Zaman: 27 May 2022, 15:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 267  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 08:48 

transfer yasagımız var mı,yok mu bilenler yazarsa seviniriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:25 

En büyük TRANSFER Başkentimizi VALİSİ BELEDİYE BAŞKANI SİYASİLERİ ve TÜM BÜYÜK ANKARALI HOLDİNGLERLE barıştırmak birleştirmek beraber hareket ettirmek.İşte burda bunu yapacak kişiler malesef bu yönetimden oluşmuyor, bu mantaliteyle hareket etmeyen hiç kimse ANKARAGÜCÜ'müzü yönetmemeli.

Seni Belediye Başkanı istemiyor DEVLETTE istemiyor TARAFTAR' da istemiyor bu Oyuncu grubunun da istediğini düşünmüyorum bu ısrar bizi nereye götürcek önümüzdeki günlerde hepimiz görücez.

Yine en büyük TRANSFER bana göre ALTYAPI,SPONSOR,STAD localarının satışı ama bunları yapabilcek kapasite TEK ADAM zihniyeti ile kulubü yöneten kişide varmı yokmu hepimiz biliyoruz.

Önceliklerimiz bu sorunları halledip ortak paydada buluşmalıyız, YÖNETİM TARAFTAR ŞEHİR birleşip kenetlenmezse KAOS ve ÇİLE dolu günler yine bizi bekliyor.

(soru çok BASİT ANKARAGÜCÜMÜZÜN ne kadar BORCU var? lütfen açıklarmısınız?)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:30 

0618 yazdı:

Var

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 09:32 

0618 yazdı:

2018/2019 sezonunda transfer ettiğin oyunculara para ödemeden transfer yapamazsın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 11:21 

eren transferini dün havaalanında mustafa hoca ya sordum. senden duyuyorum nasıl alalım dedi :D
burası bizim kalırsam ekvatorlu ve cezayirli birer oyunca getireceğini söyledi.
sadaev, boyd, scarione, moulin gidecekler dedi.
pazdan, kulusic, canteros, orgil kalacak dedi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 11:24 

canteros'a dün bi kez daha hayran kaldım. bu adamın normal şartlarda bu kadar sıkıntılı bi takıma gelmesi mucize gibi bişey.
boyd'u ayrı bi yere koyuyorum, pazdan ve canteros bu takımın %70'i. zaten sözleşmeleri devam ediyor ama ne olursa olsun paraları ödenip takımda tutmalıyız.

korcan (altay)
pazdan-kulusic
canteros-moke
orgill

bu iskeleti koruyup kalanına transfer yaparsak seneye çok rahatlarız. kitsou, sacko, boyd'un alınamadığını varsayarak yazıyorum. ki bence zorlasak en azından kitsiou ve sacko 1 sene daha kiralanabilir, oyuncular biz burada mutluyuz diye baskı yaparsa kulüplerinin başka çaresi kalmaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 11:53 

Yeni sezon fikstürü ne zaman çekilecek [emoji16]

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 12:15 

Şimdi elde kalan oyuncular Korcan, Pazdan, Ante, Cebo, Orgil, Canteros olması lazım. Sözleşmesi bitenlerden Moke kesinlikle kalmalı ve ayrıca İlhan, Alihan gibi oyuncularında maliyeti uygunsa en azından yedek oyuncu olarak kalabilir. Hopf, Faty belki Mokhtar gibi sözleşmesi olupta kadro dışı bırakılan oyunculardan yedek olarak faydalanılabilecek isimler düşünülmeli. Kiralık oyuncularımız Boyd, Kitsu ve Sacko yu tutabilsek bence en büyük transferimiz olurlar. Sedat da teknik ekipte değerlendirilebilir.

transfer yasağı kesin olacakta bu yasağın kalkması için toplam borcun belirli bir yüzdesini ödeyip açma durumu olabiliyordu yüzde kaç acaba. Kaba bir hesapla ilk yarıda gidenlerin kadro dışı kalanların maliyeti 10 - 12 milyon eurodur diye düşünüyorum. bifuma, cerci, kone, moktar, pinto, jeje, thomas, hopf bunlar maliyetli adamlardır. Yalçın, Erdem, Kenan, Putsila, Kehinde, erdem şen nispeten daha düşük maliyetli oyunculardır. Bizim için yaz-kış transfer dönemi hep zor olmuştur da ancak bu yaz hepsinden daha zor olacak gibi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 12:31 

Camelot06 yazdı:
aylin hanım twitterda paylaşmış. zanka.com.tr diye bir site var. youtube kanalına baktım siyasi ağırlıklı bir site. beyazgölge diye bir yazar bizle ilgili yazmış bir sefere mahsusmu bilmiyorum. takip edelim bakalım devamı gelecekmi.

Bir ara Anti-x'de yazan Serkan Macit vardı, beyazgölge o olabilir tahminime göre.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 13:59 

ColpaDeo yazdı:
Camelot06 yazdı:
aylin hanım twitterda paylaşmış. zanka.com.tr diye bir site var. youtube kanalına baktım siyasi ağırlıklı bir site. beyazgölge diye bir yazar bizle ilgili yazmış bir sefere mahsusmu bilmiyorum. takip edelim bakalım devamı gelecekmi.

Bir ara Anti-x'de yazan Serkan Macit vardı, beyazgölge o olabilir tahminime göre.

Siteyi ara ara takip etmeye çalışıyom yeni yazı yayınlanmış. bazı kısımlarına katılmasamda çoğu kısmı doğru.

https://www.zanka.com.tr/677/beyaz-golg ... er-karisik

Cebrail konusunda haksızlık yapılıyor.refleks yaptığı hareket. futbol oynayan herkes kasıt olmadığını anlar. yanındaki göztepeliyi kaçırınca bi anda boşta bulunuyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 267  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: berkutay, Bing [Bot], Bulut1912, devrimciTS, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Semt1919, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye