#
#
echoesss, foruma yazdı.
hayretle okuyorum bazı yorumları. sanki ilhan palut erken değişiklik yapsa gol yemeyeceğimizin garantisi varmış gibi. o dakikaya kadar pozisyon bile vermedik rakibe ve tamamen bireysel hatadan yenen bir penaltı golü var ortada. konsantre bir takım vardı ve bozmak istemedi belli ki. istifasını isteyen bile var sosyal medyada. o penaltı olmasa kahraman ilan edecekti herkes ikinci yarı maçı çevirdiği için. 3 hafta önceye kadar transfer transfer diye yırtınan bir kitle vardı. 10 oyuncu da alırsın temmuz ayında ama saçma sapan kontratlar yapman gerek ve sonra göndermesi çok masraflı işler. bu sene gençleşti takım. neredeyse her yeni transfer için bonservis ödendi ve şimdilik doğru yolda görünüyoruz. ben beğeniyorum takımı ki 1-2 oyuncu daha gelirse ortanın üstlerinde bitiririz ligi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
güzelyalıya gidip eskiden tansaşın olduğu yerde yükselen yapıya bakın bir. imkansız gibi düşünürdüm orada kendimize ait bir stadımız olmasını. 3-5 ay sonra orada maç oynayacağız. hayal gibi. bulunduğumuz yer türkiyenin en üst ligi. 39 yaşındayım. 13 yaşından beri maçlara giderim. 26 sene olmuş. takım en altın çağını yaşıyor son 50 yılın. malesef teknoloji insanlara evlerinden böylesine acımasızca eleştirme imkanı veriyor. karşısında görseler başkanım başkanım diye eğilip bükülecek adamlar burdan sallayıp duruyorlar. en çok buna üzülüyorum. isterdim ki taraftarımız eleştiri yaparken düne bugüne son 50 yılda yapılanlara bakıp vicdanlarıyla eleştirsinler. ben bu adama yapılan hiç bir eleştiriyi kabul etmiyorum. çünkü o kendini eleştirir. nereden alıp nerelere getirdi. o hepinizden daha fazla istiyor çok daha yukarılarda olmayı. adam belki de çoluğunun çocuğunun geleceğini bu kulübe yatırdı. lütfen genel değerlendirme yapalım arkadaşlar. neredeydik, nereye geldik, başkan bırakırsa nerede oluruz. bunları düşünüp yorum yazın..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
Bazı arkadaşların dediği gibi muhtemelen takım içi huzursuzluk var. Gruplaşma da olabilir. Bayram hoca sürekli aynı oyunu oynattığı için rakipler bizi çözdü. Önde basıyorlar ve bir şekilde öne geçiyorlar. Sonrası da kolay oluyor onlar için. Benim tahminimce futbolcular da artık hocaya güvenmedikleri için özgüvenleri kalmadı. Bir kan değişikliği oyuncuların özgüvenlerini yerine getirir. Tek çıkış yolumuz bu görünüyor. Halille ilgili, bu çocuğu 6-7 yıldır izliyoruz. İlk defa bu kadar güçsüz görüyorum. Muhtemelen kontratla ilgili. Psikolojik bir sıkıntı. Muhakkak tecrübeli, a b c d planları olan, rakibe göre oyun şablonu oluşturabilen, oyunun gidişatını göre değişiklik yapabilecek bir hocaya ihtiyacımız var. Bayram hocayı severdim ve savunurum ama artık savunulacak bir durum kalmadı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
kimsenin hakettik bu cezayı dediği yok. istanbullular tarafından bugün ve gelecekte tehdit olarak görüldüğümüz aşikar. adamlar da önümüzü kesmek adına standart dışı davranıyor. maçlarımıza artık bu tarz gözlemciler gelecektir. koyduk mu ve köpek küfür değil diyip yine benzer tezahüratlarla adamların ekmeğine yağ mı süreceğiz yoksa takımımıza zarar vermemek adına mantıklı mı hareket edeceğiz bunun kararını vermek lazım. adam açık açık dedi ki kardeşim ben sizi sevmiyorum, size zarar vermek adına tüm yetkilerimi adaletsizce kullanırım. arkadaşların çuvaldızı kendimize batıralım derken anlatmak istedikleri bu. biz böyle yapmaya devam edersek yok yere cezalar almaya devam ederiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
neyse ki başkan vizyonsuz değil de bazıları istiyor diye hocanın başını kesmez. 3-5 hafta sonra göreceğim hocaya sallayanları. sakın silmeyin buraya yazdıklarınızı. arkadaşın yazdığı gibi 2 eylülü yaşayan takımın taraftarları bugün 4 maçta 3 puan alındı diye çileden çıkmış. hedef kümede kalmak ama siz nereden geldiğimizi unutuyorsunuz. bu şiddetin baskının bize faydası yok. burda yazanların bir kısmı da maça bile gitmeyen kitle. devam link bulup bein sporttan maç izleyerek burdan sallamaya..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
Bu takıma sabredilirse çok başarılı olacak. Hocaya da güveniyorum takıma da. 4 maçta da geçen seneye göre iyi oyunlar oynadık. Dün de deplasmanda nasıl oynanması gerekirse öyle oynadık. Bırakın artık skor taraftarlığını. 3 net pozisyonumuz var. Adamlar ne bir baskı kurabildi kalemizde ne de top yapabildi. Yarım pozisyonla maçı aldılar. Golü de mi bayram bektaş atsın? Yüzde yüz üç pozisyonumuz var. Biri gol olsa bu takım deler diye övüyordunuz. Tabi ki eleştiri olur ama daha ilk hafralardan bu hocayla yürümez diyen adam futboldan anlamıyordur net. 4 maçta da umut veren futbol izledim ben
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
Yine ahlar vahlar mahvolduklar başlamış. Başkan nereden aldı nereye getirdi takımı. İlk senemizde 6. olduk. Stat bitiyor seneye. Olayın iç yüzünü bilmeden, gidenlerin yerine kimin geleceğinden habersizken, bu yapılan felaket tellallığı ilginç. Çok başarılı bir başkanımız varken biraz güvenelim. Fedakarlık yapıp kalmak isteseydi leo da kalırdı günay da kalırdı. Bana kimse Leo şu kadar alıyo Ghilas bu kadar alıyor demesin. Kontrat kontrattır. Hata da yapılır ki bu oyuncularda yapılmış zamanında. Önemli olan yeni hatalar yapmamak
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
transfer işi her zaman risk olmuştur. geçen sene iyi transferler yaptık. çoğu tuttu, bazıları tutmadı. malum ghilas, scarione, gouffran. bu adamların yaklaşık 1,3 m euro yıllık ücretleri var ve hepsiyle de en az birer yıl daha sözleşme var. kimse de bu adamlara bu paraları verip transfer edemeyeceğine göre faydalanmaya bakacağız. çünkü başka seçenek yok malesef. maliyet yükünü hafifletmenin en mantıklı yolu da yeni yapılacak sözleşmelere dikkat etmek. günay, tanju, leo sevilen adamlar olabilir. ama bana sorarsanız üçü de süper ligde ilk 11 oynayabilecek kalitede değiller. buna rağmen kendilerine yeni sözleşme teklifi yapıldı (ne kadar para teklif edildiği bilinmiyor) oyuncular da teklifi kabul etmediler. burada ghilas scarione şu kadar para alıyor ben de ona yakın isterim mantığıyla reddettilerse diyecek bir şey yok. alt liglerde yüksek potansiyelli, düşük bütçeli oyuncular mutlaka vardır. önemli olan onları bulabilmek. ben başkana ve ekibine güveniyorum. bu sene de hedef ligde kalmak olduğuna göre kontratlara çok dikkat edilmeli.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
Tamer Tuna geldiğinde ilk etapta yanlış seçim olduğunu düşünenlerden biriydim. Ama zamanla yanıldığımı gördüm. Başkanımıza ve doğru kararlarına bir kez daha saygı duydum. Tamer tecrübesizdi, kapalı kutuydu. Bayram hoca benim için öyle değil. Alt ligleri takip ettiğim için hem elazığda hem de ümraniye de başarılı olduğuna şahit oldum. Bunu puan cetveline bakarak değil bu takımların oynadığı maçları 90 dakika izleyen biri olarak söylüyorum. Rakip takımı özellikle iç sahada abluka altına alan, her maçta çok ciddi sayıda gol pozisyonuna ulaşan fakat forvetlerinin cömertliğiyle pek çok maçta da şanssız puanlar kaybeden takımlardı. Üç dil bilmesi, vizyon sahibi olması, kendini üst liglerde ispatlamak istemesi, efendiliği.. Tüm bunları eminim başkanımız da biliyordu ki böyle doğru bir seçim yapıldı. Belki maçlar oynanmadan konuşmak doğru değil ama ben çok başarılı olacağına inanıyorum. Kaldı ki geçen sene sıfırdan takım kurup buralara geldik. Bu sene oturmuş bir kadromuz var, eksik bölgelerimiz herkesin malumu. Ayrıca oyuncuların gelmek için can attığı güzel bir şehrin doğru yapılanan takımıyız. Tamer hoca ile ilgili bir kaç şey söylemek gerekirse, kendisi iyi bir miras bıraktı. Başarılı bir hoca. Ama nedense içimdeki his üç ay önce önüne uzatılan kontratı imzalamadığı için pişman olduğunu söylüyor. Her taraf için de hayırlı olsun. Bayram hocanın arkasında durursak bizimle özdeşleşebilir. Son olarak başkanımız çok yaşasın..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.

"scorpion35" dedi ki;

"Jossings" dedi ki;

EDİT.

Bence gitme kararını Tamer değil başkan aldı.Tamer sezon içinde sözleşme yenilemek istemedi çünkü acaba daha iyi bir teklif alırmıyım diye bekledi İstanbuldan buna istinaden başkanın basın açıklamasında aklı bizde olmayan herkes gidebilir dediği tarihte bitirmişti başkan bu işi kafasında.Tamere istediği teklif gelmeyince son haftalarda aklım Göztepede başka birşey düşünmüyorum demeye başladı.Ne olursa olsun iyi bir sezon geçirdik hakkını helal etsin.Bundan sonra gelen de bin düşünür bir söyler zira başkanın kılıcı çok keskin.

Bence de süreç bu şekilde işledi. Başkan bam teline basıldığında babasının oğlu olsa affetmiyor. Bu duruş önemli gerçekten. Zamanla herkes öğrenecek
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER