#
#

Galatasaray

Türkiye

    SIRADAKİ MAÇLAR

#YerSarıGökKırmızı

TRİBÜN - Jeunesse x Galatasaray - Şampiyon takımın taraftarlarının şampiyonluğun ilanıyla birlikte yaşadığı yerleri bayraklarla donatması adettendir. Tezahürtta da dediği gibi ''İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla....''

04 Haziran 2018, Pazartesi - 11:37

Ayhan Akman'la altyapı üzerine

FUTBOL KÜLTÜRÜ - Galatasaray’ın eski kaptanlarından Ayhan Akman’la Altınordu U12 İzmir Cup sırasında kısa bir sohbet gerçekleştirdik.

26 Nisan 2018, Perşembe - 17:07

Galatasaray'da tarihe geçen mali genel kurul

SÜPER LİG - Galatasaray'da Ocak ayından bu yana gerilen keman yayları dün yapılan Olağan Mali Genel Kurul'da olabilecek en gergin halinden bir ses verdi. İbra meselesi açıklığa kavuştu.

01 Nisan 2018, Pazar - 12:46

Deplasman taraftarına zulüm fantezisi

TRİBÜN - Kimin başlatığının önemi yok. Türkiye'de son 15-20 yıldır deplasman taraftarına giderek gaddarlaşan şekilde yapılan bazı uygulamalar artık çığırından çıkmaya başlamıştı.

28 Mart 2018, Çarşamba - 00:11

Galatasaray'ın taraftara açık idmanı

TRİBÜN - GSTV'de idman esnasında yapılan röportajda Hasan Şaş'a şu soru soruldu: ''Bu kimin fikriydi''. Hasan'ın cevabı ''Tabi ki Fatih Terim'in'' oldu. Fatih Terim, Türkiye'de bir ilki yaptı ve camiasına müthiş bir sinerji ürettirdi.

17 Mart 2018, Cumartesi - 17:29

Galatasaray'da tarihi seçim: Yeni başkan Mustafa Cengiz

FUTBOL KÜLTÜRÜ - Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'in yönetimini yenilemek ve güven tazelemek için aldığı erken seçim kararında evdeki hesap çarşıya uymadı.

21 Ocak 2018, Pazar - 01:55

Tudor'un ardı Terim: 4. kez Galatasaray'da.

SÜPER LİG - Fatih Terim, Galatasaray'ın başına geçti - Galatasaray'da geçen sezon ortasında takımın başına gelen Igor Tudor, bu sezon ortasında takımdan ayrılırken yerine daha önce takımdan 3 kez ayrılan, kulübün tarihindeki 20 lig şampiyonluğun 6'sında ve UEFA Kupası altında imzası olan Fatih Terim geldi.

22 Aralık 2017, Cuma - 02:05

Süren: ''Terim, Galatasaray'a başkan olarak döner''

SÜPER LİG - Efsane Galatasaray Başkanı Faruk Süren, Fatih Terim'in Galatasaray'a dönüp dönmeyeceği ile ilgili sorulan soruyu yanıtladı: ''Döner ama Başkan olarak...''

15 Aralık 2017, Cuma - 04:10

Faruk Süren: ''G.Saray, futbol ile basketbolu ayırmalı''

SÜPER LİG - Efsane Başkan'dan Önemli Uyarılar - Galatasaraylılar Platformu’nun organizasyonunu üstlendiği yemekli toplantıya Galatasaray’ın efsane başkanlarından Faruk Süren konuşmacı olarak katıldı. Platform üyelerinin yoğun ilgisiyle Levent Hyatt Centric Otel'de gerçekleşen, Faruk Süren’in geçmiş anılarını paylaştığı gece çok keyifli ve sıcak bir ortamda geçti.

11 Kasım 2017, Cumartesi - 17:38

TİDER Etkisi ile Adımların Devleşiyor

SOSYAL MEDYA - Galatasaray Kongre Üyesi Serhan Süzer, Fenerbahçe Kongre Üyesi Hande Tibuk, tutkulu bir Beşiktaş taraftarı olan Burak Küntay, İstanbul Maratonu’nda Temel İhtiyaç Derneği için koşu çağrısı yaptı

03 Kasım 2017, Cuma - 14:02