Zaman: 13 Ağu 2022, 18:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 15:11 
Kullanıcı avatarı

Hassane Bande İzmirde bilgileri var twitter da doğru mudur?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 15:23 

Cumartesi günü sezon başlıyor. İlk maçın ilk 11'i muhtemelen şu şekilde olacak.

İrfan Can

Gassama - Alpaslan - Titi - Berkan

Soner-Kubilay

Halil - Mossoro - Tripic

Brown Ideye

Başa Dön
  Bookmark and Share

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 15:23 
Kullanıcı avatarı

Yayıncı kuruluş bu hafta 3 maçı canlı yayınlıcak söylentileri var. fb gs bjk ts maçları verilcekmiş sadece. turkcell vodafone ve türktelekom ortaklığı ile şu yayın işine el atmaları lazım artık. hepsinin kendiye ait tv boxları var. hem daha ucuzu çözerler hemde şu katarlıların elinde oyuncak olmaktan kurtulur lig.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 15:29 

asparagas35 yazdı:
Yayıncı kuruluş bu hafta 3 maçı canlı yayınlıcak söylentileri var. fb gs bjk ts maçları verilcekmiş sadece. turkcell vodafone ve türktelekom ortaklığı ile şu yayın işine el atmaları lazım artık. hepsinin kendiye ait tv boxları var. hem daha ucuzu çözerler hemde şu katarlıların elinde oyuncak olmaktan kurtulur lig.

Zannetmiyorum böyle bir şey yapacaklarını. Büyük bir kesim iptal eder aboneliğini bu olursa. S Sport ve dolayısıyla F1 yayını çıktığı için büyük tepki aldılar zaten. Bunu da göze alamazlar diye umuyorum... Direkt sözleşme iptali ve dava açarım hiç üşenmeden bu sefer...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 15:53 
Kullanıcı avatarı

Atalay1925 yazdı:
Zannetmiyorum böyle bir şey yapacaklarını. Büyük bir kesim iptal eder aboneliğini bu olursa. S Sport ve dolayısıyla F1 yayını çıktığı için büyük tepki aldılar zaten. Bunu da göze alamazlar diye umuyorum... Direkt sözleşme iptali ve dava açarım hiç üşenmeden bu sefer...

Dava açmadan evvel sözleşmenizi okuyun da boşa para ödemeyin ödemeyin :)
Uyanıklar sözleşmede açıkça yazmış, kanal çıkarabiliriz diye.

Bu arada mobil uygulamadan sordum, süper ligin tamamı canlı yayınlanacak dediler. Aksi durumda taahhüt falan umursamam, anında kapatırım ben de.

Digitürk'ün derdi F1 değil aslında. Maçları kendi ekipman ve çalışanlarıyla yayınlamıyorlarmış. Saran grubu taşeron olarak yapıyormuş bu işi. 30 milyon dolar da alacağı varmış. S sport'u platformdan çekerek ilk kurşunu attılar. Maç yayınları aksarsa geçmiş olsun. Digitürk mazi olur gider.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 16:04 
Kullanıcı avatarı

Beincilere çok yüz verdiler, başkan boşuna istifa etmemiş Kulüpler birliği başkanlığından. Yok indirim, yok parayı geciktirme bıkmıştır bunların arsızlığından. Federasyon başkanına sormak lazım, hayırdır niye yüz veriyorsun bunlara, çıkarın mı var diye.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 16:17 

VTS yazdı:
Atalay1925 yazdı:

Dava açmadan evvel sözleşmenizi okuyun da boşa para ödemeyin ödemeyin :)
Uyanıklar sözleşmede açıkça yazmış, kanal çıkarabiliriz diye.

Bu arada mobil uygulamadan sordum, süper ligin tamamı canlı yayınlanacak dediler. Aksi durumda taahhüt falan umursamam, anında kapatırım ben de.

Digitürk'ün derdi F1 değil aslında. Maçları kendi ekipman ve çalışanlarıyla yayınlamıyorlarmış. Saran grubu taşeron olarak yapıyormuş bu işi. 30 milyon dolar da alacağı varmış. S sport'u platformdan çekerek ilk kurşunu attılar. Maç yayınları aksarsa geçmiş olsun. Digitürk mazi olur gider.

Okudum okudum :) S Sport çıkabilir o ayrı ama lig maçlarını yayınlamama gibi bir durum olursa kıyamet kopar. Bireysel olarak bi etkimin olmayacağını biliyorum zaten. Toplu bir hareket gibi bişey olmalı. Ancak ben de sanırım Nisan gibi iptal etmek istedim. Mart 2021 ayına kadar taahhüdüm var. Taahhüdü tamamlayana kadar ödeyeceğim rakam 1500 TL civarıyken benden iptal bedeli 900 TL civarı bi rakam istediler. Ağzıma geleni söyleyip kapatmıştım telefonu :)

Normalde yayın programı çoktan açıklanırdı ama bi sıkıntı olduğu belli. Yine de son anda da olsa bi şekilde çözülür. İşin içinde Katarlılar olunca devletimiz kayıtsız kalmaz ona eminim :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 16:18 
Kullanıcı avatarı

Eğer ki Göztepe maçını yayinlamazlarsa anında üyeliğimi iptal ederim
Canı cehenneme yayinlayacaklari İstanbul takımı maçlarının.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 16:35 

var mı öyle dünya ya. paketin fiyatını yapmıslar 35tl birde maç yayınlamayacaklar keyiflerine göre.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 16:49 
Kullanıcı avatarı

Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm.Maçların yayınlanacağını, herhangi bir problem olmadığını söylediler.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye