Zaman: 17 Eki 2021, 22:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 524 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 53  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 13:45 

kardeş başın sağolsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 14:11 

Allah gani gani rahmet eylesin basin sagolsun kardesim

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 15:30 

Şehir dışında yaşadığım için kombine almadım. Çarşamba günü çıkacak biletlere de bel bağlayamıyorum. Kale arkası ya da maratondan maça gidemeyecek olan varsa lütfen pm atsın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 15:57 

efetorunu35 yazdı:
taktikçi yazdı:
Maça gitmeyen babam bile, oğlum şu maça bir bilet al da yeni stadı bir görelim dedi dün akşam.

Babam da aynısını demişti. Ancak 20 gün önce acı bir şekilde tarfik kazasında gayet sağlıklıyken kaybettik malesef. Allah seninkine sağlıklı ve uzun ömür versin. Sakın ihmal etme ve ne yapıp edip bul bileti. Biz 3 kardeş resmiyle gireceğiz stada. Hangi duyguyu yaşayacağımızı şaşırdık.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 16:38 

Geçmişten bu güne yitirilen onlarca nefer..
Açılışa özel hayatlarını adamışlara bir pankart yapar mı acaba İZMİR'in çocukları...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 17:46 

Allah rahmet eylesin..Mekanı cennet olsun. Ben de bu sezon yıllar sonra kombine aldırdım babama yan yana izliyoruz. İnsanın sevdikleri ile birlikte olması kadar güzel bir şey yok...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 18:59 

Ölmüşlere allah rahmet eylesin diliyorum öncelikle bende kötü 2019 yılı geçirdim.

Umarım bjk fark atarız sebebide 2003 yılı beşiktaş 100. Yılını kutluyor bizle maçı var 7-3 yendiler bizi içimde kaldı maç o zaman kasaptım ustam izin vermedi gitmeme bende çok sinirliydim hem gidememe hemde fark yediğimize iki gün sonra yanlışlıkla ustam elini kaldırırken bende elimde bıcakla sorduğu şeyi gösterirken parmaklarının arasını bıcak geldi ve kesmişti az birşeyde olsa o bölge hem zor iyileşir hemde acıtır tabi itiraf edicem çok hoşuma gitti bu durum oda benim canımı sıkmıştı tabi böyle söylesemde yinede içim el vermedi yardım edip pansuman etmiştim..şimdi bu havayla neden olmasın o gün beşiktaş çok canımı sıkmıştı eğer bu hafta sonu bizde fark atarsak bu hesap kapanıcak ve inşallah öyle olur düşene vurmak neymiş görsünler..

Ayrıca atatürk stadında ksk ile yaptığımız maçta kocaman FORZA GÖZTEPE bayrağını getirip maratonda arkaya asılsın ve çan varsa iki adet çan getirilsin kocaman çok güzel tribünle uyum sağlıyor bilmiyorum çok hoşuma gidiyor iyi ses yapar şşşşş çekerken kimseyi kırmak için yazmadım biraz içimde kalan hesap vardı yıllardır geçen yıl 2-0 yensekte beni hiç haz etmedi umarım bu maçta olur.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 19:16 

tribün35 yazdı:
Ölmüşlere allah rahmet eylesin diliyorum öncelikle bende kötü 2019 yılı geçirdim.

Umarım bjk fark atarız sebebide 2003 yılı beşiktaş 100. Yılını kutluyor bizle maçı var 7-3 yendiler bizi içimde kaldı maç o zaman kasaptım ustam izin vermedi gitmeme bende çok sinirliydim hem gidememe hemde fark yediğimize iki gün sonra yanlışlıkla ustam elini kaldırırken bende elimde bıcakla sorduğu şeyi gösterirken parmaklarının arasını bıcak geldi ve kesmişti az birşeyde olsa o bölge hem zor iyileşir hemde acıtır tabi itiraf edicem çok hoşuma gitti bu durum oda benim canımı sıkmıştı tabi böyle söylesemde yinede içim el vermedi yardım edip pansuman etmiştim..şimdi bu havayla neden olmasın o gün beşiktaş çok canımı sıkmıştı eğer bu hafta sonu bizde fark atarsak bu hesap kapanıcak ve inşallah öyle olur düşene vurmak neymiş görsünler..

Ayrıca atatürk stadında ksk ile yaptığımız maçta kocaman FORZA GÖZTEPE bayrağını getirip maratonda arkaya asılsın ve çan varsa iki adet çan getirilsin kocaman çok güzel tribünle uyum sağlıyor bilmiyorum çok hoşuma gidiyor iyi ses yapar şşşşş çekerken kimseyi kırmak için yazmadım biraz içimde kalan hesap vardı yıllardır geçen yıl 2-0 yensekte beni hiç haz etmedi umarım bu maçta olur.

onlar bizi o gün türkiye futbol tarihine kara leke olarak geçecek olan art niyetli hakem hatalarıyla yenmişti. biz umarım bileğimizin hakkıyla kazanacağız.

En son inadınagözgöz tarafından 20 Oca 2020, 20:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 20:02 

İnadınagözgöz doğru söylüyorsun onu unuttum üstelik bu durumada göz yumuldu bu sefer bunun bilincini topçulara iletilsin mademki 100. Yıl şerefine bunu bize yaptılar bizde açılış maçına yakışan şekilde farklı güzel ve alın terimizle eze eze yenelim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2020, 20:18 
Kullanıcı avatarı

HashHead yazdı:
Stad: Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

14 senedir takip ettiğim bu forumda gördüğüm en güzel şey bu başka ne diyebilirim ki, Göztepe'miz sen çok yaşa.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 524 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 53  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adyghe, Alberto, Altındağ, anka06, bayern, Bing [Bot], carsili1903, Casual10, footballcity, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, hsm35, Kaanka, Lular, obafemi, Overkill, ozerctnky, pirlo35, Ressambob, roxrox, TİMİ88, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye