Zaman: 01 Tem 2022, 23:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 267  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü | 2019-2020
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 12:10 

Birde Kubilay Kanatsızkuş için borç miktarı 1 milyon 400 bin tl görünüyor. Bu arkadaşa yarım sezon için verilen rakam buysa (net rakamı bilmiyoruz), kanatları olsa ne kadar verecektiniz hadi bunuda açıklayın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 12:49 

viralspor un haberi dogruysa borç sene başı transfer edilip giden futbolculara 150 milyondan fazla borç var, bu yönetimin kazıgı olmuş, bu borçla transfer yasagı gelir, yine başa film saracak gibi gözüküyor,bu yönetim bu borcun altından kalkamaz,kötü günler bizi bekliyor

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 12:57 

Yazıklar olsun.şu rakamlara bak.bi başkan anakaragücümün parasını babasıının malı gibi harcayamaz.şı listedeki oyunculara %80 i oynamadan trilyonlar ödeniyor.hakkım varsa haram zıkkım olsun.şu ramazan günü.futboldan soğuttunuz ag.cezası yok mu bı işlerin göz göre göre bir takım batırılıyor. Yazıklar olsun.

Sokağa trilyonlar akıtılmış.bizde asgari ücretle ankaragücü diye yırtınıyoruz.süperlige çıkınca borç biter biz çoğaltıyoruz.buna dur diyecek birileri yok mu ya

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 13:07 

O değil bu sene es kaza bi düşseymişiz Yiğiner dükkanı kapatıp gidecekmiş herhalde şu borçla

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 13:19 

Şimdi hangi yüzle millete kombine al forma al destek ol diyecek millet siz har vurup harman savurun ona buna kandırılın diye mi dişinden tırnağından artırıp çoluğundan çocuğundan fedakarlık yaparak maça geliyo deplasmana gidiyo cebinden harcıyo

Bu sorumsuzluk,iş bilmezlik iki tane menajer bizi kandırdı deyip geçiştirilecek mevzu değil

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 13:50 
Kullanıcı avatarı

Spor Toto 1.Ligten çıkarken "çok az borcumuz kaldı, bu sene ligde kalırsak borçlar sıfırlanır, önümüz açık" dediler. Ama şu anki görüntü en az 2 yıl Süper ligde elde edeceğimiz gelirlerin bile ( o da mali anlamda iyi yönetilmek kaydıyla) borcumuzu zar zor kapatacağını gösteriyor.

Velhasıl kasedi başa sardık...

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 18:55 

M. Yavaşın petrol ofisi, harfiyat gibi kalıcı gelir getirecek durumları hayata geçerse ve ligden gelen parayla çarkı rahat döndürür bu takım yeterki mevcut yada gelen yönetim süreci akıllı yönetsin yeter. Aksi takdirde kalıcı gelir olmadan çarkı döndürmek çok zor. Haricen paralı bir yönetimde gelmedikçe ki çok çok düşük ihtimal zaten durum kritik. Mke desen yok gibi bir şey zaten ne zaman kendi takımına sahip çıktı bilen varsa söylesin bizde bilelim.

En son AnkaraPower tarafından 29 May 2019, 19:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 18:58 

Sabah Metiner Erdemi okudum .Eğer doğruysa vay halimize dedim.Arkasından Beyaz Gölgenin yazısı okudum. İki yazıda neredeyse aynı konulara değiniyor. Ya gerçekten iki yazıda gerçekleri anlatıyor yada iki yazarda birilerinin yönlendirmesi ile yazıyor. aynı gün aynı konulu iki yazı bunda bir iş varya hadi hayırlısı

http://www.viralspor.com/ankaragucunu-z ... ner-erdem/

https://www.zanka.com.tr/752/ankaragucu ... en-tehlike

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 20:54 

Bilmediğimiz hiçbir şey yazılmamış neye şaşırdık ki tam olarak anlayamadım ?
Rakamlar da eksik üstelik. 70 milyon civarı transfer yasağı kapıda ve hiçbiri anlaşmayla taksitlendirilecek durumda değil ! Bir yol transfer yasağı gelmeden alalım eksik mevkileri haziran 10’da takım hazır olsun yasağı boşa çıkaralım. Sonra faiz maiz o 150 milyon olunca ne yapacağızın felan cevabı yok da, hadi diyelim sıyrıttırıp aldık 10 oyuncu, peşinat maaş şu bu nerden baksan yine cebte 50 milyon lazım. Var mı başkanım ? E ama mke 3 milyon vermedi..

Bu çark dönmez abi. Akşam ne saçmalayacak merak bile etmiyorum artık. Sözünün itibarı gözümde 0 !

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2019, 21:04 

Bugün çok şeyi belli eder Yiğiner, bırakmak istemediğini adım gibi biliyorum. Ancak bugün çok kritik bir görüşme olacağı söyleniyor. Eğer kişiler "Beştepe'den" gerekli icazeti alabilierse, Yiğiner direnemez. Kimse icazet makamını karşısına almaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2664 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 267  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye