Zaman: 26 Tem 2021, 19:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 29.Hafta | Göztepe 3 - BB Erzurumspor 1
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:46 
Kullanıcı avatarı

Son 5 maçta Beşiktaş'tan sonra en çok puan toplayan takımız. Üstelik hiç de kolay olmayan rakiplere karşı yaptık bunu. Biraz keyfini çıkaralım, üstüne koyarak devam edelim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:47 

arada girip bakıyorum hiç değişmiyor bizim userların yarısı çöp kaos sevici beyaztv yamyam tayfa gibi her hafta hoca da hoca hoca da hoca bi salın kardesım bır kere ileriyi konusalım düşünelim
bırakın birisi gelsin takım kursun oyunu formatı konusalım
football manager oynuyoruz sanki her ay hoca değiştirelim isterseniz

neyse bu seneki bütçe verim dahilinde kanımca önemli işler yapıyoruz
seneye bizde içeride olalım ve vites arttıralım tk kupası ve avrupaya oynarız inş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:48 

Asıl böyle zamanlarda eleştiri yapmak sağlıklı olan şeydir. Korkmayın bu kadar arkadaşlar. Ben bu galibiyetten memnun değilim kusura bakmayın. Her maçı 5 li savunma ile tamamlamak istemiyorum. Her maçta skor avantajını alınca yaratıcı oyuncuları oyundan alıp savunmacı orta sahaları görmek istemiyorum. Kalite olarak 2-3 gömlek altta olan takımların kalemizi bombardımana tutmasını görmek istemiyorum. 13 değil isterse 5 maçta 33 puan (!) alsın umurumda değil. Oyun görmek istiyorum ben sahada. Tesadüflerle ya da kalecimin kahraman olduğu maçlarla kazanmak istemiyorum sürekli. Skor taraftarı olmadığım için özür diliyorum hepinizden de...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:49 
Kullanıcı avatarı

Elegancy yazdı:
Taze adam Jahovic'e kullandır işte şu penaltıyı alsın adam hevesini. Asker selamı versin diye bile Alparslan'a kullandırmış olabilir.

Tripic iyi bir hamle opsiyonu bu takım için.
Alpaslan Kasımpaşa da oynarken takımın penaltıcısıydı.
Daha sonra TFF 1.lig de Elazığspor a geldi yine penaltıları ve frikikleri o kullandı.

Ünal Karaman’ın Hilal bıyığından ve ideolojisinden rahatsız olabilirsin fakat bu tarz yaklaşımlar kulübünüze zarar verir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:49 
Kullanıcı avatarı

ilk haftalarda çok salladım Karamana ama şu maç aklındaki gibi oynatıp 3 puanı aldı. Son haftalarda alınan puanlar haricinde şu maçta Erzurumun alttakilerin kazanmasıyla saldırcağı belliydi en mantıklı plan hızlı çıkıp kontra kovalamaktı, ben de istiyorum göze hoş gelen topla yenelim keyif alalım ama eldeki kadro mücadeleyle bireysel yetenekle buralara geldi takım halinde organize olduğumuzda göze hoş gelen oyunda olmuyor değil. Maç bir ara ortalardaydı Sonerin çıkıp Esitinin girmesi olumsuz durumda tepki görceğini biliyodur hoca ama gerekli hamleydi bana göre. Diabatenin en beğendiğim maçı oldu yarar sağladı bence bu maçta.

Maçtan önce Erzurum ve Ag maçları hoca hakkında fikir verir demiştim ilkini öyle böyle geçti haftaya yenilmezsek zaten ligde kaldıktan sonra hamlelerini görürüz diyorum hocanın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:53 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
Asıl böyle zamanlarda eleştiri yapmak sağlıklı olan şeydir. Korkmayın bu kadar arkadaşlar. Ben bu galibiyetten memnun değilim kusura bakmayın. Her maçı 5 li savunma ile tamamlamak istemiyorum. Her maçta skor avantajını alınca yaratıcı oyuncuları oyundan alıp savunmacı orta sahaları görmek istemiyorum. Kalite olarak 2-3 gömlek altta olan takımların kalemizi bombardımana tutmasını görmek istemiyorum. 13 değil isterse 5 maçta 33 puan (!) alsın umurumda değil. Oyun görmek istiyorum ben sahada. Tesadüflerle ya da kalecimin kahraman olduğu maçlarla kazanmak istemiyorum sürekli. Skor taraftarı olmadığım için özür diliyorum hepinizden de...

Kimse kusura bakmasın, takım iyi giderken yapılan eleştirilerden değil bu yapılan, direk kötü niyetli. Adamın milliyetçiliğine bile vuruyorsunuz. Ayıp

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:54 
Kullanıcı avatarı

bence bu 3puan altın gibi. göztepeli taraftarlar burası süper lig. Bu ligde bazen puana acil ihtiyaç duyuldunmu alınır. ve siz erzurumu yendiniz bu kazanma kültürü her maça yayılır. maça baktım zaman zaman gayet iyiydi gözgöz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 21:57 

Hydrozn yazdı:
Atalay1925 yazdı:

Kimse kusura bakmasın, takım iyi giderken yapılan eleştirilerden değil bu yapılan, direk kötü niyetli. Adamın milliyetçiliğine bile vuruyorsunuz. Ayıp

Ben de milliyetçiyim sevgili kardeşim. Ama işimi yaparken gövde gösterisi yapmıyorum. İşime siyaset karıştırmıyorum. Bayrağı kullanarak şov yapmıyorum. Tabi ki milliyetçilik kavramının arkasına sığınıp bu hareketleri yapmasını eleştireceğim. Neyse konu bu değil. Bu oyundan memnunsanız sizin açınızdan sorun yoktur. Ben yenilgilerde bile bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Bugün çok kötüydü her şey sahada. Siz mutlu olmaya devam...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 22:00 

Skor aliyor diye geriye düştüğünde orta saha bırakıp ileriye adam dizip
One geçince orta sahayı boşaltıp defansı besleyen hocayı buyurun savunun
Kimse herkesi yenelim herkese bes atalım demiyor
Alanyaya kapan Fenere kapan Beşiktaşa kapan eyvallah ama Erzuruma kapanmak nedir.
Bir tane set hucumlu pasin yok rakibin az biraz ayagi düzgün topçusu olsa skora tersten okurduk
Modern futbolda orta saha hersey ki alternatifli kadroda var elinde
Unalla Avrupa filan olmaz bu sene kalalım ligde kafi uzun sürede zor
Alternatif soran olmus getir okan buruku sene başı transfer yaptir.
adamin zamanında gelen forvet hala medet umduğumuz forvet
Alanyada pozisyonun yok, burada attığın ilk gol sans faktörü var ikinci gol karambol.
Topa sahip olup pas yapmak bu kadar mi zor
Ligin kalitesi yerlerde obinna alpi iyileşen atinc soner esiti halil bu ligde kim istemez
Gençlerden Erzurumdan Denizliden vb rakiplerden kac tane takımında görmek istediğin topcu var.

Kadro uçup kaçar bir kadro değil ama Erzuruma 5 li defans yapacak kapanacak Alanyaya 8 li defansa donecek takim da değil

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 29.Hafta | Göztepe - BB Erzurumspor
MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2021, 22:04 
Kullanıcı avatarı

aslangibisavaş yazdı:
Atınç ve İrfan Can gerçekten çok iyiler..Seneye iki oyuncuyu da rotasyonumuzda görmek isterim..Göztepe ve Erzurumspor'a gelecek maçlarda başarılar

Once borclarinizi odeyin bu ülkenin sırtına milyarlarca borc yuklemissiniz bir de buraya yazıyorsunuz.Hadi yardim kampanyası düzenlemeye dilenmeye.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 136 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay35, Josh1912

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye