#
#
samiyendin, foruma yazdı.

"spartacus1903" dedi ki;

arsızlığın, hakaret etmenin, terbiyesizliğin adı "cesaret" olmuş, cesaret böyle bir şey değil sucuk ekmek sever arkadaşlar.
 
Yukarıdan, kendi başkanınızdan bir telefon gelir bütün twitleri silmek zorunda kalırsınız, UA dan daha seviyesi düşük bir oluşum yok, devam edin bakalım nereye kadar devam edeceksiniz

sen bu yukarıdan olayını başkanınla karıştırdın sanırım.. sıyın diye lafa başlar 23 kere devam eder, mabad korkusundan yaptığı açıklamayı bile tvlere bağlanıp ben yaptım diyemez arkadan sinsi sinsi gökselle falan iş çevirir..
 
adamlar hiç olmazsa çıkmış çatır çatır yazıyorlar yeterse yüreğiniz siz de yazın..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.
Dün sabah Galatasaray camiasına açıkça operasyon çeken 3 Kuklanın ve onların sahibi kuklacının gündem oyunlarına kanmayacağımızı beyan etmiştik.
 
Dün Konyaspor maçında KASITLI OLARAK TEKNOLOJİDEN YARARLANMAYAN İKİ KUKLAYA CEZA GÖRÜNÜMLÜ ÜCRETLİ İZİN VERİLDİ. Buna tepki vermeye hazırlanırken Kulüpler Birliği adlı kerameti kendinden menkul grubun kahkahalar ile okuduğumuz garabet açıklaması geldi. Durum böyle olunca açıklamalarımız da değişmek zorunda kaldı.
 
Öncelikle şunu belirtelim. TFF ve altındaki basiretsiz kurulların gündem soğutmak amacıyla iki adet tetikçi hakkında verdiği ÜCRETLİ İZİN kararını ASLA KABUL ETMİYORUZ!
 
İLK OLARAK GÖÇEK, ÖZKAHYA VE İLAVE OLARAK AYDINUS'UN HAKEMLİK LİSANSLARININ DERHAL İPTALİ VE ARDINDAN FEDERASYONUN TÜM KURULLARI İLE İSTİFASI VAZGEÇİLMEZ TALEBİMİZDİR!
 
Gelelim bugün yapılan trajikomik Kulüpler Birliği açıklamasına...
 
Ortak bildiride bahsedildiği gibi insanın olduğu her yerde hata olur. Eğer bu doğal olmasa geçen yıl Şampiyonluk Yolunda;
 
* Başakşehir maçında yediğimiz 2 gole direk etki eden Ali Palabıyık;
 
* İç sahada oynadığımız Göztepe maçında aleyhimize olmayan bir penaltı uydurup, gözü önünde Yasin'in düşürülmesini görmezden gelen Yaşar Kemal Uğurlu;
 
*Fenerbahçe maçında Hasan Ali'nin topa sarılmasına devam diyen Cüneyt Çakır;
 
*Deplasmandaki Fenerbahçe maçında Mehmet Ekici'yi atmamak için uğraşan Bülent Yıldırım;
 
*Karabükspor maçında son dakikalarda aleyhimize penaltı uyduran Alper Ulusoy;
 
*Sivas maçında ceza sahası dışındaki pozisyona penaltı veren Fırat Aydınus;
 
Gibi hatalarla çelme takmaya çalışan ama alt ettiğimiz sayısız hakem için SADECE GEÇEN SEZONDAN SAYISIZ ÖRNEKLE ihraç talebinde bulunabilirdik!
 
Ancak tüm bu soytarılıklar tekrarlanmasın diye büyük maliyetlerle kurulan VAR SİSTEMİ, sistematik ve artık aymaz bir şekilde Galatasaray'a karşı kullanılıyor veya kullanılmamak için direniliyorsa buna da isyan etmek AYRICALIK TALEBİ DEĞİL, EN DOĞAL HAKTIR! ADALET ARAYIŞIDIR!
 
Burada "insanın olduğu yerdeki her zaman olabilecek hata"yı bizzat siz, futbol kamuoyunu aptal yerine koymaya çalışarak ve alçakça konuyu saptırarak yapıyorsunuz!
 
Normal bir ülkede şike - bahis soruşturmalarına bile konu olabilecek bu bariz ve ahlaksız hatanın VAR konuşması kayıtlarını talep etmek mi ayrıcalık?
 
‪Anadolu kulüplerine FAHİŞ hatalar yapıldığını beyan etmişsiniz. ‬
 
BUGÜNE KADAR BUNA SES ÇIKARMAMANIZIN SEBEBİ KÜME DÜŞME HATTINDA ANADOLU KULÜPLERİ İLE KIRAN KIRANA BİR MÜCADELEYE GİREN Fenerbahçenize DESTEK OLMAK İÇİN MİYDİ?
 
‪Peki Beşiktaş maçı Kayseri'ye alındı diye mağdur olan Ankaragücü, ya da 2 gün önce VAR kararlarına tepki açıklayan Rizespor gibi ANADOLU KULÜPLERİ, MEDYA PATRONU DEMİRÖREN VE REKLAMVERENİ ALİ KOÇ’A NASIL BOYUN EĞDİ? ‬
 
Bu federasyon döneminin tek doğru kararı olan yabancı kısıtlamasında gevşeme sayesinde üst düzey rekabete girebilen oyuncularını yurt dışına ihraç edebilen Anadolu Kulüpleri, bu kararın fikir babası ve uygulayıcısı olan Fatih Terim'e savaş açan bu beceriksiz federasyona kol kanat gererken utanmıyor mu?
 
"İki hafta önce MHK ve hakemler hakkında basın toplantısı düzenleyerek veryansın eden Fikret Orman'ı unuttunuz" seslerinizi duyar gibiyiz.
 
‪ÖNCE TRİBÜNÜNÜ GAZLAYIP MHK'nın ÜSTÜNE SALAN, ultrAslan MHK Başkanı ile beraber Demirören'i de istifaya çağırınca MHK başkanına sahip çıkarak KENDİ TRİBÜNÜNÜ TACA ATAN BİR ŞAHSIN KAYPAKLIĞI ORTADA İKEN HANGİ BİRLİĞİN BAŞKANIYDI? ‬
 
Daha ortada Football Leaks belgeleri yokken Erman Toroğlu'na "Bazı şeyler ortaya çıksa bizim eski başkan hapse bile gider" diyerek kulübünü zarara uğratma pahasına Demirören'e sahip çıkan birinin bu duruşu sizleri gerçekten şaşırttı mı? Erman Toroğlu'nun bizzat TV’de yaptığı bu açıklama sonrası bizi açıkçası hiç şaşırtmadı.
 
YILLARDIR Bjk'li Demirören'in, Hüsnü Güreli'nin, Fb'li Servet Yardımcı'nın AT koşturarak cirit attığı federasyona, Ali Dürüst isimli pasifliği ve bu düzene yancı olması sebebi ile kendi camiasından dahi dışlanmış bir şahsı dayanak göstererek yapmanız ise acziyetinizin en büyük göstergesi!
 
Hakemler konusunda ise hassasiyetiniz göz yaşartıcı. Bu yıl oynanan Başakşehir - Fenerbahçe maçı sonrası Göksel Gümüşdağ maçın hakemi Serkan Çimen'i Allah'a havale etti. Ve ne hikmetse o günden sonra Serkan Çimen tek bir maçta dahi görev almadı.
 
Soruyoruz bu Serkan Çimen'i Allah mı cezalandırdı?
 
Allah cezalandırdı diyorsanız sizleri 17 kulübün Başkanı olarak bu Cuma namazında buluşup hep beraber dua etmeye davet ediyoruz! Yok cezayı veren başkaları ise delikanlı gibi çıkın ona tepki verin!
 
Anlatılacak konu çok. Yazmakla bitmez. Ama bu bozuk futbol düzeninin güce ve paraya tapan karaktersiz aktörleri birlik oluyorsa GERÇEK FUTBOL İSTEYEN TÜM FUTBOLSEVERLER DE BİRLİK OLMALIDIR!
 
YILLARDIR bu tribünlerin bu futbol ortamının içinde olan futbol severler olarak gidilen noktanın futbol üzerinden büyük bir gerilime dönüştüğünü görüyoruz!
 
Şahsi düşmanlıkları ile bir camiayı hedef alıp bitirmeye çalışırken, başka camiaları manipüle ederek suni düşmanlıklar yaratıyorlar! Halkın gerilimini artırıp bundan nemalanmak, Türk futbolunu batırdıklarını hasır altı edip gündemi değiştirip koltuklarını korumak istiyorlar!
 
Türk tribünleri geçmişten bugüne bu ülkede farklı renklerin birlik olduğunu defalarca gösterdi! Özellikle son yıllarda ülkede çıkarılmaya çalışan türlü kargaşada, OMUZ OMUZA durduğumuz bir dönemde böyle bir gerilimi hiç bir şekilde istemeyiz, buna da müsade etmeyiz!
 
Ancak görünen o ki federasyon ve hakemlerden sürekli şikayet eden taraftarlarına rağmen yöneticiler koltuk sevdası ile bu berbat futbol yönetimine sahip çıkıyor!
 
BU SAATTEN SONRA;
 
DÜŞMANLIKLARI İLE GALATASARAY CAMİASINA SAVAŞ AÇAN,
 
BAŞARISIZLIKLARINI ÖRTMEK İÇİN TÜM TARAFTARLARI MANİPÜLE EDEN,
 
TÜRK FUTBOLU'NU YERLE BİR EDEN,
 
YÖNETİMLERİNİN ÖNÜNE PİYON BAŞKANLARDAN SET ÇEKEN
BU FEDERASYON DA; ONA SET OLAN VASIFSIZ VE TUTARSIZ BİRLİKLER DE ELBETTE YENİLECEKTİR!
 
GERİ ÇEKİLMEYECEĞİZ!
BİZ KAZANACAĞIZ...
 
‪Son olarak!‬
 
Göksel Gümüşdağ ve Ali Dürüst Galatasaray Spor Kulübünden İHRAÇ EDİLSİN!
 
aslında ultraslan cuk diye oturan bir açıklama yapmış.. yancılıkta çığır açan fikret orman başakşehir fenerbahce maçından beri maç alamayan serkan çimene sahip çıktı mı acaba?
 
3 hafta önce art niyet arıyorum deyip dün çıkmış hakemlerimizi ortaya atmayalım diyor.. kıvırmanında adabı olur..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.

"terracefashion" dedi ki;

"ymz78" dedi ki;


Başkanı şikeden hapis yatmış, kulubü şikeden Avrupadan defedilmiş, yöneticisi şike suçunu kabul edip mahkemeyle anlaşmış, efsanesi cumhurbaşkanı kolladı yoksa küme düşerdik diye defalarca çığırtkanlık yapmış, yönetici UEFA'ya milyonlarca dolar yollayıp yurtiçi cezalara karışmasın diye rüşvet vermiş.... hala yok Malatya yok Denizli safsataları, yüzsüz benzetmeleri... Ne denirki size?

bu Fetöcü artıkları eğer emniyete bildirilmeyecekse bile en azından forumdan ihraç falan edilsin. 3 Temmuz şike falan diye alenen Fetö propagandası yapılıyor rezalete bak. gerçi efsane dedikleri adamların yarısı cezai takibata uğramamak için yurtdışına kaçmış bir camianın taraftarı işte ne beklersin ki.
 
gidin hocaefendinizin donunu koklayın siz.

türk ve galatasaray düşmanı ne artığı olduğu belli olmayan bu ve bunun gibi tüm camiaya sallayanlara bir cevap hakkımız doğdu.
 
galatasaray yıllardır özellikle son 20 yılda altyapıdan oyuncu yetiştirmiştir bunu ne fenerde ne besıktasta görebilirsiniz.. altyapıdan çıkan cahil 19-20 yaşlarında futbolcuların böyle bir oluşuma girmesi bunun da 4-5 futbolcuyla sınırlı kalması, yönetim bazında tek bir kişinin olmaması galatasaray için başarıdır.. bakmayın fetöyü o kadar büyüttüklerine o zamanlar fetöcüler her yerde ezilir seslerini çıkaramazlardı.. maç önceleri oruç tutmalarına izin verilmez, apartmanlarda bile imza toplanıp kovalanır istedikleri gibi at koşturamazlardı..
 
şimdi gelelim fetönün değerli hocaefendi olduğu, devletin her kademesini esir aldığı, yargı, yasama, futbol ne varsa ülkede söz sahibi olduğu 2000 sonrası yıllara;
 
samandırada kucaktan kucağa oynandığı, futbolcu, yönetici, kongre üyesi, sponsor kulüp televizyonunda temsil edildiği yıllardan bahsediyorum..
 
önce futbolculardan başlayalım;
https://www.aa.com.tr/tr/15-temmuz-darbe-girisimi/bekir-irtegunun-itiraflari-fetonun-futbol-yapilanmasi-iddianamesinde/1174041
 
bekir'in itiraflarından gördüğünüz üzere futbolculardan ilk 11 kurabiliyoruz.. gökhan gönül, bekir, orhan şam, uğur boral, alper potuk, emre belözoğlu, mehmet topal, zafer biryol 2009'dan itibaren maklube sohbetlerine katılan futbolcular... hatta gördüğünüz üzere faal oynayan topçular bile var..
 
gelelim yönetici kademesine;
 
burada işler daha vahim.. cihan kamer ve nihat özdemirin şike nedenli gözaltılar sonrası yaptığı açıklamalara bir bakalım..
 
https://www.haberturk.com/polemik/haber/744639-cemaate-yargisiz-infaz-yapiliyor
 
eski asbaşkan cihan kamer: hocaefendi'yi ve hizmeti seven milyonlarca fenerbahçeli var.
nihat özdemir: fenerbahçe'nin 20 milyondan fazla taraftarı var. içlerinde cemaatten olanlar da var, olmayanlar da...
 
davutoğlunun damadı, ülkerde üst yönetimde, fb yöneticisi ahmet özokur'u tanıyalım..
 
http://sehirmedya.com/manset-haberler/feto-ulker-aski-yeni-degil/
 
zamanın bir diğer fb yöneticisi hüseyin ersan topbaş..
 
http://www.mehmetciktv.com.tr/haber/21590/kadir-topbasin-esi-ve-ailesinin-serveti-gelinleri-bile-milyarder.html#.W-ve-OgzbIU
 
dereağzında alman kale maçların yapıldığı, şike savcısı mehmet berk ve emniyet müdürlerinin, savcılarının kongre üyesi yapıldığı yıllar..
 
bu da bonus olsun
 
https://www.ntv.com.tr/turkiye/fetoden-yargilanan-fb-tv-eski-haber-muduru-icin-istenen-ceza,DVYY0ySQ0k-y4ntQ1WVPEQ
 
bunlar ufak google aramaları ile ulaştığım bilgiler..
 
sen kulübün her kademesinde fetö ile kucak dansı yapacaksın.. CAS'ın deyimiyle spor tarihinin en organize şikesinde suçu bize atacaksın..
 
şimdi söyle bakalım fetö artığı kimmiş?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.
hakeme o. çocuğu deseydi 1 maç alırdı örnekleri mevcut.. bu tff ve fatih terim arasında kişisel mesele intikam kovalıyorlardı aldılar.. belhanda'yı sevkedeceklerine donk ve rodrigezi cezalandırmışlar onlar da biliyor belhandanın hiç bir işe yaramadığını.. donk ve rodrigezin ne yaptığını biri bana göstersin adam yumruklayana 8 maç ne yaptığı belli olmayan donk'a 6 maç.. demirören ve kurulları geldiği günden bu yana galatasarayla ugrasıyor ama filmin sonunu tahmin edemiyorlar..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.

"ibrahimfbL" dedi ki;

"samiyendin" dedi ki;

sizin hiç utanmanız yok mu? verecek cevabı olmayanlar şakalar komiklikler yapıyor.. aynısını karabüklü işadamları derneği diye bir oluşumda geçen sene yapmıştı..bu tesadüfler sadece bizim maç öncesi mi denk geliyor?
 
bu gevşek
-hem fenerbahce kongre üyesi
-hem basaksehir eski yöneticisi
-hem de boydak holdinge atanan kayyum(devletin parasını bahşediyor)
 
alenen çıkmış teşvik primi vereceğini söylüyor ve fbtvde boy boy röportajı var.. ne demişler huylu huyundan vazgeçmez..

Kayseri sizi yener, bizde Alanya'yı yenersek son haftaya lider olarak gireceğiz...
Yersen...

pırıl pırıl kafalar.. sadece son hafta mı yapılıyor bu işler tecrübelerinizden biraz anlatında bilelim..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.
sizin hiç utanmanız yok mu? verecek cevabı olmayanlar şakalar komiklikler yapıyor.. aynısını karabüklü işadamları derneği diye bir oluşumda geçen sene yapmıştı..bu tesadüfler sadece bizim maç öncesi mi denk geliyor?
 
bu gevşek
-hem fenerbahce kongre üyesi
-hem basaksehir eski yöneticisi
-hem de boydak holdinge atanan kayyum(devletin parasını bahşediyor)
 
alenen çıkmış teşvik primi vereceğini söylüyor ve fbtvde boy boy röportajı var.. ne demişler huylu huyundan vazgeçmez..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.
başkanı, çarşısı, tt kampanyaları bütün hafta ağlamalarının meyvesini aldılar.. fırat yetişti imdada ama takdir-i ilahi işte..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.
meczup bizi hem fransız ajanı hem fetöcü hem pkklı hem derin devlet ilan etmiş.. bakın buna tıpta "şizofreni" diyorlar..
 
hain teröristlerle galatasarayı bağdaştıran, 500 yıllık kurumu töhmet altında bırakan bu meczuba tribündergi yöneticilerinin hiçbir şey yapmayıp, buna küfür eden yazıları silmesi de ayrı bir konu.. o zaman bende herkesi buradan terörist ilan edebilirim..
 
500 yıllık kurum demişken, silinen yazıda arkadaşın da bahsettiği gibi her fırsatta galatasaray lisesine laf atarlar ama çocuklarına bu kuruma sokmak için mabadlarını açabilirler.. eski çalıştığım ülkemizin en büyük şirketlerinden, Atatürk'ün kurduğu kurumdan 1-2 örnek vereyim.. finans departmanında beraber çalıştığım koyu beşiktaşlı numaralıda kombinesi ve galatasaray kompleksi bu zat gibi içini kemiren kişi çocuğunu galatasaray ilkokuluna sokmak için kura çekiminde yana yana torpil arıyordu..
 
başka bir proje için bir araya geldiğimiz yazılımcı arkadaş koyu beşiktaşlı galatasaray lisesi ve galatasaray üniversitesi mezunu ve lisede çok sayıda bjkli arkadaşının olduğunu anlatır bana böbürlenirdi..
 
kısaca sen bu kulubu, 500 yıldır ülkeye hizmet eden ve nice devlet adamı yetiştirmiş, ülkesine vatanına bağlı bir çınarı terörist ilan edersen, senin de taraftarın arasında çok sayıda terörist ve hain var.. ha ayrıca bu kurum ve kulup ülkeye bu kadar hizmet vermişken, sen ve senin kulubun ne yaptı zat-ı muhterem demek lazım..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.
konuyu ilk baktığınızda bu arkadaşın bjk sosyal medya team^den olduğunu yeni bir dezenformasyon için uğraştığını otomatik olarak algılıyorsunuz.. nitekim 3. cevap kendisinden tam beklediğimiz gibi gelmiş.. şimdi 2 yıl her şey güllük gülistanlıktı.. fatih hocam bunları önce tokatlayıp sonra yumruklayınca yine şirazeleri kaydı.. daha 2 ay önce türkiye kupamızı elimizden alan(rodrigezi akhisarlı son adam indirmişti) cüneyt çakır için fatih terimin yardımcısı diyen (diğer başlıkta) tipleri mevcut.. ayin şeklinde toplu olarak sosyal medyada ağlıyorlar..
 
uefa kupası ve dünya 3. lüğüne fetö diye iftira atacak kadar da hadsizler.. attığı papermoon adlı linkte kendi efsanesi ertuğrul sağlamdan fetöcü diye bahsettiğini, bir aşağıda paylaştığım yazıda yine kendi takımında oynamış ve hatta faal olarak oynayan uğur boral ve gökhan gönülün fetöden yargılandığını bilmeyecek kadar yalancılar...
 
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/futbolda-feto-sorusturmasinda-ifadeler-ortaya-cikti-milli-futbolculara-sok-suclamalar-40866277
 
fi yapının bjk'ye sponsor olmasını, ihsan kalkavan döneminde çalınan şampiyonlukları şerefle anarlar!
 
siz ne ağlak, iftiracı, yalancı bir güruh oldunuz çıktınız.. işte her başarısızlığını dış mihraklara bağlayan tipik yurdum insanı prototipi.. ne eksik ne fazla..
 
kulüp yerinde olsam bu hadsizlerin ve sosyal medyadaki avenelerinin götündeki donuna kadar alırım tabi varsa...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
samiyendin, foruma yazdı.

"favelas" dedi ki;

@samiyendin
 
Analar evlatlarini dogum'dan sonra üc kere havaya firlatip sadece 2 defa tutmasalar keske. Yoksa birazcik beyininle adamin söylediklerini kavrayabilmeyi basarabilirdin.
 
Dün transfer hakkinda en ince detayina kadar anlatti. Temmuz ayinda anlasmanin olup olmadigini, sartlari arastirdigini ve mali yükümlülükten dolayi geri cekildigini söyledi. Alanyaspor baskani basaklarin teklifini aktardiginda bu transferin Fenerbahce icin imkansiza yakin oldugunu söyleyip görüsmeleri sonladirdigini net bir sekilde canli yayinda söyledi. Transfer sezonunun bitimine dogru hala anlasma olmamis yani aglak yöneticiniz albayrak transferi bitirememis, daha dogrusu oyuncunun gs sevgisini kullanarak bedavaya getirmek istemis. O sirada menejer ve Comolli temasta bulunmus, teklif iletilmis ama gs'yi secmis. Para'nin hersey olmadigini, Emre'nin karakterli oldugunu, gönlünü verdigi renkleri sectigini acik acik söyledi.
 
Tipik gs kafasi. Usulsüzlüklerin babasini yap, biryerlerin tutusunca medyada agla, hükumet yalakasi sponsoru devreye sok, dis isleri bakanina tesekkür et, transferini ali dürüst yapsin, hakan ünsal buragin sikayetinden sonra bonservisi elinde bulunan futbolcular icin ek transfer izni talep etsin, mustafa denizli bir kereye mahsus ek transfer dönemi olabilir desin, fikstürün krali size düssün ama ihale Ali Koc ve Fenerbahce'ye kalsin. Futbol Türkiye'de gs'nin ciftligi, tüm lobisi istedigi gibi at kosturuyor. Fenerbahce dahil digerleri figüranlık ediyor. Aziz dönemini iyi degerlendirdi istedigi sekilde dizayn. Isler yolunda gitmediginde de tepedekiler asagi cekiliyor.

bu nasıl espri kalitesi, bu nasıl laf sokma okurken titredim.. başkanlarının vizyonu taraftara sirayet etmiş..
 
galatasaray 2 aydır adamın peşinden koşuyor ffp'den dolayı ne kadar indirirsem kar mantığında size mi soracak kulübün parasını.. siz niye son dakikaya kadar beklediniz orta sahaya 2 adam almak için meşhur 100 kişilik vizyon listenizden.. beceriksiz ağlak yöneticiler mi uoksa sebep? nagatomo ve ndiaye'yi sormamışlar mı programda cevaplara göre sorular yazılan müthiş sesleniş konuşmasından.. onları da ali dürüst mü almış.. comolinin listesinde temmuz ayında var mıymış? tipik fenerli kafası başarısız gündemi galatasarayla değiştir.. azizden beri değişmedi..
 
fanatik fbli alanya fbliler derneği başkanıyla oyun çevirdiler emre dik durdu eğilip bükülmeye gerek yok bu kadar basit işte..
 
ha bu arada usulsüzlük demişken.. senin başkanın 20 yıldır aziz yıldırımdı.. dediğm gibi arsızlığında bir sınırı var arkadaş..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER