni yaptı. Göztepeyi sevdiğini de düşünüyorum. Hep saygılı, karakterli tutum sergiledi. Bence hücumu baya iyi. O kadar oyuncu alındı sola hiç biri rotasyon için aldığımız Berkan'ı kesemedi. Keşke savunması daha iyi olabilse. Rotasyon açısından kalmasını doğru buluyorum. As sol bek için Traore gibi birini bulabilsek süper olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 686 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 69  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cordelia1912, davidluiz4, extranjero, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay35, Lular, Pazasco, Pomak_1925, Ressambob, Rhcp16, ShaneFalco, StrangerThings, VahapÖzALTAY, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye