Zaman: 15 May 2021, 13:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 355 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Süper Lig 20/21 | Şampiyon, Avrupa Bileti, Son 4 Adaylar
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 13:11 

fenerr yazdı:
Beşiktaş ve Trabzon'un bu sene şampiyonluk yarışı vermesi zor. Başakşehir ve Galatasaray en büyük iki aday Alanya ve Fenerbahçe'de yarışın içinde olacaktır. Ha bence bu gidişat Başakşehir'in ikinci şampiyonluğunu gösteriyor ama Muslera döndükten sonra işler değişir. Ankaragücü, Denizli, Erzurum böyle giderse düşenler olur gibi duruyor. Son adayı bilemedim.

Başakşehir bu günden sonra olmayacak puanlar kaybetti ve yarıştan şimdilik düştü diyebiliriz. Gs şampiyonluğu çok net gibi duruyor. Ama arkasındaki 2. ve 3. koltuklar için çok büyük şansımız var. Kadro kalitesi olarak diğer takımların o kadar da gerisinde değiliz bence. Bu sene ne yapıp edip Avrupa yapmamız lazım. Eğer düşme yine kaldırılmazsa Ankaragücü, Denizli, Erzurum, Gençlerbirliği düşer.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2020, 15:25 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü, Gençlerbirliği, Kayserispor üçlüsünün yanına Erzurum, Denizli veya Hatay'dan birini alır gider.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2020, 22:25 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaş iyi hava yakaladı.
Önceki postta ilk 10’da tamamlar yazmıştım, yalnız bu havayla şampiyonluk adaylarından en ciddisi olma yönünde ilerliyor. Ligin ikinci yarısı ve son haftaları nefes kesici olur. İlk yarı ne topladın yanına kâr!
Belli bu yıl 3 büyükler arasında geçecek şampiyonluk yarışı, kimin nefesi yeter şimdiden kestirmek güç.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2020, 21:10 
Kullanıcı avatarı

Bu sene anadoludan şampiyon çıkmazsa yazıklar olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2020, 11:02 
Kullanıcı avatarı

bu sene bi kayseri bi ankaragücü gibi şehirlerin borcu olmasa şampiyonluğa oynarlardı o kesin.

ilk 4 şuanlık
1-alanya
2-bjk
3-gs
4-karagümrük
5-fb

Son 4
18-denizli
19-ankaragücü
20-erzurum
21-konya

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2020, 16:02 

Beşiktaş'ın sezonun başlarında dibe vurmuş haldeyken oradan çıkıp ligin en formda takımı olması uzun zamandır ligde gördüğümüz en büyük başarılardan biri bence. Lens, Llajic gibi kanserli hücreleri tamamen kesip attılar, son birkaç günde aldıkları adamlarda gerçekten çok iyi çıktı. Bugün Beşiktaş'ın en iyi 3 futbolcusunu bana sorsan Abu, Rosier ve Ghezzal derim hepsi neredeyse son gün geldi. Ben sezon başı Galatasaray ve Başakşehir ikilisinden birinin şampiyonluğunu bekliyordum ama Başak çoktan oralardan düştü artık toparlanamazlar. Önümüzdeki ay Beşiktaş-Galatasaray maçı var buraya kadar iki takımda mevcut formları ile gider ve Beşiktaş maçı kazanırsa, uzun zamandır olduğu gibi ikinci yarıdaki rövanş maçı şampiyonluk maçı olabilir. Ama Galatasaray o maçtan 6-7 puan önde bir halde çıkarsa ligi erken kopartır diye düşünüyorum, bakalım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2021, 00:37 

şampiyonluk yarışı Fenerbahçeyle Beşiktaş arasında olacak,olsun da hatırlamıyorum son bilmem kaç yıldır Fenerbahçeyle Beşiktaşın çekiştiğini. :roll: hep Galatasarayla Fenerbahçe çekişirdi.bu 2 takımın bu sene çekişmesini istiyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2021, 11:19 
Kullanıcı avatarı

İlk yarı bitmeden yani herkes 20 maça gelmeden artık bu konuyu değerlendirmek zor gözüküyor. Sene başında yarışta olur gibi gözüken Başakşehir koptu gitti, ligin başlarında en büyük aday olarak gözüken Fenerbahçe dağıldı yeni yeni toparlamaya çalışıyor, kötü başlayan Beşiktaş formuyla liderliği aldı vs. Şimdilik 3 İstanbul takımı ilk 3 olacakmış gibi gözüküyor. Alanya dağılmaya müsait duruyor tabi bugün bizi yenerlerse çok farklı şeyler konuşulabilir ancak kanaatim FB, GS ve BJK dışında Antep ve Trabzon olacaktır ilk 5'de. Bakarsınız Antep şampiyonluk yarışında da kalabilir elbette.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2021, 22:51 
Kullanıcı avatarı

siyaset ve tff lobisini yenerse beşiktaş açık ara şampiyon olur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2021, 19:40 

Şampiyonluk için konuşmak çok erken ama yorumları şöyle en başından sona kadar okudum.Ozellikle kume dusme adaylari kısmında çoğu arkadaş ilk senemiz olduğu için Hataysporu düşme adayı göstermiş.Oynadığı oyun ve mütevazı kadromuz ile çoğu yorumu yerle bir etmişiz.
Evet burasi farkli bir lig en ust klasman kesinlikle buna katılıyorum.Yillarca üst liglerin kapısından döndük,oynadığımız her ligde sürekli ust sıralarda kendine yer bulan bir takim yapımız var.Bu olay Super ligde de devam ediyor.Sükürler olsun ki!

Şampiyonluk yarışı Beşiktaş,Galatasaray arasında gecer diyorum.Zirveyle ilgili fazla yorum yapmak istemiyorum.
Ama düşecek takimlar Denizli,Gençlerbirliği,Erzurum,Kayseri olur düşüncesindeyim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 355 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Aretias, Bing [Bot], gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, KapkaraAşk, lacivertACAB, leonidis, sorrento, çoto zeki

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye