#
#
paris, foruma yazdı.
Çok merak ediyorum, Yiğiner giderse ne olur diye.
Seçilecek yeni kişi nereye başkan olacak ? Derneğe.
 
amanında dernek ne yaptı ? Futbol takımını Ankaragücü A.Ş. ye devretti. Sattı yani.
Ankaragücü A.Ş. nin hisseleri kime ait ? Mehmet Yiğiner ve Melih Gökçek'in bir yakınına.
Ankaragücü kulüp başkanının, futbol takımı üzerinde bir hükmü var mıdır? yok mudur?.
Bilen varsa beri gelsin
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.
Bu maçta ne yapıp edip 1 puanı alıp, kümede kalmayı garantilemeliyiz. Aksi taktirde Murphy kuralları devreye girer. Bursaspor Göztepe'yi yener, Erzurumspor da Fenerbahçe'yi yenerse çarşı pazar karışır, son hafta can pazarına döner. Kümede kalmayı garantileyen Sivasspor ne kadar direnir bilinmez ama, direnirse çok zor bir maç.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.
Erzurum deplasmanında sabah uçaktan indik, akşama kadar şehirde dolaştık. Çorba içtik para almadılar. Çay içtik para almadılar. Yoldan çevirip zorla çay ısmarladılar. Deplasmana gelip, başı sıkışan arkadaş olursa özelden mesaj atsın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.
Ne zaman ki Kasımpaşa maçı sonrası takımla birlikte Gecekonduya gitmeyip, tek başına tribünleri dolaşmayı tercih etti, o anda bir antipati oluştu bende. Tamam iyi oynayabilirsin, ancak takımdan ayrılacak kadar star değilsin Dje Dje.....
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.
Aldık biletimizi haydi hayırlısı.
Akhisar için resmen tamam ya da devam maçı. Kaybederse düşme hattının üzerindeki en yakın rakibi ile puan farkı en az 7 olacak. Ciddi bir fark ki haftaya Galatasaray deplasmanına gidecekler.Daha sonra içeride Alanya ve deplasmanda Trabzon maçları var.
Kendi açımızdan bakarsak en az 1 puan ile dönmeliyiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.

"kennedy" dedi ki;


Bence asıl sorulması gereken soru geçmiş dönem borçları neden bitmiyor ne kadar kaldı sorusuydu. Maalesef sorulmamış. Geçen sene 30-40 milyon borç kaldı dedi. Bu sene 29.5 milyon ödenmiş hala bitmedi bitmez de. Bir yerde yalan söyleniyor bu çok açık.

O zaman bu konu ile ilgili bir anekdot.
Geçen sene deplasmandaki Boluspor maçı. Bilet için internetin başına çöktük, ama saniyede bitti bilet. Bilet için Bolu'da yaşayan hatırı sayılır bir tanıdığımızı devreye soktuk. Sağ olsun şeref tribününden ayarladı. Adam başı 150 TL. istemiş Bolu yönetimi. Tamam dedik gittik Bolu'ya. Bir arkadaşımızın çocuğu da vardı yanımızda. Maçtan önce küçüğümüzün üzerindeki formayı futbolculara imzalatması ve futbolcularla fotoğraf çektirmesi için takımın kaldığı otele gitmeye karar verdik. Rotayı Kaplıca Termal Otele çevirdik. Dışarıda 10-15 kadar tehlikeli tip sayılabilecek 10-15 kişi vardı. İçeri girdik. Takım o otelde kalmıyormuş meğer. Lobide Metin Akyüz ve bir yönetici daha oturuyordu. Buyur etti sağ olsun. Oturduk birer çay içtik. Konuşmalarından Yiğiner ile aralarında bir sorun olduğu belliydi. Dedi ki " Herkes borcun azaldığını zannediyor, ama gerçek borç şu anda 140 milyon tl. civarında" İnanamadık. Takımı 3. ligde şampiyon yapan kadroya ve geçen seneki kadroya çok para harcandığından bahsetti. Ayrıca mali yapı nedeniyle birilerinin geçen sene takımı süper lige çıkarmak istemediğini ima etti.O birileri de muhtemelen Yiğiner idi. Doğru söyleyip söylemediği konusunda emin değildim o gün.
Sonuç, taraftarın sinerjisinin önünde duramadılar geçen sene takım süper lige çıktı. Bu gün de mali durum patladı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.

"Agaschenko" dedi ki;


Ortaya çıktığı ilk günden beri hep olayların icraatlerin içinde olan 80 li yıların sabahlama mevzularında en aktif iki tribününden biri olan 90 lı 2000li yılların mevzularında en aktif tribünlerin başlarında gelen Beşiktaş tribününe 46 yıllık mazilerinde icraatleriyle tanınan bir tribün olduklarını hatırlatmak istiyorlarmış :D
Bide birilerinin eteğinin arkasına saklanıyormuşuz şu açıklamalardan sonra çarşının bunları güzel bi şekilde karşılaması boynunun borcudur dicemde yarası olan biz değiliz karşı taraf bizim tarafın karşılıcak bi durumu yok

80 li yıllarda Pepelerin Caymazların Kemiklerin başını çektiği Fenerbahçe tribünü. Peygamberlerin Hamzaların başını çektiği Galatasaray tribünü. Hürriyetin başını çektiği Beşiktaş tribünü. o yıllarda bu üçlünün en zayıf halkası Beşiktaş tribünü idi. 90 lı yıllar ve 2000 li yıllara gelirsek, o yıllar içinde olan mevzular 80 li yıllardaki mevzuların dişinin kovuğunu bile doldurmaz.
Selametle...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
paris, foruma yazdı.

"network" dedi ki;

Öncelikle ağır yazacam o yüzden kusura bakanda baksın.
 
Lan olm burası Ankaragücü tribünü. Bu sistem feneri beşiktaşı galatasarayı yiyebilir ve yedilerde, şampiyonluk maçlarında meşale yakamayacak kadar acizlesmek bizim tribün kültürümüze ters. Bütün tribünleri muma çevirdiler, 1 tane tepki yok.
 
Biz Bize yasak oldugu söylenmesine rağmen yaktık, 6222 mi yiyecez, yiyecez kardeşim. SISTEMIN GÜTTÜĞÜ KOYUN OLMAYACAGIZ. Beyefendiler emredecek sonra 20 bin kişi tamam diyecek.. Öyle bişey yok.
 
Şampiyonluk maçı lan bu , şampiyonluk. Bize gelince mi yasak?
Seyircisiz oynarmışız.. Ulan top es-es diye bagirildi ceza yedik, manisada küfür etmedik ceza yedik, Umraniyede 1 kere bile rakiple uğraşmadık ceza yedik.. Siz kimsiniz lan , 2 maça gelince Ankaraguclu mu oldunuz? Ben hiç birinizi biçok deplasmanda görmedim. O yüzden fazla kasinmamak gerek. En son benim gibi bi adamı bile çileden çıkardınız.
 
UYANIN BEYLER BURASI ANKARAGUCU TRİBÜNÜ. SISTEM BUNU YAPACAKSIN DEDI DIYE ONU YAPMAZ BU TRIBUN. ILLAKI BIRILERI CIKAR. BIZ ÖLÜRÜZ BIZDEN SONRA DA ÇIKAR. Geçmişte de cıktı, şimdide, ilerde de. Deplasman maçlarını evde cafede izlemeye alisik kitlelerin, ceza yiyeceğiz tribe girmesi saçma.
 
Bugüne kadar hiç bir renkdasimi kırmamışımdır , 1 Allah'ın kulu bana söyle baktın bile diyemez ama bu hale geldik en son.
 
Acında Bakın Medeniyet seviyesi yüksek denilen ülkelerde nasıl kutlanmış şampiyonluklar.

Helal olsun üstat. Duygularıma tercüman olmuşsun.
Şu alakasız Antalya'da yatıranlar buyursunlar şöyle bu sene de kim yatıyor, kim kalkıyor bir görelim. Kazan da yatanlar kalktı mı ayağa ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER