Zaman: 11 May 2021, 23:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 34. Hafta | Göztepe 2 - MKE Ankaragücü 1
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 14:12 

network yazdı:

Zaten yasak vs işleri bitsin , Seneye guzel maclar olacakfir.

Bide kimse bahsetmemiş ama stad üzerinde maçtan sonrasına kadar sürekli Helikopter uçtu. Ilk başta maçla alakası yoktur diye düşünmüştüm ama sürekli stad etrafında olunca, başka bi ihtimalde kalmadı.

Dün normalden farklı güvenlik önlemleri vardı , bu sezon ilk defa 2 aşamalı arama ve ayakkabıların çıkartıldığını gördüm. Dediğin gibi helikopterde bizim maçla ilgiliydi. 2 taraf arasındaki sorundan öte düşme gibi bir durum olursa meydana gelebilecek hadiseler için alınan önlemlerdi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 14:39 

network yazdı:

Zaten yasak vs işleri bitsin , Seneye guzel maclar olacakfir.

Bide kimse bahsetmemiş ama stad üzerinde maçtan sonrasına kadar sürekli Helikopter uçtu. Ilk başta maçla alakası yoktur diye düşünmüştüm ama sürekli stad etrafında olunca, başka bi ihtimalde kalmadı.

Olası bir küme düşme senaryosunda olabilecekler için bu kadar önlem alındığını düşünüyorum, önlerinde bir tavşanlı maçı referansı vardı. Maçtan öncede çevik tribüne girmek istedi ama tribun sokmadı. Küçücük çocukların bile ayakkabılarını çıkarttılar girişte ayıptır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 14:54 
Kullanıcı avatarı

Yönetim istemiş o kadar sıkı kontrolü. Orucu ancak arkadaşların verdiği suyla açabildim, kulüp kumanya dağıtacak dediler, hazırladığım yarım ekmeği bile sokmadılar, kumanya filan hak getire aç kaldık. Geçmişimiz bizi kovalıyor her daim, Tavşanlı olayları, Antalyada yarım ekmek arası meşaleler. Her neyse, ligde kaldık ya, başımızın gözümüzün sadakası olsun artık.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 15:05 

Kendi adıma isyan marşını alkışla karşılayan Ankaragücü tribününe teşekkür ederim günün en güzel olaylarından biriydi otokontrolü bizden daha yüksek tribün her ne kadar çok gruplu olsa da gergin maçın olaysız bitmesi güzel oldu maça girerken de kimse yan gözle bakmadı aramızdan geçen arkadaşlara

Başa Dön
  Bookmark and Share

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 16:08 
Kullanıcı avatarı

Göztepeye tebrikler. Geçen hafta yenilmediklerinde belli olmuştu zaten kalacakları. Ayrıca bu Alparslan öztürke ne yaptıysanız adam son haftalarda nasıl coştu öyle :)

Ankaragücüne ayrı parantez açmak lazım. ADAM gibi çıktılar ve ADAM gibi oynayıp, yenildiler. Bunun Bursayla falan bir alakası yok emin olun...

İlhan Parlaka yapılan pozisyon , tartışmasız penaltı. Hakemin incelemeye dahi tenezzül etmemesi , olmamış...

Göztepenin kazadığı penaltı tartışmasız doğru.. Top yukarıya doğru yön değiştiriyor. Ancak cebrail isimli arkadaşın ne yaptığını 30 kez falan izledim fakat anlamadım. Bazı arkadaşlar genç ve tecrübesiz demişler de, o hareketi U-14 topçusu bile yapmaz. Sıçmış resmen.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 17:27 

Sabah işyerine geldim, koydum çayımı açtım interneti tek tek haberleri kontrol ediyorum. Arkadaşlar soruyor, hayırdır elinde kalem kağıt yok diye.

bir üniversiteden mezun oldugumda bu kadar rahatlamıştım bir de dün akşam rahatladım herhalde. allah tekrar bu tarz hesaplar yaptırmasın.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 17:48 

Bütün hafta yazdığımız gibi misafirperverliğimizi yaptık, her hangi bir olumsuzluk olmadı çok şükür İzmir'in hiç bir metrekaresinde.. Günün karesi buydu.. Defne ve Dila reis

https://resmim.net/f/LY7M5q.png

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 18:51 
Kullanıcı avatarı

Valla aslında yazmak istemiyordum ama bir kaç kelamda ben ediyim çok uzatmadan. Öncelikle kendi kanaatım ve ligin geneline baktığımda ne Göztepe nede Bursa bu ligde kalmayı haketmediler. Bizim durumumuzda farklı değil ama topçuların para ödemelerindeki sıkıntılar ayrıca haftalarda maçları dışarda oynamamız ve ara transferde kurulan sıfırdan kadronun bu kadar iyi reaksiyon vermesi kendi lehimize rakiplerimize göre bu ligi daha çok hakettiğimizin göstergesidir. Bunun haricinde maça gelecek olursak. Göztepe hem takım hemde tribün olarak beklentimin çok ama çok altında kaldı. Belki hatırlarsanız daha önceki yazılarımda lig bizim için bitti takım oynar ama maçın önemi ve seyircisinin baskısıyla 3-4 farka gidebilir maç demiştim. Bırakın farkı nerdeyse maçı biz alcaktık onca eksiğe rağmen. Bu yüzden göztepede sırf dünkü şu isteksiz oyunu ile bile bu ligi haketmiyor. Bursalı arkadaşlardan kızanlar olmuş cebraile ama cidden bu bir bahane aramak gibi geliyor bana. Bu çocuk zaten son 3 maçtır bizimle çok gayretle iyi niyetli bir duruşu var. Ama gel görki inanılmaz cahilce bir haraket yaptı dünden beri çok kızıyoruz. Ama bu tarz şeyler futbolda herzaman olma ihtimali var o yüzden bursa bu zamana kadar kendi göbeğini kendi kesmesi gerekirdi maalesef başaramadı. Umarım seneye tekrar hak ettikleri yere dönerler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 22:12 
Kullanıcı avatarı

Geçen seneki tribün ile bu seneki tribün arasında elbette fark var, geçen sene rahat rahat her besteyi girip güle oynaya süper tribün yapıyorduk. Bu sene ligdeki durumdan dolayı sinir stress sahibi olduk bu durum tribünü çok etkiliyor.

Ayrıca takım isteksiz oynuyor, haketmiyor vs diyorsun zaten adam gibi oynasalar potada olmazdık.Yine son maçlarda gol yüzü gördük sen Erzurum ve Akhisar maçlarını görecektin resmen katil olurdun.

Neyse öyle böyle bu sene bitti...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2019, 22:18 

Bu arada göztepenin kale arkasında bir grup var mı ?
Yankiler forza yalı her zaman tek çatı altındamıydı bu maç mı böyle oldu ?

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 825 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Alberto, asparagas63, ayd06an, b10, Bing [Bot], birkarasevda, Bizans1905, buonanotte, BVB, cozker, deliduman, devrimciTS, dirk_heinen, esgres, fikofik, Ftorres35, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Hannibal35, hepinandık, Kapali006, ksk_jef, kskgaltayfa, kuzeyinkrali, Lazarov, mavirick, mstf1910, Pomak_1925, protokol, ripper28, sorrento, Stabil35, Süleyman7AS, todorov, tozbek1903, ultrasfanzin, umittek, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye