#
#
1940kozmopolit, foruma yazdı.
Futbol bazında değil de tribüncülük bazında konuşuyoruz. Tribün liderlerimiz şöyle yaptık böyle yaptık diye konuşurken adamlar protokolde üçlü çektiriyor bu da tribüncülerin zoruna gidiyor haliyle.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
İlk yarı gökhanla başlamak çok büyük hataydı ilk yarıyı boşa oynadık resmen ve gol atamadıkça rakibin direnci arttı. Kontraları daha iyi bitirebilsetdi Bursa ilk yarı da golğ bulabilirdi ama ikinci yarı biz de etkili oynadık özellike 1-0 gerideyken gol atacağımız çok belliydi. Kaçan gollere bir şey diyemiyorum kimse gol kaçırmak istemez ancak bunlar olabiliyor atsaydık çok farklı şeyler konuşuyor olurduk. Pozisyon bulmayıp yenilseydik çok sinirlenebilirdim ama bence pozisyon bulduk kaçırdık bu da olabilecek bir şey.
Ali Akman’ın golündeki özgüven ve yetenek kolay kolay kimsede olmaz. O dakikada o soğuklanlılık müthiş bir şey umarım çok iyi yerlere gelir.
 
Umarım Türk futbolu da bu futbolculardan ilham alır altyapıya yönelir ama nerdeeeeeee.
 
Maç esnasında bizim taraftar hala başkanı etiketleyip Akyüzü yolla Dibbayı yolla transfer yap diyordu ulan bu iş transferle olsa 3 yılda 80 transfer yapmışssın illa ki olurdu :)
Gram futboldan anlamayan sadece 1. Lig maçlarını izleyen futbolcu gol kaçırdılğında maç sattığını sanan futbol cahili bir kitleye sahibiz sağolsunlsr bizi futboldan soğuttular.
Haftaya galip geliriz akyüz sefir dibba kral olur bi sonraki hafta tarık takımdan yollanmak istenir yerine birini isterler falan filan bu böyle giderrrrrrrrrrr
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
Ben de bir video izledim protokolden hiç de ademlerin dediği gibi olmamış adamlara bizimkiler sövüyor onlar da bizimkilere sövüyor. Ne olursa olsun protole giriyorsan ve bu kadar gücün varken başkanın tek lafıyla her şeyi yapabiliyorken o 3lüyü çektirmeyeceksin onlar çıkmıyorsa biz de çıkmayacaz diceksin. Malum videoyu buraya atsam çoğu insan soğur. 5 tane tribün lideri içerde yanlarında da yeğenleri var ama elin adamı gelip kafasına göre takılıyor.
 
Tribünün eski simaları bu işe emek vermiş herkesin neler yazdığını herkes gördü. bu işin hakkını artık veremediklerini herkes biliyor yalanla dolanla hala kandırmaya calısıyorlar. Sırf tribüne saygımdan o videoyu buraya atmayacam ama zaten whatsap gruplarında dönüyor video öyle anlattıkları gibi olmadığını herkes görmüş yalancının mumu yatsıya kadar misali size de ulaşır bi şekilde video.
 
Tribünün hakkını veren hızlı gençler protokolde olsaydı çıtı çıkmazdı kimsenin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.

"Aeq" dedi ki;

geçen gün akbabaların başı olan herif, çocuğunun sünnet masraflarını kulübün çekleriyle ödeyen dönme, çıkmış poteden iyisi gelmedi diye aklı sıra bizim forvete laf atıyor kendi iyi başkanmış moduna geçiyor. başkan ağzına tıkayınca lafı hemen ibra edildik moduna girdi. valla kimse kusura bakmasın biz bu armayı, takımı her yerde savunacaz. kim kimin adamıysa girsin inine beklesin sezon sonunu, konuşturmasınlar bizi.

Bak diyorum sedatın daaaa gökoğlunun daaaaa hepsi aynı bok ve hala diyorum mevcut baskan da aynısı.
Sana Sedatla ilgili Gökoğluyla ilgili o kadar şey yazarım ki ağızın açık kalır.
Madem Sedat akbabaydı neden seçimlerde destekledin demezler mi?
Demezler niye demezler biliyor musun derlerse maaaş gelmez. Benim anlatmak istediğim bu sen sanıyorsun ki ben Murat Sancak düşmanıyım emin ol ismi umrumda değil benim derdim Demirspor ortada bir yanlış dönüyor ve insanlar birilerinin yönlendirmesiyle algısıyla bu yanlışı görmüyor.
 
Burada 2-3 tane arkadaş var twitter td hepsinde gördüğüm en doğru yorumları yapıyorlar çünkü onlar da biliyor yanlışı ama bu sayı çok az gerçekten herkesin görmesi lazım yanlışı ben bunun için yazıyorum.
 
Önümüzde bir sürü kulüp örneği varken daha önce denenmiş şeyler varken aynı yanlışı bile bile sürükleniyoruz 2-3 sene sonra iş işten geçmiş olacak çok pişman olacağız bu twitterdakı #abckulubuyokolmasın hastagıne biz de katılacağız benim derdim bu. Yoksa bu maçta 3 atmışız sonraki maçta 5 yemişiz gerçekten önemli değil önemli olan geleceği kurtarmak borçsuz düzgün yönetilen bir kulup olmak. Kimseye hakaret etmiyoruz kimseye küfür etmiyoruz sadece görüm yanlışları diyoruz sadece görün bu bize yeter
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
Başkana değil de asıl akbabalara sallıyorum. Futbol konuşacak ortam mı var her transfer döneminde gideniyle geleniyle en az 10 transfer yapılıyorsa orda bir şeyler yanlış yapılıyor demektir ses etmeyenler asıl akbabalardır.
 
Haaa futbol da konuşacaksak Bursa dinamik takım golü erken bulamadıkça dirençleri artar ama erken bi gol bulursak fark açılabilir şansımız da tutuyor Bursaya 3-1 gibi bir skor bekliyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
Bursalı arkadaşın dediği gibi bizim sonumuz iyi değil zaten. Tecrübe eden gören her taraftar bunu söylüyor ama memleketin tek akıllısı bizim taraftar olduğu için siz ne anlarsınız yaaaa diye konuşup duruyorlar :)
 
İş sadece başkan da değil Metin Korkmaz’ı da unutmamak gerek o ayrı başkan ayrı patlatıcak bizi kimse babasının hayrına bu kadar transfer yapmaz. Bor yabancıya da değil bana diyor başkan zaten geldiğinde 50 trilyon olan borç şuan 210 trilyon. Bursaspor’un borcu belki 500 trilyon ama en azından süperlig şampiyonluğu, şampiyonlar ligi görmüş ve uzun sürek süperligdr boy göstermiş takım ama bu borç bile fazlayken biz daha 2.ligde 210 trilyon borcu nasıl yaptık kime yaptık niye yaptık diye sorun yok, olmadığı için de başımıza büyük iş alacaz. Ortada bir tribün grubu da yok zaten sadece ayda 5 bin tl başkandan maaş alan 5 kişi ve onların her dediğine inanan belli bir kesim bizde işler bombok. Bursa camiası ekonomik olarak sıkıntıda kimsenin tadı tuzu yok.
 
Böyle camiaları bu duruma düşüren en büyük sebep taraftar grupları. Taraftar grubu yönetimden nemalanacam diye kulupteki her pisliğe susup sonra o yönetim gidince arkasından sallamaktan başka hiçbir şey yapmıyor.
 
Grup açıklama yapmış Sedat Sözlü hakkında.
1- Sedat Sözlüye -3puan aldığımız hafta kupa maçında büyük başkan diye bağıran şimşekler grubu değil miydi?
2- sedat sözlülerin takımı askisporu aldıkları para karşılığında desteklemeye giden şimşekler grubu değil miydi?
3- geçen yerel seçimde bizim tarafımız cumhur ittifakı adayı sözlüler demedi mi şimşekler grubu?
 
Şimdi çıkıp akbabalara yer yok diye açıklama yapmışlar. Akbabalarla birlikte hareket eden siz değil miydiniz ağam bu ne pişkinlik?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
Ünal Hoca Göztepe’ye gelmiş hayırlı uğurlu olsun. Malum masaya yumruk videosu bizim başımızdayken basına karşı yapılmış bir şeydi o videodan sonra hafta içi Adana’dan Manisa’ya 20 oto gitmiştik hocanın peşinden.
 
Kendisi başımızdayken nedense hiç korkmuyorduk bi şekilde galip geleceğimize inanıyorduk, ligin ilk yarısı yanılmıyorsam sadece 8 gol yemiştik devre arası yönetim forvetimizi yollayıp yerine kazma bir topçu almıştı sonra forvet fıs çıkınca Ünal Hoca Özgürcan Özcan’ı bile adam edip forvet sıkıntısı çektirmemişti.
 
Göztepe gibi camialara böyle hocalar yakışır, duruşuyla futbol bilgisiyle altyapıya verdiği önemle... umarım başarılı olur nedensiz Ünal Hocanın fotoğrafını gördüğümde hep bir hüzün kaplıyor beni 5 yıl oldu bizden ayrılalı ama hala herkesin dilinden düşürmediği tek hoca.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
Takımda 6 yabancı varken 7. yi almanın hem de forbeve almanın mantığı ne? Bir forvete ihtiyacımız var ve bunu yabancı alıyoruz o zaman Ezeh boşuna alındı? Ya da yeni gelecek yabancı boşuna alındı? Kontenjan sıkıntısı varken hala yabancı almak düşündürücü.
 
ubas-Resul-Hamido-Aissati-Dibba-Ezeh-Yeni Forvet
 
Hangisi kadro dışı kalacak hangisi yedek bekleyecek?
 
Sürekli istikrardan takımdaşlıktan bahsedip her transfer döneminde en az 6/7 transfer yapıp takımın dinamikleriyle oynamak işbilmezliktir ya da kötü niyettir. Bilgisayar oyunu değil bu keyfi işler yapılamaz.
Berk tekrar geliyormuş. Ben Berki beğeniyorum ancak bu iş çocuk oyuncağı değil söz verdi diye transfer yapılmaz kafayı yiyeceğim artık iyice boju çıktı bu işlerin.
 
Genç ve gelecek vaadeden Adil çok ucuz bir paraya neden yollandı?
Onun yerine +30 Chedjou ve Anıl neden alındı
Neden yollandı?
Hamza Ok neden alındı?
Cüneyt hoca lig başlamadan apart topar necen yollandı?
Sonra tekrar neden getirildi?
Erkan Zengin’in sözleşmesi karşılıklı feshedilmiştir diye açıklama yapıldı. 2 ay sonra feshedilmediği sözleşmeli topçumuz olduğu ortaya çıktı?
O 2 ayda Erkan Zengin yattı ve parasını aldı bu nasıl bir iştir sen çıkıp sözleşmeyi feshettik diye açıklama yapıyorsun sonra feshetmediğin ortaya çıkıyor.
Bunun gibi kaç tane böyle feshedildi deyip de edilmeyen topçumuz var ? Kimlere boş yere oara ödüyoruz?
Transferin ilk günü Nermin Hodzic diye bir transfer yapıp 1 kere bile forma giydirmeden kiralayıp sonrasında topçuya 350 bin euro neden borçlandık?
 
Bunların hiçbirinde iyi niyet aramıyorum kusura bakmayın. Ayrıca taraftara üstten konuşup ters ters cevap vermesi bizim şakşakcılarında bunu savunması mide bulandırıcı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210112/00a6b9ed891b008c585c1560713db95a.jpg

Geçenlerde yazmıştım siz istediniz ben de aldım diyecek diye Ve beklenen cevaplar gelmeye başladı, siz daha devam edin transfer istemeye her gün transfer isteyen twitter taraftarları ve şaklakçılar bu borcun en büyük sorumluları da siz olacaksınız.

"1940kozmopolit" dedi ki;


Hala başkana şunu alın bunu alın diyen şakşakçılar her transfer borç demek siz istedikçe o alacak giderken de diyecek ki siz istediniz aldım borç da sizin.
.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
28 Aralık 1940’ta Demiryolu işçisi Şef Eşref Demirağ ve arkadaşları tarafından kurulan koca çınar Adana Demirspor 80 yaşında!
 
80. Yıl Bestemiz:
 
1940’ta bir çınar doğdu
Koskoca bir şehir yandı tutuştu
Kimi fakir kimi zengin bir oldu
Böylesi sevdaya hepsi baş koydu
 
Mavi bir türküdür sevdamız bitmez
80yıllık çınar asla eğilmez
Şimşeğim uğruna ölsek de yetmez
Yaşa varol Demirspor çok yaşa
Şerefinle onurunla çok yaşa
 
... 35082?s=21
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER