#
#

Gürsu Şarkaya

Arkandadır Bu Büyük Taraftar Ölümüne GalataSaray

caGe, foruma yazdı.
falcao - fizik olarak bitik
diagne - fizik olarak bitik
feghouli - fizik olarak bitik
arda - fizik olarak bitik
belhanda - direkt kötü futbolcu
 
hücum hattında fizik olarak bu kadar tıksız bu kadar bitik, üstüne formsuz futbolcu barındıran bir takımın başarılı olma şansı yok. düşünün yukardaki futbolcular o kadar bitik ki babeli o listeye eklemeyedim. fizik olarak yukardaki hepsini ezer geçer.
 
hoca ya bunlardan vazgeçecek yada bunlarla birlikte gidecek. bunun başka yolu yok.
 
etebo kırmızı kart görmüş hoca oyuna belhandayı alıyor. ya adamın hiç bir katkısı yok birde yaptığı pas hatalarından zararı var hoca hala bu yeteneksizden medet umuyor.
 
dünyada o kadar kaleci boşa düşüyor sezon sonu yada tonla ikinci kaleci durumunda olan kaleci var biz gittik kasımpaşada bile ilk 11 oynayamayan kaleciye kaleyi emanet ettik.
 
emre kılınç bugün kötüydü zaten son maçlarında hep kötü. falcao için söyleyecek bir şeyim yok müthiş penaltıcı. saracchi ve taylan iyi mücadele etti. geri kalanlarda vasattı zaten.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
top saracchinin sol el bileğine çarpıyor. sağ kolunun tamemen açık olması ve kale arkası açısından sanki sağ kola çarpmış gibi durması sebebiyle penaltı yorumu yapan çok olmuştur. ilk izlediğimde bende sağ kola çarpmış gibi gördüm.
 
bariz açık olan sağ kola çarpsaydı penaltı olurdu fakat top kapalı olan sol bileğe çarpıyor.
 
---
 
kötü oynadık. takım ısrarla kısa pas yapmaya çalışıyor fakat beceremiyor. ikinci yarı 10 kişi kaldığımızdan dolayı kısa pastan vazgeçeceğimiz için ilk yarıdan daha fazla atak yaparız.
 
etebo hem kötü oynadı hemde iki saçma sarı kart gördü.
 
yediğimiz gol yine fatihi hatası.
 
kadroda kerem var umarım ikinci yarı onu sahada görürüz.
 
belhanda-falcao-babel-feghouli ben artık bunlardan bir şey beklemiyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
Antalyaspor1966
 
ofsayt pozisyonlarında hücum oyuncusunun eli ve kolu yok sayılıyor, ofsayt çizgisi futbolcunun omuzundan çekiliyor. bu kuralı ben koymadım kuralıda tartışmıyorum. siyah formalı futbolcunun sağ ayağı sağ kramponu ofsaytı bozuyor. hakemler kurallara göre doğru karar vermişler.
 
---
 
Göztepe-Fenerbahçe maçında serdar azizin yaptığı penaltıda hakem aldanabilir ama VAR dan uyarı gelmemesi inanılmaz saçma. pozisyon kesinlikle penaltı değil. hakem VAR dan izlese kendini yere attın diye sarı kart vermesi lazım.
 
yine aynı maçta serdar azizin hakeme küfür etmesi hakemin onu cezalandırmaması Türk hakemliğinin özeti gibi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
fenerbahçe geçen senede aştı limitleri devre arasında eğrisini doğrusuna getirdiler dalavere ile ceza almasının önüne geçtiler. en azından göstermelikte olsa ufak bir ceza verirler diyordum kınama falan onu bile yapmadılar. bu sene allahyarı 1.5 milyon euro ya kiralamışlar diye laflar dolaşıyor, italyadan getirdikleri topçu net 2.5 milyon euroyu bırakıp fenere maç başına imza atmış falan :D
 
fenerbahçeye kimse ceza falan veremez zaten 2011 de ceza almayan bir takım harcama limitlerinden ceza alırsa haksızlık olur. fenerbahçeyi en başta kimin koruduğunu da biliyoruz.
 
anca anadolu kulüplerine ceza verirler.
 
fenerbahçenin bankalar birliği anlaşması var mı yok mu, varsa hangi şartlarda o bile muamma.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.

"Antalyaspor1966" dedi ki;

Antalyaspor-Gaziantep FK maçında Gaziantep'in attığı goldeki Ofsayt çizgisine bakın derim.
Adam paintten çizmiş gol olduğuna inanalım diye.Antepli oyuncunun tek kolu yok.Omuzda çizgi. :)
Komedi
hakemler doğru kararı vermişler, temiz gol.
 
ofsayt çizgisi gaziantepli oyuncunun omzundan çizilmiş yani doğru yerden. hücum oyuncusu eliyle koluyla gol atamayacağı için ofsayt pozisyonlarında elleri kolları yok sayılıyor.
 
aşağıdaki videoda zaten belli golün nizami olduğu.
 
https://tr.beinsports.com/lig/super-lig ... -mac-ozeti
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
neden sadece 96 dan öncesine ve son 15 seneye bakıyoruz? 96 öncesine bakabilirsin yada son 15 seneye de bakabilirsin ama aradaki 10 seneyi çıkartıp istediğin tarihlere bakmakta nerden çıkmış.
 
mesela Beşiktaşın şampiyon olduğu seneleri çıkartıp geri kalan senelere bakıp Beşiktaş hiç şampiyon olamamış sonucuna varabiliyormuyuz? yada 2017-2018 sezonunu yok sayıp Beşiktaş hiç şl grubundan çıkamamıştır diyebiliyormuyuz?
 
hani istediğimiz seneleri çıkartıyoruz ya o yüzden soruyorum
 
yoksa bu özgürlük sadece senin gibilere mi ait?
 
Galatasaray büyük değil, Beşiktaş yürü yol gösterir :lol: oldu gözlerim doldu.
 
biz uefadan evrakta sahtecilikten dolayı men yemedik, biz uefadan şikeden men yemedik.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
benim aklımda 2. nin direk katıldığı sene var gibi kalmış. öyle olmasa dahi bu konunun ana fikrini değiştirmez.
 
şampiyon olan takımın bile elemelerden geçerek katıldığı turnuvaya Galatasarayın topladığı puanlarla Türkiye şampiyonu direk katılır duruma geldi.
 
madem Galatasaray başarısız buyur başarılı olda cümle alem görsün.
 
2 maç yapmış 2 ayrı turnuvadan elenip dünya rekoru kırmış buralarda Galatasaray diye inim inim inliyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
takımlarımız avrupada başarısız Beşiktaşlılar olayı sidik yarışına çevirmeye çalışıyorlar.
 
eskiden şampiyon takım dahil eleme oynayarak şl ye katılırdık Galatasarayın topladığı puanlarla liderler şl ye elemesiz gitmeye başladı. hatta bırakın lideri GS ın topladığı puanlar sayesinde 2. nin bile şl ye direk katıldığı sene var.(2002 olması lazım)
 
Galatasaray avrupada son senelerde başarısız bunu biliyoruz ve söylüyoruz ama bu bir kere şlde gruptan çıkmış çeyrek final bile yapamamışlar tarafından alaya alınacak bir konu değil çünkü sizde başarısızsınız.
 
madem Galatasaray başarısız avrupaya tek katılan takım biz değiliz ya buyurun meydan sizin siz oynayın siz başarılı olun görelim.
 
sidik yarıştıracaksanızda 2. nin bile şl ye direk katılmasını sağlayın öyle puanlar toplayın sonra sidik yarıştırmaya çalışın.
 
bu sene 2 maç yapmış, 2 maçla 1 kere şl den 1 kere uefa dan elenerek dünya tarihine geçmişler gelip burada bıdı bıdı yapıyorlar :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
Hayatlari yalan, iftira. Galatasaray diye diye kafayi yediler.
 
Neymis marcao milli takim oyuncusuna tokat atmis, milli takim hocasi bu olay uzerine takimi mactan cekmis, hakem kirmizi kart gostermemis, tff olayi saklamis :D
 
Olm siz cahil misiniz?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
bir kaç futbolcu hariç çok iyi mücadele ettik. kaleci fatih hatalı bir gol yedi o şut dışında iyiydi. geri 4lü orta 2li söylenecek tek kelime sözüm yok.
 
diagne-arda-falcao-belhanda 4lüsünün oyunun herhangi bir tarafında gram faydası olmadı. ne savunmada önde basmada, ne hücumda üretkenlikte, ne koşuda ne mücadelede ne hava topunda 4ü hiçbir işe yaramıyor.
 
babel bu akşam kötü değildi ama sezon genelinde artık onunda sol tarafta değil santrafor bölgesinde değerlendirilmesi lazım. forveti ikileyeceksek iki tane tıksız yerine 1 tıksız ve babel denenebilir.
 
elimizde başka santrafor olmadığı için tıksız diagne veya falcao oynayacak tamam ama ardanın bırak ilk 11 i sonradan bile oyuna dahil olacak durumu yok.
 
feghouli de ilk yarıda bence iyi mücadele etti.
 
emre kılınç bir ortada bir solda bir sağda oynuyor onunda başı döndü, sonradan girmesine rağmen hiç etkili olamadı. artık emreyi sol tarafa koyup bir kaç hafta hiç ellememek lazım.
 
ikinci yarı 4-4-2 ye döndük ama ilerdeki ikili ile çift forvet oynamak imkansız. bir tanesinin tek özelliği penaltı atmak diğeri büyük beleşçi.
 
hoca bunları ya anlayacak ya anlayacak bunun başka yolu yok. anlayamayacaksada ilk yarı bitmeden hoca ile yolları ayırmamız lazım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER