#
#
bonbonera, foruma yazdı.
maçı kazandık bitti, aradan 24 saat geçti fakat bir gerçek var o hep kalıcı, cüneyt çakır art niyetli kötü hakem, ebediyete kadar böyle kalacak tarihe kötü hakem olarak geçekecek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.

"Bozkurt1903" dedi ki;

Türkiye’de 15 kişide mutasyona uğraşmış virüs tespit edildi.

virüslerin yüzde %99 mutasyona uğruyor!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.

"körfezlee" dedi ki;

Bu virüsü dünyaya yayan Wuhan şehrinde yılbaşı partileri yapılıyormuş milletde maske yok bu haberleri görünce tansiyonum çıkıyor bunlar yüzünden kaç ailenin canı yanıyor bu kansızlar parti yapıyor.Allah bunları bildiği gibi yapsın şu dünyada nefret ettiğim tek ülke

çin doğru işler yaptı, tüm ülkeyi değil sade virüsün görüldüğü bölge Wuhan karantinaya alındı. Ve en önemli olan nokta pcr-testi, çin PCR testi, bir yerine 3 gen dizisini test ediyor ve 'devir sayısı' olan Ct değeri önemli ölçüde daha düşük ayarlanmış, sonuç: bir pandemi değil, yaygın bir grip oluşumu. Bizde ve avrupa'da kullanılan pcr-teslerinin ayarı 1 ile 2 gen dizisi Ct değeri yükseltilmiş ve böylece pozitif sayıları çoğalıyor. Kullanılan pcr-testleri şu sırlar hatalı pozitif oranı yüzde %90 diğer yandan neye pozitif gösterdiği belli değil yani corona olması meçhul başka mikrop/virüs olma ihtimalide var. internette ararsanız bulursunuz, birkaç hafta önce avusturya parlamentosunda coca-cola test edildi pozitif çıktı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.
doğru beyninizi fazla sulandırdım biraz hava almaya çıkacağım :)
 
sizi 18 sene önce bugünler de yaşayacaklarımızı anlatan Ceza ile başbaşa bırakıyorum ;)
 
Bazı bilim adamı ve profesörler, çarelerini bulamadıkları fakat kendi ürettikleri mikroba, virüslere panzehir icat edemediler
Nedeni belli bence; savaşı seviyorlar
Her gün yeni ölüm makinesi icat edene ne diyelim?
Allah kurtarsın onu! Böyle tutsak etmiş boş düşünceden, kanına girmiş ifritten, vakti dolmuş kimlikten, feri sönmüş gözlerden
 
Tek bir ihtimal var, metafiziksel ihtilal
Ölüme giden atardamar. Ne kadar insan ömrü var?
Kobay edilen tüm insanlar, zehire reklam olacaklar
Kahramanlığıysa kahpeler yazacaklar
 
http://www.youtube.com/watch?v=6sTAIeUFJyk
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.
bill gatesin abd kanalı cnbc verdiği röportaj da üretilecek aşının insanların onbinin birinde kalıcı ağır yan etkilerin oluştuğunu söylüyor. dünya nüfusuna vurunca 700.000 insan yapıyor! gates sorumliyet kabul etmiyor, şu sıralar devletlerle mağdurların tazminatı üzerine pazarlık yapıyorlarmış. geçen aklıma geldi, bill gates deccal olabilir mi?
 
https://d33wjekvz3zs1a.cloudfront.net/w ... ad.mp4?_=1
 
dünyada covid-19 dan ölen sayısı 287.909 aşının yan etkileri virüsden daha tehlikeli. mezar taşında "coronodan kurtuldu, aşısı öldürdü" yazar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.

"Semt1928" dedi ki;

Tedbirleri gevşetme kararı alan Almanya’da virüsün bulaşma oranında yeniden artış görülmüş.
Güney Kore de yeni vakalar çıkmaya başlayınca 2. dalga korkusuyla bar disko gibi eğlence mekanları tekrar kapatılmış.

Almanya da görülen artış sayısı "Robert Koch Enstitüsünün" tahmini!!! TAHMİN!! TAHMİN!! TAHMİN!!! bizim futbol bahiscilerinin tahminleri daha garantili. Robert Koch Enstitüsü 6 mayıs da o güne kadar yayınladığı verilerin hatalığı olduğunu açıkladı ve verileri aşağı çekti, yani güvenilir kurum değil! https://www.tagesschau.de/investigativ/ ... i-103.html
 
ama almanya da dün başka bir bomba patladı. içişleri bakanlığında görevli bir memur önemli raporları dışarı sızdırdı! https://www.tichyseinblick.de/daili-es- ... -erwiesen/ ben tercüme yapmayacağım size bırakıyorum. ImTranslator yamasını tavsiye ederim googledan iyi.
 
güney kore haberi FAKE NEWS(sahte haber) benim anlamadığım, Gezi Direnişinde gözümüz kulağımız olan halktv nasıl olur kendilerini yalan haber dalgasına kaptırır? bazı muhalif sandığımız kesim iktidar gibi corona'yı fırsat bilip kendi menfaatlerine kullanıyor, şahsi kanım. neoliberal faşist düzende at izi it izine karıştı tek güvenilir haber kaynakları kalmadı!
 
güney korede ikinci dalga olmadı kendiniz bakın; https://coronavirus-map.com/ Vaka sayısı; 10.909, Vefat sayısı; 256, İyileşenler; 9.632 dünyanın hiç bir yerinde ikinci dalga olmayacak çünkü pandemi bitti.
 
sade bizde yandaş medya var sanıyorsanız yanılıyorsunuz. kendiniz görün medya bizi nasıl aldatıyor; https://www.bitchute.com/video/JqgTSzZyCVm6/
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.
ellerine sağlık Murat Soydan nikli biri detaylı araştırma yapmış mutlaka okuyun ve nasıl bir yalan dünyanın içinde yaşadığınızın farkına varın AÇIN GÖZLERİNİZİ!
 
... 4457752583
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.
biz birinci dalgayı görmedik ikinci dalga nasıl olacak merak ediyorum. Türkiye de dün şimdiye kadar tespit edilen vaka sayısı 135.569 toplam vefat 3.689 iyileşenler toplam iyileşen 86.396
 
toplam vaka 135.569
toplam vefat 3.689
toplam iyileşen 86.396
sonuç = 45.511 henüz acil servislerin kapasitesi yüzde 40 civarında! düşündüm de, sağlık sistemimiz süper diyoruz bazı avrupa ülkeleri de aynısını iddia ediyor. madem öyle neden şu an tüm dünya covid-19'a odaklanmış diğer hastalara bakılmıyor? böyle süper sağlık sistemi olmaz! süper sağlık sistemi bütün hastalananlara aynı anda hizmet verendir.
 
Sorular;
 
vefat edenlerin kaçı direk coronadan, kaçı corona sayesinde(ön hastalıklar) hayatını kaybetti?
 
tekrar soruyorum, ikinci dalga sonbahar da gelecek deniyor. aynı mevsim her yıl olduğu gibi grip salgını başlıyor, covid-19 ile influenza virüsleri nasıl ayıracaklar?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.

"shinamira" dedi ki;

Yargılamak için söylemiyorum, senin fikrindir tabii ama önceki yazılarını da düşününce, çok farklı bir dünyada yaşıyorsun kardeşim. Belki de biz çok safızdır bilmiyorum ama eldeki verilere bakarak, dünya genelindeki milyonlarca sağlıkçı yerine Tanzanya devlet başkanının açıklamalarına itibar etmen çok değişik. İyi-kötü demiyorum: Değişik. Rengarenk bir dünyan var.
 
Bu arada açıp okumadım bile önyargımı mazur gör ama ejder meyveli smoothie'nin testi pozitif çıkmış diyorsun ya :(

dünya gittikçe garipleşti ve biz içinde yaşamak zorundayız, belki hep garipti yeni farkına varıyoruz.
 
Gerçekten garip, insana göre tasarlanan covid-19 test kitleri motor yağı, bitkiler nasıl cevap verir? tanzanyalılar kanıtlamışlar başkanları dsö'ne isyan ediyor bence haklı. türkiye, ingiltereye çürük malzeme yollamış mesela evet çok garip.
 
ben dünya genelinde çıkan insanları paniğe sokan korku salgılayan haberlere artık inanmıyorum biraz derin araştırırsan %80'nin sahte olduğu birer birer ortaya çıkmaya başladı. benzer durum 2009 senesin de domuz gribi yalanıyla yaşadık hala akıllanmadık! şimdi ikinci dalga gelecekmiş, ne zaman? sonbahar da eylül sonu ekim başı. garip değil mi aynı dönem grip dalgası başlıyor nasıl ayıracaklar virüsleri, corona mı grip mi?
 
şöyle bir haber çıktı bu sabah, https://tele1.com.tr/vali-soke-edici-de ... ar-160902/
 
önceki yazıları mı okuduysan o haberde geçen hastaların çoğu latin ve siyah asıllı olduğunu iki gün önce yazdım.
 
gerçeklerin ortaya çıkması gibi bir alışkanlığı var!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bonbonera, foruma yazdı.
şimdi seyredecekleriniz ne şaka nede ofansif mizah! Tanzanya sağlık bakanlığı motor yağı, bitkiler ve hayvanlar üzerinde covid-19 testleri yapıyor ilginç neticeler çıkmış. örneğin Jackfruit ( Jackfruit bilmeyenler http://www.haber7.com/saglik/haber/2408 ... i-nelerdir) covid-19 testi positif çıkmış, gerisini seyredin kararı siz verin
 
http://www.youtube.com/watch?v=wKRcPFk3v9k
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER