Zaman: 15 Ağu 2022, 21:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 522 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 53  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Göztepe 2 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 18:43 

Bir akıllı da çıkıp demiyor yönetim siz ne yapıyorsunuz? maç tekrari talebi eyvallah ta 3-0 hükmen galip sayılma talebi nedir demiyor?
işin ilginci adamlar bunu hakkimiz diyor çok ilginç kafalar..
Kabul ettik diyelim Kural hatası var ise Hakem yapıyor bunu rakibin ne suçu var demiyor adamlar.. Hukukta bile evrensel olarak cezada ölçülülük vardır..
İcradan el koysan bile borcundan fazla arabasına yatina katına aynı anda el koyamıyorsun.. burada adamlar hak arıyoruz ayağına dümen pesindeler resmen..
Gerçekten ilginç neyse şerefli ikinciliklerden masabasi 3 puan talep etmelere hayırlı işler..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 19:46 
Kullanıcı avatarı

Tribundergiye foruma gireyim bakayim basliklara dedim.Gecen haftaki mac basligini gorunce ne oluyor hayirdir diye goz attim.Attigima da pisman oldum.
Gecmisini tribune vermis biri olarak acizane fikrim macin tekrar edilmemesi...
Daha once de belirttim.Hangi yuzle hangi oyunla tekrari isteyeceksin.Farzedin ki takimim birden bire Psg Real Barça oluverdi.Yenmemiz garanti bile olsa ben bu sekilde gelecek 3 puani istemem.Cunku kendimle,hayat gorusumle,Besiktasa verdigim yillarimla, emegimle, Kulubun efsaneleri ile çelisirim.
Goztepe sonuna kadar maci haketti.Helal olsun demek düser.

Lutfen.basliga da kilit vurulsun.Kilidi vuran Goztepe mod arkadasim olursa daha da makbule gecer.
Kalin saglicakla.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 20:13 
Kullanıcı avatarı

Şunu yazanlar 117 yıllık kulüplerinin tarihlerine bir baksınlar. Ayıptır ya

Beşiktaş A.Ş. lehine 3-0 hükmen galibiyet kararı verilmesine;

Eklentiler:
Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı.JPG [ 100.34 KIB | 1108 kere görüntülendi ]

Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 20:47 

Benim diyen Beşiktaşlı tekrarı kendine yedirmiyor,yedirmez. Burada her yazanı dikkate almayın.

Geri kalan etkileşim kasan kebapçı abilerinin tayfası ile ergenesmuslar.

Yüzyıllık kulüpleri de paralı iki,üç davar yöneticinin yaptığı maceralar yüzünden töhmet altında bırakmayın.

En son terso tarafından 04 Şub 2020, 20:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 21:36 
Kullanıcı avatarı

pozisyon doğrudan gol, penaltı veya kırmızı kart ile sonuçlansaydı itirazımızda daha kuvvetli olurduk. ancak oyun başladıktan sonra gol değil, faul oluyor. kısaca yapılan kural hatasının sonucunda faul kazanılıyor, gol değil. bu yüzden hatanın sonuca direkt etki ettiğini söylemek kolay değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 21:37 

Tekrar kararı alınırsa Göztepeli futbolcular baslama vuruşunda, hakemin ilk düdüğü ile birlikte hareket etmesin, 10 numara hareket olur, gerekli mesaj verilir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 21:38 

Nerde Süleyman Seba ruhundaki Beşiktaş taraftarı nerde şimdiki beşiktaş. Çok ilginç. Ancak zamanında İnönüde Ahmet Dursun Seba Gitsin diyen ne yazık ki aynı takım taraftarı şaşırmıyorum şu kural hatası başvuru

Kusura bakmayında kullandığınız kornerde 6 kişi kaleci sahasına tesbih gibi dizilerek kalecinin önünü keserek karambolden gol atma aklı veren kimse onları bir sorgulayın. Eze eze yendik bitti gitti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 22:28 

Maçı özetlerden dahi izlemedim fakat beşiktaşın dilekçesinin yazılmaması veya yazılması gerektiğini bir yere bırakıyorum hukuki olarak adamlar 1 dilekçe ile bütün ihtimalleri denemişler bunda neden 3-0 hükmen tescil istiyorsunuz demek taraftar açısından abes olsa bile hukuki açıdan çok mantıklı.Kabaca söyleyeyim ;

Onu yapmazsan bunu yap bunu yapmazsan bari şunu yap demeye getirmişler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 22:43 
Kullanıcı avatarı

SeferKSK yazdı:
Maçı özetlerden dahi izlemedim fakat beşiktaşın dilekçesinin yazılmaması veya yazılması gerektiğini bir yere bırakıyorum hukuki olarak adamlar 1 dilekçe ile bütün ihtimalleri denemişler bunda neden 3-0 hükmen tescil istiyorsunuz demek taraftar açısından abes olsa bile hukuki açıdan çok mantıklı.Kabaca söyleyeyim ;

Onu yapmazsan bunu yap bunu yapmazsan bari şunu yap demeye getirmişler.

Yazmadıkları tek şey kalmış
Liverpooldan 8 tane yediği goller incelensin dememişler bir tek

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2020, 22:50 

Burda yazan aklı başında Beşiktaş’lı arkadaşlar alınmasınlar ama şu tekrarı nasıl içinize sindirebiliyorsunuz ya. Bizim dün çoğumuzun penaltı olduğunu düşündüğümüz bir pozisyonumuz var ama o kadar rezil bi futbol oynadık ki buna itiraz edecek yüzümüz yok.

En çok mide bulandıranda yorumcuların twitterda orda burda birilerine yaranmak için sürekli ağlaması. Tarih yazıyor hepsinin rezilliğini.

Olurda tekrar edilirse çok ilginç bir süreç bizi bekliyor. Ya Göztepe taraftarıyla topçusuyla Beşiktaş’ı eze eze yenip rezil edecek. Ya da topçularımız bu iğrenç düzeni 90 dakika boyunca protesto edip hareket etmeyecek.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 522 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 53  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: ColpaDeo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, protokol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye