#
#
Başkentli, foruma yazdı.
Trabzonspor başkanı Ağaoğlu gibi bir başkanımız olsun istiyorum acaba olur mu ki?
Yiginer artık benim gözümde çıkaran başkan modunda birisi değil ilk önce çıkıp delikanlı gibi her şeyi a4 kağıda değil resmi verilerle net ve şeffaf bir şekilde açıklasın Pinto Djedje gibi adamları 200 bin€ gibi futbol dünyası için komik rakamlara nasıl elinden kaçırdı (bizim bilmediğimiz yerine daha iyi ve daha ucuz sol bek buldu da bizim mi haberimiz yok) bu sezon süper ligden aldığımız yüksek gelire rağmen ve oyunculara ödenmeyen paralarla birlikte bu borçlar geçen sene 40 milyondan bu sene tvde söylediği 120-150 milyon civarı meblağa nasıl çıktı ilk önce buna cevap versin.
Balık hafızalı değilim geçen sezon devre arası o kadar sıkıntıya ısmail ismail hoca ne demişti önce benim futbolcularımın parasını ödeyin sonra transfer yasağı açarsınız demedi mi? Bu adama hain diyen bir başkan geçen sene ne verdin şampiyon takıma, sezonun rekorunu kıran Erdem özgencin ayrılışını hatırlayın adama ne kadar vefasızlık yaptı bu yönetim? Herkes hain olmuş ama bir tek bizim başkan gerçek Ankaragüçlü bende bir soru sorayım hani herkese yapıştırma yapıyorya 7 sene önce bizim kulübe başkan olmadan evvel hangi takımı tutuyordu? O kadar geçmişi var bir kez olsun bizim maçlara gelmiş mi evveliyatında?
Biz senden laf değil icraat istiyoruz, sezon başında yaşadığımız stad sorununu bile o kadar siyasetle iç içe olmana rağmen 19 mayısın yıkılmasını engelleyemeyerek gücünü bizlere gösterdin, bizleri o şehir bu şehir dolaştırıp durdun maça 1 gün kala stadın değişmesine bile gücün yetmedi, yenikenti bile taraftar baskısıyla alabildik, hakemler kaç hafta doğradı ama hep sessiz kaldınız. Devre arası parayı bana verin ben sizin yerinizede başkan olayım dedin ve kulüp kaosa giderken siyaseti kullanıp yasağı siyasetle kaldırdın buna bile para çıkmadı kulüpten ama bedava gelen topçuların parasını bile vermediniz. Siyaseti tehdit edip bakın yoksa oy vermeyiz muhabbetinden, bu armaya gönül vermiş birisi olarak ben utanıyorum, senin bu tutumuna hangi siyasi onay verir? Kulübün geleceğini yok etmeye doğru hızla gidiyorsun başkan, ya bu çizgini değiştir süper lig kulübü başkanına yakışır icraatlar yap ya da kulübü daha fazla yıpratmadan ehil insanlara teslim et. Örnek olarak cemal aydın melih gökçege baksan yeter sanırım. Seni, yaşanan güzel hatıralarla hatırlayalım kendini daha fazla yıpratma sayın başkan..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Bursasporu severim bizim tribünlerde sevmeyen kardeşlerimiz olmakla birlikte şehit emaneti nedeniyle saygıda kusur etmeyen ciddi bir kesim mevcut. Bu konular konuştukça uzayacak bir boyutta lakin bazı konularıda artık biraz rayına oturtmak lazım. Öncelikle 06 16 muhabbetinden rahatsız olmamakla birlikte artık bu muhabbetin sadece iki takımın kendi arasında oynadığı maçlarda yapılması taraftarıyım çünkü bazı şeyleri abarttıkça hassasiyet ve alınganlıklar artıyor bu da iki tribüne karşılıklı zarar veriyor.
Birde yazılanlar arasında seneye gelin görüşürüz söylemleri olmuş açık söylemek gerekirse Bursaspor lideri s..ş burda yazan arkadaşlar sıvama yapıyor ayıp arkadaşlar gerçekten ayıp bir kahve fincanın 40 yıl hatrı var derler şehit Abdülkerim Bayraktar'ın iki camia üzerinde hiç mi hatrı yok?
Göztepe tribünü ilk maç öncesi dostluk söylemlerini maç esnasında yaptığı çıkışlarla bozmuştu ama yaşadığımız acı kaza sonrası kendi oynadıkları hayati maçı bırakıp cenazemize başsağlığına gelen arkadaşların başımızın üstünde yeri var. Maç öncesi yok asarız keseriz muhabbeti yapacak olan varsa sene 2019, 1999 yılını yaşayanlar torun sahibi oldular ve artık herkes karşılıklı saygı bekliyor biraz rahat bırakalım olmaz mı?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Bursaspor düşerse sebebi 2 sezon üst üste düşmenin potasından dönüp 1060 oyla tektar Ali Ay' ı başkan seçenlerdir. Bursaspor zaten kendi evinde direk rakibi Akhisar ve Göztepe maçlarında bıraktığı puanları alsa bugün kümede kalmayı garantilemişti. Bursaspor tribün lideri ayıp etmiş madem lidersin iki kardeş camiayı böyle bir gerginliğe itecek yazı yazmayacaksın sonra çıkıp özür dilesende verilen hasarı kapatmak işte böyle zor oluyor. Bu konu şehit Abdülkerim Bayraktar ve rahmetli kardeşi Fehmizat Bayraktar hatrına dahada uzamasın artık. Biz çıkıp bize yakışanı yapalım oyunumuzu oynayalım gerisine yapacak bir şeyimiz yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Çok şükür hakkımızı aldık. Sezon başından beri hakemlerin aleyhimize net 10-15 puanımıza sebep olmalarına rağmen her maçta çıkıp takır takır top oynayarak bu ligde nasıl kalınır herkese gösterdik. 2 hafta önce şampiyonluk adayı Beşiktaşı deplasmanda kendi sahasına hapseden bu takım bugünde futbolu çirkinleştirmeden nasıl oynanması gerekiyorsa 90 dakika hepimize bunu gösterdi.
Mustafa kaplan bu başarının en büyük mimarıdır. Devre arası bu kadar yabancıyı bulup onları bir araya getiren hazırlık yapamadan sezona başlayıp ilk defa birlikte oynayan bu oyuncu gurubuyla böyle bir futbol oynatmak herkesin yapabileceği bir iş değil gerçekten alkışı fazlasıyla hakediyor. Ismail kartalın hakkını yemeyelim eğer sezon başında bu defans hattı ve forvette kubilayın yerine Orgil artı Boyd olsaydı şuan net olarak 50 puan bandını aşmıştık. Sonuç olarak uzun bir ayrılıktan sonra çıktığımız bu ligde hedef ligde kalmaktı ve bunu başardık.
Yönetime tepki gayet yerindeydi basın sözcüsü bize gelmeden önce Ali ay için verip veriştiriyordu o dönemlerde yaptığı yorumlarda Dje djeyi yere göğe sığdıramıyordu burdan kendisine soralım basın sözcüsü ya belki birkaç kelam eder. Dje djeyi devre arası iki kulüp istiyordu bonservis alabileceğimiz 2-3 oyuncudan birisinin parasını yaptırmayıp elinden kaçırmak nasıl bir anlayıştır? Pinto gibi bu ligin en iyi sol beklerinden almaya kalksak bu kalitede birisinin kolay bulunamayacağı bir futbolcuyu 200 bin € için serbest bırakmak hangi kafayla açıklanabilir? Ama elinizde telefon var başka konularda çok cesursunuz hadi delikanlısınız ya çıkıp şu iki futbolcu için mantıklı bir açıklama yapında görelim.
Bu sezonu kaza bela atlattık ama yeni sezonun sizinle gitmeyeceği gün gibi ortada ve bu ortamda kimse gelipte size ne para verir ne de sponsor olur? Inat etmeyin biz çıkardık diye düşürme hakkımız var gibi bir anlayışla bu camiaya ihanet etmeyin kulübün önünü açın bu işler ekonomi ile dönüyor ve buda sizde yok..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Bize yakışan çıkıp hiçbir şaibeye mahal vermeden mücadelemizi verip puan ya da puanlar almak için oynamak. Gönül Bursaspor küme düşmesin diyor ama ben bizim maçtan bağımsız Bursaspor un Malatyada puan kaybedeceğini düşünüyorum. Göztepe deplasmanda Basaksehiri yendiği gün kümede kaldı bana göre..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Horoza sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan diye, cevap olarak ben tavuğu yumurtayı bilmem işimi yapar kenara çekilirim demiş.
Biz bugün Sivassporu yenelimde haftaya Göztepe maçını o gün geldiğinde konuşuruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Fenerbahçe kimin düşüp kalacağını düşünecek kadar düşmedi herhalde çıkar kendi oyununu oynar yener yenilir ama hocası futbolcusu bu hafta kasmayalım diyecek bir camia değildir Fener. Sırf bu tür dedikoduların önüne geçmek için bile maça asılır Fenerbahçe. Ha sezon başından beri deplasmanda sadece 1 galibiyeti olan ve karşısında kazanmak zorunda olan ve son atımlık kurşunu olan Erzurumspor karşısında ne yapabilir hep beraber göreceğiz ben yarın Erzurumsporun kazanacağını düşünüyorum. Erzurumspor eline geçen bu fırsatı kaçırmayacaktır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Pinto gibi bir adamın göstere göstere elimizden çıkmasını halâ anlayabilmiş değilim. O değil klukowski muhabbetinde başkan diyor ki bize ulaşan bir ödeme planı yok gelince yatırırız sıkıntı değil diyor. Ulan madem yatıracak gücünüz var bizimle dalga mı geçiyorsunuz Pinto gibi bir futbolcuyu artı dje dje yi parasını ödemeyip elimizden kaçıyorsunuz. Sizin futbola bakış açınıza t....m nasıl bir kafa yaşıyorsunuz aklımız almıyor.
Yönetimin yeni sloganı belli oldu Ya benimsin ya toprağın..
Sivas maçının sonucu ne olursa olsun artık bu zihniyet gitsin amatör kulüplerde yöneticilik yapsın burası sizin eğlence alanınız değil. Koskoca Ankarada elbet bu işin hakkını verecek birileri çıkar bu kulüp sahipsiz kalmaz. Yönetim istifa...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Denizli şehrine hayırlı olsun gerçekten bu sezon çok büyük bir sürpriz yaptınız geçen sezon bizim yaptığımız gibi sessiz sedasız kimseye çaktırmadan aradan sıyrıldınız tebrikler. Denizli gibi güzel bir şehrin süper ligde kalıcı olması temennimiz tekrar tebrikler..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Başkentli, foruma yazdı.
Ne senle ne de sensiz deyiminin karşılık bulduğu, aynı memlekette yaşayıp kendine has farklı bir havası olan hemşehrimiz Gençlerbirliği ait olduğun lige hoşgeldin. Şimdiden derbi havasının kokusunu alıyoruz özledik tatlı sert derbileri..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER