Zaman: 26 Tem 2021, 17:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1496 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 150  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Çalınan Pankartlar
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 14:42 

UKB yazdı:
Yok.Sizinkiler her zamanki gibi algı yapıyor.Bu işten paçayı nasıl kurtarırız derdindeler.
Yapanlar bulununca zaten polis mobese ve güvenlik kamerası görüntülerini basına verir haber yapılır izleriz hep beraber burda.O görüntüler çıkmadan da iki tarafta abuk sabuk yorum yapmasın bence.Sonra pişman olunacak şeyler yazmasın.
Yapanlardan birini tanıyorsunuz zaten dün gece abileriniz ismini verdi yazıldı buraya.Tanıyorsundur muhtemelen.

Hangi abiler verdi ismini sakıncası yoksa özelden yazabilir misin?Zamanında dediğiniz kişilerin tayfasından birine kemal abi yanlış işler peşinde diye yol verdi ben bidaha tribüne girdiğini görmedim o kişinin.Kaç gündür ağzınızdan düşmeyen o kişininde yanlış yaptığı düşünülürse yol verilir size verilmez ismi cismi.Kişiselleştirmeyede devam ettiğiniz sürece bu konuyu çok kişinin canı yanar gerek yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 14:51 

tibet yazdı:
BURSALI ARKADAŞLAR.. Benim stadımdan Çarşı pankartı çalınınca zoruma gitti, dostluk mesajlarından sonra sosyal medyadan kaldırmanız yetmedi. Sonrasında şahsi fikrim pankartın iade edilmesiydi. Biraz bizim yerimize koyun kendinizi.. Acaba ters mi açacaklar, ters açılınca biz açmadık 3-5 kendini bilmez mi açtı dicekler, o pankart çok eski.. Bi dünya şey düşündürttünüz..

Sonrasında texas pankart olayı.. İnanın insanların zoruna gittiğinden yapılmıştır.. Yoksa kimse adam vuruyum ceza alıyım derdine düşmez.. Zoruna gitti insanlar emin olun.. Vurmak kesinlikle doğru bi durum değil!!

Pankartın alınmasını sağlayan veya pankartın elinde olduğu kişiler taziyeye gelen kişiler.Ve o kişilerin hepsi tribünde sözü geçen kişiler ve Beşiktaş abileriyle belli ki aralarında bir iletişim başlamış.Ve taziyenin üzerinden 2 gün geçmiş daha.Herkes güzel şeylerden bahsederken bu yapılan çok büyük yanlıştır.Bizim yaptığımız da kişiye göre yanlış doğru olarak değerlendirilebilir ama Bomba olayından sonra bu olayın olması göreceli olarak değerlendirilebilecek bir şey değil.Daha önce de dedim -bıçaklama olayı hariç -başka koşullarda yapılmış olsa saygı duyarım,helal olsun derim.

Yine buradan ve Twitter'dan takip ettiğimiz üzere Beşiktaş'ın abileri konunun çözümü için çaba harcıyor,onlarda yanlış olduğunun farkında.Fakat bizim arkadaşlarımızın onlarla irtibat halinde olduklarını vs. ima etmeleri bana göre hoş değil. Bu konuyla ilgili olarak üzerime vazife değilken gereğinden fazla konuştum.Daha da yazacak birşeyim yok.Aklı başında insanlara Saygılar,

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 15:46 

El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış.

Bazı Beşiktaşlıların sürekli ''bizde çok deli tayfa var, bizde çok manyak adamlar var, bizde çok psikopat var, biz acayip tehlikeliyiz'' vs. yazmaları çok komiğime gitti. Burada kastığınız algılar, ancak egonuza şişkinlik hormonu salgılar. Sizde ne varsa karşındakinde de var aynılarından.

Konuya gelince, çocuğun bıçaklanması haricinde Beşiktaş iyi kontra yapmıştır. Terör saldırıları ile oluşan dostluk havasının suni olduğunu düşünüyordum, yanılmamışım. Dolayısıyla bu terör saldırısı dönemi Beşiktaş'a eksi yazmaz. Tek eksi yazan şey çocuğun bıçaklanması. İki tokat atıp gönderselermiş, 10 numara bir kontra olurmuş.

İki tarafa da geçmiş olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 15:56 
Kullanıcı avatarı

İki taraf da buralardan esip gürlüyor, hatta sosyal medyayı dibine kadar kullanıyorlar. Yine Sosyal medyada gördüm, Bursa kanadından Duka reis olaya farklı yaklaşmış "İki taraf bir yer belirlesin, pankartları da getirsin, eşit sayılarda karşılaşalım" demiş. Olay çok farklı yerlere gidiyor ve bence bu işin sonu kötü yerlerde noktalanacak. İki tribünün ileri gelenlerinin bu işe müdehale etmesi gerekiyor.
Beşiktaş tribününden arkadaşlar yazıyorlar bizde çok manyak psikopat var diye. Anadolunun ücra bir kasabasında o psikopatlara yöre halkı bir kilitlenirse etek giydirirler, öyle kola dövme yaptırıp iki hapla olmuyor o işler. Bende şöyle görüyorum Beşiktaş tribününün özellikle son 2 yılını ;
Kontrolsüz bir genç nesil türedi o tribünde. Biz asarız biz keseriz modundalar. Özellikle o goodfellas tayfası. Bir yere fena toslayacaklar. İnşallah sonu kötü olmaz ama.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 16:12 
Kullanıcı avatarı

iki gündür takip ediyorum olanları, bildigimiz tanıdıgımız adamlarla konustuk iki taraftan da.

birincisi, vurulan arkadas 15 yasında değil, 24 yasında.
ama bu pusu atmadıkları anlamına gelmez.
bursalıların tek eksi tarafı, pankartı saglam kişilere bırakmamak olmuş.
gerçi kim bilebilirdi kendi şehrinde gelip adamın elinden pankart alınacagını..
basit bir olay heryerde olabilir. ama besiktaslılara da bıçak olayı yakışmamış.

ikincisi, duka reis hodri çekti. iki taraf da getirsin pankartları
istediginiz yerde istediginiz sayıda istediginiz şartlarda diye.
direk sizinle muhattap olalım diyorlar.
besiktastan cevap gelmedigi müddetçe besiktas altta kalır.
yoksa bursada ankarada izmirde sagda solda ne kadar temsilcilikleri varsa vurulunca ağlamasınlar.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 16:14 

Hiç boşuna kelime cümle çekmeyin 2 kişi bizde çok sakat var yazdı diye muhabbeti oraya çekmeyin ona bakarsan Bursalılar da makineli tüfek yazdı:)

Duka yazmış vs neredeydi bu adamlar husumeti yaratırken Beşiktaş tribünü ya sabır çekerken insanları o zaman kontrol altına alabiliyorken boşa atar gider yaptılar, merdivenli macın sonunda ve önünde Beşiktaşlı bazı kişilerden giden randevulasma teklifleri neden cevapsız kaldı

Pankart gitti boşuna uğraşmayın, hesap varsa Ümraniye macın var İstanbul'da elbet macın vardır. Hadi İstanbul olmaz mı? Bursa'da Beşiktaş'ın maçı var..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 16:14 

Muhtemelen bizde çok sakat var lafı kontrolsüz güç manasında söylenmiştir.Gerçekten hiçbir gruba bağlı olmayan ama 20 kişiyle her tribünü esir alabileceğini düşünen bir genç nesil var.

Kiev bunun ispatıdır.Eleştiririz ergen deriz , dayak yediler deriz ama goodfellas adamların merkezinde otobüsten inip bağıra bağıra küfür ede ede kievlileri kievde aradı.Kaçmadı , giderini yaptı.İşte bu tür gruplar , hiçbir abiye bağlı olmayan ama herşeyi yapmaya cesaret edecek gruplar bizde çok var.Ve yakın gelecekte görün goodfellas gibi yeni oluşumlarda çıkacaktır.İyimi olacak kötümü olacak bunu tribün ileri gelenleri otursun konussun.

Çok sesli bir tribünü her zaman savunmuştum, GS yi , Bursayı abici diye eleştirmiştim ama Kiev olaylarından sonra fikrim değişti, hatalı düşünmüşüm.Orda 20 kişi koca BJK tribününü temsil ediyor, yaptıgı bir eksi hepimize yazılıyor....

Kısaca her şeyi kendi aldıgı kararla yapacak çok sakat adam var bizim tribünlerde.....

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 16:15 
Kullanıcı avatarı

Ultras yazdı:
İki taraf da buralardan esip gürlüyor, hatta sosyal medyayı dibine kadar kullanıyorlar. Yine Sosyal medyada gördüm, Bursa kanadından Duka reis olaya farklı yaklaşmış "İki taraf bir yer belirlesin, pankartları da getirsin, eşit sayılarda karşılaşalım" demiş. Olay çok farklı yerlere gidiyor ve bence bu işin sonu kötü yerlerde noktalanacak. İki tribünün ileri gelenlerinin bu işe müdehale etmesi gerekiyor.
Beşiktaş tribününden arkadaşlar yazıyorlar bizde çok manyak psikopat var diye. Anadolunun ücra bir kasabasında o psikopatlara yöre halkı bir kilitlenirse etek giydirirler, öyle kola dövme yaptırıp iki hapla olmuyor o işler. Bende şöyle görüyorum Beşiktaş tribününün özellikle son 2 yılını ;
Kontrolsüz bir genç nesil türedi o tribünde. Biz asarız biz keseriz modundalar. Özellikle o goodfellas tayfası. Bir yere fena toslayacaklar. İnşallah sonu kötü olmaz ama.

O yöre halkının çoğunluğu zaten o üç büyük takımı tutuyor siz yinede çok şey yapmayın.
Bu pankart mevzusu Bursa'dan daha çok Beşiktaş'ın yeni gençlerinin abilere baş kaldırısı. Bu son olaylar da büyük tepki vardı gençlerden bu kadar samimi olunması yüzünden, birazda böyle bakılması gerekiyor.
Şimdi boş stadtan pankartı alıyorsun, sonra o kalleş olay oluyor çok güzel bir ortam yakalanmışken o pankartı geri getirmiyorsun. Bursa tribünü burada kendini sorgulaması gerekmiyor mu ? İllaki bunun bir geri dönüşü olacaktır. Fotoğrafları kaldırmak falan yetmiyor bana göre. Genç kardeşin bıçakla yaralanması dışında icraatın kralı yapılmış bana göre. Juventuslular Milan'ın efsane grubu Fdl 'nın kendilerini fesih etmeleri sürecini başlatan olaylarla aynı mevzu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 16:17 

nefes yazdı:
iki gündür takip ediyorum olanları, bildigimiz tanıdıgımız adamlarla konustuk iki taraftan da.

yoksa bursada ankarada izmirde sagda solda ne kadar temsilcilikleri varsa vurulunca ağlamasınlar.

"Fair Play" teklifi bizim taraftan çok gitti Bursaya , çeşitli nedenlerle hiç olmadı.Nedenleri yazmayalım 100 sayfa sürer şimdi konu dağılır...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 16:24 

amokachi77 yazdı:
nefes yazdı:

"Fair Play" teklifi bizim taraftan çok gitti Bursaya , çeşitli nedenlerle hiç olmadı.Nedenleri yazmayalım 100 sayfa sürer şimdi konu dağılır...

Türkiyede işlemez o iş. Yenilgiyi hazmedemeyip işi dahada ileri taşıyacak adam çok. Tarfikteki bi tartışma bile silahla bitiyo. Şu kadar öfke birikimi varken kimse girişmez inşallah o işe.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1496 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 150  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Angora06, asalet, Bhecfbs, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay35, sencokyasa1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye