Zaman: 29 Tem 2021, 18:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 289 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Altay | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 10:22 
Kullanıcı avatarı

Sessiz gitmemizin avantajı olabilir. Ligin bütçelerine bakınca takımların kamp sonrasına kalacak transferlerimizde olacaktır. Sessiz ve derinden gitmemizin sebebi Mustafa Denizli olabilir. Bildiğimiz yönetim olsa şimdiden 10 transfer yapmıştı.

Medyada çıkan haberlere göre;

Paixao
Stoch Mijo Caktas Kappel

ileri hattı olacak gibi. Tabi gerçekleşir mi bu iki transfer göreceğiz. Kappelin devamlılığı olmayan futbolunu sevmesem de sanki Süper Ligde daha çok boş alan bulup çok daha fazla etkili olabilir gibime geliyor bana. 1. ligde olsak hemen gönder derim ama Süper Ligde motivasyonla iyi işler yapabilir. Eren sağı Erhanda solu çok rahat yedekler. Tabi bu hücum hattını kurarsak 3 yerli seçeneğini geride kullanacağız demek oluyor. Doğru işlerle iskeleti en doğru şekilde kurmalıyız. Yabancı kontenjanından en çok çeken takımdık geçen sene. 3 yerliyi çok dikkatli seçmeliyiz. Rotasyonla olmuyor yabancı sınırlaması kadroda. Direk oynayacak 3 yerli şart. Kongreden sonra herşey yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Bekliyoruz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 12:36 

Kaleye Ankaragücü kalecisi Korcan konuşuluyor.Yerli kaleci iyidir ama bizi tüm sezon götürürmü soru işareti.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 22:44 

Bu transfer haberlerini kim çıkarıyor? Yönetim mi istiyor hoca mı? Taraftarı inanılmaz sessiz buluyorum şampiyonluktan sonra. Tıpkı iş bilmez yönetim gibi. Finalin üstünden neredeyse 1 ay geçti M.Denizli ile şöyle anlaştık diye bir haber çıkmadı. Çünkü anlaşamadılar. Eğer anlaşsaydı kongreden önce Özgür Ekmekçioğlu bunu açıklar güven tazelerdi. Şuan da camiayı karşısına almak için anlaşamadık diyemiyor. Çünkü kongre var. Para,transfer falan hikaye. Mustafa Denizli’nin yanında bunlar getir götür yapıyor. Karıştırmıyor hoca hiç bir şeye. Ama basına hoca ne derse o. Yersen

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 22:50 
Kullanıcı avatarı

Kare yazdı:
Bu transfer haberlerini kim çıkarıyor? Yönetim mi istiyor hoca mı? Taraftarı inanılmaz sessiz buluyorum şampiyonluktan sonra. Tıpkı iş bilmez yönetim gibi. Finalin üstünden neredeyse 1 ay geçti M.Denizli ile şöyle anlaştık diye bir haber çıkmadı. Çünkü anlaşamadılar. Eğer anlaşsaydı kongreden önce Özgür Ekmekçioğlu bunu açıklar güven tazelerdi. Şuan da camiayı karşısına almak için anlaşamadık diyemiyor. Çünkü kongre var. Para,transfer falan hikaye. Mustafa Denizli’nin yanında bunlar getir götür yapıyor. Karıştırmıyor hoca hiç bir şeye. Ama basına hoca ne derse o. Yersen

Bilerek mi söylüyorsunuz varsayım mı ?

Ben bu işin ucunu Mustafa Denizlinin içeriden yada dışarıdan da olsa tutacağını düşünüyorum. Belki de iyimserim. Bildiğimiz yönetim lastiği patlamış teker gibi şimdiye kadar 10 tane takviye yapardı. Bu sessizliğin sebebini hayra yormak istiyorum Mustafa Denizli başkana kongre öncesi anlaşma yapılmaz kongre sonrasını bekle Özgür demiş olabilir mi olabilir.

Kongre sonrası hareket başlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 20:46 

Özgür Ekmekçioğlu tek aday değilse hoca veya futbolcu açıklamamasi gayet doğaldır. Bunu dert etmeyin derim dostlar.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 21:24 

birkarasevda yazdı:
Özgür Ekmekçioğlu tek aday değilse hoca veya futbolcu açıklamamasi gayet doğaldır. Bunu dert etmeyin derim dostlar.

Tek aday olarak giriyor seçime. Divan kurulunun da desteğini alarak. Bizde kulüp değil istihbarat teşkilatı yönetiyorlar. Futbolcu gelir görüşmeler olur imzalar atılır biz bunu sağdan soldan öğreniriz en son futbolcu antrenmana çıkmadan 5 dakika önce resmi açıklama gelir.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 22:00 

cado1914 yazdı:
birkarasevda yazdı:

Tek aday olarak giriyor seçime. Divan kurulunun da desteğini alarak. Bizde kulüp değil istihbarat teşkilatı yönetiyorlar. Futbolcu gelir görüşmeler olur imzalar atılır biz bunu sağdan soldan öğreniriz en son futbolcu antrenmana çıkmadan 5 dakika önce resmi açıklama gelir.

Bunlar daha çok kulübün değil kahpe düzenin ve menejerlerin yüzünden olmakta. 3 TL ye alacağın oyuncu 13 TL ye maloluyor yoksa.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 22:30 

birkarasevda yazdı:
cado1914 yazdı:
[quote="birkarasevda"]Özgür Ekmekçioğlu tek aday değilse hoca veya futbolcu açıklamamasi gayet doğaldır. Bunu dert etmeyin derim dostlar.

Bunlar daha çok kulübün değil kahpe düzenin ve menejerlerin yüzünden olmakta. 3 TL ye alacağın oyuncu 13 TL ye maloluyor yoksa.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote]Bu düzene çanak tutan da tff. Yeni yabancı kuralı ilanından sonra 600 700e imza atacak adamlar 1 milyon fiyat çekiyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2021, 09:24 
Kullanıcı avatarı

Bugün kongre var. Özgür başkan tek aday giriyor ama yönetim kurulunda süpriz isimler olacak deniyor. Divan kurulu şehrin varlıklı iş adamlarına açılmış gibi hakkımızda hayırlısı.
Bir an önce Mustafa Denizli ve transferler açıklansın artık. Takım kamp hazırlıklarına başlamalı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2021, 10:41 

Bugünkü kongreden sonra yarından itibaren hareketlilik başlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 289 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, Elessar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular, Lusage, sherald, skep0658

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye