Zaman: 28 Tem 2021, 00:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 194 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Sonraki

Kim Şampiyon Olur?
Beşiktaş 42%  42%  [ 26 ]
Galatasaray 52%  52%  [ 32 ]
Fenerbahçe 6%  6%  [ 4 ]
Toplam oy : 62
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Süper Lig Şampiyonluk Yarışı
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 14:29 

Çok kritik bir ilk 20 dakika oynayacağız.
Beşiktaşın ilk 20 gol bulamaması halinde şampiyon oluruz diye düşünüyorum.
Beşiktaş golü bizden önce bulursa ve biz 20 dakika gol bulamazsak, bu saatten sonra gereken averajı yakalayamayız stresi bizi sarar.
Beşiktaş gol aramadan biz ikiyi bulursak, bu sefer Beşiktaş strese girer Galatasaray 5i 6yı bulur diye.

Yani erken kalkan yol alır gibi bir durum olacak maçta. Bu sebepten biz de Beşiktaşta çok erken gol bulmaya çalışacağız.
Bu sırada birimizden biri gol yersek, iş orda biter zaten

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 15:14 
Kullanıcı avatarı

Göztepe 1-2 Beşiktaş
Galatasaray 3-0 Malatyaspor
Kayserispor 2-3 Fenerbahçe

Beşiktaş 84 puan / +45 avaraj / toplam 89 gol
Galatasaray 84 puan / +45 avaraj / toplam 80 gol
Fenerbahçe 82 puan / +31 avaraj / toplam 73 gol

Bana göre skorlar ve oluşacak puan avaraj toplam gol bu şekilde olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 15:53 
Kullanıcı avatarı

Medyada özellikle asporda sürekli Beşiktaş ağırlıklı yorumlar dönüyor kadrodan tut oyun planı alternatiflerine kadar çok detay koyuyor yorumcular bu müthiş bir baskı demek. Şimdi bu oyuncuların hepsi kampta ellerinde telefon oradan buradan gündemi takip ediyorlar. Sene başı fikstür belli olduğunda ilk maç son maç mutlaka önemli ama bence iki takımdan herhangi biri maç başında 1-0 bulduğunda diğer tarafa anormal bir yük yüklemiş olacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 17:29 

Besiktaslilar cok gereksiz kendilerini eziyor. 1-0 kazansan 4 fark atmamiz lazim. averaja kalmasi icin de zaten kazanman lazim e kazaniyorsan min 1 averaj yapmisin demektir. Sen kendi macini kazansan %90 sampiyonsun zaten kolay mi bi macta 4 5 averaj kasmak. Hem Malatya'ya hem Goztepe'ye ayip ediyorlar. Fatih hocam dedi bizi yenerseniz alkislariz dedi. Yenseydin de sampiyon olaydin. Karagumruk savasti kazandi. Karagumruk suclu, Malatya, Goztepe potansiyel suclu bu ne kardesim tum lig sizin keyfinize gore mi oynayacak. Dedigim gibi zaten macini kazansan %90 sampiyonsun. Daha 3-5 gun once tek macta 7 averaj kasmissin, rakibin defans yapma geregi duymamis biz agzimizi acmiyoruz. Olursaniz sampiyon tebrik edecegiz hepsi bu, bu kadar kasmaya gerek yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 18:16 

nunp yazdı:
Besiktaslilar cok gereksiz kendilerini eziyor. 1-0 kazansan 4 fark atmamiz lazim. averaja kalmasi icin de zaten kazanman lazim e kazaniyorsan min 1 averaj yapmisin demektir. Sen kendi macini kazansan %90 sampiyonsun zaten kolay mi bi macta 4 5 averaj kasmak. Hem Malatya'ya hem Goztepe'ye ayip ediyorlar. Fatih hocam dedi bizi yenerseniz alkislariz dedi. Yenseydin de sampiyon olaydin. Karagumruk savasti kazandi. Karagumruk suclu, Malatya, Goztepe potansiyel suclu bu ne kardesim tum lig sizin keyfinize gore mi oynayacak. Dedigim gibi zaten macini kazansan %90 sampiyonsun. Daha 3-5 gun once tek macta 7 averaj kasmissin, rakibin defans yapma geregi duymamis biz agzimizi acmiyoruz. Olursaniz sampiyon tebrik edecegiz hepsi bu, bu kadar kasmaya gerek yok.

Güzel söylüyorsun da, bir ara 8 puan öne geçtikten sonra kaybedersek çok koyar adama.Bizim psikoloji harbi çok bozuldu iki maçta.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 19:16 

Psikolojinizin bozulması normal, haklısın.
Ama bundan sonrası zaten psikoloji savaşı. Ayakta kalamazsan göztepeyi de yenemezsin. O saatten sonra biz malatyaya 4 atabildik mi atamadık mı bir önemi de kalmaz.
Beşiktaş şampiyon olmak istiyorsa kendi maçına odaklanmalı.
1-0 kazansan bile yüksek ihtimalle şampiyonsun.
Bizim tarafta şampiyonluk inancı olan kimse malatyaya 6 atarız demiyor zaten. Beşiktaş puan kaybeder beklentisi var. Bu stresle maça çıkarsa gerçekten kaybeder

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 19:53 

Burada bir sürü Beşiktaş'lı efsane yorumcular gördüm yazdıkları yorumlar olsun bilgileri olsun çoğu yorumcuyu cebinden çıkartılar şu tv'de çıkan yorumculara bakıyorum bir de buradaki yazarlara cidden harcanıyorlar şimdi birini okudum twitter'da demiş ki borini golden sonra benim adımı söyleyerek koştu :D ya cidden inanılmaz bu işler twitter'da kastırmakla oluyorsa bizlerde kastıralım her takımdan bir yorumcuyu buradan sokarız yayınlara hiç olmazsa aklı başında konuşup yorum yaparlar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 20:46 
Kullanıcı avatarı

körfezlee yazdı:
Burada bir sürü Beşiktaş'lı efsane yorumcular gördüm yazdıkları yorumlar olsun bilgileri olsun çoğu yorumcuyu cebinden çıkartılar şu tv'de çıkan yorumculara bakıyorum bir de buradaki yazarlara cidden harcanıyorlar şimdi birini okudum twitter'da demiş ki borini golden sonra benim adımı söyleyerek koştu :D ya cidden inanılmaz bu işler twitter'da kastırmakla oluyorsa bizlerde kastıralım her takımdan bir yorumcuyu buradan sokarız yayınlara hiç olmazsa aklı başında konuşup yorum yaparlar..

Bravo üstadım.Cok güzel tespit.Her camiadan kaliteli yorumcu tribüncü dostlar var sen de onlardan birisin mesela.Yazik oluyor gercekten.

Bu tv ve twiter şaklabanları yüzünden buraya konu taşınıyor sanki biz yazıyormuşuz gibi ithamlar da olunca... bu soytarıların avukatlığını yapıyormuşuz gibi duruma düşüyoruz ya... ona yanıyorum.
Yazıp çizdiğimiz halde soytarıların fikirlerini camia genellemesi yapmak da birilerinin ısrarla hoşuna gidiyor...Buradaki sorun da burada...

Yukarida yazi iceriginde yapmış olduğun tespit, bana göre son günlerın en güzel yorumudur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 23:08 

Geçen haftaya kadar Beşiktaş’ın %80 olan şampiyonluk şansı bence hala %60 civarında iki fark attılar mı beş fark kasmamız lazım ki bu seneki futbolumuzla olacak iş değil. Şampiyonluk gelirse Beşiktaş’ın puan kaybı ile gelir ki bence aklı selim olarak bizim planlarımızı sadece ve sadece kazanmak ve ne olursa olsun şansımızı son çeyreğe saklamamız için gol yememek üzerine kurmamız lazım. Gerisi Beşiktaş’ın bileceği iş. Doğru olan tek şey bu sene şampiyon olursak oynadığımız oyun ile değil Fatih Terim ve takımımızın tecrübesi ve çoğunlukla da rakiplerimizin ikramları ile olacağız. Geçen hafta Fenerbahçe yol verdi şimdi selektörü Beşiktaş’a yapıyoruz, bakalım neler olacak. Son olarak Beşiktaşlıların yerinde olmak istemezdim, onlardaki stres ve heyecan daha fazla. Kazasız belasız bitsin lig yeter. Beşiktaş veya Fenerbahçe şampiyon olursa da benden tebrik ve alkış çalışır o kadar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 May 2021, 23:58 

ya bu eşitlik durumlarında niye daha çok gol atan üstün sayılıyor az yiyen sayılsın savunma yapmak daha zor iş :P

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 194 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Pomak_1925, sherald, Solert

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye