Zaman: 27 Tem 2021, 07:52

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 97 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 23. Hafta | A. Hatayspor 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 03 Şub 2021, 00:54 

Bu maçtaki şans, şampiyonluk habercisiydi. Tâbi, şampiyon olmak istiyorlarsa en yakın rakiplerini yenip özgüven kazanmaları lazım.

Td konusuna gelince,bu kadro F.Terim'in elinde olsaydı 6-8 puan fark olmuştu, şimdiye kadar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2021, 21:40 

Özellikle ikinci yarısı iyi oynadığımız bir maç hatta ikinciyari deyim yerindeyse kazanmak için her fırsatı ele geçirip Altaya takıldığımız bir mücadele oldu.Ezilmedik,teslim olmadık,daha guzel daha üstün bir oyun oynadık.
Hatay-Altay arasinda geçen maçta Akintolanin eksikliği net sekilde hissedildi,Selim o bolgede yetersiz kaldı.Suat Arslanboğa diyecek soz bulamıyorum Dioufun net penaltısını izleme ihtiyaci bile duymadı,emek hırsızlığı ne yazıkki aleni şekilde bu ligde yapılıyor.
Fenere gelince kazanmasi icin mucize gerekiyordu bu mucize iki golde Billongun bireysel hatalarıyla gerçek oldu.
Bir parantezde Boupendzaya acmak istiyorum, gol krallığına gidoyorsun.Klas goller atıyorsun saygiyi hak ediyorsun.Bugunde muazzam bir gol atıp gözümüzün papasını sildin.Ama bir insan bu kadar bencil olmamali,su şut gol sevdasindan vazgeçip top paylaşmayı bilse daha guzel bir neticeyle ayrılırdık.Bana gore guzel gol atmasina rağmen maçı kaybetmemizin sebeplerinden biri de Boupendzadir.
Rakip takima gelecek olursak Gustavo ve Altay dışında gercekten evet bu olmuş gercekten iyi diyebileceğimiz bir topçu göremiyorum.
Ha diğer bir hususta 3 buyuklerden herhangi biri maglupken hakemler 8 9 dakika uzatmalari her turlu veriyor.Bu macta oyun o kadar durdu ki en azindan bir 8 dk uzamasi lazimken Emek hırsızı Suat 5 dakika veriyim aman aman maç bitsin modundaydi!
Hakeme rağmen,şanssızlıklara rağmen,kaçan galibiyete rağmen,maglubiyete rağmen her zaman söylediğim gibi sahada ezilmeyin,formanız sirilsiklam olsun yeterki.
Güneyin Çocukları Mücadeleye Devam.

Not:Bize laf atan arkadaşa cevap verme ihtiyaci duymuyorum,ergenliği atlattığı dönemler ya da kamil insan hüviyetine büründüğü bir an olursa ona cevap vermeye başlarım.

Başa Dön

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 23. Hafta | A. Hatayspor - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 10:08 

hepinandık yazdı:
dün bi başlıkta hataydaki fenerbahçeli yoğunluğundan bahaetmiştim.bugünkü karşılama görüntüleri haklı çıkarmış oldu herkesin yüreğine sağlık

Hocam bu Fenerbahçe özelinde bir durum değil. Maalesef şehir takımı olgusu tam oturmadığından 3 İstanbul takımının da çok yoğun taraftarı var burada. 100 yılda 1 defa falan geldikleri için de böyle görüntüler çok normal. Yarın Galatasaray gelecek gene benzer manzaralar çıkacak ortaya. Ki 3 sene önce kupa maçı için gelmişlerdi. Yedek ağırlıklı geldiler. Hava kötüydü ve akşamdı ona rağmen çok kalabalık toplanmıştı ama organizasyon sıkıntısı çektiler. Sizinkiler drone falan kullandı. Bu nedenle güzel göründü. Beşiktaş geldi geçen ay ama haftasonu sokağa çıkma yasağına denk geldi. Yanılmıyorsam sadece dernek başkanları gidip çiçek verdiler. Tribün temsilcileri bile gidemedi yasaktan dolayı. Böyle bir şanssızlıkları vardı ama dediğim gibi kim gelse aynı şeyler olacak.

Anadolu kulüpleri eleştirebilir ama bu işler öyle kolay değişmiyor. Bu seviyelerde ne kadar uzun süre kalırsak şehir takımı olgusu o kadar gelişecektir ki 2 yıl 1. ligde kaldık. 1 final 1 şampiyonluk yaşadık. Bu sene de süper ligde iyi işler yapıyoruz. Şimdi bile farkını hisseder olduk ama dediğim gibi millete birden eski takımı unut diyemeyiz. Bu değişim takımın bu seviyelerde yapacağı işlere bağlı. Bu işler böyledir. İnsanlar mutlu oldukları kazandıkları şeyin peşinden giderler. Hatayspor hayatında ilk defa süper lige çıkmış her zaman finallerde kaybetmiş ve insanları bıktırmıştır ama dediğim gibi zamanla iyi bir şehir takımı olabileceğimizi düşünüyorum. Sadece zaman lazım.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 10:29 

emrefb1907 yazdı:
Bu sezon ligde Hatay kadar ağlak bir takım ilk kez görüyorum.

Aynaya baksaydın sadece bu sezon değil her sezon ağlan takımı görürdün. Allah için bunu yazarken bir Fenerbahçeli olarak utanmadın mı merak ediyorum?

Seni tanımam etmem sırf koyduğun avatardan dolayı karşıma çıkan her yazını okurum. Doğru, yanlış demeden veya bazen yazdıklarını saçma bulsam da bir şeyler çıkarmaya çalışırım yazdıklarından.

Sana bu postu attıran psikolojiyi iyi biliyorum kardeşim ama gerçekten merak ettim Hatayspor bu maçta ve bu sezonun genelinde ne yaptı da en çok ağlayan takım dedin?

Yarışmacı kimliğini bile kazanamamış, her maç sonu lige renk katmak için buradayız diyen, BJK maçında net, Fb maçında da net penaltısı verilmemesine rağmen sesini bile açamayan işin eğlencesinde olan bir kulüp. Sizin bu maçta biri tartışılır (Popov'a yapılan), biri net oğlu net (Caner'in Diouf'a yaptığı) 2 penaltısı verilmedi ama kimse ses etmedi. Bu iki pozisyon sizin başınıza gelse Mahmut Uslu ve Nihat Özdemir ikilisini yıllar sonra tv başında görebilirdik. Hatta Aziz Başkan ve Ali Koç bile barışabilirdi böyle bir penaltı ama kimse ses etmedi sen ağlak diyorsun. Ya stadı kötü, topçuları sizin muhasebe paf takımı topçularından hallice para alan, taraftarı az, futbolcularının tamamına yakını 2. lig seviyesinden gelme olan, tesisini görsen ağlayacağın bir kulüp Hatayspor ama sen utanmadan çıkıp böyle bir post atabiliyorsun.

Sana bu postu attıran durum bu kadar para harcayıp bir türlü takımınızdan zevk alamamanız ve tabiiki şampiyon olamamanız. Hatayspor'un 200-300 bin euroya aldığı oyuncuları ve bu seneki keyifli oyununu görünce milyonlar harcadığın kişiler seni deli etmiş. Bundan dolayı gariban Hatayspor'a sallaman çok norma. Tamamen psikolojik. Bu sene oyununuzla hek etmeseniz de şampiyon olmanızı umuyorum zira gerçekten Fb'li arkadaşlarımız da tıpkı sizin gibi iyi durumda değiller. Psikolojileri altüst olmuş durumda. Şampiyon olun da rahatlayın artık, ülke olarak biz de rahatlamış oluruz.

Bu post hayatımda gördüğüm en saçma postlarından biriydi kardeşim sana yakışmadı da ama Fb'den dolayı psikolojik olduğunu biliyorum. Sağlık olsun. Canın sağ olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 10:46 
Kullanıcı avatarı

@Beytulma, öncelikle teşekkür ederim şahsıma yönelik güzel ifadelerin için. Üstünden baya geçti maçın, dönüp de neden şimdi başlığa cevap yazdığını anlamadım ama haklısın. Maç sırasında alakalı alakasız her pozisyonda Hatay'dan 3-4 oyuncunun penaltı beklediği, hakeme itiraz ettiği bir periyot oldu. Ağlak kelimesi yanlış, incitici. Ben maçı izlerken yazdığım için 1 cümleyle aslında tweet atar gibi buraya yazmışım o an. Onun dışında zaten maçtan sonra gelip Hatay bizi sahadan sildi de yazdım.

Fenerbahçeli oyuncuların da sürekli ota boka hakeme itiraz ettiği sezonlar çok olmuştur, doğru. Ama gerçekten bu sezon gördüğüm en hakeme oynayan rakip olduğunu düşündüm maçı izlerken. Bunu daha güzel ifade etmem gerekirdi. Ayrıca ligin en iyi takımlarından biri olduğu için, Hatay'ın bunlara ihtiyacı yok. Boupendza'nın da gerek bizim maçtaki şahsi oyunu gerek sonraki hafta top sektirmelerine bakınca bir tık disiplin sorunu olabilir diye düşünüyorum takımda. Tıpkı bizde olduğu gibi. Ben Fener'i de her konuda çok sert eleştirdiğim, Hatay'a karşı da zaten bir garezim olması mümkün olmayacağı için aslında filtresiz bir şekilde yazdım, mahallemin takımı olsa da aynı şeyi görsem aynı şeyi yazarım. Ligde her konumu hak ediyorsunuz, umarım Avrupa'ya gidersiniz. Hataylı arkadaşlardan özür diliyorum o ifadem için.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 12:03 

No post vardı o nedenle yazamadım cezam yeni bitti hocam. Özre gerek yok okuduğumda çok sinirlenmiştim mesela ben ona da maç içi stresi diyelim. Senin ifade de böyle olmuş anladığım kadarıyla. Sağlık olsun.

Hocam takımda disiplin sorunu yok ama Boupendza bu yaşa kadar bir baltaya sap olamamış biri. 5. haftadan sonra oynamaya başlayınca goller de atınca artistleşti. Karakter olarak iyi ve efendi biri diyorlar ama sahada artistleşiyor. Adam yeni yeni profesyonel oluyor daha. Biraz da işin şov peşinde. Mesela Diouf daha az gol atıyor kimse bahsetmiyor ama üst düzey futbolcu karakterine sahip. 4 gol atacağı maçta penaltıları arkadaşlarına attırıyor. Top tutması, sırtı dönük oynayabilmesi muazzam. 5 asist yapmış ekstradan. Çoğunda arkadaşlarına boş kaleye attırmış. Millet böylelerini değil de Boupendza gibi bencilleri el üstüne tutar bu ülkede bilirsin. Sizin maçta uygun durumda pas vermek yerine kendine oynayınca gollerden olduk hatta döndü gol yedik. Boupenzda hariç herkes takım oyuncusu ve keyif veriyoruz sahada diye düşünüyorum. Çoğu da 2. lig topçusu. Ben de hayret ediyorum nasıl böyle oynuyorlar diye.

İyi dileklerin için de teşekkürler.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2021, 12:43 

faris87 yazdı:
efsanekanarya yazdı:
hatay bizi çok zorladı, bizim hoca resmen izledi,mert sahada yok, ozan çizgiden çıkarmış, iki top direkten dönmüş, altay harikalar yaratıyor bizim hoca izliyor.Oyunu ceza alanımızda oynuyoruz mesut'u sokuyor oyuna.Sanki top orta sahaya geliyor da mesut basacak topa, dağıtacak sola sağa.Kötü hoca Erol Hoca.Alanya da , Malatya' da böyle değildi.Bizde bu kadro elinde korkuyor.Hayır, böyle korkacaksak çakmasını neden aldık, Aykut Hocamız vardı zaten bizi böyle oynatan.Eyvallah, zor deplasman geçti, ama Gustavo sakatlandı, İrfan da sakat, Pelkas da.Allah sonumuzu hayretsin.

Bir lafımda Fenerbahçe düşmanı forumdaki o iki hataylı provakötere.Maçta hiç yazmadınız.Halbuki üç gün önce ne güzel sallıyordunuz.Neyse sizin için bir şey yok.İkinci takımınızın maçı başlamak üzere, hadi ordan devam edin, yallah

Adamlar ceza aldı.

Faris87 görüyorsun değil mi? Bunu düşünemeyecek kadar ilerizekalı biri bu. Provokatör demiş bize ama asıl provokatör kendisi haberi yok ki zaten bizi provoke etti, gelip alakasız bir maçta hakaret etti biz aynı dille karşılığını verdik ceza yedik ama kendisi yazmaya devam etti.

Bilmeyenler için not düşeyim,

Başaksehir maç başlığında ''yeniliriz gibime geliyor'' dedim, bu geldi ''inşallah yenilirsiniz'' yazdı. Hayır Başaksehir maçı ne alaka? Tamam herkes özgürce yorum yapabilir ama FB-Hatay arasında hiçbir şey yok ki zaten olamaz da nedir bu kin anlamadım. Alınmayın herkes özgürce yorum yapabilir diyenleriniz varsa hangi takımlı olduklarını yazsınlar her maç başlıklarına girip ''inşallah yenilirsiniz'' yazıp çıkayım bakalım hoşlarına gider mi? Neyse derdin nedir diye yazdık. Bu bize hakaret edince bizim Hattena nickli arkadaşta takımına ve oyununa güvenmiş olacak ki salı günü görüşürüz, sizi yeneceğiz falan yazdı ki kadrosunun çoğu 2. lig kadrosu olup böyle iyi oynayan örnekler çok az olmuştur bu ülkede haliyle arkadaş Hatayspor'a güveniyordu böyle bir sey yazdı. Bu gene geldi ''5 kuruşuk takımın 3 kuruşluk taraftarları'' yazmaya başladı. Kendimizi Fenerbahçe'yle kıyaslamıyoruz. Kıyaslayamayız da zaten ama güncel olarak takımımıza güveniyorduk diye yorum yaptı arkadaş. Bu hakaret yememizi gerektirmiyordu. Hayır Hatayspor'a karşı sıkıntısı ne anlamadım.

Kendisi bize durduk yere hakaret etti biz aynı dilde cevap verdik ama ceza aldık. Adaletin bu ülkenin temel sorunlarından olduğu ülkedeki her platformdan anlaşılıyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 97 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alberto, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], rizom

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye