Zaman: 19 Haz 2021, 12:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Galatasaray 3 - Yeni Malatyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 11:14 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
necip muhammed'i bilerek sakatlamasa belki de her şeye rağmen şampiyonduk. hakemlerin tff nin elinde oyuncak olduğu bir sezon bitti. koskaca sezon yönetim arda'nın konuştuğunun yarısı kadar konuşsaydı bugün son haftaya kalmadan yine biz şampiyonduk. galatasaraya en büyükk ihaneti mevcut yyönetim yapmıştır. ikinci sınıf hakemlerin ego oyunacağına çevirdiler koskaca kulübü. abdülkadir bitigennler, metet kalkavavnlar, cüneyt çakırlar, halil umut melerler, halis özkahyalar içinden geçti kulübün tüm sene. pfdk , uçk, tff dalga geçti durdu tüm sene.

tek tesellim yönetimin değişecek olması. yeni gelen yönetimin ilk işi tff yi itin bir tarafına sokmak olmalı. bunu en iyi kim yapacaksa o gelsin.

boyle bir insan gerçekten var mı? sürekli birileri suçlu birileri hain birileri gs nin hakkını yiyor. 8)

#14 Vincent Paté Aboubakar

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Galatasaray 3 - Yeni Malatyaspor 1
MesajGönderilme zamanı: 17 May 2021, 12:24 

Bu kadar engel olmasa demek GSnin 30 sampiyonlugu olacakmis.... :lol:

Ben bizim maci seyretmedim. GS-Malatya macini 90 dk izledim. Sayet ilk 15 dakikada GS gol bulabilseydi mac rahatlikla 5-6`ya giderdi...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asparagas63, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Moskov1925, Rhcp16, sıfıryedi1966

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye