Zaman: 05 Ara 2021, 14:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 15:51 

taktikçi yazdı:
Chelsea üyeliği nedir bilmiyorum ama benim anladığım kadarı ile maç bileti almada öncelik, antrrmanları seyretme, imza alma, müze, ürün avantajı, kitap, kalem falan filan gibi şeyler. Öyle kar payı, hisse payı ne bileyim oy hakkı, söz hakkı gibi şeyler değil. Yada varsa öyle bir şey ben bilmiyorum.

https://www.chelseafc.com/en/tickets--- ... membership

Hisse payı olmayabilir haklısın, ama Sporttz halka açacağız diyor değer kazanırsa hisseler.
https://www.google.com/amp/s/www.sporx. ... Q885474SXQ

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 16:06 

tribün dergi Göztepe plartformu olarak % 5-10 hisse satın alıp yönetime gireriz para vermeden para harcamasını soramayız taraftarsan forma al bilet al derler

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 16:22 

axo yazdı:
tribün dergi Göztepe plartformu olarak % 5-10 hisse satın alıp yönetime gireriz para vermeden para harcamasını soramayız taraftarsan forma al bilet al derler

Para harcamasını sorduk diye paradan bize pay ver demiyoruz, çık bu şark kafasından ne zararı var bilançoyu açıklamanın söz verdi bir de Mehmet Sepil 2014'de. Beşiktaşı eleyen Rio Avenin bile bilançosu açıklanıyor borseye kote değil, 6 milyon euro gideri varmış mesela geçen sene. Para vermek konusuna gelirsek 30 milyon tl sağladık geçen sezon. Bir de resmi sitede yazan kalite politikamız Altınbaş döneminden mi kalma.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Göztepe Spor Kulübü, tüm faaliyetlerini Genel Stratejiler ve Toplam Kalite Yönetimi felsefesine uygun olarak mükemmellik modeli çerçevesinde yürütür. Kulübümüz, hedeflediği sürdürülebilir sportif başarı ve devamlılığının ancak sunduğu hizmetlerin kalitesi ile sağlanabileceğinin bilincindedir ve bu doğrultuda ihtiyaç duyulan kaynakları sağlamayı,  ulusal ve uluslar arası yasal şartlara uymayı taahhüt etmektedir.

Kulübümüz yaptığı tüm çalışmalarda sürekli gelişimi esas alır. Taraftar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Göztepe Spor Kulübü, sağlamakta olduğu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak ölçer ve geliştirmek için projeler üretir. Bu alanda gelişim için kendisine sınır koymayan kulübümüz; dünya kulübü olma yolunda kaliteli hizmet sağlama konusunda, kendisiyle yarışır.

https://www.goztepe.org.tr/Kurumsal/Index/kalite/31

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 16:34 

başkan efendidir para benim param kazanırken yanımdamıydın demez nasıl olsa çok biliyosan al klübü sen yönet derse kimi bulcaz tüm camia hentbol için 3 ayda 150 bin biriktirip topladık futbola yetmez ama para benim sana ne derse ortam gerilir

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 16:48 
Kullanıcı avatarı

Kimse yanlış anlamasın hentbol çoğu kişinin s.kinde olmayan bir spor dalı. Şahsen olmasada olur benim için. Taraftar olarak sırf kombine,loca paralariyla torres'in dediği gibi geçen sezon 30 milyon TL ye yakın katkı yaptık. 3 İstanbul takımı hariç birde Trabzon'u ekleyelim hiç bir takım taraftarı kolay kolay o paralara o kombineleri tüketmez. Ama gel gelelim futbolun ticaret olduğu bir ortamda ben kombine ve loca fiyatlarını destekliyorum. Zaten camia diye birşey yok en azından taraftarın da elini cebine atması lazım. Kuru kuru bagirmakla yürümüyor maalesef bu işler. O yüzden taraftara karşı daha şeffaf olunmalı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 16:54 
Kullanıcı avatarı

Türkiye'de o şeffaf düzen çok mümkün değil bence şu an. Futbol bağlamında dürüstlük de çok mümkün değil. Bknz fb,gs,bjk transferleri vs. Transfer limitleri dengesizlikleri, borçlanma uygulamaları, vergi adaletsizlikleri falan sürdüğü sürece öyle bir şeffaflık kimse beklemesin bence. Çünkü oyunu kurallarına göre oynamak için şartlar müsait görünmüyor.

Mehmet Sepil dürüstlüğüyle, vizyonuyla Türkiye'ye çok fazla bu anlamda. Kendini zora sokacak işlere girişeceğini de sanmıyorum. Türkiyedeki futbol ekonomisini en çok eleştiren adamların başında geliyor. Borçlanmaya karşı. Alt liglerden buraya kadar gelmişiz. İyi kötü süper ligdeyiz. Transferleri ben de eleştiriyorum, yönetimi de çok eleştirdiğim oldu bu zamana kadar ancak ekonomik bağlamda şeffaf yönetim anlayışını beklemek de hayalcilik olur bence.

Ben Sepil başkanın dürüstlüğüne, vizyonuna güveniyorum. Semtin ortasında mis gibi stadımız var. Alt yapı tesisi yapmak için elinden geleni de yaptı, başka şeyler de deneyecek belli ki. Süper ligde kalıcı bir takım oluşturdu. Göztepe'nin tarihinde Göztepe'ye en çok katkı sağlayan kişi. Tabiri caizse koskoca kulübü taraftarın da desteğiyle tek başına sırtladı yıllarca. Bu adama bu denli eleştirileri çok anlamsız buluyorum. Bu zamana kadar Göztepe'mizin neler yaşadığını çabuk unutuyoruz gibi geliyor bana.

Bana göre efsane başkandır kendisi. Olur da Göztepe'yi borçlandırırsa, zor durumda bırakırsa ya da böyle bir durumu hissedersek bu gibi konuları konuşmak daha doğru olur. Şu esnada borçsuz Göztepe ile ödemelerin zamanında yattığı, kendine ait semt stadı olan, Süper ligde kalıcılığı sağlamış, transferde de doğru adımları atmaya başlayan yönetimi şeffaflık konusunda eleştirmek anlamsız geliyor bana.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 17:17 

axo yazdı:
başkan efendidir para benim param kazanırken yanımdamıydın demez nasıl olsa çok biliyosan al klübü sen yönet derse kimi bulcaz tüm camia hentbol için 3 ayda 150 bin biriktirip topladık futbola yetmez ama para benim sana ne derse ortam gerilir

axo yazdı:

1 ayda 30 milyon tl topladık, para bizim. Başkan para benim, çok biliyorsan siz yönetin demiyor. Kendisi söz verdi, 2 gün önce yine söz verdi, söz verdiğin gibi bilançoyu açıkla diyoruz, şöyle harca, bize ver demiyoruz. 1.25'den itibaren izleyin, şeffaf olmayan yere yabancı yatırımcı gelmez diyor gsfbjkts gayet şeffaf özellikle gs ve fb her transferin ayrıntılarını veriyor, genel bilançoyu da zaten açıklamak zorundalar. Biz de zaten tff'ye bunu açıklıyoruz limitlere tabi olduğumuz için, şeffaf olmanın limitlere bir dezavantajı olamaz.
https://youtu.be/Qgy8UX9_bRo

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 17:36 

hemen bizim 30 milyon tl nin açıklamasını yapayım hakem parası ve beden terbiyesi parası belediye eğlence rusumu stad kiralık maç kira bedeli elektirik su bedeli o maçın böylece elde kalan 20 milyon gassama yıllık ücret maaş pirim hariç 750bin euro beto bir milyon 250 bin euro para bitti geri kalan 27 futbolcunun.sağlık personelinin scout ekibi 15 kişinin maaşı başkandan urla tesis bakım masraf başkandan kamp yol masrafı başkandan hentbole veleybole para koy başkan hoca paralarıda var bir de hesap ver başkan

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 18:02 

axo yazdı:
hemen bizim 30 milyon tl nin açıklamasını yapayım hakem parası ve beden terbiyesi parası belediye eğlence rusumu stad kiralık maç kira bedeli elektirik su bedeli o maçın böylece elde kalan 20 milyon gassama yıllık ücret maaş pirim hariç 750bin euro beto bir milyon 250 bin euro para bitti geri kalan 27 futbolcunun.sağlık personelinin scout ekibi 15 kişinin maaşı başkandan urla tesis bakım masraf başkandan kamp yol masrafı başkandan hentbole veleybole para koy başkan hoca paralarıda var bir de hesap ver başkan

Sen nerden biliyorsun, Gassamanın, Betonun ne kadar aldığını. Kimisi Gassama 900 kimi 500 kimi 400, Beto kimi 1.2 kimi 1 diyor. Gassama 750 bin euro alıyorsa kulübü kapatalım, sağ bekin bu kadar alıyorsa tüm takım 20 milyon euro alıyordur. Bizim 30 milyon tl'nin çoğunu Gassamaya hatalı şekilde harcamış o zaman, 30 milyona Rio Ave Beşiktaşı eliyor. Hesap versin demiyorum hala anlamak istemiyorsun, yatırımcının ilgisini çekmek için lazım bu şeffaflık, bizim içinde nasıl bir bütçe var onu görmek, ben geliri, bütçeyi göreyim ona göre tahminde bulunayım bu sezon hedefimiz ne olacak diye.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2021, 20:26 
Kullanıcı avatarı

Konya 100 bin euro'ya Skubic'i almış. Oldukça makul bir ücretle yıllarca oynatmış. Sen gittin, sırf bonservisi yok diye Gassama'ya erken emeklilik poliçesi yaptın.

Hadi Beto, Castro, Ghilas gibi oyuncular geçmiş kariyerlerine istinaden o sözleşmeleri aldılar. Gassama'ya hangi akla hizmet bunlara yakın maaş verdin. Kadu'yu Atınç'ı boş yere kadroda tuttun. (Hiç para almasalar, onlar yüzünden kaybedilen maçların zararı yeter).

Göztepe'nin geliri Karagümrük'ten, Hatayspor'dan az mı; asla değil. Bu takımlara göre daha tecrübeli olmamız beklenirken her sene aynı sorunları konuşuyoruz. Sepil'in parasını çarçur etme sebebi biz değiliz. Doğru kişilere yetki verseydi bugün bonservis geliri olan, daha kolay sponsor bulan bir kulüp olurduk. Tek amacı ligde kalmak olan bir takıma kim niye sponsor olsun. Anca isim sponsoru bulunur, onu da kimse kabul etmez.

ilave: Yazmadan geçmeyeyim. Sene başında Erzurum kampı kaç para biliyonuz mu diye rüzgar yapıyodunuz. N'oldu, Afyon'da kamp yaptık diye incilieri mi döküldü takımın. Orası olmazsa daha ucuz bi yerde yapılırdı, hiç olmadı Urla'da hazırlanırdık.

Masraflar fazla geliyorsa makul olan yapılır, hallolur. Kimse kendi başarısızlığını, yönetim beceriksizliğini taraftara mâl etmeye kalkmasın.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, bestofgeorge, Bing [Bot], drinktilloblivionn, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, kuzeyinkrali, körfezli_celik, Lusage, mccalebb, Ressambob, sadece1966, saffet8, sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye