Zaman: 28 Kas 2021, 09:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 41. Hafta | Denizlispor 1 - Galatasaray 4
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:18 
Kullanıcı avatarı

@endingcredits

lafım göztepeye değil sanaydı, göztepe'nin maç verecek son takım olduğunu da biliyorum.
dediğm gbi lafım sanaydı aslında. çünkü gelip boş bobş bir yorum yaptın. seni ilgilendiren bir durum olmayan bir maçta tüm penaltıların %100 olduğu maçta , bir de böyle tüm fedarasyon kurullarının düpedüz düşmanlık sergilediği bir sezonda gelip buraya gs'ya ve penaltılarına laf attığın için söyledim. bu kadar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:18 
Kullanıcı avatarı

Maçtan önce fark olur diyenler nerde. bide bu denizlispor un 2-3 oyuncusu dışında hepsi yedekmiş. 4-1 yine iyi bitti.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 41. Hafta | Denizlispor - Galatasaray
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:20 

burakerdim yazdı:
Galatasaray'ın şampiyonluk ihtimalini hesaplamaya kalktım da ölme eşeğim ölme. Fenerbahçe 2 maçtan en az 1'inde puan kaybedecek, Beşiktaş 2 maçında da puan kaybedecek, Galatasaray 2 maçı da kazanacak veya Fenerbahçe yine en az 1 maçta takılacak, Beşiktaş 1 maç kaybedecek, Galatasaray da 2 maçı da çok farklı skorlarla kazanacak. Bu ihtimalleri düşününce aklıma direk Fatih Hoca'nın milli takım teknik direktörü olduğu Euro 2016 elemelerindeki son İzlanda maçı öncesi turnuvaya play-off oynamadan direk katılabilmesi için diğer gruplarda gerçekleşmesi gereken olasılıklar geldi. Yanlış hatırlamıyorsam bir 10-11 tane şeyin aynı anda olması gerekiyordu ki İzlanda galibiyeti halinde hedefe ulaşılsın. Sonrası malum, İzlanda maçı 90.dakika golüyle kazanılırken diğer bütün maçlarda istenen sonuçlar gelmişti. O zaman Erman Toroğlu'nun bir sözü vardı, "Fatih Terim Boğaz Köprüsü'nden denize düşse Beylerbeyi'nden yürüye yürüye sahile çıkar, iki de lüfer tutar" diye. Hayırlısı artık nasip kısmet :D

Ulan bir yazdık, bismillah hemen mi gerçek olur :lol:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:23 
Kullanıcı avatarı

@faris87 müptezel sensin, necip mustafa'yı direkt sakatlayıcı hareket yaptı bile bile isiteye isteye vev sakatladı. mustafa bugün 11 çıksa daha farklı skor alırdı, sakat sakat 4 iğneyle kendisin de maçtan sonra dediği gibi acılarla oynadı 30 dakika falan. kulübün en doğru haberleri veren muhabirleri 1.5 ay uzak kalacak dedi. terim riske etmek istemiş adam ayağında iki ciddi ödem ve yumuşak dokuyla çııktı oynadı yarım saat.
necip o karaktersizliği yapmasa 90 dakikka oynayacaktıt vev 2 değil 4 gol atacaktı. beğenmediğiniz necipe ne kadar teşekkükr etseniz az, muhammed malatya maçında da 11 başlayamaz sezon bitince de 1.5 ay totpa dokunamaz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:26 
Kullanıcı avatarı

Malatya maçında açın tribünleri cezasını biz öderiz hepimiz sağlık çalışanıyız

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:28 
Kullanıcı avatarı

@Parçalıaşk

Ya ben Denizli-Galatasaray maçını izlemedim bile. 3 penaltı da doğrudur da bu kadar penaltı çalınan bir takım hayatımda görmedim bunu söyledim sadece. Çok rica ediyorum federasyon hakemler falan bize düşman gibi şeyler söylemeyin ayıptır. Sezon boyunca Galatasaray lehine onlarca haksız düdük çalmıştır en hafızamda kalan da Kasımpaşa maçı. Bu ülkede 3 istanbul takımının da federasyon hakemler vs bize düşman hakkımızı yiyor falan demesi ayıptır. Üç takıma da ayrı çalışıyor hakemler. Bazen birine fazla, bazen birine az. Kavga neden bize az yapıyorsunuz kavgası.

Neyse uzatmaya gerek yok hak eden kazansın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:39 
Kullanıcı avatarı

endingcredits yazdı:
@Parçalıaşk

Ya ben Denizli-Galatasaray maçını izlemedim bile. 3 penaltı da doğrudur da bu kadar penaltı çalınan bir takım hayatımda görmedim bunu söyledim sadece. Çok rica ediyorum federasyon hakemler falan bize düşman gibi şeyler söylemeyin ayıptır. Sezon boyunca Galatasaray lehine onlarca haksız düdük çalmıştır en hafızamda kalan da Kasımpaşa maçı. Bu ülkede 3 istanbul takımının da federasyon hakemler vs bize düşman hakkımızı yiyor falan demesi ayıptır. Üç takıma da ayrı çalışıyor hakemler. Bazen birine fazla, bazen birine az. Kavga neden bize az yapıyorsunuz kavgası.

Neyse uzatmaya gerek yok hak eden kazansın.

kasımpaşa maçına katılıyorum gerisine katılmıyorum. kasımpaşa maçında sadece paşa'nın çalınmayan penaltısı vardı bu arada ona da spor kamuoyuun yarısı penaltı değil dedi, bence net penaltıydı. diğer dediğine gelirsek hiç de senin dediğin gibi bbir sezon olmadı, gs oyuncuları ve hocası ligde standardı olmayan cezalar yedi sezon boyu. bizi sürekli fener ile beşiktatş ile bir tutma çabanızı da hiçbbir zaman onaylamam. biz bu sene türkikye kupasından bile hakem kararıyla elendik. direkt olarak hakemlerin etki ettiği kerem'e verilmeyen penaltı, donka çalınan absürt kırmızı, emre kılınça çalınan absürt kırmızı, yedlinin vardan ikinci sarıı yemesi, terim'e verilen emsalsiz cezalar, rakiplerimize verilmeyen kırmızılar, muhammede verilen kırmızı arda'ya çaçlınan penaltı, yine ardaya soyunma odasından verilen ceza... bizi bjk ile fenerle aynı kefeye koyan herkesin vicdanını sorgularrım. bizim takımın hakkını yemeyyen anadolu takımı kalmadı ligde.

o yüzden aldığıımız penaltılara laf edeceğine hangisi değildi onu yaz, ben mesela beşiktaş ile fenere verilien ama olmayan penaltılarını sayarım, bizim rakiplermize verilen antepte başakşehirin aldığı ama penaltıyla alaksı olmaan penaltıları sayarım ve lehimize çalıınması gereken ama çalınmayyan yüzde yüz iki fener maçındaki, geçen haftakik, kereme olanki, belhandayya olanki vs. onları da sayarıım ilk aklıma gelenlerden.

En son Parçalıaşk tarafından 11 May 2021, 23:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:42 
Kullanıcı avatarı

3.penaltıda kalecinin ayağı çizgide boş yere tekrarlattı Bitigen, Rodallega'nın haklı itirazına da kırmızı çıkardı. Bunlar olmasa 2-1'den belki 2-2'ye dönecek maç kim bilir.

1 Abdülkadir, 2 Emirhan, 1 Muhammet Özkal'ın bariz hatasıyla 4 gol yedik.
Bizim alt yapı kapatılsın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:44 
Kullanıcı avatarı

dirk_heinen yazdı:
3.penaltıda kalecinin ayağı çizgide boş yere tekrarlattı Bitigen, Rodallega'nın haklı itirazına da kırmızı çıkardı. Bunlar olmasa 2-1'den belki 2-2'ye dönecek maç kim bilir.

1 Abdülkadir, 2 Emirhan, 1 Muhammet Özkal'ın bariz hatasıyla 4 gol yedik.
Bizim alt yapı kapatılsın.

kalecinin ayağı çizgide diye değil, dönen topu uzaklaştıran oyuncu+1 oyuncunuz daha daha topa vurulmadan penaltı noktasına kadar koştuğu için yani ceza sahasına girdiği için tekrarr edildi. rodegella zaten bilerek attıtrdı kendisini son maç forma giymek istemedi, denizlideki son maçına da çıkmış oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 May 2021, 23:46 
Kullanıcı avatarı

Oynarsan hatta saldırırsan rakip takıma anca öyle bu kadar penaltı kazanabilirsin. Maçın özetini de izle ters açılardan da bak 3 penaltı da penaltı. Son penaltının tekrarlanmasına ima içeren yazılar var belli yerlerde, bence Emre’nin atamdığı penaltıda tekrarlanması lazımdı öncelikle. Eminim Riva’da bunun farkındaydı son penaltıyı da buna istinaden tekrarlattı.

Diğer rakiplerden BJK şampiyonluğa gidiyor lakin son 2 maç 6 puan kayıp. Keza, FB’de kendi evinde yenildi işini şansa bıraktı kazansa diğer 2 takım kadar şansı olacaktı. Sezona bakınca şampiyonluk BJK’nin hakkıydı fakat Galatasaray son hafta bırakmaz gibi. Tabii bugünün de böyle olacağını kimse kestiremiyordu ama bence bırakmaz. Ancak BJK 2-3 farkla galip gelirse şampiyon olur.
.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 81 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, BVB, cozker, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye