#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: raul gonzalez

Totti: ‘Kimse Raul’dan fazla kazanamazdı’

Roma’nın efsane kaptanı Francesco Totti, Real Madrid’den aldığı teklifi ve o dönemi, İspanyol futbol mecmuası Libero dergisinin son sayısında anlattı.

FOTO ALBÜM - Türkiye Tenis Ligi

Türkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis Ligi

Totti: ‘Kimse Raul’dan fazla kazanamazdı’

19 Mayıs 2020, Salı - 01:14

Roma’nın efsane kaptanı Francesco Totti, Real Madrid’den aldığı teklifi ve o dönemi, İspanyol futbol mecmuası Libero dergisinin son sayısında anlattı.

Raul Gonzalez vedaya hazırlanıyor

16 Ekim 2015, Cuma - 00:45

Futbol dünyasından bir efsane daha kayıp gitmek üzere. Raul Gonzalez önümüzdeki ay yeşil sahalara veda ediyor...

Ronaldo rekorun yeni sahibi: 78 gol

11 Mart 2015, Çarşamba - 07:48

Cristiano Ronaldo, Avrupa Kupaları'nda en fazla gol atan golcüler sıralamasında en tepede olan Raul Gonzalez'i tahtından indirdi.

Çünkü herkes öldürür sevdiğini!

12 Nisan 2014, Cumartesi - 05:14

Bir formayı sırtına geçirirsin, seneler ardı ardına dizilir ve o forma, vücuduna yapışmıştır artık. O renkler yan yana geldiğinde, o takımın ismi söylendiğinde ilk sen gelirsin akıllara. Koşullar değişir ama ve ‘bu takım gider, o gitmez’ denilen isimler de arkasına bakmadan gidiverir. Oscar Wilde’ın da söylediği gibi; “Çünkü herkes öldürür sevdiğini, ama kimse ‘öldürdü’ diye ölmez”.

Raul Gonzalez ve Del Piero

20 Nisan 2012, Cuma - 02:32

Tribün Dergi'yi hatırlayan var mı? Hani cebe sığan içinden futbol ve tribün hikayeleri akan dergi.. Kısa ömürlüydü. Şimdi hangi sayısıydı hatırlamıyorum ama bayrak adamlar başlıklı bir yazı yazmıştım.

Raul, NY Cosmos'da

21 Ekim 2014, Salı - 04:53

Real Madrid'in 37 yaşındaki eski yıldızı, ABD Ligi takımlarından New York Cosmos takımı ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

ADAMLAR
ADAMLAR: RAúL GONZáLEZ

''Yaş 35, yolun yarısı eder...''

22 Aralık 2012, Cumartesi - 18:51
6

"Cahit Sıtkı'nın satırlarına benzerdi onun kariyerine başlangıcı. Ömrünü rakip kale etrafında yarılayacaktı Raul, sadece oynamayacak, ders de verecekti."