Zaman: 21 Haz 2021, 00:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü-Beşiktaş maçının deplasman biletleri 1 TL
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 08:53 

bu futbol dünyasında bi anadolu takımının kafaya oynaması gerçekten mucize.

kayseri kararı sonrası büyük tepki gösterildi, bizim başkan tv kanallarına bağlandı konuştu. yarım saat sonra demirören haber ajansı "ankaragücü 30-35 milyon ödeyemezse oyuncular her an serbest kalabilir" diye son dakika haberi girdi.

hakikaten bu kötülükle mücadele etmek imkansız. adam bizzat sesinizi çıkarmayın diyor, bi de bunun imasını yapan kişi tff başkanı. sonra bunları yazınca da bjk taraftarı aman bizim ne lobimiz var ki diyor.

yıllardır bu takımın peşinde koşarım. bi 2 sene önce gümüşhane olaylarında artık çok ciddi anlamda pis işlerin döndüğünü düşünüyordum. ama bu hafta yaşadıklarımız gerçekten inanılmaz. medyası, lobisi, çim görevlisinin 1 hafta önce anlamsız şekilde görevden alınması, zemine belli olmayan kişiler tarafından ot kurutucu dökülmesi, taraftara organizasyon şansı bile vermeden maçı kayseri'ye gönderdim denilmesi..

sadece bi 3 puan için bu kadar alçalmak..
inanılmaz dışında bi kelime bulamıyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 09:18 
Kullanıcı avatarı

kubrick yazdı:
bu futbol dünyasında bi anadolu takımının kafaya oynaması gerçekten mucize.

kayseri kararı sonrası büyük tepki gösterildi, bizim başkan tv kanallarına bağlandı konuştu. yarım saat sonra demirören haber ajansı "ankaragücü 30-35 milyon ödeyemezse oyuncular her an serbest kalabilir" diye son dakika haberi girdi.

hakikaten bu kötülükle mücadele etmek imkansız. adam bizzat sesinizi çıkarmayın diyor, bi de bunun imasını yapan kişi tff başkanı. sonra bunları yazınca da bjk taraftarı aman bizim ne lobimiz var ki diyor.

yıllardır bu takımın peşinde koşarım. bi 2 sene önce gümüşhane olaylarında artık çok ciddi anlamda pis işlerin döndüğünü düşünüyordum. ama bu hafta yaşadıklarımız gerçekten inanılmaz. medyası, lobisi, çim görevlisinin 1 hafta önce anlamsız şekilde görevden alınması, zemine belli olmayan kişiler tarafından ot kurutucu dökülmesi, taraftara organizasyon şansı bile vermeden maçı kayseri'ye gönderdim denilmesi..

sadece bi 3 puan için bu kadar alçalmak..
inanılmaz dışında bi kelime bulamıyorum.

Beşiktaşlı mete kalkavanin atandigini unutmuşsun kardeşim.
Hani şu konya bjk maçının var hakemiyken , penaltı verilen pozisyonu tekrar izle deyip , konya'ya verilen penaltıyı değiştirmeyen hakeme canli yayinda Allah belanı versin hareketi yapan hakem.

Neyse , bu düzen böyle gitmeyecek nasılsa..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 09:25 
Kullanıcı avatarı

bu arada anladığım kadarıyla , kayserili besiktaşlılar batı üst h bloktan almış heralde. garip bir gün olacak

11 gibi çıkıyoruz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 11:15 

Ankaragücü-Beşiktaş maçının stadın değiştirilmesi konusuna geniş pencereden bakmak lazım. Her iki kulüpte buna ortak tepki vermeliydi. Konuya geniş pencereden bakmak lazım. Maçın oynanmasına 24 saat gibi bir süre kala stadı geçtim şehirin değiştirilmesi bile skandaldır. HIRSIZLIKTIR. Ona göre uçak biletini vs. alanlar var. İşini gücünü buna göre ayarlayanlar var. Kulupler kamp programını vs herseyi gunler oncesinden buna göre ayarlıyor. Ayrıca Süper! Lig statünün 6.maddesinin 5.fıkrasında açıkça belirtildiği gibi "Kulüpler, müsabaka yapacakları yere en az yirmi dört saat önce gitmek ve bu Statü’nün
ekinde yer alan zaman çizelgesine uygun hareket etmek zorundadırlar. " TFF kendi yazdığı statünün dışına çıkmış bulunmaktadır. Bu durum Futbolun YÖNETİLEMEDİĞİNİN SON İSPATIDIR. Bu durum ülke futboluna vurulan en son hançerdir. Bu duruma iki kulübün yanısıra tüm futbol camiası ortak tepki vermeliydi. Her iki kulübün oyuncularını hakemin santra düdüğünden sonra 1 dakika kıpırdamayarak kararı protesto etmelidir.

Renk ayrimi gozetmeksizin Futbolumuzun icine eden herkesin ****

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 16:59 
Kullanıcı avatarı

Ankaragücü taraftarının desteğiyle galip gelecektir diye düşünüyorum.
Tribünleri çok merak ediyorum doğrusu, Kayseri stadının akustiği bir garip, bakalım nasıl olacak tribün.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2018, 22:01 

Ankaragücü yönetimini tebrik ederim türkiyenin bu ekonomik zor dönemde biletler 1 TL yapmasi çok iyi.
Inşallah diğer takimlar da yapar aynisini deplasman tarafi 5 TL yi geçmemelidir
:D

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2018, 17:49 
Kullanıcı avatarı

KKartal66 yazdı:
network yazdı:

Beşiktaşlı mete kalkavanin atandigini unutmuşsun kardeşim.
Hani şu konya bjk maçının var hakemiyken , penaltı verilen pozisyonu tekrar izle deyip , konya'ya verilen penaltıyı değiştirmeyen hakeme canli yayinda Allah belanı versin hareketi yapan hakem.

Neyse , bu düzen böyle gitmeyecek nasılsa..

Mete Kalkavan'ın neden o hareketi yaptığı birçok yerde açıklandı, neden kendini yalana inandırmayı tercih ediyorsun....

Neden yapmış, sen açıklada bilelim. Ben okumadım mesela. Yalan çok sizde , anlatın biz dinleriz

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2018, 18:59 
Kullanıcı avatarı

Sen de buna inandın? Öyle mi?

Canlı yayında, Var'a gönderen zaten mete kalkavan , Var'i izleyip tekrardan penaltı verince , Allah belanı versin diyor.

Daha neyi izlediğini bilmiyorsun kardeş, ne güzel istediğiniz şey E inaniyorsunuz.

Ayrıca sizin ilk golden önce bizim penaltimiz verilmedi , neyi konuşuyorsun anlamadım kardeş. Biz haklı çıktık yani. Biraz hak hukuk bilseniz , zaten herşeyin net olduğunu söylersiniz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 298 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kırmızı55beyaz, raulmadrid, Ressambob

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye