Zaman: 28 Tem 2021, 01:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 586 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 59  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 31.Hafta | Bursaspor 0 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 00:03 
Kullanıcı avatarı

Bilmem kac senedir o sehirden gol bile yemeden galibiyetle cikiyoruz, rekabetin icine ettik.
Bizim yerimize "nasil sampiyon olamazlar" diye hesap yapiyordunuz ya heh simdi kendiniz "nasil kume dusmeyiz" diye hesap yapin artik.
Keyif sigarasi yakar, sonra huzurla uyurum
Buyuksun Beşiktaş

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 00:05 

Bursa tribünü bugun çok iyiydi, tebrikler. Besiktaslilar yerine baska bir tribün de olsa en fazla bu performansin bir-iki tık üzeri olurdu bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 00:08 

Bence de bursa tribünü bugün çok iyiydi bunun hakkını vermek lazım. Bizim maçlarda olan bu ambiyans başka bir maçta oldu mu ? Bunu izlemediğimden soruyorum. Bu takım geçtiğimiz haftalarda bu oyunu oynasa şu an çok rahatta olurdu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 00:12 

4 sezon sonra futbol adına hiç ümidim olmasa da maça gittim. Bulunduğum tribünü beğendim fakat stadyuma gitmek eziyet.

Bursa tribünleri geçmişe ışık yaktı çok iyiydi. Zaman zaman çok sağlam girişler yapıldı fakat beste konusunda sıkıntı yaşıyoruz ve tezahuratların sürdürülebilirliği yok.

Beşiktaş tribünleri sayı olarak iyi fakat o kadar insandan çıkan ses bulunduğum tribüne ara ara geldi. O sayılarla daha iyi tribün yapılabilirdi. Ben ilk defa yeni stada gittiğimden daha önceki deplasman tribünlerini görmedim o yüzden kıyas yapamam.

Locada ki olayları birebir gördüm fakat olayın çıkma sebebini ilk başta anlamadım. Loca içerisinde bir ara yumruklaşma gözüküyordu kim kime vurdu belli değil.

Evim balatta otobanın hemen yanı eve girdiğimde deplasman otobüsleri otobana girdi 200 metre gitti sonra durdular. Bir ara bir iki el silah sesi duydum. Sanırım otobanda olay oldu.

Başa Dön

BANNED
Kullanıcı avatarı

Şenol maçtan yine saçmalamış neymiş algı varmış besiktas üzerine allahtan kork be adam,bu sezon besiktas kaç kere kollandı

Başa Dön

attacante
Kullanıcı avatarı

Cengiz Abinin karesi Adamları kendi localarında tarumar etti.Sağlam dayak attılar sağolsunlar kaşınan helvalara.
6222 falanda yemezler rahat olun.Oradaki kadroya 6222 biraz sıkar.
Millet başka maç başlıklarında tribünleri hiç konuşmaz,iş bizim maçlara gelince şöyleydide böyleydi..La işimiz yok size ses mi duyurmaya çalışacaz.Çıtayı nasıl yükseye koyduysak kulaklar hep bizde.
Ulan duyanda şakır şakır tribün yapıyorsunuz sanacak.
İlk yarı kavgadan dolayı tribün kötüydü.İkinci yarı oldukça iyiydik.Duyarsanız ekime duymazsanız kasıma kadar la.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 00:14 

bursa tribünü güzel ve agresifti beğendim ama bu takım ve başkan yakışmıyor , ne rezil takım kaleye gidemiyorlar koşmaktan başka hirbirşey yapmadılar.beşiktaş takımı sezon sonu geldikçe o eski takımdan eser kalmamış , osmanlı takımı asılırsa maça sıkıntı yaratır beşiktaşa.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 00:15 
Kullanıcı avatarı

Yıllardır süre gelen muhabbet bitti. Gittik, gelindi.

Bizim tribünler iyiydi ama bir fb maçındaki tribünden kötüydü bence. O maçta daha agresiftik. Her zamanki gibi beste sıkıntımız vardı ama görsel olarak açığı kapattık.

Normalde 4-5 yiyeceğimiz maçta taraftar sayesinde puan alıyorduk.

bjk tribünü oldukça kötüydü.
Dep tribünün olduğu kuzey tribünde kombine.
bjk olduğu için demiyorum ama Bursa'ya gelen dep. tribünleri arasında kesinlikle ilk 5'e giremezler. Fb, Antalya ve Adana tribünlerinin çok gerisinde kaldılar. Bu dep. tribünleri kuzeyde otururken ciddi rahatsız etmişti beni. Çok yakın olmama rağmen bjk'yı iki üç kez özellikle golden sonra duydum. Siyah giymeleri de yanlış tercih.

İlk maçta bjk yönetimi bizimkilere loca vermiş, bizimkiler de bugün loca vermişler.
Yine de verilmemeliydi.
Ali Ay öyle ya da böyle gideceksin.

En son matizkafalar tarafından 16 May 2017, 00:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista

BarisCan yazdı:
Bence de bursa tribünü bugün çok iyiydi bunun hakkını vermek lazım. Bizim maçlarda olan bu ambiyans başka bir maçta oldu mu ? Bunu izlemediğimden soruyorum. Bu takım geçtiğimiz haftalarda bu oyunu oynasa şu an çok rahatta olurdu.

Bu çok normal birşey 10 maç öyle oynasalar şampiyonda olabilirdi Bursaspor zaten.
Misal 2011 yılında 20 puan gerideydiniz durdunuz durdunuz bizim maçta deli gibi oynadınız yine de 2-4 kazandık.

Uzun süre iyi gitmezsen illa gelen büyük bir maçta reaksiyon verirsin.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: 31.Hafta | Bursaspor 0 - Beşiktaş 2
Kullanıcı avatarı

Tribünlerden başlayacak olursam eğer kesinlikle sınıfta kaldığımızı söyleyebilirim.2 kez ekrana getirdiler bizimkileri ve ikisindede sadece maç izleniyordu.Öne geçtikten sonra ara ara sesleri gelsede bizimkilerin bu çok normal.Ayrıca Bursaspor taraftarıda hafta içi ve pekte iyi olmayan bir takıma sahip olmalarına rağmen iyi sayıdaydı ve çok iyi performans gösterdiler.

Maça gelecek olursak.Bilal ile Quaresma'nın karşılıklı olarak birer kırmızı kartı verilmedi.Hakemin yönetimini hiç beğenmedim.İlk yarıya dair söylenecek pek bir şey yok çok tutuk oynadık.Ancak ikinci yarı orta sahanın kıpırdanmasına sahanın en kötüsü Atiba'nın çıkması eklenince kontrolü elimize aldık ve 2 dakika sonrasında golü bulduk.Cenk'in topu kapıp atağı başlatması ve Aboubakar'ın verdiği pas takdire şayandı.Sonrasında topu rakibe verdik ancak Fenerbahçe maçındaki hataya düşmedik ve yakın oynadık.Eminim sadece benim değil tüm Beşiktaşlıların 90+2'de kullanılan serbest vuruşta Fabri'nin çıkmasıyla birlikte ömründen bir kaç sene gitmiştir.

Tolgay'a güvendiğimi ve forma şansı bulursa çok iyi işler yapabileceğini buralarda çok söyledim.Yüzümü kara çıkartmadı ve 5 maçtır kusursuza yakın oynuyor.Oğuzhan'a geçen seneki kadar tabela yapamadığı için bende dahil bir çok kişi kızıyordu ancak sezonun ikinci yarısında öyle bir top oynuyor ki çok geliştirdi kendini.Oyun görüşü kusursuza yakın.

Ayrı bir parantez Adriano'ya.Sen Şampiyonlar Ligi , Uefa Süper Kupası , La Liga ne varsa süpürmüşsün ama takım ne zaman kritik bir gol atsa ön planda senin sevincin , hırsın var.Keza oyunun içinde yaptığı hamleler , takımı rahatlatma çabaları kısacası her yönüyle büyük futbolcu.Çok büyük karakter.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 586 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 59  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Cuadrado, Google [Bot], Google Adsense [Bot], tunahanfidan93

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye