Zaman: 10 May 2021, 08:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 370 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 37  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Beşiktaş 2 - Göztepe 1
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 21:55 

Penaltı tartışmalarına sebep olan pozisyonu gördüm. Bence penaltı yok, kaleciye engelleme var. Kararın doğru olduğunu düşünüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 21:56 
Kullanıcı avatarı

Qiyana yazdı:
Türk futbolunun katili şu Göztepe gibi takımlar işte. Adamlar maça gelirken yanlarında otobüste getirmişler kalelerini korumak için. Ne organize bir atakları var ne bir oyun planları. 11 kişi defans yap, hasbelkader kontraya çık atabilirsen at atamazsan yat beraberliğe. Bu anlayışla sizden uzun yıllar daha bir şey olmaz. Ha bu arada 50 den geri sayın bir daha ki toteme belki tutar. Beşiktaş'ım İzmirlileri sever.

Şöyle herifleri ciddiye almayın allah aşkına. Açık oynar saldırırsın şundan bundan prim almış hırs yapmış derler. Kapalı oynarsın otobüs derler. Bütçesi beşte biri olan, fizik ve yetenek olarak geride olan takım napacaktı dersen iki kelime cevap veremezler. Takımın yattığı falan da yok. Fanatiklik gerizekalılığa sebep olunca böyle yorumlar görüyorsun.

Bir de utanmadan Göztepelilerle mantık çerçevesinde tartışılamıyor derler. Bütün dünya onların etrafında dönüyor sanıyorlar. Küfür yemeden gitmem diyorlar da uğraşamıcam. Realiteden uzak uçuk kafalar işte. Allah akıl fikir versin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 21:56 

burakerdim yazdı:
Penaltı tartışmalarına sebep olan pozisyonu gördüm. Bence penaltı yok, kaleciye engelleme var. Kararın doğru olduğunu düşünüyorum.

sen fazla düşünme

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 21:59 

O gosterdigin pozisyonlarin hepsi ortak pozisyon tamam verilse verirsin ama sikinti ne onu diyeyim Ndiaye ye ilk pozisyonda sari kart verince herseyin icine ediyorsun. Ama Nsakalanin pozisyonu net sari Mensah icin aynisini demem. Gidip boyle adamin ayagina hart diye basmiyor kimse. Ersinle Halilin pozisyonu bundan once cok denk geldim penalti verilene rastlamadim top Halile geliyor olsa belki diyebilirim. Ghezzalın o hareketi adama gelmiyor gelse kirmizi verir zaten. Yok hakemle yendiniz falan su mac icin kusura bakmasin kimse sadece avuntu olur. Ilk yarida Abu o golu atsa altipasin ustunden oyun daha once de cozulebilirdi.

Bu arada Goztepe kalecisi gercekten iyi. Topu oyuna sokmasi da gayet iyi.

En son brscnctn tarafından 24 Oca 2021, 22:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 22:01 
Kullanıcı avatarı

burakerdim yazdı:

Çok düşünme.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 22:04 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
Ya arkadaşlar ayıp değil doğruları söylemek. 3 puan için tebrik ederiz o ayrı ama şu sahada olanları gördükten sonra salak salak konuşmak ayıptır. Şu maçta Beşiktaş'a çıkan iki sarı kart olması ayıptır. Biri vakit geçirme biri topa vurma. Penaltı pozisyonu için gerizekalının biri Halil kaleciyi engelliyor dedi twitterda. Böyle galibiyetlerle mutlu olacaksanız selamet dilerim hepinize...

Ben takımımdan memnunum. Sıfır puan yazdığımız maçta gayet mücadeleci, gayet derli toplu oyun oynadık. Hepsinden razıyım...

Adam gibi yazdigin için teseķlurler hocam.Basligi topic açıldığı andan itibaren takip ediyorum.Hatta 2 defa acildi sonra bu başlıktan devam edildi.Foruma yazılamayınca bu yok olduğumuz anlamına gelmez.Sadece isin sonunu bekliyoruz temkinli olarak.
Totem yapıldı eyvallah hakkınız...Sonuçta burası forum karsilikli düşünceler paylaşılır.Toteminiz bitene kadar bizden doğru düzgün yazan da olmadı.Burada işin farkındaydık ve saygı duyduk.Ne zaman ki totem bitti bizden Dolmabahçe hicbir sataşma olmadan yorum yaptı "Isc" diye bir arkadaşın ergence tahrikli yazısı geldi.Dolmabahce eyvallah abi ozur dilerim dedi.Tabiki uzatmamak için.Sizden birisi de kendi renktasinin ergence yazısına tepki gösterdi sağ olsun.Bunu niye uzun uzun aktardım forumda aslında herkes her şeyin farkında diye belirtmek istedim.

Maça gelecek olursak,
Gol attin da sayilmadi mi?
Kırmızı kartın mi verilmedi?
Ofsayttan gol yedin de gol diye mi yazdılar?
Penaltın mi verilmedi? (Halili aşağıda yaziyorum)

Mensah nskala wellington ve töre bizden sarı görmeliydi.Goztepe tarafindan yuze yapilan darbeler var soner ve ndiaye ye hakem eyyam yaptigi icin kartları gösteremedi. 2 adet ofsayt gol iptali doğru karar.(abu nun pozisyonunda mm lik sınır var isteseler çizgiyi 1 cm geriden çizer golü verebilirlerdi.Ama doğru olan yapıldı ve gol iptal oldu)
Halil in kendisinin bile itiraz etmedigi pozisyonuna gelince kalecinin gelen topa nizami olarak ellerini kullanarak yukselme hakki var Halil, sabah ise gitmek icin otobusunu kacirmis vatandaş gibi avel avel yukaridaki topa hareketsiz bakiyor.Kaleci bir saniye kardesim şöyle çekil yolumdan topumu alayim diye musade mi isteyecek?Zaten düştükten sonra en ufak bir itirazda bile bulunmadı.Cunku kendisi penaltı olduğuna inansa kıyameti koparırdı.

Ama.ileri ama yana ama geri tam 654 pas...
Ama orta ama pas ama atak mac sonu %70 oyun yüzdesi... (bir ara yüzde 80 i buldu) 3-4 net fırsat bol pozisyon ağırlıklı...

Maç için sana oynama hakkı vermeyen bir takım vardı karşında...Buna rağmen kaptigin toplarla maçı alabilecek yüzde yüz 2 pozisyonu heder et sonra gel hakem yüzünden yenildik de.
Bugün şu ıstatistiği (%70 ve 654 pas) Göztepe bize yapsa şuraya sadece tebrik bırakır kendi sayfamda durum degerlendirmesi yapardim.
Takimda kalite isimler var mücadele var sadece cesaret lazım.Unal hoca az cesareti olsa bugun puan ya da puanlar bu istatistige rağmen alinabilirdi.Kalan maçlarınızda başarılar dilerim.Avrupa da atleticoyu yenen Göztepe ruhunu görmek dilegiyle.

En son triger tarafından 24 Oca 2021, 22:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 22:09 
Kullanıcı avatarı

Konyaspor maçındaki Toteme destek vermiştim bu hafta benden mi kaynaklandı anlamadım. Özellikle bu arkadaşlarla maçlarımızdan sonra çok tecrübe kazandık kazanmak için her yol mubah, bariz hakem hatası bile olsa alttan alan olmaz pis pis sırıtır dalga geçerler.
Hatta hocaları bile bu geleneğe uyarak şu tarihi açıklamayı yapmıştı.

Bir Beşiktaş maçı sonrası hakkımızı aramıştık ve şu Şenol Güneş Atasözü ile karşılaşmıştık.

Şenol Güneş: "Eğer Antalyaspor haksız mağlup olduğunu düşünüyorsa, haftaya iyi oynar ve kazanır. Kazanacak gücü var demek ki."

Neyse devran bir döndü Beşiktaş'a karşı hem de sahasında çelme takmaya başladık başladılar hakeme giydirmeye

Eğer Beşiktaş haksız mağlup olduğunu düşünüyorsa diye başlayan cümleyi kurup geçtik, anlayan olmasa da sizde bekleyin nasıl olsa bu hep böyle gitmeyecek.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 22:10 

Triger

Mensah'in pozisyonu haric digerlerine sari kart vermeliydi diye dusunuyorum bende. Yazdigin herseye yuzde yuz katiliyorum. Oyle hakem yangini yapacak bir pozisyonda gercekten gormedim. Ama gecen sayfalarda neler neler yazildi saka gibi. Bi de gs li bazi arkadaslarin gaziyla iyice uctular maşallah. Yok boyle galibiyeti sindirebilecek misiniz falan yuh artik.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 22:10 

İlk yarının 25. dakikasında topla oynama yüzdeleri ekrana yansıdığında %79 a %21 di ve göztepe orta sahayı geçemiyordu, salı günü maça çıkıp bizden 2 gün fazla dinlenmiş bir takıma top göstermedik. Aboubakar'ın uçarak vurduğu kafa gol olsa maçı muhtemelen 4-5 farkla kazanmıştık. Ofsayt diye sayılmayan golde omuzlara bakıldığında Aboubakar daha geride keza ayakları da geride koluna bakarak mı iptal ettiler çözemedim. a gücü maçında da Larin'in nizami golünü kitsiunun tiyatroculara taş çıkartan atlamasıyla top ağlara giderken faulü çalıp var'ın da önünü kesmişti halis. Bu tip 11 kişiyle kapanıp maçı çirkinleştiren takımlara golü erken atamayınca maç sıkıntıya giriyor gibi oluyor ama bir şekilde o kilidi parçalayıp maçları kazanmaya devam ediyoruz.

Sezonun başlarında bir ara küme düşme hattında gezindiğimizde hakkımızda alaycı yorumlar yapıp küme düşeceğimizi ima edenleri sırayla yenip şimdi hakem diye ağlamalarını görmek keyif veriyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2021, 22:16 
Kullanıcı avatarı

triger yazdı:
Atalay1925 yazdı:
Ya arkadaşlar ayıp değil doğruları söylemek. 3 puan için tebrik ederiz o ayrı ama şu sahada olanları gördükten sonra salak salak konuşmak ayıptır. Şu maçta Beşiktaş'a çıkan iki sarı kart olması ayıptır. Biri vakit geçirme biri topa vurma. Penaltı pozisyonu için gerizekalının biri Halil kaleciyi engelliyor dedi twitterda. Böyle galibiyetlerle mutlu olacaksanız selamet dilerim hepinize...

Ben takımımdan memnunum. Sıfır puan yazdığımız maçta gayet mücadeleci, gayet derli toplu oyun oynadık. Hepsinden razıyım...

Adam gibi yazdigin için teseķlurler hocam.Basligi topic açıldığı andan itibaren takip ediyorum.Hatta 2 defa acildi sonra bu başlıktan devam edildi.Foruma yazılamayınca bu yok olduğumuz anlamına gelmez.Sadece isin sonunu bekliyoruz temkinli olarak.
Totem yapıldı eyvallah hakkınız...Sonuçta burası forum karsilikli düşünceler paylaşılır.Toteminiz bitene kadar bizden doğru düzgün yazan da olmadı.Burada işin farkındaydık ve saygı duyduk.Ne zaman ki totem bitti bizden Dolmabahçe hicbir sataşma olmadan yorum yaptı "Isc" diye bir arkadaşın ergence tahrikli yazısı geldi.Dolmabahce eyvallah abi ozur dilerim dedi.Tabiki uzatmamak için.Sizden birisi de kendi renktasinin ergence yazısına tepki gösterdi sağ olsun.Bunu niye uzun uzun aktardım forumda aslında herkes her şeyin farkında diye belirtmek istedim.

Maça gelecek olursak,
Gol attin da sayilmadi mi?
Kırmızı kartın mi verilmedi?
Ofsayttan gol yedin de gol diye mi yazdılar?
Penaltın mi verilmedi? (Halili aşağıda yaziyorum)

Mensah nskala wellington ve töre bizden sarı görmeliydi.Goztepe tarafindan yuze yapilan darbeler var soner ve ndiaye ye hakem eyyam yaptigi icin kartları gösteremedi. 2 adet ofsayt gol iptali doğru karar.(abu nun pozisyonunda mm lik sınır var isteseler çizgiyi 1 cm geriden çizer golü verebilirlerdi.Ama doğru olan yapıldı ve gol iptal oldu)
Halil in kendisinin bile itiraz etmedigi pozisyonuna gelince kalecinin gelen topa nizami olarak ellerini kullanarak yukselme hakki var Halil, sabah ise gitmek icin otobusunu kacirmis vatandaş gibi avel avel yukaridaki topa hareketsiz bakiyor.Kaleci bir saniye kardesim şöyle çekil yolumdan topumu alayim diye musade mi isteyecek?Zaten düştükten sonra en ufak bir itirazda bile bulunmadı.Cunku kendisi penaltı olduğuna inansa kıyameti koparırdı.

Ama.ileri ama yana ama geri tam 654 pas...
Ama orta ama pas ama atak mac sonu %70 oyun yüzdesi... (bir ara yüzde 80 i buldu) 3-4 net fırsat bol pozisyon ağırlıklı...

Maç için sana oynama hakkı vermeden bir takım var karşında...Buna rağmen kaptigin toplarla maçı alabilecek yüzde yüz 2 pozisyonu heder et sonra gel hakem yüzünden yenildik de.
Bugün şu ıstatistiği (%70 ve 654 pas) Göztepe bize yapsa şuraya sadece tebrik bırakır kendi sayfamda durum degerlendirmesi yapardim.
Takimda kalite isimler var mücadele var sadece cesaret lazım.Unal hoca az cesareti olsa bugun puan ya da puanlar bu istatistige rağmen alinabilirdi.Kalan maçlarınızda başarılar dilerim.Avrupa da atleticoyu yenen Göztepe ruhunu görmek dilegiyle.

Bizim takım hiç bir pozisyonda itiraz etmez, kim kazandırdıysa bu tepkisizliği ona teşekkürlerimi sunuyorum.
Toteme neden bu kadar takılı kalındı anlamadım, Konya, Gençlerde tutunca devam ettik. Şahsınıza münhasır değildi.
Kartlar verilseydi, rakibin müdahaleleri, yani takımın müdahaleleri o kadar agrezif olmazdı. Oyunun gidişarını gayetde etkilerdi.
Halilin pozisyonu penaltı. Sen sırf kalecisin ve önünde duruyor diye adamı bilinçli bir şekilde ittiremezsin, bunun adı penaltı. Üstünden atlarsın altında kalır eyvallah ama ittiremezsin.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 370 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 37  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altındağ, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], spartacus1903, terso, tribunde, ulltraSamsun

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye