Zaman: 17 Eki 2021, 22:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 12:13 
Kullanıcı avatarı

Bugün Çarşamba, eksiklikler bir an önce gelse iyi olacak.Transferleri maç günü havalimanında formayı üstüne geçirip, çevre yolundan stada yetiştirmeyi düşünmüyorlarsa , bugün, yarın imzaların atılmış olması gerekiyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 13:13 

ekono0635 yazdı:
antolic olmadı İzmirden ayrıldı.

Oyuncu ile anlaşıldı, Antolic'in sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor, Legia'dan bonservisini alabilirse gelecek alamazsa Ocakta gelecek.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 13:46 

elalem kimleri hangi memleketlere getiriyo biz adını %90 ımızın ilk defa duyduğu legianın orta sahası için bugün olmazsa ocak hesabı yapıyoz.cidden kimi bulcaksa bulsun artık ortak hisse devri ne yapıyosa.bıktırmaya başladı bu tavır

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 13:47 
Kullanıcı avatarı

Tahminim bu devir işlerini başkandan başka kimse bilmiyor.Transfer konularında da sosyal medyada ve kişisel hesaplarda o kadar bilgi karmaşası var ki anlatılmaz,birileri durmadan az daha sabır başlığı ekleyerek bomba( transfer ) patlatıp duruyor,falanca imza attı deniyor bakıyosun adam daha sağlık kontrolünden bile geçmemiş.Bu düşüncem karamsarlık falan değil,yönetime bok atmak falan da değil,yalnız her duyuma da inanmamak lazım zira iki kişinin bildiği sır sır olarak kalmaz.Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 15:02 
Kullanıcı avatarı

Göktuğ'un transferi resmiyet kazanmış.

Ümraniye'nin kadrosuna baktım. Büyük olasılıkla as kaleci olacak. Her iki taraf için de mantıklı bir tercih gibi görünüyor. Hayırlısı olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 15:08 

Dusk yazdı:
ekono0635 yazdı:
antolic olmadı İzmirden ayrıldı.

Oyuncu ile anlaşıldı, Antolic'in sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor, Legia'dan bonservisini alabilirse gelecek alamazsa Ocakta gelecek.

evet aynen öyleymiş dış basında 2 saat önce geçti. Hatta son dk bir aksilik olmazsa şimdi değil ocakta takıma katılacak. Büyük vizyonlu kulübüz ileriye dönük oyuncu transferi yapıyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 15:27 
Kullanıcı avatarı

Göztepemizin devriyle ilgili durumlar nedir bilemiyorum ama Sepil başkanın kulüpler birliği başkanlığından istifa etmesinin sebebi kendisinin daha çok oradaki tutum ve davranışlardan yorulması olabilir diye düşünüyorum.

"Türk Futbolunun içini kulüpler birliği başkanlığı yapmaya başladığımda daha net gördüm" demişti bir röportajda. Hatta Göztepeyle sürdürmek istememe sebebinin de orada gördüğü durumlardan kaynaklandığını düşünüyorum. Bu şartlarda bu ülkede futbolla ilgili hayalleri gerçekleştirebilmek çok zor diye düşündü herhalde. Adamın vizyonunu ve stratejisini anlayamayacak kadar çağ dışı bakış açıları var futbolumuz içerisinde diye tahmin ediyorum.

Üstüne ekonomik sorunlar, pandemi falan da girince işin tuzu biberi oldu. Stadın gelir getirecek kaynaklarından bile faydalanamaz hale geldik. Stadyumda taraftar baskısından da faydalanamıyoruz. Durumlar böyle olunca adam da yoruldu tabi. Koskoca İzmir şehrinden ne yerel yönetimler manasında, ne şirketler ve sponsorluklar manasında destek de yok. Buna rağmen yine bütün yükü tek başına üstlenerek iyi bir takım kurmak için elinden geleni yapıyor. Sağolsun.

Ben bu seneki transfer politikasını beğeniyorum ve sezondan umutluyum.

Kulüp devri konusunda söylentiden öte bir şey yok gibi geliyor bana nedense. İçeriden bilgi alabilenler varsa bizleri biraz aydınlatabilirse sevinirim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 18:53 
Kullanıcı avatarı

Fabri de yaşam olmuş, her zamanki performansımıza döndük bugün

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 19:01 
Kullanıcı avatarı

Transferde çoğu takımdan iyi durumdayız ben bir problem görmüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 19:09 
Kullanıcı avatarı

Fabri olmazsa olacağı söylenen İranlı kaleci Amir Abedzadeh'in videolarına baktım. O da gayet iyi gibi.

Futbolcular transferde kulübü zor durumda bırakacak tavırlar takınıyorlarsa, haddinden fazla para istiyorlarsa "Beto" gibi, bırakın imzalamayalım. Göztepe'nin sokağa dökecek parası yok. Yönetimin arkasındayım ben bir taraftar olarak. Sonuçta hepimiz bu kulübün çıkarlarını düşünüyoruz. Fiyat performans ve sözleşme maddeleri önemli. Her futbolcunun yeri doldurulabilir. Buraya kadar gelip, ne de olsa artık yönetim beni geri çeviremez özgüveni ile olmayacak taleplerde bulunuyorsa futbolcular, yönetimin duruşunu doğru bulurum ben.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, bewitchedsoul*, Bing [Bot], Bizans1905, devrimciTS, equalizer, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Overkill, ozerctnky, protokol, Ressambob, sencokyasa1925, TİMİ88, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye