#
#
oniki, foruma yazdı.
Takımı maça istediğimiz gibi motive edemedik izmir emniyet müdürünün şovu yüzünden. Kendisi İzmirli taraftarlara düşman. Maçtan önce Beşiktaşlı yöneticilerle boy boy fotoğraf çekilmiş. İlhan Şahin ve Günay bu duruma tepki göstermeye çalıştı görebildiğim kadarıyla.
 
Beşiktaş daha iyi oynadı. Yine savunmada hiç direnç gösteremedik. Ofans hareketliydi.
 
Leo’nun atılması muhteşem bir tiyatroydu alkışlamak lazım. Normalde olması gereken Göztepenin faul kullanmasıydı.
 
Göztepe tribünü Eskişehir maçındaki gibi skor olarak geriye düşse de iyi tribün yaptı.
 
Belşiktaşlılardan istiklal marşında atkı açan bile yoktu doğru dürüst. Gol olduğunda sevindiler sadece.
 
Maç önü yaşanan olaylara gelince, biz kimsenin asıp kesemeyeceğini biliyorduk. Yine aynı motivasyonla kieve giden bjk taraftarının halini gördük geçen sene. Tahminimden az bile olay yaşandı.
 
Son olarak İzmir’de yaşayıp da Beşiktaş’ı “tutanlardan”utanıyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Maç öncesi, İzmir emniyet müdürünün parmakla seçerek gözaltı yapmaya çalıştığı kardeşlerden haber var mı?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Sayemizde Karşıyakalı arkadaşlar da Süper Lig başlığına giriyor. İnsan bir teşekkür eder Göztepe'ye.
 
Her zaman, Göztepe Karşıyaka rekabetinin varlığı her iki takım için de faydalıdır. Fakat son yıllarda Karşıyaka, gerek ev sahibi olduğu maçta sayıca az kalması, gerek 14 Haziran kutlamalarına katılması, gece yarısı holding pankartı çalması ve "Koyduk mu" çekerken maç kaybetmesi ile bu rekabeti yok etme noktasına getirdi. Sportif başarısızlıklar her takımın başına gelir bunu en iyi biz biliriz. Fakat takımımız başarısızken tribün hiç bu tarz eziklik komplekslerine girmedi.
 
İzmir'de Karşıyaka ne isterse o olurmuş. İzmir'de ne olacağına İzmirliler karar verir.
 
Artık 14 Haziran'ı da atlattığımıza göre kulüp tamamen iç ve dış transferlere yoğunlaşacaktır. Severek izliyoruz..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Antalya'ya giden taraftarlar, gelecek sezon başında deplasman maçlarına mı gidemeyecek yoksa ev sahibi maçlara mı?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Benim anlamadığım Bornova şu an 6 bin kapasiteli ve tribünün olmadığı tek yer bir tane kale arkası ve maratonun 1/5'lik kısmı. Bu halde 6 bin kişi iken tribün ilavesi yapınca nasıl 12 bin olcak? O stadın olup olabileceği maksimum 8 bin kişi. Kaldı ki güvenliğe, deplasmana ıvıra zıvıra ayrılan kontenjan hariç net 8 bin kapasite bizi bu sene idare eder.
 
Atatürk Hipodromunu hiç istemiyorum. İnşallah ilave tribün ile Doğanlar'da oynarız. İstanbullular için de stad değiştirmeye gerek yok. Herkesle nerede maç yapıyorsak onlar geldiğinde de orada maç yapmalıyız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Süper Lig topic'inde kendimizi gördükçe heyecanlıyorum valla. Deplasmanlara bakıyorum neredeyse tamamı ulaşımı kolay yerler. Gelecek sezon tek eksiğimiz stadımız olacak.
 
Kadroya gelince Kobakhidze, Sinan Özkan, Gökhan Karadeniz, Yavuz, Kone, Emre Aygün, Fuchs, Canberk, Gencer, Soner Dikmen, Murat Akın, Hakan Barış ve Burak Çolak ile yollar ayrılmalı. Geriye kalanlar ilk 11 olsun rotasyon amaçlı olsun kullanabileceğimiz oyuncular.
 
Özellikle Emre Can, Adis, Segbefia, Halil, Tayfur ve Gosso kadroda kesinlikle tutulmalı. Umut'u yazmıyorum çünkü bildiğim kadarıyla 1 yıl daha bizde kiralık zaten.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.

"oguz26" dedi ki;

Bizim maraton alt kadar olan stadınızı bile dolduramiyonuz kalkmıs bize laf ediyorlar.Her eskisehirdeki macda Trt de ekranlarında eskisehir taraftarlarını övmeleri herhalde bünyelere zarar vermis.Biz kimseye kendimizi ispat etme geregi duymuyoruz herkes her hafta ekranlarda gördu sate. final macı diyede kalabalik gelcez demiyoruz cünku evimizde o sayılara oynuyoruz.Heyecanınızı anlıyoruz karşınızda eskisehirspor var

Keşke sizle karışılaşmasaydık da Eskişehir sevdiğimiz bir kulüp olarak kalmaya devam etseydi. Karşımızda Eskişehir varmış da biz heyecanlıymışız. Eskişehirspor'un kurulduğu yıllarda Göztepe Avrupa'da mücadele ediyordu.
 
Neyse maça gelecek olursak, maçın favorisi Eskişehir. Fakat Eskişehir'in play off finaline kalması başarı değil aslında. Hedefleri açık bir şampiyonluktu. Fakat 1. sıra ve 2. sıra olmadı. Biz de benzer bir başarısızlık yaşadık. İlk yarıyı lider kapadıktan sonra 7. sıraya kadar geriledik. Son bir kaç maçta derli toplu oynadık. Hep birlikte hücuma katılıp hep birlikte savunma yaptık. Bu tablo biraz umut veriyor. Emrecan, Tayfur, Halil ve Segbefia üst düzey performans sergiliyorlar. Bunun yanında Adis, Gosso, Umut gibi her maç belli bir standartta oynayan oyuncularımız var. Haddimizi bilerek, kontrollü bir şekilde mücadele edersek maçı alabiliriz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Bolu hücum gücü yüksek bir takım. Göztepe olarak tüm sezon boyunca hızlı ataklardan gol yedik. Rakipler 4 5 futbolcuyla atağa çıkarken, gosso, segbefia, murat triosu rakibin önünde rakibi karşılamak yerine arkalarından yetişmeye çalışıyordu. Bu terane bu maçta da devam ederse tur şansımız ilk maçtan biter.
 
Derli toplu bir oyun oynarsak, hep beraber hücum yapıp hep beraber geri dönersek maçı alırız. Fakat Yılmaz Vural sisteminde Gosso rakip ceza sahası önünde baskı yapıyor. Bu şekilde hiçbir şansımızın olmayacağını düşünüyorum.
 
Hücum oyuncularımız biraz gününde olursa gol sorunu yaşamayız. İşi nasıl defans yaptığımız belirleyecek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Bu hafta bizden üst sırada olan 5 takım da puan kaybetti. Çok güzel bir hafta oldu.
 
Defansif anlamda organizasyon hataları yapmadığımız bir maç oldu. Santradan yediğimiz gol Günay'ın düşük zekası ile ilgili. Bir de duran top golü var. Stoper olarak Leo Gencer yerine Lokman Emrecan ikilisi olumlu bi hava kattı takıma.
 
Belalımız Pote'ye pozisyon vermeyen Lokman - Emre Can ikilisini tebrik etmek lazım.
 
Leo'yu sol bekte kullanmak daha iyi olacak gibi stoperdense.(Sezon sonu geldi hala konuştuğumuz şeylere bak)
 
Gosso çok iyi bar maç çıkardı.
 
Jahovic her zamanki gibi. Beslersen yazıyor.
 
Tayfur ve Halil ikilisi çok etkiliydi. Kanat oyuncularımız böyle oynadığı sürece oyundan kolay kolay kopmayız geriye kalan haftalarda.
 
Hakan Barış konusunda acayip yanıldım. Maç başında bu herif niye 10 numara giyiyor Murat Akın'ı 10 numara pozisyonunda oynatmak lazım demiştim fakat Hakan oldukça etkili oldu. Umarım lig bitene kadar bu istikrarı sürdürür.
 
Günay kara bela. Bu adamı tribüne neden çağırdılar anlayamadım. Maç 2 2 bitse ana avrat küfür edilecekti. Bu kadar anlık tepki vermeyin artık. 4 maç önce S.ktir ol git diye bağırdık. Eskişehir maçında top Günay'a gelince ıslıkladık şimdi tribüne çağırıyoruz. Son bir kaç hafta yeniliyor olmamıza rağmen çok kötü değil diyordum fakat bu heriften kurtulmamız lazım. Eskişehir ve Ads maçlarında yediği gollerin izahı yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
oniki, foruma yazdı.
Teknik direktör işini bu kadar kafaya takmayın. Bana kalırsa da daha iyi bi hoca bulunabilirdi Vural'a kadar ama belli olmuyor bu işler. Takım yönetmek oyuncu tokatlamakla olmuyor taktik de bilmesi lazım diyenlere de aylardır Okan Buruk'la çalıştığımızı hatırlatmak isterim. Taktik bilgisi olarak Okan Buruk'tan daha zayıf olacağını sanmıyorum. Herif arka arkaya 2 deplasman maçından birine Gosso'suz 4-2-2-2 çıktı. Diğerine 5-2-2-1 çıktı. Buna katlanmış bir tribünüz. İnşallah Önder Özen gibi çıkmaz diyelim, pozitif olalım. Hocaya daha antrenmana çıkmadan istifa diye bağırmak üzereyiz. Gerek yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER