Zaman: 07 May 2021, 18:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Yeni Malatyaspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 19:27 
Kullanıcı avatarı

Selamunaleykum tekrardan,geldik.Hayır mı şer mi bilemiyorum.Hayırlısı olsun.

AMN-LX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Yeni Malatyaspor | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 21:38 
Kullanıcı avatarı

Taraftar olarak gördüğümüz bu sezon yönetim sınıfta kalmıştır,eskiye gidecek olursakta takımın başarısının gölgede bıraktığı sorunlarda yok değil hani, Tesislerin verilen zamanda yetiştirilememesi, stad konusunda yaşanan aksaklıklar gibi, Ertuğrul Sağlam, Erol Bulut ve Sergen Yalçın gibi hocaları ve iyi oyuncuları elde tutamama nerede bonservissiz oyuncu var oraya yönelme, hatalarından ders çıkaramama, girdi çıktı konusunda açık olamama, borçsuz harçsız aldıkları takımı onca gelir (lig atlama, iddaa gelirleri, yayın gelirleri, Avrupa kupası vs.) olmasına rağmen büyük borç batağına sokma, açıkcası vizyon konusunda daha dile getiremediğimiz bir çok nokta var hele de şöyle bir söylenti var ki eğer doğruysa miadlarını çoktan doldurdular Bifouma'nın satışından gelen paranın yüzde 25'i menejerlik şirketine gidecekmiş diye, bir de şehrin siyasilerince destek görmeleri akıllara daha farklı şeyleri getiriyor ki sonumuzun Malatyaspor gibi olması muhtemel

Yine yönetimin hataları olmakla beraber Farnolle gibi Umut Bulut gibi emeklilikleri gelmiş oyunculara teşekkür edip Mustafa Eskihellaç, Berk Yıldız, Kubilay gibi kendini kanıtlamak isteyen genç oyunculara yönelmek gerek. Bu seneki topçu güruhunu görünce yeteneklerini yeterli görmediğim Eren Buğra gibi oyuncular nur nimetmiş bize böyle vefalı oyuncu grubu lazım

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2020, 22:15 
Kullanıcı avatarı

Hayırlısı olsun bakalım. Avrupa kupalarıyla başlayıp, düşme hattının 10 puan üzerinde acaba 5.lik, 6.lık gelir mi diye girdiğimiz devre arasının ardından hocanın, yıldız oyuncuların ayrılışı, akabinde gelen deprem felaketi derken gitgide kabusa dönen sezonun sonunda tekrar ligde yer alacak olmanın getirdiği karmakarışık bir halet-i ruhiyedeyiz...

Yeni sezonda hem sıkışacak fikstür ve artacak rekabet hem de kendi yönetimsel şeklimizden kaynaklı zorluklar bizi bekliyor. Yeri geldi Adil Gevreğin hakkını teslim ettim. 2.ligden buralara gelişimizde ve burdaki başarılı 2,5 sezonda ki payını görmezden gelmedik. Ama hep işlerinin yaver gittiğini de görüyorduk.Bu senenin başından itibaren hiçbir sınavı düzgün veremedi. Hoca seçimleri, transferlerde gelenler-gidenler arasındaki uçurum, deprem sonrası erteleme olayındaki çıkışları, zayıf hitabeti nedeniyle konuştuğu platformlarda bir ağırlık koyamaması vs vs hepsinde çuvalladı. Başkanlıkta geçirdiği yıllarla beraber biraz gözü açıldı! heralde başkanın. Mastöb başkanlığından sonra Madef içinde değişik uğraşlar verdiğini biliyorum. Kendisini ifade etmeyi de becerebilen bir adam olmadığı için kafasından neler geçiyor, kulüple ilgili gelecek vizyonu nedir bir fikrimiz yok.

Böyle bir sezonun ardından eğer Adil Gevrek yönetimi ve dolayısıyla onun Hikmet Karaman vizyonu ve yine tüm bunlardan kaynaklı olarak Umut Bulut-Kjartason forveti, kaleci Farnolle ve muadili adamlar ile kadro oluşturursak seneye gideceğimiz yer şimdiden bellidir. İnşallah aklı başında bir yönetim anlayışı bu takıma sahip çıkar. Günün birinde küme düşeceksek de bu 2-3 sene kalıp düşmek olmamalı. Bu şehirde 2006 dan sonra azalan futbol sevgisi ve şehir takımı bilincinin oturması için belirli hedefler kovalayacağımız ve kesintisiz yer alacağımız sezonlar geçirmeliyiz bu ligde.

Son olarak taraftarlarımızda biraz akıllarını başlarına alsınlar artık. Stadı doldurmak içinde yönetimi protesto etmek içinde fazla geç kalmasınlar. Kardeşlik muhabbetine girdikleri gereksiz takımların yaptıkları hamleleri, ligin kaderini belirleyen son haftalarda aldıkları skorları görerek de dostu-düşmanı iyi belleyip sırf bu yüzden yarattıkları gereksiz antipatiden uzaklaşmalılar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2020, 12:23 
Kullanıcı avatarı

Bizde taraftar yok o kısmı geçiyorum hepsi rantçı şahsı çıkarları için kulubu borca sokanlara eyvallah çekiyorlar.Yenilemek istemesem de kulup er geç düşecek zihniyet aynı,menfaat.

Sezona nasıl başlayacağımız asıl konu iddiasız Göztepe maçını saymazsak sadece Sivas deplasman galibiyetin var oha yani ayıptır.Bu rezilliğin bedeli hem yönetim hem hoca değişmesidir.Yönetime şu an 2 aday var biri Ahmet Köse, CEO imiş bence bizim kulube uygun diğeri ise Cengiz Günaydın onun da futbol bilgisinin boş olmadıgını biliyoruz o da kulube uygun şimdi asıl mesele mevcut başkana kulup tekrar emanet edilip edilmeyeceği.Edilecekse hiç laf söz etmeyelim Adil maşa birileri kulubu kullanıyor.Bayramdan sonra her şey netleşir.Hayırlısı bakalım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 01:44 
Kullanıcı avatarı

Diyelim ki Adil devam etti. Kim olduğu belirsiz, futboldan anlamayan, orta sınıf esnaftan uyarlama iş adamlarından oluşan yönetimini değiştirmezse, değiştirsede aynı profilde devam ederse, kendine adam gibi bir sportif akıl hocası bulmazsa ve en önemlisi geçen sezon ile ilgili hesap veremezse, yönetimi sezon ortasını zor görür. Tüm bu hususların mevcut haliyle bir maçlık bir kredisi bile yok. Düşmenin en büyük adayı olunur ve 40 hafta acı çeke çeke düşeriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2020, 12:59 
Kullanıcı avatarı

Acilen degişim şart hala utanmadan takımın başında duruyor hem adil gevrek hem hikmet karaman, taş olsa çatlar bu onursuzların yerinde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2020, 01:26 
Kullanıcı avatarı

Hatalarımızdan ders cıkartıcaz sözlerinden sonra Murat akçanın transfer edilmesi ufak bir umudumuz varsa onu da yok etti. Eski oyunculardan alacaksak Azubuike gibi en azından çalışkan karakterli oyuncuları almak gerek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2020, 07:04 
Kullanıcı avatarı

Minayı gönderip Akça'yı almak,iyi niyet göremiyorum.
Bugun yarın Herera,Godoy transferleri de açıklanır.6 isim alınmış olacak.Ben hala Süper Ligde devamımız hayra olmadı fikrindeyim.Sene sonu borç katlanacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2020, 18:54 

Bir dönem adı Galatasaray ile geçen, Sparta Praglı Benjamin Tetteh, kiralık olarak Yeni Malatyaspor'da.

Açıkçası biraz şaşırdım. Henüz 23 yaşında. Galatasaray talip olduğunda bazı Fransız takımlarının da gündemindeydi ve bonservisi için 7-10 milyon bandından bahsediliyordu.

Gerçi benim çok beğendim bir oyuncu değil. Sparta'dan önce aynı ligde Bohemians takımında oynuyordu. Hareketli, güçlü, hızlı bir oyuncu ama bitirici değil. Hatta saç baş yoldurur. Hele böyle küserse falan hiç çekilmez. Bohemins döneminde 2golü vardı. Sonra Sparta'da 11 gol attığı bir sezon oldu. İşte orada adı Galatasaray ile anıldı. Fakat geçen sezon düşüşe geçti. İlk 11'deki yerini de 18 yaşındaki Adam Hlozek'e kaptırdı.

Fransa Ligi'ne gidebileceğini tahmin etmiyordum ama yönetimsel krizler yaşayan Malatyaspor'a gelmesi de şaşırttı açıkçası. Hayırlı olsun. Bana göre aynı ligden gelen Skoda kadar verimli olamaz ama göreceğiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 13:53 
Kullanıcı avatarı

Erkan kaş geri gelmiş mustafa akbaş, murat akça bu adamlar duruyorken sakıp aytaç, murat yıldırım ve eren tozlu gönderildi akıl almaz işlere devam ediyorlar. Bu yönetimin sonu bir yerde gelicek ama ınsallah takım kötü durumlara düşmeden giderler.

Şu erkan kaşı hakkaten artik midemiz kaldırmıyor hoca affedilir önemli degil falan gibi ılımlı açıklamalar yapmış tek sorun rize maçından sonra sırıtması olsa keşke. Hamza hocadan fazla bir beklentim yok orta sıralarda gezinelim bu sezon yeterli.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Bozkurt1903, faris87, funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, inadına_körfez, mmcg, network, Rime, Samudio, spicerisk, Susuzdede35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye