#
#
drinktilloblivionn, foruma yazdı.

"baturman_41" dedi ki;

"Mose" dedi ki;

Para aldığını sanmam yazıları filan mantıklı ama kulüpten veya yönetimden biri burada hala tek başına savunma yapıyor dün acaba söyleşiye geldimi söz aldımı merak ediyorum cevap verir umarım kaçak güreşmez

Para almakmi güldürdünüz beni eksik olmayin...
 
Ne yönetimden birini tanırım,nede yüzyüze görüşmüşlüğüm var,Ocak Ayında Bahri Yavuzu Sosyal mesyada cok sert eleştirdim sebebiyse konuşmaması suskun kalmasi taraftarı bizleri eskisi gibi bilgilendirmemesiydi.
 
Ancak Eksikleri olmasına karşın Cok büyük katkıları olduğunuda inkar edemem.Parası varmı yok,fakat sizlerin paralı bir Başkan beklentisinide hayretler içerisinde takip ediyorum.Bahri gitsin Ahmet gelsin,Hasan gelsin gelsinde bu gelende belediyenin eline bakacak,cebinden Kocaelispora delikli kuruş vermez kimse,yarin bir çıkar benim 20 milyon nakitim var vereceğim,karşılıksız gönülden derse inanin sonuna kadar destek olurum ancak böyle bir duruma kesinlikle inanmiyorum.
 
Belediye Tahir Bey Bahri Yavuza güveniyorum dedikten sonra ne yapalim???
 
Toplantiya gelmedim,şehir dışında yaşıyorum saklayacak biri değilim...
 
He şehir dışında yaşamam Kocaelisporla ilgili yorumlarda bulunmama engel değildir umarim sizler için???

Bence baturman_41 Bahri Yavuz, çünkü delikli kuruş tabirini en çok o kullanıyor :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.

"moshee41" dedi ki;

"baturman_41" dedi ki;

Klüp tesis kazanmiş emeği geçen herkese teşekkür ederim ben,bence bütün taraftarlarinda teşekkür etmesi gerek.Nasil olumsuz olduğunu düşündügünüz durumlarda eleştiri varsa bu tip olaylardada alkışlamayı bilmeliyiz.Transferin açilması kadar önemli bir olay bu benim için bu takimin 7-8 senedir tesisi yoktu çok şükür bu işde halloldu...

tesis falan kazandırılmadı yıne ağıza bır parmak bal çalındı. hadi çık dediklerinde tıpış tıpış çıkacaksın o tesıslerden

Bahri Yavuz ile Süper Lig'e, hatta bize vaadetmediği Şampiyonlar Ligi'ne, Nou Camp'a! Yine de ben ultra mega süper başkan ile süper amatörde sürünmeye varım!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.
Adam da onu söylemiş zaten. Tek başına her şeyi halledemiyorsun, Belediye Başkanını tek başına oyunun içine çekemiyorsun demek ki. Güçlü, şehirde sözü geçen, sevilen bir yönetim kurulu kursaydı, her şeyi ben yapacağım demek yerine mantıklı bir görev dağılımı yapsaydı, onun yanında kendisini sürekli destekleyen taraftar ile bir kamuoyu oluşturmayı deneseydi neler olurdu acaba. Zamanında küfür yiyen, Serhan'a verdiği paralar çarçur edilen adamın giderayak Kocaelispor için para harcamamasına da hepimiz hak vermeliyiz bence. Siyasi görüşüm onlardan farklı olsa da ben hak veriyorum en azından. Belki de bu dediklerim yapılsaydı da Karaosmanoğlu'ndan bir dönüş alınamayacaktı.
 
Belli ki Bahri Yavuz konusunda anlaşamayacağız sizinle, sizin gibi düşünenlerle. Başkan zaten bırakmayacak gibi. Zaman her şeyi gösterecek. Umarım tekrar tekrar haklı çıkmayız muhalifler olarak. Çünkü haklı çıktığımız her sene yerimizde sayıyoruz, hatta cepten yiyoruz.
 
Başkan borçsuz olmanın yanında sportif başarı sağlasın (en azından hedefi sportif başarı olsun), eskisi gibi şeffaf olsun, tribün işlerine karışmasın, taraftarı ayrıştırmasın, muhalif seslere ve eleştirilere açık olsun, bakalım bu kadar tepki yükseliyor mu kendisine. Ancak görünen o ki başkan bu agresif ve despot tutumunu daha da sertleştirerek sürdürecek. Taraftarlarla bağı tamamen koptuğunda gelecek tepki, tribünde karışıklıklar, sonrası karanlık...
 
Acaba diyorum ki Serhat'ı kaybettiğimiz o lanet gün yaşanmasaydı, Özgür Taşkıran ve ekibi Bahri Yavuz'u dengeleyici bir güç olarak görevlerine devam etselerdi, KEV süreci nasıl yönetilirdi, transfer açılır mıydı, o sene Altay yerine biz çıkar mıydık, şu an borçsuz bir şekilde, 1. Lig'de oynayan biz olur muyduk? Sorular sorular...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.
Yönetimden istifa eden Volkan Özön: “Bahri Yavuz yönetimde yetersiz kaldı!”
 
Kocaelispor Yönetimi’nden Çorumspor maçı sonrası istifa eden İş adamı Volkan Özön, istifa gerekçelerini Kocaeli Koz’a anlattı. Özön, “Bahri Yavuz yönetimde yetersiz kaldı!” dedi.
 
Kocaelispor, bir sezonu daha geride bıraktı. Bir üst lige çıkma şansı, Çorumspor maçında sona erdi. Bu kayıp ve bir üst lige çıkma beklentisinin son bulmasıyla gözler yönetime çevrildi. İstifa etmesi beklenen yönetimden böyle bir açıkla gelmedi. Çorumspor maçının arsından hemen istifasını veren yönetici Volkan Özön ise bu çıkışıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Süreci Kocaeli Koz’a anlatan Özön, “Başarısızlığın sebebinin ben olmadığını bilerek istifa ettim” dedi. Özön, Bahri Yavuz’un yönetimde yetersiz kaldığına da vurgu yaptı…
 
“BEN İKİ AY ÖNCE OTOBÜSTEN İNERİM DEMİŞTİM”
 
Kocaelispor’un play-off mücadelesini kaybetmesinin ardından istida ettiniz? Bu kararı nasıl aldınız? Biz yönetime 2 yıl önce girdik. Bu şehrin değerine değer katmak istedik. İlk yıl güzel geçti. KEV süreci atlatıldı. Borçlar kapatıldı. Kimine göre kimine göre yanlış ancak bir şeyler yapıldı. Geçen yıl olamadık ancak bu yıl çok umutluyduk. Çorum’da 1-0 aldığımız maçı burada 3-0 vermek kabul edilebilir bir şey değildi. Bunda herkesin eksikliği var. Bir kez şehir havaya girdi. Bu hezimeti kimseye anlatamazdık. Ben 2 ay önce yönetim toplantısında “Ya ben bu sene şehir içinde otobüsün tepesine çıkarım ya da sezon sonu otobüsten inerim” demiştim. Ben bu mesajı çok önceden vermiştim.
 
OLDUĞUMUZ YERDE SAYDIK
 
Son maçta bu kararı aldığınız anlaşılıyor. O andaki duygularınız neydi. Nasıl hissettiniz? Maç bitti yönetim istifa sesleri ve küfürler vardı. Belki birkaç gün sonra istifa edecektim ancak o anda karar verdim. Çok üzgündüm. Başarısızlığın sebebinin ben olmadığını bilerek istifa ettim. Ben bu kulübe hizmet ettim. Sponsorluklar bulduk, kombine sattık, bir şeyler yaptık ama. Bu noktadan sonra futbolcuya kalıyor. Transferin açık olmaması da bizi etkiliyor. Bu yıl olduğumuz yerde saydık. Ben başkanı ve yönetimimizi başarısız olarak görüyorum. Taraftar sondaki fotoğrafa bakar. Limana yanaştın mı yanaşmadın mı onu tartar. Denizde boğuştuğun dalgalara bakmaz. Futbolda galibiyet varsa stat dolar, övgü yağar. Galibiyet olmazsa stat boşalır övgü olmaz. Taraftar sonuç odaklıdır. O yüzden istifa kararı aldım.
 
“İSTİFA EDECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORDUM”
 
Mevcut yönetimden bu istifa kararınıza nasıl tepki aldınız? Erken oldu, beraber karar alsaydık dediler ancak ben bekledim ki arkamdan istifalar olur ama olmadı. Hepsi benim arkadaşım. Akıllarında ne vardır bilmem. Hepsiyle görüşüyorum. Süreç nereye gider gerçekten bilmiyorum. Benim bu istifam, Kocaelispor’un peşini bırakacağım, sevdamdan vazgeçeceğim anlamına kesinlikle gelmiyor. Biz yine devam edeceğiz. Kocaelispor bizim sevdamız. Desteğim devam ediyor. Ben bu şehrin bunu hak etmediğini düşündüğüm için istifa ettim.
 
“HER ŞEYİ TEK BAŞINA YAPAMAZ”
 
Kocaelispor yönetimi istifa etmeyecekse bundan sonra ne yapmalılar? Yönetimde yorgunluk var. Arkadaşlarımızda bırakma isteği zaten vardı. Benim yönetimdeyken söylediğim şeylerden biri aktif olmayan ve ayrılmak isteyen arkadaşların yerine yenilerini almaktı. Bu arkadaşlara müsaade edilmeliydi. Bu bir eksiktir. Bir de tabi iş paylaşımının iyi yapılması lazımdı. Bahri Başkan birçok şeyi kendi yapmaya çalışıyor. Yoruluyor. Doğru dediği şey yanlış da çıkabiliyor. Bence herkesin yetkinliğine göre görev dağılımı yapmalıydı. Bu kulüp yükseldikçe çalışma artıyor. Tek kişinin süreci yönetme şansı kalmıyor. Yönetmeyi yönetime yaymalıydı. Bahri Başkan yönetimde yetersiz kaldı diye düşünüyorum.
 
TRANSFER YASAĞI AÇILMALIYDI
 
Bu transfer yasağının bir şekilde açılması o paranın bulunması gerekiyordu. Bir şekilde bu atmosfer yaratılabilir borç kapatıldı. Transferin açık olması futbolcuyu da kendine getirir. Ben son maçta birkaç kişinin oynamadığını gördüm. Futbolcunun oynamazsam başkası alınır korkusunu yaşaması lazım. Tüm takım için değil bu söylediklerim. İçlerinde birkaç kişi var. Onlar da belli oluyor.
 
KOCAELİSPOR’DA BAŞKAN SORUNU VAR MI?
 
Problem neyle ölçülür? Başarı yoksa ne yaparsan yap başarısızsındır. Ben başarısızlığı kabul ediyorum. Verilen mücadeleyi tabii ki kimse inkar edemez. Çoluk çocuğumuzdan zaman ayırıp bu işe koştuk. Yönetimde ne sahaya ne deplasmana gelmemiş insanlar var. O zaman bu arkadaşlar neden yönetimde? Kulübe bu yıl 300-400 bin TL para kazandıran insanla bu bir olur mu? En ufak deplasman 3-4 bin TL. Yani bir sayfa geride kaldı. Benim yöneticilikten ayrılmamın nedenlerini kısaca toparlamaya çalıştım. Başarısız olduk istifa ettim.
 
https://www.kocaelikoz.com/guncel/yonet ... 44251.html
 
Not: İmla hataları Kocaeli Koz'a ait.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.

"zebercet41" dedi ki;

Aziz yıldırım gibi bunlar 300 kişilik küçük bir grubcuk der yakında faşist. Devre arasında kev kasasında para var diyordu yurt murt işleri vardı şimdi ondan hiç bahsetmedi mi.

İçerideki Çorum maçından önce KEV kasasında kalan paranın bir kısmı ile futbolculara olan borçları ödemiş. Öyle bir şey okumuştum bir yerlerde. Belki o para da gitti. Bahsetmemesinin nedeni bu olabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.
Güç zehirlenmesi yaşamak ve koltuk sevdası ülke insanının genlerinde var demek ki. Bahri Yavuz örneğinden bunu anladım ben. İlk senelerdeki Bahri Yavuz nerede, şimdiki adam nerede. Sanki kulübün sahibi de yeni başkan adayları beni ikna etmeli diyor. Seçimle de gitmek istemezse şaşırmam :D
 
Bir de malum sayfada İzmit'in çocuğu herkese yeter demeye başlayanlar var şu durumda bile. Yetmediğini görmek için neler olması lazım çözemedim. Bahri Yavuz ile senelerce alt liglerde kafaya oynamayı tercih ederlermiş. Yaratılmak istenen müşteri/ taraftar profiline ulaşmış görünüyoruz. Çift takımlı olsun, sorgulamasın, istifaya davet etmesin, sportif başarı önceliği olmasın, lisanslı ürün alsın, iki edebi cümleye kansın...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.
Büyük başkan geldiğinden beri hiçbir zaman "Takımı ayağa kaldıracağız." demediğini söylemiş. Nou Camp fotoğrafı paylaşıp gazı başkaları vermişti herhalde. Ayrıca kendini ve takımı başarılı görüyormuş.
 
ebercet'in dediği gibi bu adamın hiçbir zaman transfer yasağını kaldırmak ve üst liglere çıkmak gibi bir derdi olmamış. BKY denen bok çukurunda halen ateşli bir şekilde büyük başkan savunuluyor. Bu saatten sonra yaşadığımız kötü şeylere üzülmeyecegim. Çünkü biz bunları hak ediyoruz. Kabul etmek gerek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.

"kandıra41" dedi ki;

Bky de durum nasıl haklı sitem eden insanlara bahrisporlular gene karşı çıkıyor mu? Malum takip edemediğimizden

Az önce okuduğum bir gönderiyi özet geçeyim: "En ufak mağlubiyette, kötü günde ortaya çıkan kan emiciler, vampirler, çıkın ortaya, gün sizin gününüz. Körfezi satanin..." diye devam etmiş arkadaş. Biz her şeyi hak ediyoruz. Daha çok sürünürüz bu kafayla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.
Finali göremeyiz, İzmit'in çocuğu herkese yetmiyor demiştim daha önce. Keşke haklı çıkmasaydım, çıkmasaydık. Muhalif ilan edildik, sonuç ortada. Diğer arkadaşların da dediği gibi boş edebi cümleler, altı boş gazlar bir yere varmamızı sağlamadı, sağlamayacak.
 
Bahri Yavuz'u başta hepimiz destekledik ama seneler geçtikçe ilk baştaki sempatik, şeffaf adam gitti, yerine bir mini diktatör geldi. Artık Bahri Yavuz'un Kocaelispor'a bir şey katabilecegini sanmıyorum. 5 senede BAL'dan çıkmak dışında olumlu tek bir şey yok. KEV tesisleri satıldı, onu bile lehimize kullanamadık, transferi açmak yerine devlet borçlarının peşine düştük. İstifa etmeli. Kan değişikliği işe yarar belki.
 
Bir paragraf da Enver Güler için. Kendisi de acilen bırakmalı. Belli ki olmuyor. Tribünün hakkını veremiyor. Eleştiri kaldıramıyor. Malum sayfaya "Demek ki tokmaksiz olmuyormuş" yazıyorum, "Ağabeyin bana da tokmak atsaymis ya" diye mesaj gönderiyor. Zamanında aynı otobüste deplasman yaptığı insana sallıyor.
 
Kesinlikle genel bir kan değişimi şart. Yönetimi, tribün lideri, futbolcusu... Yeni yüzler, yeni hedefler, yeni heyecanlar gerek. Haa bu arada yeni yüzler diyorum ama tribünde kime ihtiyacımız olduğu çok açık. Toptaş'ın tüm maç kendini yırttığını görmeyi özledim. Serhat'in anısını yaşatmak için dönmeliler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
drinktilloblivionn, foruma yazdı.
Gollü beraberlik iyi olur derken kazanmak süper oldu. Burak Süleyman'ın etkisiz olmasına rağmen takım son haftalardaki kötü görüntüsünden uzaktı. Finalde kim gelirse gelsin bir şekilde çıkmalıyız artık. Sürekli olumsuz görüş belirttim play-off ile ilgili ama şu an feci ümitliyim. Yanılt beni Körfez :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER