Zaman: 17 May 2021, 03:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Yüksel Yıldırım ve Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 03:32 

Öncelikle iyi geceler diliyorum. Bu aralar eminim sizinde dikkatinizi çekiyordur spor sayfalarında ve kanallarında çokça demeçleri önümüze çıkmaya başladı.Bir kesim tarafına itici gelirken bir tarafta da örnek bir isim oldu. Ben de uzunca bir sürede takipte olduğum için kendisi hakkında bilgi vermek istiyorum. Türk futbolunun geldiği nokta da fikirlerini ve projelerini tartışalım istedim.

Yüksel Yıldırım ülkemizde çok tanınmasa da dünya da özellikle liman işletmeciliği konusunda sayılı isimlerinden. 500 milyon dolar kişisel servetiyle ülkemizin en zenginleri arasında gösteriliyor .

Yıldırım önce Samsunsporu A.Ş. yaparak kulübün borçlarını sıfırladı ardından alt yapıya 30 milyon tl tutarında tesis yaptırıyor. 2 sene de kulübe harcadığı tutarın 150 milyon türk lirası olduğunu söyledi.

Türk futbolunun gelmiş olduğunu duruma bakarsak Yüksel Yıldırım Samsunspor için büyük bir şans kısa sürede başarılı olacağına eminim;( üslübü ne kadar itici olsa da) . Artık kulüpler dernek statüsünden çıkıp A.Ş.olma noktasında Samsunsporu örnek almalı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yüksel Yıldırım - Samsunspor
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 09:37 

Bu konu biz süperlige çıktıktan sonra başkanın tv ye verdiği demeçlerle canlanır :)

Henüz yolun başında attığı adımlar doğru şimdilik.
Zaman gösterecek .

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 12:00 

Yılport adı altında gebzede sanırım liman işletmeciliği yapıyor...
Bildiğim kadarıyla aslen sivaslı... Ama zamanında samsuna göç ediyor ve bütün herşeyini orda kazanıyor... Ve o yüzden ahde vefa gösteriyor...

Samsunu çıkartsında nasıl adam olduğunun önemi yok[emoji4]

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 12:39 

TİMİ88 yazdı:
Yılport adı altında gebzede sanırım liman işletmeciliği yapıyor...
Bildiğim kadarıyla aslen sivaslı... Ama zamanında samsuna göç ediyor ve bütün herşeyini orda kazanıyor... Ve o yüzden ahde vefa gösteriyor...

Samsunu çıkartsında nasıl adam olduğunun önemi yok[emoji4]

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam aslen Sivaslı dediğin gibi , 2 yaşındayken ailesi göç etmiş Samsun'a.
90 lı yılların sonlarına doğru yönetimde de yer aldı. Formaya göğüs sponsorluğu vermişliği var aynı dönemlerde.

Hedefinin süperligte takımın yarısının altyapı olma hayali bile başlı başına vizyon .
Biz heyecanlıyız, bakalım neler yapacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2020, 13:10 

Bazen nerede nasıl konuşmasını bilmiyor. En başından beri dediğim bir şey var. Biraz sosyal medyadan uzak durması lazım. Adam gidiyor Fransa'nın Cumhurbaşkanı Macron'la görüşüyor fotoğraflar atıyor akşamına Twitterda 17-18 yaşındaki çocuklarla tartışıyor. Enteresan bir kişiliği var Yüksel Yıldırım'ın. Dan dun konuşmasını çok seviyor. Geçen yapılan programda neden soyunma odasına inmek istemediğini açıklarken açık açık futbolcu milleti çok çakal dedi mesala. Büyük paralar yatırdı o yüzden de çok büyük hayalleri var ama bu kadar göz önünde olması da bazen hoş durmuyor

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 11:04 

smt55 yazdı:
Bazen nerede nasıl konuşmasını bilmiyor. En başından beri dediğim bir şey var. Biraz sosyal medyadan uzak durması lazım. Adam gidiyor Fransa'nın Cumhurbaşkanı Macron'la görüşüyor fotoğraflar atıyor akşamına Twitterda 17-18 yaşındaki çocuklarla tartışıyor. Enteresan bir kişiliği var Yüksel Yıldırım'ın. Dan dun konuşmasını çok seviyor. Geçen yapılan programda neden soyunma odasına inmek istemediğini açıklarken açık açık futbolcu milleti çok çakal dedi mesala. Büyük paralar yatırdı o yüzden de çok büyük hayalleri var ama bu kadar göz önünde olması da bazen hoş durmuyor

:D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2020, 12:15 

Bhecfbs yazdı:
smt55 yazdı:

:D

harbiden öyle adam tr nin 50. zengini oturup twitter'da lol oynayan bebelerle tartışıyor :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2020, 09:23 

Kafadan1965 yazdı:
harbiden öyle adam tr nin 50. zengini oturup twitter'da lol oynayan bebelerle tartışıyor :D

yatirimlari yurtdisinda. normalde ilk 10'a girer. devletten beslenenler olmasa ilk 5'e de girer.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2020, 10:14 
Kullanıcı avatarı

yatirim yapiyorsa iyidir. bizim baskan gibi kendine yatirim yapiyorsa kotudur.
ben kendisinin samsun baskani oldugunu simdi ogrendim. is dolayisiyla ekibiyle munasebetim oldu. kisisel serveti 500 degildir. biraz daha yukari cikartin rakami :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2020, 10:46 

Samsun’un yıllardır hakettiği şans bence kendisi.Süper Lige çıkaracaktır en geç 1-2 seneye.Yalnız dikkatimi çeken çok duygusal düşünebiliyor bazen.Sosyal medyadan Samsun Başkanı olmadanda takip ediyordum.Geçen sene işler biraz ters gittiğinde bırakıyorum resti çekmişti.Biraz daha mesafe koymalı özellikle sosyal medyaya bence.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, roxrox

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye