#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: istanbulspor

3. Lig'in Panterleri

Son beş sezonda 3. Lig’de en az golü yiyen kalecileri ve bu kalecilerin akıbetlerini ele alıyoruz bu yazıda… Bakalım kaçının yüzü gülmüş, kaçı yeşil sahada...

FOTO ALBÜM - Türkiye Tenis Ligi

Türkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis Ligi
ALT LİGLER
SON 5 SEZONDA, 3. LİG'İN EN AZ GOL YİYEN TAKIMLARI

3. Lig'in Panterleri

05 Kasım 2015, Perşembe - 08:02

Son beş sezonda 3. Lig’de en az golü yiyen kalecileri ve bu kalecilerin akıbetlerini ele alıyoruz bu yazıda… Bakalım kaçının yüzü gülmüş, kaçı yeşil sahada olduğu kadar transfer tahtasında da parlamış? Bir de peşinen açıklama getirelim: Yaptığımız sıralama, takımları sezonun en az golünü yiyen kaleciler kıstas alarak yapıldı.

ALT LİGLER
NAMAĞLUP 11 TAKIM KALDI.

Namağlubiyet Saltanatı

08 Ekim 2013, Salı - 10:27

Galatasaray'ın mağlup olmasıyla profesyonel liglerde kalan 11 namağlup takım, bugün Sol Gazetesi'nde çıkan yazıda ele alındı.

ALT LİGLER
MENEMENSPOR, İSTANBULSPOR VE SİVAS DÖRT EYLÜL...

Şimdi Zaytung'un Ötesindeler

01 Ekim 2013, Salı - 12:23
2

3. Lig'de geride kalan beş haftada iyi bir performans sergileyen kulüplerden bahsedilen yazı, bugünkü soL Gazetesi'nde yer aldı.

FUTBOL KÜLTÜRÜ
KENAN ÖZVARAN VE İSTANBULSPOR

Fikstüre Endeksli Hayat

21 Aralık 2012, Cuma - 18:02
2

Tribün jargonundaki ‘cefakâr’ kelimesinin karşılığıdır Kenan Özvaran. Alt liglerde mücadele eden takımını deplasmanlarda tek başına destekleyen Özvaran, takımının peşinde şehir şehir geziyor. İstanbulspor’un deplasman maçlarında tribünde tek kişi olmasının rakip taraftarlarca da ilginç karşılandığını anlatan Özvaran ile kendisini ve deplasman maceralarını konuştuk.