Zaman: 17 Eki 2021, 03:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 21:35 

Owl35 yazdı:
Fabri kesin mi olmadı???

Iranlı kalecide boy pos yok.insallah o gelmez. Kenan Pirici alirlar
Fabri'den 2 santim uzun, Portekiz liginde en iyi sezon geçiren 5 kaleciden biriymiş, yaşı da Kenan Piricten 1 yaş büyük, Portekiz, Slovenya lig farkıda var.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 21:44 
Kullanıcı avatarı

Beto'ya haksızlık yapıyorsunuz. Beto bu kulübe gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden biridir. Zaman zaman hatalı goller de yemiştir, evet, bu doğru, ancak Beto en temelde insandır, bu gözardı ediliyor, iniş çıkışları tabidir olmuştur. Bir insanı değerlendirirken hata, sevap ilişkisine göre değerlendirmek gerekiyor. Beto sevabı çok fazla olan bir kalecidir, hal böyle olduğu için Göztepe'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden biridir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 21:51 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Beto'ya haksızlık yapıyorsunuz. Beto bu kulübe gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden biridir. Zaman zaman hatalı goller de yemiştir, evet, bu doğru, ancak Beto en temelde insandır, bu gözardı ediliyor, iniş çıkışları tabidir olmuştur. Bir insanı değerlendirirken hata, sevap ilişkisine göre değerlendirmek gerekiyor. Beto sevabı çok fazla olan bir kalecidir, hal böyle olduğu için Göztepe'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden biridir.

Beto tabii ki Göztepemiz için değerli bir yere sahiptir. Göztepede unutulmazlar arasına da girmiştir. Çok faydalı da olmuştur, ben de severim kendisini ama bu kadar. Gerisi fazla duygusallığa girer. Hakettiğinden fazlasını istiyorsa ücret olarak ben Betocu değilim, Göztepeliyim. Bir taraftar olarak Göztepe'nin çıkarları daha önemli benim için. Sonuçta bunlar da profesyonel futbolcular. Kulüp de duygusal olarak değil, profesyonel olarak bakmalı duruma.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 22:00 
Kullanıcı avatarı

Yazdığımda duygusallık yok ama :) olanı yazdım...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 22:21 
Kullanıcı avatarı

Kulüp göndereceği hiçbir oyuncuya hesap vermek durumunda değil. Ama taraftarın gözünde değersizleştirmeye çalışmanın da savunulacak yanı yok. Papatya yalan söylediğiyle kaldı işte.

Beto'ya layığıyla olmasa da teşekkür edildi, mevzu kapandı. Sonrası için 6 ayda bir kaleci bulup alamamışız. Devir muhabbeti netleşmeden fazlasını beklememek lazım demek. İlk maçta İrfan ve Arda'ya duacıyız. Hangisi oynarsa futbol şansı yanında olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 22:53 

Başkanın eyvallahı yok kimseye sert bir yapısı var. Sinan bolat olmuştu mesela. herşeyde anlaşılmışken imza günü 2 gün süre istiyorum deyince sinan sepil güle güle dedi. Fabri konusunda da böyle bir şey olmuş olabilir. Ben bu tavrını seviyorum adamın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 22:57 
Kullanıcı avatarı

iranlı kaleci daha iyi olur gibi seçenekler arasında ,portekiz liginde olması iran milli takım kalecisi olması iyi bir sezon geçirmiş olması hepsi avantaj, fiziksiz denmiş ama adamın boyu 1.86 beto 1.81 hulk değil ama idare eder :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 23:01 
Kullanıcı avatarı

2.5 sezon sol beksiz oynadık.. tam 2 buçuk sezon bekledik sol bek sol bek diye diye dilimizde tüy bitti.. rotasyon berkana muhtaç kaldık..
Şimdide kaleci olayı geldi çattı.
Kardeşim atanla tutanin iyi olduktan sonra gerisi hal olur..
Sen beto göndermeyi kafaya koymuşsun ama alacağın ismi belirlememişsin bile..

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 23:06 

2.5 sezon nasıl sol beksiz oynadık? berkan tatmin edici bir performans gösterdi. Goller attı. lig ortalamasının gayet üstündeydi hep. Standardı olan pek sakatlık yaşamayan aidiyet duygusu yüksek kendini takıma vermiş bir isim için haksızlık ediyorsun diye düşünüyorum. Berkan bu sezon da ciddi süre alacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2020, 23:16 
Kullanıcı avatarı

Berkan yoklukta iyi idare etmiştir ancak kimse de R. Carlos muamelesi yapmasın. Bu lig için banko ilk 11 oyuncusu değildir.

ayrıca hepimiz canlı izledik, Berkan Traore'nin anca getir götürünü yapar. keşke sakatlık sorunu olmasaydı Traore'nin.

Bu dediklerim de Berkan'a hakaret değildir. Parasını almıştır, profesyonel şekilde formunu ortaya koymuştur. arkasından kendisini zorlayacak topçu olmamasına rağmen formu çok dalgalanmamıştır. umarım kendisini daha da geliştirir, ihtiyaç halinde takımı 1 tık daha yukarı taşır.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye