Zaman: 23 Eyl 2021, 20:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1369 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 137  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:23 
Kullanıcı avatarı

GreenTown yazdı:
https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/goztepeden-mac-sonu-buyuk-saygisizlik-mac-biter-bitmez-bakin-ne-yaptilar-delikanliligiyla-ovunen-goztepeye-yakisti-mi-simdi-bu-452147h.htm

Beşiktaş aynı senaryoda Göztepe marşı açıp bizimle şampiyonluğu kutlayacakmış. Bitmedi ağzı kaşar zihniyeti kaypak insanların dertleri.
Bursa'nın yaptığı gibi vura vura bi şampiyonluk yaşayamazsak şu öptüğümün liginde bize de yazıklar olsun.

Şaka gibi bu adam para kazaniyor gazetede yazip. Keser hep bunlara kescek hic kendi hatalarindan bahsetmicekler ciceklerle opucuklerle sampiyonluklarini kutlucaz cok iyi cennetlik oluruz o zaman. Bir de kume dusmemizi dilemis :) ne desek boş boylelerine

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 17:36 

Psycho yazdı:
Ulen birşeyler olsada yönetime,başkana sarsak bir kaos yaratsak derdinde olan ne çok adam var,şaşıyorum vallaha.
.

Adamlar bizi figüran yapmış, izmir çukurunda körfezin karşındakiler bile tepki göstermiş
Yönetimin başkanın sezon boyu ağzını acamamis bu mactada ağzının açmadan sessizce gitmis GUNDEM bile oluşturmamis bunu söyleyince kaos çıkartıyorlar diye kendi taraftarına ithamda bulanlara şaşıyorum
Pankart açsak ama canlı yayına bağlanır idi Sepil.
Resmi hesaptan bile bir açıklama yok kaos ariyor oluyor.
altay maçında gelin dediler geldik sonu jop biber gazı
Bu macta gelin dediler bırakıp gittiler yine polis ile karşı karşıya kaldık bunlari soyleyince kaos arıyoruz evet.

@tombulsise dostum hesap soralım eyvallah da, bilet konusunda bile durus sergilemeyip el altından liste verenler ile nasil olacak bu iş. Bir kaçimizin mucadelesi ile olmaz.
Hesap soralım sen ben cikalaim bize diyecekler ki neyinize yetmiyor amatöre mi gidelim, kaos çıkarmayın su bu..
Bizim etkimiz olmaz etki koyacak kisiler makamlar bellidir onlarin da ya kalbi bizle atmıyor ya da bizler kadar cesur değiller..
Gerçekçi olalım @tombulsise dostum önümüzdeki sezona hazırlanalım.
Belki bir gün masaya yumruğunu vuran cesur bir yönetim, sehrin atanmışları ve secilmisleri zmir kluplerine sahip cikar da bizim konuşmamıza gerek kalmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 18:42 
Kullanıcı avatarı

Dünkü olanlarla ilgili 3 maymun devam ediyor muhtemelen Talat Papatya açıklama yapar

gaz alma durumu olur fazlasını beklemeyin.

Dün yönetim neden bırakıp gitti halen anlamadım? Bu bırakıp gitmekle ne kazandılar

mesela ?

Biri bana açıklasın anladıysa. Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok ? Maça çıkma, geç başlat

, başlama vuruşuyla otur falan hepsini anlarım da dünkü olayı hiç anlamadım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 18:46 
Kullanıcı avatarı

Owl35 yazdı:
Göztepe’mizde Sezonun sona ermesiyle birlikte sözleşmesi biten oyuncular;

Stefano Napoleoni (34)
Lamine Gassama (31)
Peter Zulj (27-Kiralık)
Alpaslan Öztürk (27)
Berkan Emir (33)
Anderson Esiti (26-Kiralık)
Murat Paluli (26)
Fousseni Diabate (25-Kiralık)
Cheriff Ndiaye (25-Kiralık)

Bugün, yarın teşekkürler gelmeye başlar. Ayrılıkları öğreniriz yavaş yavaş.

Esiti , Ndiaye ve Alpaslan dışında gitse kötü olur denecek oyuncu yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 19:01 

Dünkü mesele üzerinden yönetime çakmak saçma... İdari amirlerin basiretsizlği üzerinden yönetimi eleştirmek saçma. Bunları biz yapabiliriz taraftarlar olarak ama siyasi iradeye muhtaç olduğumuzu unutuyorsunuz. Hala stadın haklarını devir alamadık üstümüze. Bu konu GSGM ile direkt bağlantılı. GSGM ye mi çaksın yönetim açıklama yapıp? Veya valiye mi çatsın Beşiktaşlıları doldurdular diye? Güzelbahçe Belediyesi'nden arsa kovalıyoruz mesela onlarla mı kavga etsinler? Stadımız Konak Belediyesi sınırları içinde mesela, beni bile şaşırtan bi açıklama geldi Abdül Batur'dan ama onunla mı kavga edip kişisel husumete girsin başkan mesela? Sandığınız kadar bağımsız değiliz arkadaşlar maalesef. Yönetim maça girmedi ve twitter üzerinden de admin herhangi bir aksiyon paylaşmadı maç boyunca. Sizin beklediğiniz o sert açıklamayı ne Sepil yapabilir ne de bir başkası. Yapmasın da zaten. Biz yeteri kadar sesimizi çıkarıyoruz sosyal medyadan. Onun dışında yerel yöneticilerin utanması, ders alması gereken bir konu bu. Ülke gerçeklerinden bu kadar uzak olmamak lazım. Bağımsız değiliz maalesef... Maalesef...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 19:47 

Burada yazan sürekli saçma yazan arkadaşlar ya bilgisizlikten yazıyorlar yada çıkarları bozulmasın diye demagoji yapıyorlar.
Ben iyi niyetlerinden şüphe etmemek adına bilgi sahibi olmadıklarına süreci açıklayım taraftar grupları da açıkladığına göre artık gizli saklı kalmadi.
Tek tek anlatirsak..
Birincisi maç sabahı yönetim kontenjanı ret etti ki bu adamlar daha önce statlara girdi belli bir yöntemle ayni yöntemle bizim.stwda girmek istedi.
İkincisi bu yöntemde basarili oldular.
Ucunsu yönetim sepil bilgisi dahilinde taraftar gruplarından liste aldi ve akredite etti
Dördüncüsü akredite olanlar geldi stada alınmadı
Beşincisi sepil ben gidiyorum diyerek sessizce hic bir açıklama yapmadan arkasına dönüp gitti
Altıncısı akredite olanlar stad çevresinde ne yazikki kolluk kuvvetleriyle karşı karşıya kaldı ve ceza alan arkadaşlar mevcut.

Hafizamizi zorlayalim altay maçında gelin acik bizim diyen papatya, altay yönetimi gelmeyin kontenjan yok dedi bizler yonetime tekrar güvendik sonuçları yaşadık.
Bu sefer bizi stada yine yönetim çağırdı yine gittik sonunda yine benzer sonuçla karşılaştık
Konu budur yok gsm yok belediye başkanına mi catsin diye demagoji yapmayın.
Çıkın söyleyin sessizce neden gitmis çağırdı onca taraftarı neden emniyet güçleriyle başbasa bırakmış ve bunu ilk kez yapmiyor.
Size örnek vereyim mi bursa arkasına teneke bağlayıp sövdüğü Ali ay Kadıköy' de bir taraftarı joplandi diye adam gündem oluşturdu benim taraftarım dayak yerken ne futbolu konuşacağız dedi.
Madem bir şey yapmadın çık konuş arkadas akredi6e olan taraftarım iceri girene kadar takim.sahaya çıkamayacak enazindan taraftarını yalniz bırakmamış olursun.
Saçmaları da fazla sacmayin lazim.olur.
Nasil ki altay maçında taraftarı o duruma düşürmek SAÇMA ise aynı şekilde bu maçta taraftarını yalnuz bırakmak SAÇMA..
Bir tek açıklama yapmamak nasil SAÇMA ise durumu anlatmaya çalışanları da anlamamak konuyu dağıtmak da ayni şekilde SACMA
Her ne olursa olsun Göztepe yönetimi taraftarına topçusuna hocasına sırtını dönüp gidemez..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 19:51 
Kullanıcı avatarı

Mesele yönetime çakma meselesi değil. Yönetime mesajımız şu. Göztepe'nin taraftarından başka kimsesi yok. Bırak her şeyi dön yüzünü bize diyoruz.
Bak bir buçuk sene geçti hala statla ilgili devir, kira sözleşmesi vs yapılmadı. Kılıç gibi sallıyorlar başkanın üstünde. Hadi pandemi var mağaza dükkan açılmaz diyelim. İki katlı otopark yatıyor bir buçuk yıldır. Neden....

Hele muhalefet vekilleri bunlarla uğraşacağına sıraya girmiş bjk şampiyonluğu kutluyor.
Tunç Soyer yarı yolda bırakmam dedin söz verdim dedin nerede Göztepe altyapı tesisleri.
Abdül Batur Göztepe'ye çok emeğin var. Yakıştı mı sana.

Büyük Başkanım bunlar işte böyle gör bunları. Biz mahalle arasında oynasa kaldırıma çıkarız. Sen arkamızda dur ölümüne gideriz. İnan ki kaybetmeyiz. İnan ki KAYBETMEZSİN.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 20:02 
Kullanıcı avatarı

GreenTown yazdı:
https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/goztepeden-mac-sonu-buyuk-saygisizlik-mac-biter-bitmez-bakin-ne-yaptilar-delikanliligiyla-ovunen-goztepeye-yakisti-mi-simdi-bu-452147h.htm

Beşiktaş aynı senaryoda Göztepe marşı açıp bizimle şampiyonluğu kutlayacakmış. Bitmedi ağzı kaşar zihniyeti kaypak insanların dertleri.
Bursa'nın yaptığı gibi vura vura bi şampiyonluk yaşayamazsak şu öptüğümün liginde bize de yazıklar olsun.
Böyle heriflerde medyada kendine bir şekilde yer buluyor ya komedi.Göztepe onun için bitmişmiş,küme düşelimmiş.Ulusal medyada yaziyor bunlari.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 20:59 
Kullanıcı avatarı

Esiti kesinlikle kalmalıdır...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2021, 21:03 
Kullanıcı avatarı

Kontenjana karşı çıktılar ve eşit sayıda Göztepeli'nin statta yer alması için çaba gösterdiler sanıyorduk. Ayrıntılar gelince hiç mücadele etmeden kaçtıklarını öğrendik.

Dergi satmak için gösterdikleri çabayı kulübün çıkarlarını korumak için gösterememişler.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1369 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 137  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, extranjero, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, lacivertACAB, Nikoo, Sekai, TottiReiz

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye