#
#

Hanhukei

Olmasın dikili bir ağacım, kalbimde sevgin oldukça.

Beatmeet, foruma yazdı.

"KaçmayınLaan" dedi ki;

Biz kendimize yakışanı yaptık ve Göztepelilere o deplasman tribününü açtırdık.
Göztepe de eminim kendine yakışanı yapacak ve deplasman tribününde ona göre hareket edecektir.
 
Bu olayın dışında merak ettiğim bazı hususlar var.
 
Beyler Göztepe tribünleri hakkında biraz bilgi verir misiniz?
Hangi tribün grubu güçlüdür, kimler tribünde söz sahibidir?
Yalı'nın akıbeti nedir, Yankiler diye bi grup vardı eğer yanılmıyorsam hangisi güçlüdür?
Yoksa münferitler mi Göztepenin kemik karesini oluşturur?
gibi sorular hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

:wink: ŞANLI GÖZTEPE TARAFTARI
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
Hem dövmüşler, hem de pompalı ile vurmuşlar http://www.yeniasir.com.tr/ucuncusayfa/ ... -vurmuslar
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
Lisansın üzerinden para kazanabileceğini sankıyorum. Belki halk eğitimden bi ihtimal kurs alırsın. Ama federasyonun organizasyonlarında yer alır grassroots c lisans için puan toplayabilirsin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.

"WavyMoods" dedi ki;

"ins" dedi ki;

Göztepe Tribününü kovalayan insanlar sizin gibi doksan dakika orgazm olayım deplasmana gideyim düşüncesiyle hareket etmiyor;Göztepe'yi hayat felsefesi yapmış insanlar.hiç birimiz dört dörtlük değiliz bizimde kötü alışkanlıklarınız ve davranışlarımız var ama yüreklerde ki Göztepe Aşkı tertemiz ve en güzel bu insanlar seviyor bu Takımı.kimi zaman anlık öfkeyle,kimi zaman haketmediği durumlarda en güzel tepkisini ve cevabını veriyor karşısındakine.sizin anlayamadığınız şey ise sizin rüzgar yaptığınız mevzular,cezalar,hapisler bu adamların Göze aldıkları.evet Göze aldıklarımız dört duvarlar bu takım için.bu adamlar dava adamı bu adamlar hayatın anlamı bu Takımı kendisi gibi sahiplendiği insanlarla öz KARDEŞ ve abilerinden daha samimi daha içtenler
 
Kimse Görmüyor mu bunu dışarıdan baktığında,cizrelere,Adıyamanlara,urfalara hep en uzak deplasmanlara gidiyor,önceliği kimsenin gidemeyeceği yerler buralara otostop Çekerek gidiyor günler öncesinde;sırtlarında Sırt çantası ellerde pankartlarla.bu güzel besteler nasıl çıkıyor bu tribünden bu insanların rakı masasında oturup yazmıyorlar sizler gibi,kamyon arkalarında otobüs bagajlarında 40-50 saatlik bu ızdıraplı yollarda yazılıyor
 
Göztepe ismi ilelebet yaşayacak zaten şampiyonlar liginden amatöre kadar fark etmeksizin biz şu nefes aldığımız sürece Hayatımızın anlamı bu Takımın tribün raconu için buradayız,bu bayrak bizden gelecek nesillere sürekli gidecek.bizim etrafımızda olan Pırıl pırıl Gençlere zamanında yaptığımız hataları onların yapmamaları için sürekli çalışıyoruz aşılıyoruz.
 
Kimse Selimin yaptığı hareketten dolayı Yargılama Hakkı kendinde bulmasın,size göre madde bağımlısı,pislik insan bize göre iyi niyetli Göztepesini seven ve hayatını bu trbün için harcamış bir genç.kimse yaşının baharında dört duvarda olmak istemez ama o çocuk seçimini yaptı ve cezasını çekiyor.

Siz sadece Selim'i biliyorsunuz ama kader mahkumu arkadaşlarımız sadece Selim değil.Tam 35,Karani,Bozo gibi bu tribün için ceza yatan arkadaşlarımız var.hepsine sahip çıkıyoruz biz dava kardeşlerimizi ortada bırakıcak insanlar değiliz bizim ailemiz Göztepe.
 
Göztepe tribününe icazet verebilecek tribün değil Karşıyaka.Sizin defterinizi dürdük biz.Son dört maçta yaşadığınız olayları haklı çıkarmak için yazıp çiziyorsunuz.yazıp çizdiğiniz kadar sokaklarda olun.
 
Birde yeni bir model türediki kuzeyden;deplasmana dönerlerle değil sadece iki bileğiyle.aslında sadece tribün Show yapan bir izlenim yaratıyor.yapmayın rezil etmeyin kendinizi.açık tarafınızı kurtarmak için bu hareketler yakışmaz gidip yapıcaksınız kendi aranızda koallerinizi biz nerede yanlış yapıyoruz dieceksiniz.

burada bile bir yüceltme,üstü kapalı kahramanlaştırma var,bence bu yanlış,katılmıyorum...bu kardeşe normal zamanda teke tek " birinin kafasına sana tehdit oluşturmuyorken satırla emanetle vurup karpuz gibi yarar mısın " diye sorsalar ne cevap verirdi acaba...mahkum olduğu doğru ama kader değil...seçim filanda yapmadı,o anki psikolojiyle asıl kurban kendisi oldu...maksat hayatı sönmeden,içeri düşmeden sahip çıkabilmekte...
 
evet Göze aldıklarımız dört duvarlar bu takım için.....bu kişisel kitlesel bir tercih olur en fazla,o zaman hep beraber girelim şampiyonlar liginde coşalım...dahası ne takım,ne klüp,hiç kimse bizden böyle birşey talep etmiyor,beklemiyor.içerdekiler içeri girdikleri için değil,tribünde deplasmanda arma nerdeyse orda sancağı taşıdıkları için baş tacıdırlar.

Hatay'ın bağrından kopan güzel abim, kimsenin kimseyi yücelttiği yok. Selim bizim kardeşimizdir. kimsede burda ''selim aslanlar gibi vurdu, helal olsun'' demiyor. kardeşimiz 14 sene ceza aldı. üzülüyoruz. üzüldüğümüz için sevinenler olduğunu biliyoruz. ama maçtan önce burayı geren, aklınca şakalar yapan, telefon, isim teşhir eden arkadaşlarda aklını başına alsın. izmir zaten 2 oda 1 salonken ''sen şurda okuyorsun, işyerini biliyoruz, evin şurda'' diye istihbarat arşivi yapan arkadaşlar bu olaylara asıl sebebiyet verenlerdir. bu kadar tahrik pompalanırken bu olayı yapanın ismi selim, dinçer, ahmet, mehmet farketmiyor. metroda karnından vurulan kardeşimizide unutmadık. bu olayların doğurduğu sonuçları herkes görmüştür umarım. yeter artık mı diyorsunuz yoksa bu polemikler seneye de böyle devam mı edecek ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
Sanırım Karşıyaka tribünleride, genç arkadaşların tribün ortamını ergenlik oyunları alanına çevirmesinden bıkmıştır. medyanın, internetin insanlara devamlı şiddet pompaladığı şu dönemde sevilen abilerin, büyüklerin daha ince eleyip sık dokuyup örnek alınacak tribünün altyapısını oluşturması gerekiyor. Aynısı bizim tribünümüz ve diğer tribünler içinde geçerli. Malesef facebookta otomatik tüfeklerin 300 liraya satıldığı aşağılık bir dönemden geçiyoruz. 25 gr koalisyonuyla silah temin edilebilen bir ülkede yeni neslin televizyonda sadece şiddet izlediğini varsayarsak daha önceden başımıza gelen üzerimize yapışan şiddet olaylarını daha çok izleriz. Birbirimizden nefret edelim ama bu delikanlı işi olsun. Kendinden geçen bir nefret değil bizimkisi, unutulmayacak bir rekabet. 2 oda 1 salon izmirde gençlerin nefes almasına izin verelim. Bilinçli rekabet için büyüklerin sağlam kardeşler yetiştirmesi gerekiyor. Doğru olanı biz yapamasakta sonraki nesillere doğruyu aktaralım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.

"altay19on4" dedi ki;


Maç öncesi söyledik. 4200 kişilik yer ayrıldı ona göre gelin dedik.

bu size söylenen rakamdı. zira Altay yönetimi bu maç için 8000 bilet bastı. sizden gelecek tepkiden çekindikleri için medyaya 4200 denildi. yönetici abilerini biraz deşersen gerçeği öğrenebilirsin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
''Göztepeli taraftarlar, kendilerine ayrılan 4200 kişilik bileti satın alarak açık tribünden takımlarına destek verdiler. Göztepeli taraftarlar ile güvenlik güçleri arasında maçtan önce kısa süreli gerginlik yaşandı. Göztepeli taraftarların açık tribündeki bazı kapıları kırması üzerine güvenlik güçlerinin biber gazı kullandığı öğrenildi. '' olaylarla alakalı YENİASIR'ın yorumu. polisi gösterebildiğin kadar cici göster yandaş yeniasır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
sırf açık tribünü bize verdiği için taraftarına eksik kaldığını hisseden altay yönetimi son manipülasyonunu yaptı. kendi taraftarını daha zor duruma soktuklarının farkına perşembe günü varacaklar. kimse fevri hareket etmesin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
otostopla giden arkadaşlarımızdan 2'si cizre'de. Sorun olmadığını söylediler. Rahat bir yere benziyormuş. Özkanlar gibi ama Kuruçay'ı yaşıyorsun dediler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beatmeet, foruma yazdı.
Deplasmanda olduklarını en medeni şekilde hissettiricez antakyalı arkadaşlara
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER