Zaman: 23 Eyl 2021, 20:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 20. Hafta | Sivasspor 1 - Fenerbahçe 1
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 22:24 

Takım boyu çok uzun. Defansın güven vermemesi nedeniyle orta sahada kaptığımız toplarda bile temkinli oynuyoruz. Bunun hocanın talimatı olduğu çok belli. Hızlı hücuma çıkmaktan çok adamla ceza sahasına girmekten korkuyoruz. Pozisyona girdiğimizde bir şekilde skor üretmekte çok zorlanmadığımız için bugün puan durumumuz iyi. Daha özgüvenli oynamamız gerekiyor. Yoksa kağıt üstünde Ocak ayında oynanan Sivas deplasmanında 1 puan iyi.

Sivas'ın koşu mesafelerini çok merak ediyorum bu arada. Harika oynamasalar bile çok iyi alan daralttılar. Sahada iki kişi eksik gibiydik.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 08:22 
Kullanıcı avatarı

bence değerli 1 puan bu havada ortamda. fenerbahçe bu maçta gücünün olduğunu gösterdi rakip çok hırslı ve konsantre olduğu halde fenerin hucumlarında 11 kişi defans yaptılar. gradel toparlamış kendisini uefa maçlarında iyi değildi.

fenerin sadık ve sangare takımın çok altında kalite olarak. caner oyuna sonradan girdi hala bjk de yapamadığı şu verkaçı yapamıyor, bu verkaçları yapamazsan bek olamazsın caner. eskidendi deli ibo sabri gibi git gel git gel koridor misali :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 08:50 
Kullanıcı avatarı

Ben bu soğuk ve saat olayının çok abartıldığını düşünüyorum bu her takım için geçerli bu maç özelinde değil. Kardeşim bu adamlar milyonlar kazanıyor. Çıkıp her şartta topunu oynayacak. Kaldı ki maç temposuyla beraber zaten vücut kendi ısısını koruyor hatta arttırıyor. Dünkü maçtada zemin veya hava o kadar da kötü değildi. Fenerbahçe geçen haftada buna yakın bir oyun oynadı hatta sezon başından beri bu şekilde oynuyor. Yanı koparılan yaygara kadar ben sahaya etki ettiğini düşünmüyorum. Bu takımlar ülkemizi Avrupa'da temsil edecek takımlar her şarta uyum sağlayacak. Yarın bir gün bir İskandinav, Ukrayna veya Rusya deplasmanı çıkınca UEFA'ya maç saatini erkene alalım denebilecek mi hayır. Bu seviyede ki her takım karda yağsa, yağmurda yağsa çıkıp topunu oynayabilmeli.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 10:13 

Fb'nin sezon sonu şampiyon olacağını düşünenlerdenim. Kadrosu çok geniş. Dikkat edin çok kaliteli demiyorum çok geniş diyorum. Bu vatas ligde de artık yetenek değil ayakta kalan kazanacaktır. Sakatlık, pandemi falan derken kadro sıkıntısını az yaşayan şampiyon olacak gibi. Fenerin bu sezon 45+ dakikalarda çok kötü oynayıp gol attığı birçok maç oldu. Bu gollerde direkt puana yansıdı. Şampiyonluk alametidir bunlar.

Yalnız size kesinliği %100 bir bilgi vereyim Sivaslı Hakan Arslan, Emre Belözoğlu'ndan daha fanatik Fenerbahçelidir. :D :!:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 14:40 
Kullanıcı avatarı

Başkan Ali Koç, hakikaten bu işleri bilmiyor. Vizyon, dünya takımı derken gelinen nokta, Aziz Yıldırım'ın kötü bi kopyası. Geçen sene de takım iyi giderken anlamsızca rakiplerle dalaşmış, havayı bozmuştu. Bu sene de bein'le kavga ediyor, yok tişört giydirmeler falan, koskoca Fenerbahçe camiasının düştüğü hallere bak. Bırak da adamlar futbol oynasın. Hiçbir şey yapmasa daha iyi olacak haberi yok. Madem böyle olacaktı, provokasyonun ve ajitasyonun profesörü sayılacak adamları neden kovaladınız?

Fener'in derdi yine kendiyle, başka rakip aramasına gerek yok.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 35 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], erlikhan, Google [Bot], kskgaltayfa

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye