Zaman: 29 Tem 2021, 17:50

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 287 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Adana Demirspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 13:20 
Kullanıcı avatarı

demirspor'un bilmediğimiz bir gelirimi varki kulübün parası olsun. başkan geldiğinde 35 milyon borç ve bir tane topçu vardı. zaten şuan da şirketleşmiş olmamız sebebiyle, bursaya verilen hibeden tut topçuların giydiği çoraba kadar hepsi başkanın cebinden çıkıyor. bunları düşünebilmek için min. zeka yeterli aslında.

kilis belediye fantezisine sesli güldüm ama neyseki sizi takan yok artık.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 15:39 

Sizin başkan bu parayı neden hibe etmiş olabilir durduk yere kimse kimseye böyle bir kıyak yapmaz futbolcu transferinde kolaylık v.s illa birşeyler vardır sonuçta iki camiada birbirini sevmiyor .Bizim genç başkanın kara kaşına karagözüne vereceğine ihtimal vermiyorum yakında çıkar kokusu

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 16:35 
Kullanıcı avatarı

velev ki dediğiniz gibi ads kasasından verilsin, aramızda sadece 2 futbolcu alışverişi oldu
emrullah şalk bedelsiz, çağlar akbaba da fesih yaparak geldi, mevzu büyük ihtimalle başka.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 17:15 
Kullanıcı avatarı

başkanın eskişehire bayağı yardımları olmuştu, forma alımı vs. konularında. bende kimseye kara kaşı için para verildiğini düşünmüyorum. bu seviyedeki şirketlerin reklam giderleri zaten milyondan başlar. ister reklam de ister ileride olabilecek transferler de, sonuçta bunlar iş adamı ticari işlerde olabilir.

iki taraftanda cozutanlar oldu. neymiş başkan cebindenmi vermiş, yok neymiş ads ile araları bozukmuş niye ayağına gidip borç sildirmiş. adamın bütçesi belli, borç dağları içinde yüzen camia için elini taşın altına koymuş, köstek olmak akıl işi değil. bizimkilerde adama cebinden harcadığı paranın hesabını soruyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 20:11 
Kullanıcı avatarı

Aeq yazdı:
demirspor'un bilmediğimiz bir gelirimi varki kulübün parası olsun. başkan geldiğinde 35 milyon borç ve bir tane topçu vardı. zaten şuan da şirketleşmiş olmamız sebebiyle, bursaya verilen hibeden tut topçuların giydiği çoraba kadar hepsi başkanın cebinden çıkıyor. bunları düşünebilmek için min. zeka yeterli aslında.

Güzel kardeşim. Öncelikle bu dilin bu tribünde yıllardır geliştirilen kardeşlik algısına yakışmıyor. Kan kussan bile kızılcık şerbeti içtim söyle denir, yani evin içinde ağzından kan aksa bile kavga ederken, dışarıdan bir yabancı kapıyı gelip çalarsa içeride kızılcık şerbeti içtim ondan ağzımın kenarları kırmızı dersin. Burada başka taraftarların da önünde bu tavrın hoş değil, genç bir kardeşimizsin mazur görürürüz.

Gelelim dediğin olaya. Ticaret hukukunda yüksek lisansını 10 sene önce yapmış bir abin olarak söylüyorum, anonim şirketlerde şahısların bireysel borçlanması yoktur. Şirketin borcundan dolayı genel müdürün, hisse sahiplerinin ya da anlayacağın şekilde şirketin sahibinin kapısının zilini bile çalamazsın.

İkinci olarak, şirketleşme nedeniyle çoraplar bile başkanın cebinden çıkıyorsa, yayın ve tribün gelirleri de başkanın cebine mi giriyor? Maleseeef öyle olmuyor. Şirketteki hisse değerinin mali karşılığı ne ise, şirketin kasasına girer, şirketin kasasından çıkar. Şahıslar ancak ben şirkettan ayrılıyorum derse, yapılır hesabı bilançoda artı eksi sermaye yükü belirlenir. Artık değer varsa alır gider hissedar.

Umarım min. zekamızdan tatmin olmuşsundur. Devam edelim.

Bursa cephesinde biz de iki farklı görüş var. Çağlar’ın bonservis borcunu sildi veya kendi özel ticari ilişkisiydi diye. İkincisi ise bizi ilgilendirmez. Ancak birincisi söz konusuya, Demirspor zarara uğratılmıştır. Bizim de tepkimiz bunadır.

İlerleyen zamanda göreceğiz ne oldu ne bitti.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 20:13 

Yarın bir gün işler ters gittiğinde tam başkanın diyeceği laflar şimdiden söylenmeye başlanmış.
Adam bu kulüpte denetim, muhasebe yok mu demiş biz şirketleştik, bütün para Murat Sancak'ın cebinden çıkıyor.Şu kadar borç ödedi, bu kadar hibe etti deyip karışamazsınıza getirmek nedir ya?
Siz kimsiniz, kaç kişiniz, tribünde vasfınız nedir de adam takmıyorsunuz?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 09:30 
Kullanıcı avatarı

Sartre1940 yazdı:
Aeq yazdı:

Güzel kardeşim. Öncelikle bu dilin bu tribünde yıllardır geliştirilen kardeşlik algısına yakışmıyor. Kan kussan bile kızılcık şerbeti içtim söyle denir, yani evin içinde ağzından kan aksa bile kavga ederken, dışarıdan bir yabancı kapıyı gelip çalarsa içeride kızılcık şerbeti içtim ondan ağzımın kenarları kırmızı dersin. Burada başka taraftarların da önünde bu tavrın hoş değil, genç bir kardeşimizsin mazur görürürüz.

Gelelim dediğin olaya. Ticaret hukukunda yüksek lisansını 10 sene önce yapmış bir abin olarak söylüyorum, anonim şirketlerde şahısların bireysel borçlanması yoktur. Şirketin borcundan dolayı genel müdürün, hisse sahiplerinin ya da anlayacağın şekilde şirketin sahibinin kapısının zilini bile çalamazsın.

İkinci olarak, şirketleşme nedeniyle çoraplar bile başkanın cebinden çıkıyorsa, yayın ve tribün gelirleri de başkanın cebine mi giriyor? Maleseeef öyle olmuyor. Şirketteki hisse değerinin mali karşılığı ne ise, şirketin kasasına girer, şirketin kasasından çıkar. Şahıslar ancak ben şirkettan ayrılıyorum derse, yapılır hesabı bilançoda artı eksi sermaye yükü belirlenir. Artık değer varsa alır gider hissedar.

Umarım min. zekamızdan tatmin olmuşsundur. Devam edelim.

Bursa cephesinde biz de iki farklı görüş var. Çağlar’ın bonservis borcunu sildi veya kendi özel ticari ilişkisiydi diye. İkincisi ise bizi ilgilendirmez. Ancak birincisi söz konusuya, Demirspor zarara uğratılmıştır. Bizim de tepkimiz bunadır.

İlerleyen zamanda göreceğiz ne oldu ne bitti.

benim uslubüm aslında çok yumuşak sende biliyorsun bunu. biz sosyal medyada başkana söven sayan truvalardan, irlandalılardan buralara geldik. bir çoğu istediki bu takım başaramasın gerekirse borçlarıyla batsın, biz kilis bld ile oynayalım ama bu başkan olmasın dedi. benim bu tavrım ilk günde böyleydi hala aynı. bize vizyonlu ufuklu başkan lazım, çok oynadık o dediğin takımlarla.

mesleğinle ilgili detayları yazmışında kimsenin umrunda değil. abilik konusuna gelince çok seviyorsan nickinin yanına ekle Sartre1940abi. senin gibi burada zamanında olur olmaz başkana sallayan, benimle kavga eden bir çok tip buhar oldu. bu arada yaşım 40 güzel kardeşim.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 00:44 

Kozmopolit01 yazdı:
Başkanın şahsi ne alacağı olacak abicim saçmalalayın.
Enteresan enteresan işler oluyor.
2 milyonal lira, 150 liradan 13-14 bin tane forma parası yapıyor.
Binlerce insan pandemide işsiz kaldı.İlla hayır yapacan imkanı olmayan çocuklara forma dağıt, imkanı olmayan gençlere kombine yükle.Localar en aşağı 500 bin olacak, formalarımız kaliteli ama pahalı olacak, filanca futbolcu ismimizi duyunca fiyat yükseltiyor deyip de alacağı bağış yapmak da nedir?
Mevzu Bursaspor değil, hangi takım olursa olsun.Adamlar zor durumdaysa anlaşıp ertelersin alacağını.

metin korkmaz’ın şahsi alacağıdır, o da tahminim o ki paraya sıkışmıştır ya da fazla yüz göz olmamak için alacağını murat sancak’a temlik edip parasını başkandan almıştır. metin korkmaz devreden çıkmış, alacaklı murat sancak olmuştur. alacak ödenmeyince başkanda temliknameyi icraya koymuştur. bunun dışında bizim bursa’ya sattığımız bir topçu olmadı. gidenler bedelsiz gitti. burada bilanço muhabbeti yapılması da enteresan. kulübün herhangi bir kulüpten transfer/bonservis alacağı olduğuna gram ihtimal vermiyorum. benim bildiğim lawal-adil dışında topçu satmadık. öyle acayip bir kulübüz. ayrıca bursalıların tşk edeceğine üst perdeden konuşması da büyük terbiyesizlik. adam büyüklük yapmış, kulübünüz yaşasın diye alacağından feragat etmiş. bir teşekkür etmek, vefalı olmak bu kadar zor olmamalı.

transferler ne oldu şimdi? balotelli en emin olduğum transferdi, onu bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar. nerede çer çöp var, bulup getirmeseler bari.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 06:01 
Kullanıcı avatarı

Kaleci çağlar şahin akbaba dan bence bu para
Bizle sözleşmesi devam ediyordu Bursaspor ile anlaştı bildiğim kadarıyla 350 bin yuro transfer ücreti vereceklerdi ondan kalmadir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2021, 11:39 
Kullanıcı avatarı

Ödeme Çağlar'dan diye biliyorum ben de.
Her neyse Bursalılar ne düşünürse düşünsün istedikleri kadar üst perdeden konuşsun.
Herkes kendine yakışanı yapar.
Transfer konusunda alt ligdeyken okadar çok uyardılarki başkanı dikkat et şöyle böyle ona para kaptırma buna verme diye şimdi başkan iyice pintiliğe, ince eleyip sık dokumaya başladı. Süreç uzun diye transferle ilgili acele etmiyorlar.
Bence son düzlükte çok transfer yapılacakmış gibime geliyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 287 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 0618, 1404, Bing [Bot], Bozkurt1903, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jameican1912, TATÜ

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye