Zaman: 26 Eki 2021, 10:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 20:03 
Kullanıcı avatarı

Keşke Mehmet Sepilin içinde olcağı şekilde yatırımcı gelse klübe. Gelen yatırımcıyla bi silkelenme olsa profesyonellik gelse yönetime.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 21:52 

Cidden şu ekonomik kriz ve kaos ortamında tr piyasasına yatırımcı geleceğine inanıyor musunuz? Kulüplere para girişi neredeyse durdu yayıncı kuruluş tarafından, iddaa da olmasa her kulüp dilenmeye başlayacak..
Benim seneye tek beklentim, eski Türk filmi artık bitsin Göztepenin çocukları gitsin futbolcu,yönetici her anlamda tam bir profesyonellesme gelsin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2020, 23:22 
Kullanıcı avatarı

Matematiksel olarak ligte kalmayı garantilemişiz, o zaman bi bismillah diyerek giriş yapalım bakalım.

İlhan Palut sayesinde ligte kalmayacak takım ligte kaldı, onunla başlanmalı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 08:56 

ilhan palutla devam edilsin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 09:24 

palutla devam.

ben kadronun kötü olduğuna ve futbolcuların mücadele etmeyen ruhsuzlar olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

evet son haftaki sonuçlar üzücü ama hayatımızda ilk defa 4 sezon aralıksız süper lig göreceğiz

yine 4-5 transfer hamleli bir sezon bekliyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 10:02 

funkyhouse yazdı:
palutla devam.

ben kadronun kötü olduğuna ve futbolcuların mücadele etmeyen ruhsuzlar olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

evet son haftaki sonuçlar üzücü ama hayatımızda ilk defa 4 sezon aralıksız süper lig göreceğiz

yine 4-5 transfer hamleli bir sezon bekliyorum

yok aga kadro iyi mi kötü mü tartışılır ama mücadele etmeyen ruhsuzlar kesinlikle var.
Rize maçını çıkartın aradan şu bu oldu sonra oynandı 22 maçın 6 sını kaybetmiş bir takım vardı o zaman ve bu sürecin 11 maçında ilhan palut yönetiminde çıkışa geçen takım sadece 2 maç kaybetmiş. Elbette ki hoca faktörü olacak her yeni gelen hocanın takıma yarattığı motivasyon. Şimdi sorun şu. O zaman o puanları alan takımdaki oyuncular ile şu son 10 maçta 3 puan alan oyuncular aynı oyuncular. Hani pandemi etki etse diyeceğim ama düşüş pandemi öncesi başladı. Ama sen hedefi ligde kalma olarak ortaya koyarsan hem pastan dursun hem karnım doysun dersen oyuncu grubu kendine göre böyle saçma sapan bir rota çizer. O sebeple başta yönetimde sonrasında yönetim ile oyuncu grubu arasında köprü görevi gören kişilerde(ki öyle bir köprü hiç oluşmamış) ve en sonunda oyuncu grubunda mücadele etmeyen ruhsuzlar oluşmakta.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 10:20 
Kullanıcı avatarı

yeni moda 4 sezon muhabbeti mi? bu aynı şeye benziyor tamam reyize oy vermeyelim de daha iyisi mi var ona verelim hesabı.

geçin bu arka arkaya 4 sezon muhabbetini, Sivas'ın da arka arkaya 4.sezonu. bi onlara bi kendimize bakalım, onlar nerede ne hedefliyor biz ne yapıyoruz?

öbür başlıkta da gereksiz duygusallıklar başlamış bu kafayla devam. yok tek tıkla forma siparişi veriyoruz, cd aldık takıp dinliyoruz falan. tam akp özeti olduk. yol yabdı :arrow: forma siparişi verebiliyoruz. yemin ediyorum bu mecradaki bir çoğumuz ara ara buraya damlayan yönetimin trollerini hakediyoruz. sıkışınca ver duygusalı eskiden formamız yoktu mabadımızı yaprakla kapatıp maç yapardık falan. yemin ediyorum uslanmazsınız.

bu kafayla 10 sene devam edelim 10 sene sonra yine birileri çıkar tarihimizde ilk defa 10 sene arka arkaya süper ligdeyiz helal başgan diye. ne büyük gurur! bu kulübün kuruluş şekli, bu zamana kadar taraftarının sahip olduğu ruh elbet tekrar hatırlatılır unutanlara. isyan varsa Göztepe vardır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 11:42 

Yeni sezondan beklentim; İşini ciddiye alan başkan, idari ve teknik kadro ve gevşemeyen futbolcu grubu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 13:21 
Kullanıcı avatarı

Vira bismillah diyelim, hedefimizi yazalım o zaman.
Hedef 55 puan, Avrupa kupaları.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 13:43 

Kombine döneminde fiyatlar Trabzonspor gibi avrupa ve şampiyonluk kovalayan takımdan pahalı olunca biz hedefi olan kulübüz muhabbetleri dönüyordu. Şimdi düşmedim eşşeği gölgeye aldım zihniyetinde olan kulüp yeni sezonda bu fiyatlardan nasıl kombine pazarlıcak çok merak ediyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 06beco, aslangibisavaş, Bing [Bot], bunela, DBK01, devrimciTS, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrandeAltay, İzmirAltay, küçükçekmeceli, Majestic-12 [Bot], tribunde, şehr-i evliya

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye