#
#
18yıl, foruma yazdı.
Herşeyde İzmirlilik arayan çiğdem gevrek darı diyen insanlar istanbul takımı tutmakta sakınca görmüyor bu şehrin gerçeği bu. Biz onların yanında azınlığız ama az değiliz. Elden hiçbirşey gelmez demek hatalı illaki yapılcak şeyler vardır klüple birlikte. Geçen gün hattımı GözGözcell'e geçirmek istedim 2-3 tane turktelekom dolaştım çalışanlar bilgisiz dışardan geçiş kapanmış meğerse neden kapalı internet sitesinde görünüyor diyorum bilgi yok,başka tarifelerimiz var ona geçirelim diyorlar ben sadece Göztepe için geldim turkcel vodafone telekom hepsi aynı gözümde deyince kalıyolar öyle.klübün haberi var mı acaba? Anlaşma yapılan kurum beklediği ilgiyi görmemiştir kapatmıştır ama orda Göztepeye ait ürünü ipotek altına alıp kapatması hoş değil.
 
Bu şehirden siyasisinden zengininden destek görmedik ama taraftarın misyoner gibi yeni nesilleri kazanma çabasınıda görüyoruz,hepimiz mahallemizdeki çocuklar olsun okul arkadaşları olsun yakın çevre olsun Göztepeyle temasa geçirme çabası vardır demem o ki bu bir süreç bu sene olmasa bile önümüzdeki senelerde Göztepe gerçeğini herkes yaşıyarak görcek. Süper lige çıkmamızla insanların gözünde klasımız arttı yaptığımız hatalarla marka imajımız düştü biraz doğru. Ama stadyum büyük bir şans tekrardan ivmeyi çıkarabiliriz. Klüp klasik olcak ama her hafta 2 okulu ziyaret etse yeni stadta belli miktarda okullara bilet ayırsa o bile bir katkı sağlar gelecek için.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.

"inadınagözgöz" dedi ki;

Lan atınç ne alaka ***

http://www.youtube.com/watch?v=RylJf8eDTVg
 
Reis kulağın kesiktir senin haberin olmadı mı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
Başarılı olmak için önce geçen seneki başakşehir maçı konsantrasyonu lazım her an mücadele etmeli ki diğer alanlarda her takımdan geriyiz. Kağnı gibi hücuma çıkıyoruz savunma oturduktan sonra adam geçemeyen boşa top atamayan boşa kaçmayan oyuncu topluluğuyla gol atma ihtimalimiz 0a yakın hızlıca çıkmalıyız. Artık kanattan yeteneksiz oyuncunun açtığı kötü ortayla Erene gol attıramıcağımızı anlayıp farklı şeyler denemeliyiz. Doğru kadrolarla çıkıp farklı isimlere yer verip takım içi rekabet olumlu anlamla artırılmalı.
 
Bunların hepsini iyi yapsakta bu kadro yetersiz iyi transferler son gün bile olsa şart..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
Ciddi bir şekilde sahada deniz yasin halil castro maalesef serdarıda benzettiler kendilerine ve yeni gelmesine rağmen ereni görüpte heyecanlanan tamam bu maç farklı olcak diyen var mı? Biz sahada bunları görüp ne oynucaklarını veya oynamıcaklarını bilirken sahaya çıkan adamda yanında oynadığı adamı ve kendini bilip kapasitesiyle birlikte psikolojik yorgunluk veya bıkkınlık yaşamaz mı şu geçen seneki ve bu senekilerden kurulu kadro hem istek olarak hem azim olarak metal yorgunluğu yaşıyor bir tek pokoyu bunun dışında tutuyorum ortayı ayakta tutan tek adam o.
 
denizin yasinin vs. artık direk 11 veya alternatif oyuncu olarak sahaya girmemesi için ne yapması lazım aynı şekilde yedek klübesinde oturan oyuncunun forma kapması için tamer tunanın rüyasına ak sakallı dedenin girmesi mi lazım illa? hazırlık maçlarında gördük genç oyuncular çatır çatır oynadı eren dediğimiz adam bizim bu oyun sistemi içinde başarılı olma ihtimali yok 3 maç değil 33 maçta oynasa rakip önüne topu bırakmazsa gol atamaz neden ege düşünülmüyor yasinin oynadığı topu yalçın oynayamaz mı? Mesele genç oyuncu oynatmakta değil mantık hatası var burda adamın kafada belirli oyuncular var her maç bunlar üstünde dönüyor e başarısısız sonuç olarak ne isimler değişiyor ne sistem nasıl başarı gelcek? bu kadro 18 maçta gol atamadı daha kaç maç beklicez?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
Şu Jerome nerde Allah aşkına ya? Bu kadar kötü kanat ve orta sahayla o kadar kafa topu indirmesi sağa sola koşması 3-5 tane gol atıp asist yapması falan mucizeymiş meğerse. Eren bitmiş ya da bizim aradığımız bize ilaç olcak tipte oyuncu değil.
 
Sonerin gelmesiyle o eksik olan bölgenin dolduğunu hatta ordan katkı aldığımızı farkettik. Daha ilk maç olmasına rağmen yararlıydı. Daha haftası dolmadan ona penaltı kullandıran takımın oyuncularının kapasitesini siz düşünün işte..
 
Eldeki veriler bu oyuncu kadrosunun bilmemkaçıncı maçının gol atmadan bittiğini söylüyor bir an önce ileri hat yeni oyuncularla dağıtılmalı. Bizde bir hastalık var gelen oyuncu bir süre sonra bütün meziyetlerini kaybediyor geri geri gidiyor anlayamadım. Yasinmiş Denizmiş Halil Serdarmış kim bunlar ya? Çapları yetenekleri ne? Ben artık bu adamların oyuna girip hiç birşey yapmamalarını izlemek istemiyorum. Kenardaki Yalçın 18'e giremeyen Hüseyin bunlardan daha iyi oynamazsa adam değilim. Hele o Serdar ya bir insan bu kadar mı geriye gider osmanlıda orda burda yargı dağıtan adam mankurt olmuş resmen.
 
Mossoro gelince direk monte şekli. Bir tanede skorer gerçekten katkı yapcak kanat forvet alabilirsek bu arada iyi olur. Sene içinde Halille Serdardan yedektende olsa katkı alırızda Denizle Yasin yol alsınlar bir zahmet.
 
Transferlerin eklenmesiyle ve doğru kadro tercihleriyle iyi skorlar alırız yine çok kötü başladık ama düzelcek inşallah
 
Son söylemek istediğim Reis'i kimse adam yerine koyup ne tribüne çağırdı ne destek oldu ama en ufak hatasında hakaretlere uğradı herif sessiz alçakgönüllü biri kapasitesi dahilinde her forma giydiğinde mücadelesini verdi bu arkadaşı seviyorum ben mücadelesi için teşekkür ediyorum en azından.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.

"Russell35" dedi ki;

Bana göre de kadro kötü değil zaten ama bu takımın geçen seneden beri on numara ve golcü eksikliği var. Golcü konusunda kolayına kaçıldı. İhtiyacımız olmayan tipte golcü alındı. On numara zaten alınmadı. Bu iki transferin iyi şekilde yapılması bile takımı toparlayacakken transferler yapılmadı. Yine de çok kötü oynamıyoruz ama atak yapamıyoruz da. Geçen senenin başıında da atak yapamıyorduk. Jerome geldi biraz atak yapabilir hale geldik çünkü adam atılan bütün hava toplarını neredeyse alıyordu. Orada 2 3 kişiyi zorluyordu. Bizi hücum da tutuyordu, hücumda çoğalablmemiz için topu bekletiyordu. O kadronun üzerine en azından iyi bir on numara alınsaydı belki yine bunları konuşmuyor olurduk. Bunun yanı sıra ısrarla Deniz Kadah'ın oynatılması. Geçen sene Borges ısrarından vazgeçildiğinde takım nasıl iyi yönde fark ettiyse, Deniz Kadah'ın da oynamaması ile yine pozitif yönde yol katederiz. Ayrıca oyun anlayışımız hücumda çoğalmaya müsait değil. 6 7 savunma yapan oyuncunun arasında 3 4 hücum yapan oyuncumuz kaybolup gidiyor. Bu zamana kadar Tamer Tuna'nın bunları görmemesi de kafalarda soru işareti bırakmıyor değil. Tamam transfer istiyoruz, istiyorsun da iyi performans vermeyen oyuncuları da ısrarla, aynı taktikle oynatmaya devam ediyorsun.

Olay bu kadar basitken yapılcak şeyler yapılmadı yapılmayacak şeyler yapıldı takım atak yapamaz halde taraftar moral olarak bitik ama tek iyi haber dibi gördük. İyi transferle hocanın ısrarlarından vazgeçmesiyle birazda şansla rüzgarı tersine döndürürüz bizim şu anki başarısızlığımızda kadronun kalitesizliği%49 moralsizlik 51 etkilidir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
Şaka maka sahada kora kor oynayıp hücumu bir şekilde sonlandırcak oyuncu iskeleti oluşturamazsak çıktığımız seneki Karabük takımı gibi olmaya aday şu an ki oyun. Bir yanım bu yönetim anlayışıyla ligde kalsak bile bir sonraki sene düşeriz diyor diğer yanım hayatımızın anlamı Göztepe neler çektik nerelerden geldik son nefese kadar klübün iyiliği için savaşmalı diyor. Yönetim transfer yapmıyomuş topçular gevşekmiş hoca yetersizmiş hepsi doğru ama tek bir Göztepe var taraftar olarak kendimizi çekersek daha kötü olcak malesef. Umarım doğru hamleler bir an önce atılır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
Geçen yorumlarda birisi yazmıştı yorum bu takımın ve oyuncularının gol atamadığı 17. maç oldu,Bu sene 4 hazırlık maçında ki hepsi süper lig altı takımlardı 2 gol atabildik 2 maç daha ekle bu sene 6 maç 2 gol. Bu istatistiklere ve oyuna bakarak ah vah edilcek zamanı geçmişiz bağıra bağıra gidiyoruz. Ya yeni transferler gelip yola bakılcak iyi kötü ya da kadro dışılar arka arkaya gelcek hiç şans verilmeyen oyuncularla yeni bir oyun denencek hiç bir şey bilmesem bile şunu biliyorum ki bu sahadaki oyuncular ve sistemden bir bok olmaz. Beto-Paluli-Reis-Leo-İçerdeki maçlarda Berkan-Castro-Poko-Alpaslan 3lü orta saha -Yalçın-Serdar-Jerome sakat olduğunda Ege Yedeklerde Hüseyin-Batuhan-Halil falan filan
İçerdeki maçlarda oyunu sıkıştırıp taraftar desteğiyle gol bulup üstüne yatmalıyız belki şansla -1-2 iyi sonuçla zamanla oyun düzelir optimist olmaya çalışıyorum ama erenle denizle yasinle gassamayla falan bırakın rezil oluyoruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
mac sonu skor ne olursa olsun tamerin bize yapcagi en buyuk iyilik istifasini sunmak olue bu anlayisin basarili olmasi imkansiz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
18yıl, foruma yazdı.
yav bilader su golu amator kumede yememelisin ne diyelim ki :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER