#
#
Yetiş, foruma yazdı.
Bir çok sosyal medya platformunda olumsuz yorumlara rastladım ama bence o kadar da kötü değil.Ele alırsak;
 
Tribün için hiyerarşik düzeni çok güzel özetlemişler. Eski ve yeni, gelenekçi ve yenilikçi zihniyetin çatışmasını da az bile yansıtmışlar. Genelde dünya üzerindeki ultraların yaşantıları uyuşturucu,seks ve suç dünyası değil mi zaten ? Casual ürünler ateş pahası iken dünyadaki ultralar nasıl giyiyor bu ürünleri ? Genel olarak gasp ve yağma dünyadaki ultraların bir çoğunun yaptığı işlerden.
 
Hayatın akışı devam ederken karşımıza çıkan ilişkilerde de kimi zaman yürüdüğümüz yolda çelişkiler yaşayabiliyoruz bunu da gösteriyor bize. Kimi zaman aşık oluyoruz, kimi zaman farklı duygular yaşıyoruz ve bazen tamam artık her şeyi bırakıyoruz dediğimiz nokta varya. İşte o noktayı da çok güzel ele aldığını söylemeden geçmemek lazım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.
10 tane işaret fişeğiyle gözaltına alındım, terör ve örgütlü suçlar savcısı baktı dosyaya sonra mahkeme açıldı. Savcılığın iddianamesine göre fişeklerle bir yere karşı kullanacağım yazılmış fakat mahkeme delil yetersizliğinden bunu reddetti ve sadece tehlikeli maddeleri izinsiz bulundurmaktan dolayı ceza verdi. Yani 174(1).
 
2 yıl 6 ay ceza aldım, suç tarihi 30.04.2016. Eğer istinaf bu dosyayı onarsa infaz şekli nasıl olacak ? Sanırım örgüt kapsamında olabilmesi için 174(2) den ceza verilmesi gerekiyordu. Açık cezaevine mi gideceğim 1/2 infaz şekliyle yoksa kapalıda 4/3 infaz şekli mi uygulanacak ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.

"Gekke" dedi ki;

Beden Eğitimci olduğum için çevremden sık sık aldığım sorudur şu göbek fitness olayı. Geçen sene de Yüksek Lisans da proje konumdu :)
 
Size önerebileceğim bir kaç bilgi var.
 
Kilo vermek istiyorsan;
 
1-Hızlı tempo da yürüyüş ( postacı yürüyüşü ) daha iyidir. ( En az 1 saat )
 
2-Biraz daha zamandan kısayım diyosan 40 dakka hafif jog temposu ile koşabilirsin buda 25. dakkadan sonra acayip derecede yağ yakar.
 
3- Aç karnına koşmak da yürümek de kilo verdirmez. Muhakkak birşeyler yiyip yedikten 90-100 dakka sonra egzersize başlamak gerek.
 
4- Her sabah Aç karnına bir bardağa yarım limon sıkıp ılık suyla içiniz , bundan sıkıldığınızda bir yemek kaşığı elma sirkesi , bir yemek kaşığı bal'ı suyun içine koyup karıştırıp içiniz. Bu ikisinden biri acayip yararlı hergün birini yapabilirsiniz yada bir süre birini yapıp sıkıldıktan sonra diğerine geçebilirsiniz.
 
5-Vücut ağırlığıyla spor candır en etkili kilo verdirmedir ( Şınav , Mekik , squat , barfiks vs )
 
6-Ekmek çok fazla tüketmediğiniz sürece istediğiniz kadar yiyin ben günde 5 öğün yiyorum gayette tabak tıka basa dolu oluyor kilomda 85 civarı oda geçen ay halı saha da ayak çıktı 1 aydır ara verdim spora yoksa 83-84 bandının üstüne çıkmıyordu. Ekmek den vazgeçemiyorum derseniz alternatiflere yönelin mesala tam buğday unuyla hanım'a poğaça yaptırıp onu yiyin. Ekmek'e göre eritilmesi daha rahattır.
 
7-Kilo verdirmede lavabo performansı da çok önemli. Lavabo performansınız düşükse 1 adet su bardağına 2-3 parça kurutulmuş ürdün eriği (diğer adı kara erik) atın 5-6 saat sonra için hatta hergün gece den koyun hazır olsun sabah kahvaltıdan sonra için bağırsaklara çok iyi derece de etkisi vardır.
 
8-Vücut geliştirme ise başlı başına beslenmedir. Ne kadar çalışırsan çalış günde 1 kilo protein ( et-balık-tavuk vs) tüketmediğin sürece geçici olarak vücut az şişer gerisi de gelmez. Hop bir de bıraktın mı o şişen kas lar yağ'a dönüşür.

Hocam yanlış anlama güzel yazmışsın ama son cümlen çok amatörce olmuş. Spor salonlarında sürekli yağı kasa çevirdiğini söyleyen insanlarla dolu. Kas bir doku yağ ise maddedir.Bu ikisinin birbirine dönüşmesi mümkün değildir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.
Birinin sabıkalı olması onun ölmesi gerektiğini göstermiyor keza çocuk orada belki de vicdani olarak kanaat kullandı ve müdahale etti.Burda en büyük görev kadına düşüyor keşke doğruları söyleseydi orasını burasını oynatıp ifade değiştirmeseydi.Ortada bir cinayet var illa ki bir 8-10 sene yatabilir ama hafifletici sebepleri de göz önünde bulundurmak lazım.
 
Şahsım adına normalde kadına şiddet olduğunda müdahale etmeyi doğru bulmuyorum bunun sebebi de somut sebeplerim. Daha önce sokak ortasında bir kadına şiddet uygulanırken müdahale ettim ve karakolluk olduk. Karakolda kadın erkek arkadaşının kendisine şiddet uygulamadığını, benim ona sarkıntılık etmek için müdahale ettiğimi söyledi ve erkek arkadaşını darp ettiğim için benden şikayetçi oldu.
 
Keza bir kaç defa da denk geldiğimiz olaylarda kocam değil mi size ne, döver de sever de diyenleri gördüm.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.
İstanbul maalesef çete savaşlarının merkezi halinde.Önceden de böyleydi hala böyle.Devlet arada sırada ufak tefek operasyonlar yapıyor fakat ilk mahkemede tekrardan tahliye oluyor insanlar.Tribün alemi de bu çete savaşlarında bir çok insanını kaybetti.Çukur Hakan, Dadaş Mehmet, İkiz Gökhan v.s en son bildiklerim ve umarım devamı gelmez.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.
1.yargı paketi resmi gazetede yayınlandı.
 
Örgüte üye olmamakla beraber örgüte yardım ve yataklık cezası alanlar ve örgüt propagandasından 5 yıl altı ceza alanlara yargıtay temyiz yolu açıldı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.

"BiberGazı" dedi ki;

Devlet 7 bin gece bekçisi alacak arkadaşlar şuan çalışma şartları 6 gün iş 1 gün izin ama bekçi sayısı arttıkça düzelecektir. Ama büyük torpil dönüyor bu işlerde amcası, dayısı olan bir adım önde hep.
Askerliğini yapmış, Lise mezunu, adli sicil kaydı olmaması gibi şartları var.
 
Yıllardır muhasebede çalışıyorum ama asgari ücrete köle gibi bütün gün vergi daileri, sigortalar, müşterilere git, evrak işle ve daha bir dünya extra işler en sonunda dayanamadım bıraktım.
 
PTT iş ilanına başvurdum ama 5 bin kişilik kadroya 120 bin başvuru var ümidim çok az.
İlkokul 4. sınıftan beri çalışıyorum ama elde var sıfır.
 
Aklımda uzman çavuşlukta var maaşı bizim gibiler için güzel para güneydoğuda tazminat vs. bana göre güzel paralar kazanıyorlar. Askerdeyken bölükten 3, 4 komutanımız Fırat Kalkanı harekatına katıldılar bir kaç tanesi gönüllü gitti maaşı yüzünden ama kelle koltukta hergün ölmemek için yaşıyorsun zor iş.

Benim arkadaş 2 yıl önce bekçi oldu. 12 saat çalışıyor 36 saat yatıyor, çalışma esnasında 20 km yürüme şartı var bütün bekçilere çip taktılar.Lise mezunları 3700, üniversite mezunları 4000 alıyor.
 
Ben şuanda free olarak çalışıyorum.İki branşta özel ders veriyorum aylık kazancım normal günde 8 saat çalışan birisiyle hemen hemen denk geliyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.

"haqen" dedi ki;

Bugün tribünde baya bayan vardı. Gs deplasmanı için benve sayıları fazlaydı. Tribüncü adamlar maça bilet bulamazken millet sevgilisini getiriyor maça. Maç öncesi onları ve yaşını almış göbekli abileri görünce pek iyi tribün yapamayız diyordum ama ilk yarı baya iyi tribün yaptık. İkinci yarı düşüş oldu, aslında skora göre daha iyisi yapılabilirdi. Ben bunu iki nedene bağlıyorum: Birincisi deplasmanda olsak bile ev sahibi gibi tribün yapma şekli, ikincisi maçtan saatler önce başlayan gereksiz bağırma şekli. Bu iki neden bir yerden sonra SOS vermemize neden oluyor. Maçın başındaki atışmalarda olduğu gibi hep beraber sağlam şekilde bağırabilmeliyiz bazen. Cem Gölbaşı bana göre o konuda baya iyiydi. Yücel bildiğin etkisiz eleman anca hu çektirsin.

Herkes Ali Koç'a kızıyor ama şu tribündeki amsalakları kimse konuşmuyor.Kendi arkadaşları, dostları bilet bulamazken twitterdaki fenomen bozuntusu kadınlara her hafta bilet yükleyen sözde tribüncü kardeşleri bu tribün çok iyi biliyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.
25-50-75-100
 
100-75-50-25
 
Haftada iki gün bu sistemi uyguluyordum bayağı da verim almıştım.Yüzme gerçekten vücudun her bölgesi için elbette müthiş bir terapi ama doğru teknikte yüzdüğünüzde.Ben genelde kurbağa ve serbest tercih ediyorum, dayanıklılık ve güç çalışmalarında da kelebek üzerine yükleniyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yetiş, foruma yazdı.
Neyse ki scotty var..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar