#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: digne

Finalin Şifreleri: Fransa

Turnuvaya vasat başlayıp her geçen maç performansını artıran Fransa, finale giden yolda U-20 Dünya Kupası'ndaki ilk maçlarında 3-1 yendikleri Gana'yı bir kez daha...

FOTO ALBÜM - #FutbolHeryerde

#FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde

Finalin Şifreleri: Fransa

10 Temmuz 2013, Çarşamba - 17:09

Turnuvaya vasat başlayıp her geçen maç performansını artıran Fransa, finale giden yolda U-20 Dünya Kupası'ndaki ilk maçlarında 3-1 yendikleri Gana'yı bir kez daha devirmek zorunda.

Fransa'nın Başarısının Sırrı

09 Temmuz 2013, Salı - 12:04
1

Yarı finale kadar zorlanmadan gelen Fransa başarısını, oyuncularının takımlarında düzenli olarak forma şansı bulmasına borçlu.

Solun Yeni Prensi: Lucas Digne

09 Temmuz 2013, Salı - 09:49

Lille'in futbol dünyasına armağanı, şimdiden transfer listelerinin ilk sırasına yazılıyor.

Çeyrek Finalistler: Fransa

04 Temmuz 2013, Perşembe - 19:23

İspanya gibi turnuvanın favorisi olarak ülkemize ayak basan Fransa, gün geçtikçe bu konumundan uzaklaşsa da Türkiye maçındaki performansı ile tekrar hayata döndü ve yolun sonuna kadar gidebileceğinin sinyallerini verdi.

Soru-Cevap Fransa: Robin Bairner

30 Haziran 2013, Pazar - 16:00

Fransız futbol yazarı Robin Bairner, Fransa U-20 milli takımının turnuvadaki performansını, geleceği ve Türkiye'nin Fransa karşısındaki şansını değerlendirdi.

Göremediklerimiz ve Lucas Digne

21 Kasım 2012, Çarşamba - 14:14

Gol güzeldir ve futbolun meyvesidir. Golü atan her zaman kahramandır ve tarih hep golü atanları yazar. Boş kaleye olsa bile. Belkide Filippo İnzaghi'nin attığı her golden sonra çılgınca sevinmesinin nedeni budur.

Fransa Eksik Özbekistan'ı Dağıttı

06 Temmuz 2013, Cumartesi - 20:08
1

Turnuvanın Irak ile beraber en sürpriz ekibi Özbekistan, üç as oyuncusundan yoksun çıktığı karşılaşmada Fransa'nın kalitesine karşı koyamadı ve sahadan 4-0 gibi farklı bir skorla mağlup ayrıldı. Mankowski'nin yönetimindeki Fransa, gruplardan sonra performansını yükseltmeye devam etti ve yarı final biletini kaptı.

Fazla Saygı Mağlubiyeti Getirdi

02 Temmuz 2013, Salı - 23:08
3

Fransa turnuvanın başından beri beklentinin altında kalan takımlardan bir tanesiydi. Kaliteleri belliydi ancak onu sahaya yansıtmakta zorluk çekiyorlardı. İlk yarıda turnuvanın en kötü oyununu oynayınca farklı mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Fransa Kolay Kazandı

22 Haziran 2013, Cumartesi - 11:13

Zaman zaman oyuncu kalitesi ile sahaya yansıttığı futbolun örtüşmemesi nedeni ile uluslararası turnuvalarda hayal kırıklığı yaşayabilen Fransa, U-20 Dünya Kupası'na Gana'yı rahat yenerek iyi bir başlangıç yaptı.