#
#
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
tamdoksana, foruma yazdı.
Türk tribünlerini ve takımlarını dizayn etmek yada daha net bir ifade ile terbiye temek için oluşturulmuş bir takımdır Başakşehir.
Başarılı oldular sayılırlar, tribünler artık iyi futbol varsa destek, kötü futbol varsa boşalan yerlere dönmeye başladı.
Başakşehir yıllarca devlet sponsorlarından aldığı destek sayesinde oluşturduğu güçlü kadrolarla göze hoş gelen futbol oynadı.
Sahtekar menejerlerin kulübün yanına korkudan yanaşamaması, çıkarcı yöneticilerin kulübün kapısından yaptırım korkusuyla girememesi gibi sebeplerlede kurduğu düzenli yapıda en sonunda hedefine ulaşmak üzere.
Tribünler yukarıda saydığım nedenler yüzünden arık Başakşehir' e eskisi kadar olumsuz bakmıyor çünkü gönül verdiği takımda sıkıntılar bir türlü düzelmiyor ve ekonomik anlamda git gide daha geriye gidiliyor.
Bir yandan hesabını kitabını bilmeyen yönetimler için bir ders , diğer yandan ortak hareket etme kültürüne sahip tribünlere aslında bir etkilerinin olmadığını, başarının sadece kadoya, yönetime kısacası güce bağlı olduğunu gösteren bir proje ama görünen o ki başarılı olmuş bir proje.
Herkes kendi payına düşeni almalı bence bu projeden.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
FeBa, foruma yazdı.

"Kozmopolit01" dedi ki;

Menejer mafyatik, Bursa'da iyi ekmek yedi zamanında.
Volkan Şen karaktersiz, Bursa'nın kaptanlığını yaptı.
Serdar Aziz 5 para etmez, Bursayı sattı istanbula gitti.
Ozan Tufan tribün çocuğuydu , şuan kanını akıtsan sarı/lacivert akar.
Umut Meraş adam değil, kaçtı Fransaya gitti.
Muhammed kalleşlik yaptı, Başakşehire gitti.
 
Bu menejerler, futbolcular vs. Bursadayken onlardan iyisi yok gidince mafya oluyorlar, karaktersiz oluyorlar entetesan.
Bursa'da 2-1'lik maçtan sonra hakem,lobi konuşmaya utanır insan.
 
Belki son maçta belki playofftan olacak ama bu sene harbiden çıkacağız.
Son 3 senede çıkan futbol menejerlik oyunlarının hepsinde Ozan Tufan'ın Gs'li olduğu yazıyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bestofgeorge, foruma yazdı.

"devrimciTS" dedi ki;

fenerbahçe en son ne zaman şampiyon oldu ya da avrupa ya gitti kendileri bile bilmiyordur.
 
1 sene de 3 kere yendik seneye iyi hazırlanın seyircili de yenecez. :D

Tuttuğun takımın en son şampiyonluğunun üzerine 9 şampiyonluk görmüş kulübe en son ne zaman şampiyon olduklarıyla alakalı laf mı sokmaya çalıştın gerçekten :lol:
 
Bütün Karadeniz fıkraları buraya toplanmış :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
FeBa, foruma yazdı.

"king10bucuk" dedi ki;

"FeBa" dedi ki;

Kartın üzerinde aynı kredi/banka kartlarında olduğu gibi bir geçerlilik tarihi var. Misal ; “04/24” yazıyor. O tarihe kadar kartın geçerli. Tek yapman gereken kartı,bilet alabilmek adına sezonluk güncellemen. O da yanlış hatırlamıyorsam 35 tl civarıydı en son.
 
Devamını biliyorsundur zaten. Maç biletleri satışa çıktı mı Passo Cüzdan ise içerisine para yükleyip,maç biletinin ücretini ödeyip biletini satın alabilirsin.

Teşekkürler iyi ki saklamışım kartı :)

Rica ederim,ne demek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
FeBa, foruma yazdı.
Hayırlı olsun arkadaşlar.
 
Umarım en kötü hep 1. Ligde kalırsınız,daha da düşmezsiniz. Gerçi yeriniz 20 takımlı bir Süper Lig ama en kötü burads kalırsınız hep inşallah.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
FeBa, foruma yazdı.
Hoşgeldiniz,rabbim nice güzel günler göstersin size inşallah.
 
Amatörde kulübü kapatmayıp,devam ettiğüniz günden beri ruhen yanınızdayım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
FeBa, foruma yazdı.
Yani 2 maçın sonunda Karşıyaka 2.lige mi çıkıyor?
 
Allah'ım nasip etsin inşallah!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.
Bazı kişilerin amacı farklı bu takım seneye 1.lige çıksa yine neden sefa gitti diyeceklerdi süperlige çıkıp gitseydi yine diyeceklerdi sanki hoca ömür boyu sefayı kulübede de olsa tutmak zorunda gibi. Sefa amatör ve 3.lig için bu takıma bayrak olabilir ama bu takım kocaelispor yeri süperlig. Bir an fb'de alex gidince olanları bizde yapacağız zannettim. Sefa'yı hocanın neden istemediğinide bilmiyoruz, adam anlaşamamıştır siz tutsanız bile kadroya almayacağım oynatmayacağım demiştir hoca belki nereden biliyoruz? Ozaman hocaya mı posta koyalım neden oynatmıyorsun diye. Hoca sefayı takımda tutsa kadroya almasa hiç oynatmasa daha mı iyi olacak? Sefa takımda kalsaydı takım seneye kafaya oynasa yine kimse yedek kulübesinde işe yaramazlar var bunlar neden takımda sefa neden oynamıyor diye sormayacaktı. Ayrıca hocanın şu an ismi zikredilen önce bunlar gönderilsin denilen oyuncuları da gönderme zorunluluğu yok.
 
Bu iş hocalık değil yönetimsel diyenler ozaman daha iyi. Bahri döneminde takımdaki gruplaşmaların baş sorumlularından hamza ve kadir öge'den 2.si, geçen sene takımdan gitti diye ortalık ayağa kaldırılan kişilerden twitter'da sefayı fişekliyor torpilin yok gönderirler tabi diye. Peki sen kimin torpillisiydin bahri yavuz'un mu derler adama. Nerde görülmüş bir takımın eski topçusu gönderildiği kulübe twitter'dan geçersin. Bu bile benim için bazı şeylerin göstergesi. Engin hocadan sonra takımın başına gelerek 5 sene sonra takımı şampiyon yapan ALBAY Hüseyin başkanımın fedayisi SELAHATTİN EYYUBİ hocamada biz sahip çıkarız. Gelen en iyisi selahattin eyyubiydi bundan daha iyisi gelene kadar gene selahattin eyyubi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
inadına_körfez, foruma yazdı.
Sezon başı Gölcükspor'da U19'da kadroya giremeyen adamın bize transfer olup profesyonel yapılıp A Takım kampına götürülmesi zaten torpilin hemen başladığını gösteriyordu. Bunun üzerine altyapı kalecilerimizden birisi futbolu bıraktı. O dururken hak etmeyen birisinin transfer edilip kampa götürülmesi. Altyapıdan oyuncu mu çıktı diyorlar ama adam derledi topladı 4-5 yıldır büyük emekler verdi. Bir kaç sene sonra çıkmaya başlayacaktı. Kaldı ki Kocaelispor'un durumndan dolayı amatör takımlarda artıklarını Kocaelispor'a veriyor, iyi oyuncular dışarıya gidiyor hep. Biz üst liglere çıktığımızda kapıların açılmasıyla daha iyi oyuncuları altyapımıza kazandırabilirdik. Umarım düzgün birini getirirler de gelen gideni aratmaz. Ancak ne olursa olsun torpil girdi bu işin içine, gelen kişiyi de rahat bırakmazlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER