Zaman: 28 Tem 2021, 06:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 370 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 37  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Beşiktaş - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 15:53 
Kullanıcı avatarı

Aslına bakılırsa tam da istediğim Beşiktaş var şu anda. Ligin çok üzerinde bir kadrosu olmamasına rağmen biraz fazla havaya girmiş Beşiktaş karşısında stoperlerimiz oyunun gidişatını belirler diyorum. Düşündüğüm gibi giderse yaratacağımız bir kontrada Beşiktaş'ı 10 kişi bırakabiliriz. Bizim takım oyuncularının maç seçtiğini, yeni hocaya kendilerini ispat etmek isteyeceklerini de düşünürsek, takımın istediği zaman da kazanıyor olması gerçeğiyle İstanbul'dan puan ya da puanlarla döneceğiz diyorum.

Bu arada Rıdvan'ın ilk maçından bahsedilmiş, o maçta çok iyiydi falan denilmiş. Ben başka bir maç mı izledim acaba. O maçta Halil her pozisyonda Rıdvan'ın sağından, solundan, içinden geçmişti.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 16:12 

Bizim için böyle maçlarda kilit durum ilk 30 dk ve ilk yarı gol yada goller yememek.ne yapıp edip o ilk baskıyı kirabilirsek en az 1 puanla döneriz.tersi olursa 1 puanda hayal olur.bende topcularin hem hocaya kendini göstermek hemde gündemde olan bir maç olduğu için maça asılacaklarını düşünüyorum.diabete hazırsa mutlaka oynamalı.hakkımızda hayırlısı olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 16:59 
Kullanıcı avatarı

efetorunu35 yazdı:
Bu arada Rıdvan'ın ilk maçından bahsedilmiş, o maçta çok iyiydi falan denilmiş. Ben başka bir maç mı izledim acaba. O maçta Halil her pozisyonda Rıdvan'ın sağından, solundan, içinden geçmişti.

İlk profesyonel maçına çıkan 18 yaşında bir oyuncu için muazzam oynamıştı. Halil bir hayli etkili olmasına rağmen 65’te falan yorulmuştu hatta. Zira Rıdvan geçildiğinde bile mücadeleyi bırakmıyordu.

Keşke biz de böyle oyuncular yetiştirip rotasyona dahil edebilsek. 1 tane Gassama parasına 3-4 oyuncu oynatılır ama o zaman Aktuğ Sönmez gibi yetersizler ekmek yiyemez.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 17:18 

efetorunu35 yazdı:

Ben bahsettim dostum
Cocuk 18 yaşında ilk defa stada kavuşmuş motive olmus tribunler karşısında hayvan gibi depar atan halil değişerek serdar gelmesi bence 90 dakika iyi maç çıkardı
O çocuk olacak dedim keske besiktas beğenmeyip bize gönderse demiştim
skoru bulunca geniş alanı buldukça halili koşarak yakalayacak az bek var,
Ayni maçta Berkan karşında olsaydı halil
dönüp dönüp içinden gecerdi Halil
Yine soluyorum milli takım uzun süre sol bek aramaz

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 17:46 

koko1903 yazdı:
herkes uyanik olsun, bu INS denen arkadas ileride cok tehlikeli olacak....vaziyet alalim simdiden... :)

Herkes değil, alen ve tayfası, kıyımcılar, goodfellaslar, allies türevlerini kastediyorum. Adabını bilene değil. Bahsettiklerinim yüz yüze geldiğimizde çok daha tehlikeli olduğumu görmüştür. Hakkını hakkına anlayacağın kardeş.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 17:47 

Ben bugüne kadar Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray deplasmanlarında tribünde olduğum maçlarda galibiyet göremedim. Yanlış yazıyor olabilirim ama şu ligde olduğumuz bu dört sezonda, bu üç takımdan deplasmanda puan dahi alamadık. Kadromuz ve gücümüz kadar şansımız da yetmiyor sanırım. Kadromuzun durumu belli. Yeni transferlerimiz seneyi kurtarmak için yapılan transferler. Yazılana göre Beşiktaş’ ta güzel form yakalamış. Oturup göreceğiz. Ercan’ ın 30 metreden füzesi gibi bir golle, bu sefer tribünde değilde, evde ortalığı yıksak ne güzel olur. Başarılar Göztepem.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 18:04 
Kullanıcı avatarı

Stoperler sıçmazsa yenilmeyiz buna inanıyorum.Ama titiden acayip tırsıyorum.
HaydibastırşanlıGöztepe

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 18:11 
Kullanıcı avatarı

Ben de Titi den böyle maçlarda daha çok tırsıyorum. Yalçın yedekte bile yok hakkaten yazık, kiralık verin bari daha bunun Esiti si var.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 18:22 
Kullanıcı avatarı

Herkes iyi oyun izlemek ister ancak bu sezon özelinde hep söylüyorum önemli olan tek şey galibiyet.Dolayısıyla güzelden ziyade doğru futbol oynamak önemli.Bu sezon bizim en büyük farkımızda doğru futbol oynamayı başarmamız.Eğer rakip kapanırsa heyecan yapmadan sakin pas çevirip bir şekilde golü buluyoruz.Göztepe’de Zulj ve Soner çok klas ve takım arkadaşlarını oynatan futbolcular.Umuyorum ki sezon boyunca fiziksel olarak oradakileri hırpalayan Atiba-Josef yine formda olur ve top yapma imkanı tanımazlar.2-3 gollü bir galibiyet bekliyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 18:29 

extranjero yazdı:
Ben de Titi den böyle maçlarda daha çok tırsıyorum. Yalçın yedekte bile yok hakkaten yazık, kiralık verin bari daha bunun Esiti si var.
Efe Binici sözleşmesi yokken sassuolo, olmpiyakos 4 milyon euro bonservis veriyordu sözde. Yalçına teklif varsa %30 sonraki satıştan pay ile Avrupa'ya göndermek lazım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 370 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 37  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay35, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye