#
#
hamitbey07, foruma yazdı.
adana-mersin sakarya-kocaeli bursa-eses gibi bi olayı yok bence bu iki takımın. Hem bizim tarafımızdan hem de konya tarafından gereksiz bikaç tavır oldu manasız yüz göz olundu. 2007 2008 sezonu olması lazım uğur kavuğun frikikten çok şık attığı bir gol vardı o maçı ve önceki zamanları hatırlıyorum da onlar 1 kere küfrederdi biz bi kere ederdik biter giderdi. Kendi adıma konuşayım, konya maçlarının bilenilecek, oynanacak zamanı beklenecek önceden havaya girilecek vs tarafı yok benim açımdan. Eskiden denizli bursa diyebilirdik ki onlarda da artık kankayız :lol: :lol: Velhasıl, geçen hafta lideri yendik, bu hafta da umarım ki lig 2.si takımı evinde yeneriz. Bulunduğu konum itibarıyla da Konyaspor'u tebrik ederim
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Trabzonluların batı alttan bilet aldığı söyleniyor içerde rengini belli eden olursa sorun yaşanır bileti alabilen olduysa da inşallah edebiyle durur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Ersunla ha şimdi olacak, bu maç güzel geçecek, 2-3 haftaya toparlayacak diye diye leş geri-yan pas topunu ve amaçsızca koşturan 11 i izlemekten gına gelmişti, üzerine 20 senede bir çıkabildiğin finaldeki iğrenç lakayıt oyun da eklendi. Pandemiydi falandı derken, Antalyaspor maçlarını umursamaz oldum. İçten içe tepkiliyim ve bunu atamıyorum. Nuri birsürü önemli teknik adamlarla çalıştı, çok büyük kulüplerde oynadı. Maçları izleyenlerin yorumlarına göre takımda kıpırtı var, oyun olarak gelişmiş fakat mehter takımı gibi yine 1 ileri 2 geri olduğu aşikar. Normalde tribünde olamayınca canı sıkılan ben, özetleri dahi açıp da 2 sn bu maçta ne olmuş diye bakmıyorum.Bu arada kayseri maçını da izlemedim ama 9 kişiye gol atamamak da baya beceri istiyor bence. Bu maçı da izlemeyeceğim. Ben izlemeyeyim, Antalyamız kazansın...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Biz onbinlerce tribüncüsü olan bi camia değiliz.Azız ama özüz, bu kemik kitlenin hemen hepsi edep adap bilen insanlardır.Bizler hakkında güzel düşünceleri olan insanlara ve camialara gidip bu kemik kitlenin terbiyesizlik yapacağına asla ama asla ihtimal vermiyorum.Sosyal medya işi ise biliyorsunuz ki çok farklı reelde içsahada bile 1-2 maça gidip sanalda takımın en azılı savunucusu olan tipler olabiliyor.Sayfalarınıza gelip laf yapan terbiyesiz insanlar varsa olduysa kusura bakmayın ancak gerçekten bu tribünden insanların böyle şeyler yapmayacağından adım kadar eminim.Twitterda da içerde antalya gol atınca gol diye bağırıp sevinenler var gibisinden bikaç şey gördüm.Gruplardan veya münferit olarak bu maça org yoktu.Yönetimimizde kemik tribün tayfasından bikaç kişi var.Belki onların sevinçleri duyulmuş olabilir.Tribünün alavere dalavere ile içeri girmesi gibi bişey sözkonusu olamaz.Zaten maça giden giresunlular öyle bir şey olsa görüp yazarlardı diye düşünüyorum.Tv den izleyenler seslerden taraftar girişi olduğunu sanmış olabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.

"Guekedn" dedi ki;

Ben Antalyaspor taraftarını severim, zamanınsa küme düşmeyelim diye kendi takımlarını ıslıklayan insanlar.
Antalya playofflarının hepsinde bizi misafir etmiş insanlar

Başlığı meşgul etmek istemiyorum olan olmuş biten bitmiş ama şu alıntıladığım kısım asla ''büyük camia'' nın yapmayacağı kısım. Ads eses bursa sakarya kocaeli vs kendi takımını başkası düşmesin diye ıslıklamaz, play off finali varsa herhangi bir takımdan taraf olmaz. Kendi camiamı eleştirmek için yazıyorum, sen fırsat verirsen herkes tepene biner. Ben senelerdir sadece kendi menfaatini düşünen, yerine göre herkese ve her şeye karşı durup kendini ezdirmeyen ve ''taraf'' olmayan bi tribün istiyorum. Ancak kafa adamlar diyebileceğimiz 2-3 kişide bile bu tavrın çeyreğini göremiyorum. Kardeşlik bitti diyen kasabın yanına elinde pankartla foto çekinmeye gidin, dk 6 da ankaragücü çekin, herifler pankart asarken yardım edin, sahada kendi takımınızı ıslıklayın. Saygı böyle kazanılmaz.Ads den saygı bekleyen de polyannadır. Zaten birilerinden saygı beklemek de saçmadır, ama önce kendisine saygısı olmalı bu tribünün.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Ads tribünü sert kimseye eyvallahı yok.Zaten senelerce bu istanbulculara karşı mücadele etmiş, çeşitli başarılar elde etmiş çoğu tribün böyle.Kitlesi var, kalabalık.Bizdeki durumsa hep kalabalıklara karşı 300-400 hakiki tribüncü. Yalnız bir şeye eminim ki bu bazen aşağılanan, sayısı beğenilmeyen 300 400 adam edep adap biliyor. Yalnız aşırı gereksiz bulduğum birileriyle dostluk ve tam tersi düşmanlık işlerinde ayar hep kaçıyor. Dk 06 da ankaragücüyle yapılan maçta ankaragücü çekiliyor.Bu ads işi de saçmalık bana göre.O zamanlar muhtemelen ads karşısındakiler sevilmediğinden hadi bunları destekleyelim diye yapılmış şeyler.Şahsi bir kaç dostluk da varsa işte yapıştır hemen ads bestesini voyn. Kötü müdür dost olmak, değildir niye olsun fakat sen play offta yenilsen sahayı komple söküp topçuların kafasına atmazsın.Deplasmanda 10 kişi falan vardı yanlış hatırlamıyosam o maçta, onlara hiç bişey yapılmadı diye hatırlıyorum hak da yememek gerekir. Yalnız o dönem türelin kulupteki aktifliği yüzünden bizim siyasetle maç kazandığımız adslilerdeki ortak fikirdi. Şimdi sadece sormak isterim ki, direk iktidar destekçisi birinin kulübü satın alması, millet maçlara giremezken pandemide yapılan tribünler, alınan yıldızlar vs hakkında o siyaset istemeyenler ne düşünüyor? Ki çok haklı buluyorum onları, asla ama asla siyaset bulaşmamalı futbola ama memlekette ne düzgün ki?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Bu camiada hiçbir şey değişmiyor. Giden başkanının transfer politikasını eleştiriyoruz, gelen aynısını yapıyor. Giden teknik direktörünü oynattığı anti futboldan dolayı eleştiriyoruz, gelen aynı oyunu devam ettiriyor. Takım geçen seneyi nerde bıraktıysa, bu seneyi ordan devralmış yoluna aynen devam ediyor. Kupa finali oynuyorsun, topçularda gram istek yok. Normal lig maçına çıkıyorsun, basan,koşan,kovalayan,isteyen yok. Halısaha maçımı internetten izler gibi oluyorum takımı izlerken. Boffinin ısrarla stoperlere pas yaparak çıkması ve sonrasında her defasında gelişen kaos, lakayıt tembel geri paslar...Sanki sahada bunu iş olarak yapan profesyoneller yokmuş gibi bir görüntü.Asla bir oyun planının olmaması. Defans yapacaksanız bile bunun üzerine geliştirilen zibilyon oyun sistemi var.Ancak sahada göze çarpan tek şey rasgelelik. Yazarken bile ruhum daraldı. Sevinmek için sevmedik ağlaklığıyla yıllarca takımın kötü oyununa parasızlığı bahane ettiler eyvallah dendi, kadro dardı, gerçekten yapılacak çok bir şey yoktu eyvallah dendi. Millet neler bulup getiriyor, getirdiği matah adamlar olmasa bile en azından bakıyorsun adamlar bir sistem dahilinde oynamaya çalışıp hiç yoksa mücadele ediyor.Bu transferler ersun hocama sorulmadan yapıldıysa -ki ihtimal vermiyorum- rezilliktir. Ersun hocam isteyip böyle bi takım kurduysa da başarısızlıktır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
diriliş ertuğrulla sahaya gelen livorno demir xD
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Büyük salça gelmiş, şimdi topiclerde illallah zamanı : :lol:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
hamitbey07, foruma yazdı.
Üstünde siyah beyaz forma varsa kapılar ardına kadar açılıyor, 250(!) denen yere 4-5 bin kişi girebiliyorsun.Diğer tarafta finalin diğer adayının zaten belirlediğiniz az sayıda gelen taraftarının bir kısmını içeri almayıp üzerine köpekli tim salıp, bir adamı 15 polis araya alıp dövüyorsunuz.Bu ayrımcılık karşısında susan, hak gören, onaylayan herkes inşallah aynısını yaşar. Ayıptır beyler, bu insanların diğer 5 bin kişiden farkı nedir? Aynı maç için, aynı stada, hem de belirtilen sayıda gelmiş bu insanlar.Karşıya 5 bin insan alırken diğerlerini dışarda pataklamanın sebebi ve açıklaması nedir? İnanılmaz bir şey gerçekten bu. Bu memleketteki haksızlık, dağları aştı artık.Saha içine zaten diyeceğimiz bir şey yok.Sezon başından beri aynı aptal oyunumsu şey ortaya koyuluyor.Buna itiraz ettiğimizde kendi camiamızda bile yerden yere vuruluyorduk.Kısıtlı kadro eyvallah, zor dönem eyvallah ama şu 20 senede bir gelen maçtaki oyunun açıklaması bunlar olabilir mi? Saygısızlık, adaletsizlik, kokuşmuşluk ele geçirmiş bu memleketi.
 
Beşiktaş'a tebrikler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER