Zaman: 23 Eyl 2021, 21:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1372 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 138  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 15:18 
Kullanıcı avatarı

10ur_KSK yazdı:
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama kulüp – şirket yapınız gereği , Sepil şirketi satmadığı sürece bir yere gittiği yok.

Yapınız gereği Göztepe Sportif A.Ş'nin yönetim kurulu başkanı da Göztepe başkanı olarak lanse edildiğinden , istifa edeceğim dediği olay Göztepe Başkanlığı olur sadece o kadar.

Büyük ihtimal artık göz önünde bulunmak istemediğinden , güvendiği birisini kulüp başkanı olarak atayacak hepsi bu.

Aslında bunun adı kurumsallaşmak ama nice aile şirketleri kurumsalız adı altında bakkal dükkanı gibi yönetilmeye devam ediyor. Tek hisseli bir futbol kulübü ne kadar profesyonel ve bağımsız yönetilir bilemiyorum.

Bu arada daha çok yeni şirketin sermayesi 30 milyon arttırılarak 110 milyon olmuş. Bu 30 milyonda yasal yedeklerden karşılanmış. Sportif olarak tatmin olursunuz olmazsınız bilmiyorum ama şirketin büyük ihtimal 1 lira ödenmemiş borcu yok. Bir de üstüne kar edilerek sermaye arttırılmış. Mali anlamda müthiş iş gerçekten.

Tek hisseli değil küçük bir kısmı fon şirekti olan Sporttz Spor Yatırımları Anonim Şirketi'nde.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 15:35 

O zaman eleştiren degil hakaret eden taraftarlar memnunmusuz diye sorun arkadaşlar.
Hakaret etmek eleştiri değildir.
Tekrar belirteyim.
Baskan dogru karar vermiştir.
Planladigi süreç uzamış belirsizlemis durumda iki tarafta yıprattı.
Dogru icra kurulu ile yeni heyecan ile belki basari gelecek.
Küme.dussek te korkmayın düşmüş oluruz ne farkedecek taraftar acimizdan( klubun gelir kaybetmesi haric)
Yedi yıl uzun bir süreç bu adam pamuklu yollarda yürümedi.
Bırakması en doğal hakkı tekrar yazıyorum bu adamın ailesi vakti sağlığı var daha ne yapsin bu adam yapabileceği bu kadar canını mi versin daha.
Bende başkanı hatalarından dolayı eleştiriyorum ama bu kararina saygı duyuyorum, benim enerjim ileriye götürmeye yetmiyor diyor adam bunu görmüş. Bırakalım eleştiren arkadaşlara laf söylemeyi. Elestiren de başkanın parasi gitmesi klup daha öne gitsin diye yapmıştır.
Katkılarını inkar eden en hafif tabiir ile nankördür.
Dogru zamanda devredecek.dogru oluşuma iciniz rahat olsun.
Efsanedir efsane değildir bilemem benim için şu hareketi vakti gelince geri çekilmek yarar sağlayamqdigini gorunce icra kurulu kurup ona devretmek yönetimi ADAMLIK'tır.
Helal olsun hatalarınla sevaplarinla helal olsun sana.
Yerinde olsam hakaret edenleri toplar onlardan icra kurulu kurardım, ama ilk yari bitmeden küme dusurecekleri icinde gonlu razı gelmez kurmaz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 15:49 
Kullanıcı avatarı

içimizdeki irlandalıların sevindiği bir gelişme oldu. şu anda alternatifi yok. Göztepeli bir aday ya da satın alabilecek bir kişi olmadığı sürece yönetimde bulunmalıdır. camiadan kim çıktı devralmak isteyen? yine izmirli olmayan birileri gelsin de zil takanlar görsünler. sadece bizim taraftara değil düzene karşı da bu kadar dayanmak başarı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 16:11 
Kullanıcı avatarı

thesappho yazdı:
içimizdeki irlandalıların sevindiği bir gelişme oldu. şu anda alternatifi yok. Göztepeli bir aday ya da satın alabilecek bir kişi olmadığı sürece yönetimde bulunmalıdır. camiadan kim çıktı devralmak isteyen? yine izmirli olmayan birileri gelsin de zil takanlar görsünler. sadece bizim taraftara değil düzene karşı da bu kadar dayanmak başarı.

Madem İrlandalı olduk;
Koltuk ve maaş uğruna konforundan ödün vermeyenler de çok üzülmüştür, oldu mu şimdi?

Allah gecinden versin. Başkanımız ölümsüz değil. Hele 100 yaşına kadar bu kulübü finanse etmek zorunda hiç değil. Sanki ceketini alıp çıkmış da kısa sürede Altınbaş öncesi günlere dönecekmişiz gibi algı kasmayın. Su akar yolunu bulur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 16:18 
Kullanıcı avatarı

7 yıl kulüp başkanlığı çok ciddi bir süre.

Bir de bu görevi maddi manevi tek tabanca yapıyorsunuz.

80 yıldır başarılamayan stat gibi büyük bir sorunu çözüyorsunuz.

Sportif olarak takımı en üst ulusal lige çıkarıp orada kalıcı hale getiriyorsun.

Mehmet Sepıl Göztepe ve İzmir futbol tarihinde adını altın harflerle yazdırmıştır.

Eleştirilmiştir, tenkit edilmiştir. Bu saatten sonra bunların hepsi geride kalmıştır.

Artık herkes şapkayı önüne koyup Göztepe'mizi daha ileri götürmek için ne yapacak buna bakacağız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 16:23 

İlhan Şahin'i de giderken götürseydin,iyidi.

Yolun açık olsun, umarım zarar etmemişsindir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 17:01 

koltuk maaş uğruna derken bunlar gönüllü yönetici değilmi başta hentboldeki Deniz kardeşimiz olmak üzere ücretsiz çalışıyorlar değilmi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 18:25 

%100 Futbolda şirketleşmeyi savunan biri olarak bunlar normal şeyler. Mehmet Sepil ilk değil son da olmayacak. Kendisinin çok emeği var. Çok büyük başarıları var bir o kadar hatalı kararları da vardır illaki. Kendisini eleştirelim tabi ki ama kanımca hakaret edilmeyi de hak etmiyor diye düşünüyorum. Tabi bu benim fikrim. Herkesin fikri kendine.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 18:30 

Gayet yeterli ve iyi bir konumda tesisimiz var, Avrupa standartlarında muhteşem bir stada sahibiz, ciddi paralar harcanarak bakımı yapılan çok iyi bir zeminde oynuyoruz, istikrarlı bir şekilde Süper ligteyiz, ve en önemlisi bunların hepsinin sonucunda 1 lira bile borcumuz yok. Hatta pandemi olmasa staddan çok ciddi kar bile etmeye başlayacaktık. Bunları 7 senede yapmak her baba yiğidin harcı değil.

Tabiki eksileri de oldu bu süreçte transferler, hedefler, menejerler, teknik adam seçimleri, kombine ve özellikle taraftar ile yeteri kadar bütünleşmedi en azından son zamanlarda. Ama bana göre Sepil başkan Göztepe efsanelerinden biri olmuştur ve yıllar boyu hatırlanacaktır. Keşke çok istediği altyapı tesisini ve Avrupa kupalarına katılımda onun başkanlığında gerçekleşebilseydi.

Şimdi önemli olan bundan sonra nasıl bir yol izleneceği, sanırım ilk etapta bir kısım daha hisse devri olup Sepil’in arka planda durduğu bir formül olucak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 May 2021, 21:34 
Kullanıcı avatarı

Göztepe Başkan Vekilimiz Talat Papatya: "Beşiktaş maçı kayıtlarında açıkça görülmesine rağmen; usulsüz seyirci alımını gerçekleştiren kurum temsilcisi ile cezayı kesen kurumun aynı olması hayret verici ve düşündürücüdür. Haklarımızı dayanakları ile sonuna kadar savunacağız."

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1372 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 138  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1914Alsancak, Altınpark, Ayaz, banbangümgüm, bayern, Bing [Bot], Bozkurt1903, erd1903, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, kasadaparayok, taktikçi, vince1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye