#
#
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Pasalı, foruma yazdı.
Penaltı DEĞİLDİ...
 
Kırmızı kart HAKSIZDI...
 
Bastırdık PARAYI;
 
Hakemle evire çevire yendik
 
Abdurrahim yaşlanmış artık; takla atarken biraz yana düşüyor...
 
Damacana senden büyük küp var...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Milat1914, foruma yazdı.
Haydi Altayım hata yapma lüksümüz yok artık.Konsantre olup bireysel hata yapmazsak yeneriz diye düşünüyorum
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serhat5552, foruma yazdı.
İstanbul - Keçiören maçı yarın (Cuma) oynanıyor, İstanbul'un puan kaybetmesi durumunda minimum riskle oynar, sosyal mesafeyi korumaya çalışırız, kaybetmezse işler değişir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.

"Bhecfbs" dedi ki;

Fatih Terim: Cüneyt hoca hepimizin koruması gereken, hepimizin övünmesi gereken bir durumu var. Onu da hem Avrupa'da, hem de dünyada koruyalım. Hepimiz hata yapıyoruz. Şu anda diyecek bir şey yok. İyi bir hakemdir, vardı, yoktu geçelim bunları.
bunu buraya yazınca ne oldu şimdi?
 
pozisyonlar VAR ın karışması gereken pozisyonlar değildi dolayısıyla cüneyt çakırın eleştirilmesi gereken bir durum yok.
 
bide üstüne sen hakemin hata yaptığını maç başlığında yazmana rağmen buraya gelip bunu yazıyorsun, ilginç.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Oguzhan1903, foruma yazdı.
AG'nin düşeceğini sanmıyorum. Her şeyden önce hikmet karaman faktörü var.
Bfk ve k.pasa nin düşmesini isterim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samsun1965, foruma yazdı.
Ben karşılıklı gol ve tek farklı Samsunspor galibiyeti bekliyorum bu maçtan. Adana Demirspor'da çekindiğim iki oyuncu var: Hasan Kılıç ve Yunus Akgün.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samsun1965, foruma yazdı.

"Altınpark" dedi ki;

süper ligdeki ilk yarının iskeleti oluştu gibi devre arası transferleriyle. boli-djedje-savicevic ve gökhan'ın sakatlık olmadıkça seneye de oynayacağını düşünüyorum. umarım transfer ekibi atletik ve teknik en az 2 kanat çoktan bulmuştur ve doğu avrupa'da bek bakıyordur :)

Nurullah, Boli, Djedje, Savicevic, Kubilay, Gökhan, Yasin ve Tomane olur da çıkarsak Süper Lig kadromuzda yer alacaktır. Süper Lig'de sadece 2 transfer hakkı verseler yabancı sağ ve sol bek alırım. 1.Lig'de bile zirveye oynayan takımı kaldıramıyor maalesef mevcut beklerimiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
garajalti, foruma yazdı.
tebrikler ankaragücü, bu galibiyet eren ve mert kardeşlere armağan olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Sadaev, foruma yazdı.

"cozker" dedi ki;

"Sadaev" dedi ki;


Atıyorum, bu üç takımdan biri ligden düştüğünde lig statüsünün değişmeyeceğini mi düşünüyorsunuz? FFP'den muafsınız, şike davalarından muafsınız, vergiden-algıdan muafsınız ve başarılı olmanın sırrını tembellik yapmamak olarak görüyorsunuz öyle mi?

yaşanmışı var zaten, 3 temmuz sürecinde hiçbir anadolu takımı "şike varsa cezalar uygulansın" demedi, aksine rahmetli cavcav önderliğinde tüm anadolu kulüpleri aman küme düşme cezası uygulanmasın diye bildiri yayınlamışlardı, şikeye ceza vermeme vaadinde bulunan yıldırım demirören'e tüm kulüpler tam destek vermişlerdi. benzer durum iskoçya'da yaşandığında tüm kulüpler bizdekinin tersine rangers düşürülsün şeklinde bildiri yayınlamışlardı ve rangers 4.lige düşürülmüştü..
3 büyüklerden biri küme düşerse ligin statüsünün değişmesini ilk anadolu kulüpleri isteyecekler zaten, dediğim gibi yaşanmışı var olayın..

Onu diyoruz işte. Lobi dediğimiz bu. Rahmetli Cavcav Galatasaray kongre üyesi değil miydi? Cemal Aydın Fenerbahçe kongre üyesi değil mi? Bu adamların hepsi atama başkan, siyasetle koltuğa oturmuş isimler. Kendi kulübümüze bu seneye kadar üye bile olamıyorduk. Cemal Aydın denilen adam Mesut Yılmaz torpillisi, Rizeli, Fenerbahçe kongre üyesi.
 
Velhasılıkelam, kendi kulüplerimizde lobiyi yıkamıyoruz, bu bizim suçumuz sonuna kadar ona katılıyorum ama hırsızın hiç mi suçu yok?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
damacana, foruma yazdı.
Yine yazdığım her şeyi bir tarafından anlamış birileri, arkadaş bi kere bu düşmanca yaklaşım neden, kötü bir şey söylemiyorum ki ben? "Anadolu takımları" tabir edilen ve bana kalırsa son derece yanlış bir vasıflandırma olan gruptan takımların da gayet de bu sistem içerisinde kafaya oynayabileceğini anlatmaya çalışıyorum, adam bana küfür ediyor. Senin canın sağolsun, son bir kez yazıyorum bu foruma, ama dinle, belki bir şeyler öğrenirsin:
 
Bir kere FFP'den, vergiden muafsınız denmiş, neremle güleceğimi şaşırdım artık. Arkadaş biz yıllarca bizzat FFP ile yönetildik, Avrupa'ya gidemedik, doğru düzgün transfer yapamadık, açın bakın bilançolar orada, belki ne kadar vergi ödendiğini de görürsünüz. Belediyeden melediyeden, oradan buradan milletin parası da verilmiyor bize ayrıca onu da belirteyim.
 
E biz de eşşek değiliz, bu memlekette yaşıyoruz, ayrımcılık, ayrıcalık yok demiyoruz. Zaten ben o yazdıklarımı "İstanbul Takımları" için değil, ezikliği bir prensip olarak benimsemiş birtakım "Anadolu Takımı" yönetimi-kitlesi için yazdım, sen öyle değilsen üstüne alınma arkadaş, hayret bir olay.
 
Düşme konusuna gelince, yıllar yılı bu 21 takım meselesi neredeyse her sene temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp önümüze konuldu, nitekim fırsat bulununca da hayata geçirdiler. Ben demiyorum ki Ankaragücü neden ligde tutuldu, tutulsun ama ondan sonra buraya gelip de en ufak fırsatta kahpe bizans, zaten bunlar bizi yaşatmıyo, bu ne biçim dünya muhabbeti yapmayın. Beşiktaş düşerse ben buna itiraz etmem, niye edeyim, ama yukarıda birileri demiş, İlhan Cavcav önderliğinde bazıları kuyruğa girdi diye, ona da benim yapacak bir şeyim yok, figüranlığı kabullenme derken kastettiğim de buydu zaten. Yani bari lobi yapacaksın, onu da kupa almak, şampiyon olmak için yap, sana ne elalemin düşmesinden kalkmasından?
 
Ayrıca bizde 59 öncesi şampiyonluklar sayılmadığı için birçok kişi takımının tarihte şampiyon olduğunu dahi bilmez, wikipediadan bi aratın bakın çok vaktinizi almaz. 49 Ankaragücü, 50 Göztepe, 41,46 Gençlerbirliği var mesela. Yani yaptınız, yine yaparsınız, Türk futbol tarihinden haberiniz yok dediklerim de onlardır, bilenler üstüne alınmasın.
 
Ben Beşiktaş başarısız olduğunda hiçbir zaman hakemleri suçlamadım, açın bakın bütün postlarım ortada. Kimsenin şampiyonluğuna da bok atmadım. Kimsenin maç başlığına girip de galibiyetine limon sıkmadım, inandığımı yazdım hep. Bir ara bırakmıştım bu forumu, geri döndüm, keşke dönmeseydim, yanlış yapmışım. Yıllar yılı kendimce doğru bildiğimi yazdığım için başıma gelmeyen kalmadı, özelden tehditler, küfürler şunlar bunlar...Ben burada kendime sövdürmek için yazmıyorum, bütün bunlar kendi fikrimdir, sen de fikrine güveniyorsan cevabını yazarsın.
 
Neyse zaten önemli değil, ben gidiyorum, hesabım silinebilir. Yine kırdığımız üzdüğümüz olduysa hakkınızı helal edin ama direk şahsıma küfür edenlere ben hakkımı helal etmiyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin, kaza bela vermesin,
sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
 
Eyvallah.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER