Zaman: 17 Eki 2021, 02:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 15:57 
Kullanıcı avatarı

burada transfer lazım diyen kimse İbrahimovic boşta onu getirelim demedi. dilimizde tüy bitti ucuz ama faydalı adam bulun Alanya gibi Sivas gibi dedik. ha size göre transfer olsa da olur olmasa da olur, nankörsünüz diyorsanız Leo, Gosso ve Segbefia'nın bölgesinde eksik var onlar geri gelsin.

madem oynadığımız lig size göre önemli değil başkan efendi dilekçe versin hentbol'deki gibi alt lige gidelim biz, salın bizi desin işimize bakalım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 16:45 

O orduya gitmiş bu buraya gitmiş diye kimse ona kafa açmıyor o gelsin bu gelsin diye de öyle
Konu şu hadi kaleyi geç beto bu sene gitti transfer gecikebilir titiz davraniyorsundur. Ama arkadaş senin 2 senedir sol bek ihtiyacın var tahta açılır açılmaz ilk yapılması gereken sol bektir bu zamana kadar izlediğini izlemişsindir değerlendirmiş alternatiflerkni belirlemiş olmam gerekiyordu , bizlerin anlam veremediği bu vurdum duymazlık iş bilmezlik sistemsizlik , bakkal dükkanın bile kendi çapında bı sistemi var.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 16:54 

Sen işine süper ligdesin diye mi bakamıyorsun?sürekli siz biz diyorsun,sürekli bir hoşnutsuzluk, bir beğenmeme durumu var tarafında.bir şeyler bildiğini sanıp sürekli etrafı pisliyorsun kişileri, kurumları ayırmadan ağzına ne gelirse söylüyorsun.nasil bir dünyan var ben kestiremiyorum.cevap veriliyor comkuruyorsun, susuyorlar comkuruyorsun. Yeter hemşerim böyle sevda dünyanın hiçbir yerinde yok.biraz edepli ol.

Vts seni ayırıyorum yanlış anlama...verdiğin örnekler doğrultusunda bir değerlendirme yapmak için en sağlıklı sezon bu.kulubun 2.adamı hedef avrupa dedi.elbette dilin kemiği yok işkembeden de sallıyor olabilir fakat bir hedef koydu ortaya.beklemek lazım 2 ay önce de yazdım çok güzel bir sezon olacak diye.

Bu arada ibrahimovic boşta değil!

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 16:59 

SorayımTayıma yazdı:
Sen işine süper ligdesin diye mi bakamıyorsun?sürekli siz biz diyorsun,sürekli bir hoşnutsuzluk, bir beğenmeme durumu var tarafında.bir şeyler bildiğini sanıp sürekli etrafı pisliyorsun kişileri, kurumları ayırmadan ağzına ne gelirse söylüyorsun.nasil bir dünyan var ben kestiremiyorum.cevap veriliyor comkuruyorsun, susuyorlar comkuruyorsun. Yeter hemşerim böyle sevda dünyanın hiçbir yerinde yok.biraz edepli ol.

Vts seni ayırıyorum yanlış anlama...verdiğin örnekler doğrultusunda bir değerlendirme yapmak için en sağlıklı sezon bu.kulubun 2.adamı hedef avrupa dedi.elbette dilin kemiği yok işkembeden de sallıyor olabilir fakat bir hedef koydu ortaya.beklemek lazım 2 ay önce de yazdım çok güzel bir sezon olacak diye.

Bu arada ibrahimovic boşta değil!
Neye dayanarak güzel bir sezon olacak diyorsun? Sergen Yalçın gibi masaya dayanarak deme de :)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 17:04 

Ben de güzel sezon olacağını düşünüyorum bu arada muhabbetin arasına girmiş gibi olmayayım da :) Sanırım İlhan Hoca'ya güveniyorum. Bu kadar kötü planlama can sıkıcı kabul ama iyi bir takım oyunu çıkacak gibi bu sezon. Bu arada mevcut kadroya göre konuşuyorum. O gelecek bu gelecek diye değil...

Edit: Kasımpaşa'dan enteresan bir çıkış geldi bu arada. Adnan Süvari Sezonu olsun yeni sezon diyerek TFF'ye yazı yazmışlar. Tahminim Sepil Başkan'a ve bize bu zorlu dönemde Kulüpler Birliği Başkanlığı yaptığı için bir jest yapmak istediler. Başka kulüplerden de destek gelirse şaşırmam buna.

https://twitter.com/kasimpasa/status/13 ... 00128?s=20

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 17:23 
Kullanıcı avatarı

Sezonun son maçında Şampiyonlar ligine gitme konusunda iddiası olan Sivas'ı iyi bir futbolla yenen kadromuz aynen duruyor. (Borges gitti, yerine Alpaslan var)

Yönetim muhtemelen bu konuya güveniyor. Elde iyi bir kemik kadro olduğu düşüncesindeler tahminen. Ancak lig bitmesiyle bu kadar futbolcuyu yollayıp ligin başlamasına günler kala 3'ü alt ligden olmak üzere sadece 1 net transfer yapılması doğal olarak taraftarı geriyor.

Sepil başkanın yorgunum demesi zaten taraftarı endişelendirirken üzerine transferde yaprak kıpırdamaması kulüp içerisinde başı boşluk mu var kaygısı yaratıyor.

Düşmekten son hafta kurtulduğumuz sezonda uzun haftalar Sepil başkan ortalarda görünmemişti. Söylenenlere göre Amerikadaydı. Ne zaman döndü, son 4 hafta varlığını hissettirdi, beklenmedik bir başarı yakalayarak ligde kalmayı başardık.

Başkan varlığını hissettirmediği sürece camianın içinde böyle sitemkar sözlerin oluşması çok normal. Futbolcular da rehavete kapılıyor başkanın yokluğunda. Beklenen net transferler de gerçekleşmeyince taraftar doğal olarak daha da gerilmeye başladı. Maalesef süreç yönetim tarafından iyi yönetilemiyor gibi bir izlenim var, çünkü yönetim ne düşündüğünü ketum bir tavır takınarak ifade etmiyor.

Taraftar endişelerinin muhatabını ortada göremiyor.

En büyük sıkıntı iletişimsizlik.

Napoleoni kaç maçtır ortada yok, kamp fotoğraflarında görünmüyor. Ama açıklama da yok. Poko yok (Yeni geldi). Berkan, Mossoro, Titi, Napoleoni sözleşmeşleri bitmiş oyuncularımız bildiğim kadarıyla.Sonerle sözleşme yenilendi bilgisi verilmişken bu oyuncularla ilgili kampta olmalarına rağmen bir bilgi verilmedi.

Kulüp içerisinde her şey çok havada. Hedef nedir. Stadyum mağazaları ne olacak. Transferde hedef ne. Eldeki mevcut kadroya güveniliyor mu? Yedek sol bek kim, bu konuda çalışma var mı?

En önemlisi de bu kulübün yönetimi kim?

Görünen sadece Sepil başkan ve Talat Papatya var. Koskoca kulübü iki kişi mi yönetiyor ki Sepil başkan şu sıralar kulüp adına çok ortalarda görünmüyor. Hani kurumsal yapı. Hani profesyonel yönetici bakış açısı. Formalara kim karar verdi. Bu kadar oyuncu lig biter bitmez yollanmışken yerlerine oyuncu almak konusunda bir ön çalışma yapıldı mı?

Hep bodozlama transfer çalışması yapıyormuşuz gibi bir izlenim var. Geçen sene son anda Başakşehir Soneri, Napoleoniyi, Mossoroyu vermeseydi atak bile yapmıyorduk. Ya Başakşehir o oyuncuları bize göndermeseydi ne olacaktı.

Bu kadar riskli transfer politikası gütmek ne kadar doğru.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 17:35 
Kullanıcı avatarı

Kaleci, sol bek, sağ açık, orta saha, stoper, , on numara eksikler
Yalan Asırda olsa ismi geçen yeni isimler
On numara Emre Çolak
Stoper Adrian Mariappa

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 17:54 
Kullanıcı avatarı

Berkan, Mossoro, Titi, Napoleoni'nin lisansları çıkmış.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 18:37 
Kullanıcı avatarı

Russell35 yazdı:
Sezonun son maçında Şampiyonlar ligine gitme konusunda iddiası olan Sivas'ı iyi bir futbolla yenen kadromuz aynen duruyor. (Borges gitti, yerine Alpaslan var)

Yönetim muhtemelen bu konuya güveniyor. Elde iyi bir kemik kadro olduğu düşüncesindeler tahminen. Ancak lig bitmesiyle bu kadar futbolcuyu yollayıp ligin başlamasına günler kala 3'ü alt ligden olmak üzere sadece 1 net transfer yapılması doğal olarak taraftarı geriyor.

Sepil başkanın yorgunum demesi zaten taraftarı endişelendirirken üzerine transferde yaprak kıpırdamaması kulüp içerisinde başı boşluk mu var kaygısı yaratıyor.

Düşmekten son hafta kurtulduğumuz sezonda uzun haftalar Sepil başkan ortalarda görünmemişti. Söylenenlere göre Amerikadaydı. Ne zaman döndü, son 4 hafta varlığını hissettirdi, beklenmedik bir başarı yakalayarak ligde kalmayı başardık.

Başkan varlığını hissettirmediği sürece camianın içinde böyle sitemkar sözlerin oluşması çok normal. Futbolcular da rehavete kapılıyor başkanın yokluğunda. Beklenen net transferler de gerçekleşmeyince taraftar doğal olarak daha da gerilmeye başladı. Maalesef süreç yönetim tarafından iyi yönetilemiyor gibi bir izlenim var, çünkü yönetim ne düşündüğünü ketum bir tavır takınarak ifade etmiyor.

Taraftar endişelerinin muhatabını ortada göremiyor.

En büyük sıkıntı iletişimsizlik.

Napoleoni kaç maçtır ortada yok, kamp fotoğraflarında görünmüyor. Ama açıklama da yok. Poko yok (Yeni geldi). Berkan, Mossoro, Titi, Napoleoni sözleşmeşleri bitmiş oyuncularımız bildiğim kadarıyla.Sonerle sözleşme yenilendi bilgisi verilmişken bu oyuncularla ilgili kampta olmalarına rağmen bir bilgi verilmedi.

Kulüp içerisinde her şey çok havada. Hedef nedir. Stadyum mağazaları ne olacak. Transferde hedef ne. Eldeki mevcut kadroya güveniliyor mu? Yedek sol bek kim, bu konuda çalışma var mı?

En önemlisi de bu kulübün yönetimi kim?

Görünen sadece Sepil başkan ve Talat Papatya var. Koskoca kulübü iki kişi mi yönetiyor ki Sepil başkan şu sıralar kulüp adına çok ortalarda görünmüyor. Hani kurumsal yapı. Hani profesyonel yönetici bakış açısı. Formalara kim karar verdi. Bu kadar oyuncu lig biter bitmez yollanmışken yerlerine oyuncu almak konusunda bir ön çalışma yapıldı mı?

Hep bodozlama transfer çalışması yapıyormuşuz gibi bir izlenim var. Geçen sene son anda Başakşehir Soneri, Napoleoniyi, Mossoroyu vermeseydi atak bile yapmıyorduk. Ya Başakşehir o oyuncuları bize göndermeseydi ne olacaktı.

Bu kadar riskli transfer politikası gütmek ne kadar doğru.

Hocam sözlerinin tamamına katılmakla birlikte yönetim ya da ilhan palut boldladığım kısma güveniyorlarsa, Sivas maçından önce 8-9 maç rezil top oynayan takım da bu takımdı. Bir tek Sivas'ı yendi bu kqadro diye kemik olmuyor maalesef.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2020, 19:03 

napolyoni adale sakatlığı vardı adam kampta olduğu halde maça idmana niye çıkmaSIN pako yönetim bilgisi dahilinde geç geldi başkan klübün %35 miktarını 65 milyon euro ya vermiş 6 üst düzey futbolcuyla anlaşılmış bekleyip göreceğiz

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye