Zaman: 04 Ara 2021, 11:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 139 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19.Hafta | Konyaspor 2 - Göztepe 3
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 04:46 

cAtii yazdı:
gecen sene antalya’da tamer tuna.

bizi tamer tuna bırakmadı..baskanın tum takımı ailesi ile otelde karantınaya alması takımda aile olgusu yarattı takımı sahıplendiler..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 09:13 

iki takımda hakkını vererek oynadı.. belki son yarım saat göztepelilerde konyasporlularda stresten tırnaklarını yedi ama biz gayet zevk alarak seyrettik :D

ismail kartalı sevdiğimden olsa gerek konyasporun bütün maçlarını seyrettim bu sezon.. onların nasıl bi beklentisi nasıl bi hedefi var bilemiyorum lakin çok bilinçli top oynatıyo ismail kartal ve bence şu ligde futbol bilgisi olan 3 5 hocadan biri günü kurtarmaktan ziyade geleceği kurtarmanın peşinde sabredilir mi bilemem ama sabredilirse aykut kocamanın önüne geçebilir başarı olarak tabi ben oyun olarak söylüyorum yoksa içerde farklı durumlar vardır bilemeyiz tabi ki..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 15:55 

Ftorres35 yazdı:
fornijya yazdı:
Ekmeğimizi suyumuzu maaşını günü gününe yiyeninde götü başı ayrı oynuyo.fatih kurucuku çikaleşisi ferhatı bize karşı vatan kurtarcağını zannediyolar herhalde.neyse fatihe bi dahakine nasip olsada çikaleşi almıştır hakkını.
Fatih her maç öyle, Cikalleshinin bizim için bir hatırası yok, İstanbul takımı taraftarı gibi olmayalım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlar her maç böyle ağzından salyalar küfürler akıtıyosa karakterlerine tüküreyim.ikisininde biz hariç hiç bi maçını izlemedim umrumdada değiller.gözümle gördüğümü yazdım istanbul ne alaka ? Sende maçları görme organınla izle bundan sonra

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 16:04 

fornijya yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="fornijya"]Ekmeğimizi suyumuzu maaşını günü gününe yiyeninde götü başı ayrı oynuyo.fatih kurucuku çikaleşisi ferhatı bize karşı vatan kurtarcağını zannediyolar herhalde.neyse fatihe bi dahakine nasip olsada çikaleşi almıştır hakkını.
Fatih her maç öyle, Cikalleshinin bizim için bir hatırası yok, İstanbul takımı taraftarı gibi olmayalım.

Bunlar her maç böyle ağzından salyalar küfürler akıtıyosa karakterlerine tüküreyim.ikisininde biz hariç hiç bi maçını izlemedim umrumdada değiller.gözümle gördüğümü yazdım istanbul ne alaka ? Sende maçları görme organınla izle bundan sonra[/quote]

İstanbul takımı taraftarının tüm dünya bize karşı, dünya bizim etrafımızda dönüyor sosyal medya tayfası gibi yazıyorsun, oturma organınla bilmeden etmeden yorum yapıyorsun bir farkımız olsun şunlardan. Fatih, Cikel bilmem ne, Göztepe için bir önemi yok bunların.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 16:13 

dünya benim tuttuğum takımın etrafında dönüyo.kiminle nerde nasıl konuşcağıma seninde karar veremiceğine göre her şeye çok sokma burnunu.otur boyatanın üstüne çok üşütme

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 18:09 

Kime ne cevap yazacağıma karışamayacağına göre, haddini bil oturma organın ile bile izlemediğin şeyler ile ahkam kesme.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 21:23 

@Fonte oldu dostum :lol:

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 23:29 
Kullanıcı avatarı

Renktaşlar yapmayın Allah aşkına, ikinizi de şahsen tanımıyorum ama az çok buradan taniyoruz, lütfen yanlış anlamayın ama ikinize de yakıştıramadım, belki statta birbirinizi tanımadan omuz omuza yapan adamlarsınız, değer mi iki eski topçu için bu kadar ağır laflar etmeye

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2021, 23:53 
Kullanıcı avatarı

Yapmayın arkadaşlar hepimiz Göztepeliyiz. Hiçbirimiz birbirimize düşman değiliz. Biraz sağduyu...

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 139 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], küçükçekmeceli, Majestic-12 [Bot], protokol, thesappho

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye